Słabość i bladość po zimie :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Słabość i bladość po zimie :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Słabość i bladość po zimie :)

Dziewczyny też tak macie???? Dobrze, że się maluję to nie jestem taka blada jak mój mąż...no ale to samopoczucie! Macie jakieś sposoby oprócz łykania witaminek i warstwy podkładu?? smile Na razie spacery w taką pogodę to średnia przyjemność...Chyba potrzebuję troszkę letniego optymizmu! Pomocy smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Słabość i bladość po zimie :)

Na słabość - żen szeń, na bladość marchewka smile A generalnie to Ci powiem, że oprócz herbatki z żen szenia i  marchewki chodzą sobie na lampę Bioptron smile

3

Odp: Słabość i bladość po zimie :)

Oo...a żen szeń ma jakie właściwości? rozumiem, że mogę kupić go w aptece... ciekawa jestem nowego smaku. Lampa też mnie zaciekawiła. Ona działa na wygląd skóry czy głównie na samopoczucie? smile

4

Odp: Słabość i bladość po zimie :)

ja ze swojej strony mogę polecić długie spacery. obecnie pogoda jest cudna, słoneczko świeci ostro więc witaminy d3 mamy pod dostatkiem. a jesli chodzi o działanie na skóre to ja zawsze wiosenna porą roku zmieniam swoje balsamy czy żele, czy kremu na bardziej kwiatowe, owocowe. obecnie smaruję sie balsamem o zapachu grejfrutowym z trawką cytrynową, zapach bardzo przyjemny a balsam ma drobinki pillingujące przy okazji.
a od wewnątrz ja zawsze uwielbiam napić sie czerwonej herbaty, orzeźwia mnie a przy okazji pomaga pozbyć się tłuszczyku smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Słabość i bladość po zimie :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024