Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy?

Witam. Jak w temacie. Czy naprawdę w takich miejscach nie jest dane nikogo poznać?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy?

Może rozwinąłbyś własną myśl przewodnią?

3

Odp: Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy?

"Przepraszam, ale nie mam drobnych"

tongue

4

Odp: Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy?
Iceni napisał/a:

"Przepraszam, ale nie mam drobnych"

tongue

hahahaa, bezbłędne big_smile

5

Odp: Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy?

Zależy na jakiej ulicy? big_smile  W ciemnej uliczce późną porą ucieczką lub wołaniem o pomoc. wink
A jako osoba której zdarzaja się takie podejścia mimo 40 odpowiem tak.
Zaczepka nieznajomego na drodze przelotowej typu pójdziemy na kawę ( przy otwartym oknie i pisku opon)- O rany, mam za krótką spódnicę?- w myślach
Zaczepka nieznajomego- na przejściu dla pieszych "jestem z Warszawy, zgubiłem się w tym Krakowie, tyle tu macie ulic... śmiałam się jeszcze kwadrans- też nie!
Zaczepka nieznajomego na osiedlowej uliczce który skomentował to, że uśmiechałam się spoglądając na kartkę i też zaproszenie na kawę, miłym uśmiechem i odpowiedzią- może kiedyś.
Czyli jeśli chcesz poznać nieznajomą większe szanse gdy jest to sąsiadka i za którymś razem, gdy Cię zapamięta .

6

Odp: Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy?
_v_ napisał/a:
Iceni napisał/a:

"Przepraszam, ale nie mam drobnych"

tongue

hahahaa, bezbłędne big_smile

w rzeczy samej lol

7

Odp: Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy?

Po ulicach nie szlajam sie ot tak bez powodu. Ulica zmierzam zazwyczaj z punktu A do B. I w większości przypadków mam inne sprawy na głowie a nie chodzenie na kawę z nieznajomymi. Tak wiec w moim przypadku reakcja zazwyczaj było "nie, dziękuje". Nigdy nie poznałam żadnego z partnerów ot tak na ulicy.

8

Odp: Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy?
Ela210 napisał/a:

Zaczepka nieznajomego- na przejściu dla pieszych "jestem z Warszawy, zgubiłem się w tym Krakowie, tyle tu macie ulic... śmiałam się jeszcze kwadrans- też nie!

Hahaha śmiechłam smile
Nu to nie to co tam na tej warszawskiej wiosze, nie tongue tongue

9

Odp: Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy?
Cyrex napisał/a:

Witam. Jak w temacie. Czy naprawdę w takich miejscach nie jest dane nikogo poznać?

Jak mi sie spodoba i wygląda (na pierwszy rzut oka ) na normalnego, to porozmawiam.
Jak jest brudny, albo bez zębów albo śmierdzi, albo jest pijany, albo jak od razu podchodzi iz marszu  prosi o numer telefonu, albo od razu zasypuje komplementami, albo jak niby przypadkowo dotyka - to nie wchodze w dalszą dyskusje i idę swoja drogą.

10

Odp: Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy?

Wyciągam dłonie żeby pokazać mu że nie mam w nich drobnych big_smile

11

Odp: Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy?

U mnie machinalne jest "nie, dziękuję" big_smile
Wyjątek stanowił jeden chłopak w całym życiu, który podszedł do mnie w okolicach dworca, obładowany bagażami, który łamaną polszczyzną (obcjokrajowiec), zapytał, czy nie zechciałabym porozmawiać z nim przez chwilę, bo jego pociąg odjeżdża za kilka godzin i nie ma co ze sobą zrobić. Ale chłopak był faktycznie super przystojny, miał coś w sobie bardzo sympatycznego no i wiedziałam, że będę miała z nim o czym rozmawiać - wybrał się na samotne zwiedzanie polski.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak reagujecie na podejście faceta na ulicy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024