Problem damsko-męski z narzeczonym - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Problem damsko-męski z narzeczonym

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Problem damsko-męski z narzeczonym

Mam nietypowy problem z moim mezczyzna zycia. Problem dotyczy sfery uczuciowo-lozkowej, a konkretnie chodzi o brak gry wstepnej, mojemu mężczyźnie nie chce się jak on to nazywa tych „ceregieli”, wystarczy mu seks bez namietnosci raz na miesiąc (mysle, ze tylko dla zwykłego wyzycia się). Wiele razy z nim o tym rozmawialam, nawet kłóciłam się, powiedzialm mu jestem kobieta a nie robotem i potrzebuje uczucia a nie tylko szybkich byle jakich numerkow, mowi ze ok postara się, a potem znowu zapomina i jest to samo. Nie mam zadnej przyjemności z tej sfery zycia, a za przeproszeniem nie chce mi się już jemu dawac moich 4liter dla jego wlasnej przyjemności. Walki o siebie nie zaprzestane, tylko czy ja w niej wytrwam? Co robic dalej walczyc czy dac sobie spokoj?
Jak to jest u was kobiety, wasi mezczyzni tez maj gdzies pieszczoty, przytulasy, calowanie itp. Tylko od razu przechodza do rzeczy, nie patrzac na wasza przyjemność?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem damsko-męski z narzeczonym

Gdybym nie miała gry wstępnej mój facet nie miałby seksu.
To jak równanie. Pozwoliłaś mu na to wcześniej, pozwalasz mu na to dalej, to po co on się ma zmieniać? Bo nagle Ci się odwidziało?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

nadziejja napisał/a:

Walki o siebie nie zaprzestane, tylko czy ja w niej wytrwam?

A niby skąd ma to ktoś wiedzieć? smile

4

Przez pierwsze 4lata bylo dobrze, rozumielismy sie w tych sprawach, ale potem zaczely sie coraz czesciej szybkie numery, a co za tym idzie moja odmowa, a nastepnie rzadszy seks-raz na 2tygodnie lub miesiac, raz w miesiacu jest szybki numer, a potem za 2tygodnie seks z gra wstepna(jak oczywiscie odmowie numerka) tlumaczy mi sie tym ze dobrze mu tak jak jest, ze on nie ma wygorwanych potrzeb seksualnych i jemu pasuje raz na 2tygodnie lub na miesiac z gra wstepna, ja bym mogla o wiele czesciej ale tylko z pieszczotami, tyle ze mu sie nie chce, woli isc pobiegac lub pocwiczyc.

5

nadziejja napisał/a:

a potem znowu zapomina i jest to samo.

Skoro "zapomina", to czemu nie możesz poinstruować go w trakcie i powiedzieć, co ma robić? Wtedy po prostu leżysz cicho i nic nie mówisz? Czy mówisz, tylko on to ignoruje?

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

6

A nie myślałaś by urozmaicić tą waszą grę wstępną? Zawsze jest ten sam schemat? Takie tam miziu miziu po karku, drapu drapu po pleckach wink Wiesz, wszystko się z czasem przejada i pomimo, że smaczne, chce się coś innego wink

Sama coś inicjujesz czy tylko leżysz by być obsłużona?

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

7

Oczywiscie ze urozmaicalam, tym badziej ze to ja jestem jesli chodzi o zwiazek osobom bardziej "aktywna", pojedzmy tam, zrobmy to i to itp. Narzecozny w pracy i w sporcie daje z siebie wszystko a jak przychodzi do domu to juz mu sie nie chce. Nowosci zadnych nie potrzebuje, dla niego w seksie moze byc non stop monotonnie:/
To raczej on chce byc obsluzony...

8

Skoro ani prośbą, ani groźbą to może łopatologicznie? Obejrzyjcie razem jakiś film erotyczny np 9 1/2 tygodnia, albo z braku laku 50 twarzy greya i pokaż mu palcem na ekranie "o, tak też chce!" albo może jakieś gry erotyczne - są do kupienia na necie jak się wstydzisz wink W seksie też przyda się trochę rozluźnienia i zabawy niż samo włóż, wyjmij, odkorkuj szampana i koniec wink

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

9

Nie raz mu pokazywalam jak lecial film romantyczny lub o zabarwieniu erotycznym ale on na takich filmach zasypia... interesuja go tylko sensacyjne strzelanki wrr. No ale przynajmniej z tego filmu lubi aktora Rourke, wiec moze sie skusi smile on w seksie nie umie byc namietny i delikatny, owszem zabawny i hardkorowo ostry ale ilez mozna??? dobry seks to nie tylko hardkorowa zabawa ale rowniez czulosc i namietnosc, nie kazdy to potrafi

10 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2017-04-19 10:56:58)

nadziejja napisał/a:

Przez pierwsze 4lata bylo dobrze, rozumielismy sie w tych sprawach,

Łatwo zauważyć, że te 4lata to zwykle czas zakochania. Najwięcej kryzysów w związkach pojawia się +/- około 3-5lat smile Wątpię, że coś się zmieni, ale możesz spróbować przy następnym zbliżeniu nieco go powstrzymać przed samym stosunkiem. I trochę podpowiedzieć do ucha. Zamiast romansu, filmach o zabarwieniu, już lepiej włączcie sobie normalny film erotyczny.

11

Przy nastepnym razie nie bedzie takiego czegos jak powstrzymania, po porostu krotka pilka albo dluga gra wstepna  duzo czulosci i namietnosci oczywiscie potem na koniec moze byc ostro jak juz bede odpowiednio rozpalona, absolutnie nie mam nic przeciwko, albo jak mu sie nie chce okazywac czulosci to bedzie mial wielkie nic,
ostatni raz bylo w swieta i tylko na szybko, powiedzialam mu ze to byl ostatni raz tak na szybko(oczywiscie nie na zawsze ostatni, tylko ze przez pewien okres chce sie kochac namietnie).
Film erotyczny, co ty za glupoty wypiszujesz, ale mnie rozbawiles haha, a po jemu film??? zeby jego ostra fantazja erotyczna dostala turboprzyspieszenia i aby gadal glupoty jak mnie brac na ostro ha big_smile dziekuje bardzo...to juz wole nastrojowa muzyke i prowadzic go przez moj swiat rozkoszy;)

12

Harvey napisał/a:

może jakieś gry erotyczne - są do kupienia na necie jak się wstydzisz wink W seksie też przyda się trochę rozluźnienia i zabawy niż samo włóż, wyjmij, odkorkuj szampana i koniec wink

jak posiadasz jakies interesujace, ewentualnie slyszales to polec wink

13

Przenieś się do wątku "żony aseksualnych mężczyzn" -- bo tak będzie po ślubie.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Problem damsko-męski z narzeczonym

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018