Łuszczyca a pielęgnacja problematycznej cery - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Łuszczyca a pielęgnacja problematycznej cery

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Łuszczyca a pielęgnacja problematycznej cery

Mam łuszczycę - nie spędza mi jednak snu z powiek (nie jest jakaś nasilona, na co dzień właściwie praktycznie nie odczuwam żadnego dyskomfortu z nią związanego - zdarzają się wikwity w małej ilości, w raczej niewidocznych miejscach). Jest skromna ;) ale niestety jest.

Jakiś czas temu udałam się na zabieg oczyszczający na twarz (dostałam bon w prezencie). Miał to być peeling diamentowy jeśli dobrze pamiętam, a dodatkowo mezoterapia igłowa. Na miejscu otrzymałam dokument z przeciwwskazaniami, na którym pojawiła się ona - łuszczyca :)

Zabiegów oczywiście nie wykonałam, zapisałam się do dermatologa (oczywiście o łuszczycy wiem od dermatologa właśnie, mam maści itd.) i czekam na wizytę, żeby dowiedzieć się więcej. W między czasie chciałam zapytać się osób z łuszczycą - czy możecie wykonywać jakiekolwiek zabiegi oczyszczające twarz?

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Łuszczyca a pielęgnacja problematycznej cery

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018