kolejny okres po 16 dniach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » kolejny okres po 16 dniach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: kolejny okres po 16 dniach

Witam serdecznie, chciałam się poradzić, mianowicie po 16 dniach od poprzedniej miesiączki dostałam kolejny okres, co bardzo mnie zdziwiło. Kiedyś, ponad rok temu, też miałam taką sytuację, zmartwiło mnie to, ale kolejne cykle były normalne, więc odpuściłam. Teraz niestety sytuacja się powtórzyła i dało mi to do myślenia, dlatego też o tym tutaj piszę. Cykle mam bardzo krótkie, bo 22-24 dni,ale regularne, okres trwa 3-4 dni, z czego w sumie jeden dzień jest bardzo obfity,czasami bardzo. Dodam że nigdy na nic nie chorowałam, nie miałam nigdy jakiś bóli(pomijając okes),infekcji itp., nie biorę żadnych hormonów, nie rodziłam. Może któraś z Pań coś mi poradzi, będę wdzięczna. Mam jeszcze jedno pytanie, czytałam że przy tak krótkich cyklach ciężko zajść w ciąże, a z drugiej strony że przy takich cyklach są prawie same dni płodne, więc jak to jest? Pozdrawiam

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.
Zobacz podobne tematy :
Odp: kolejny okres po 16 dniach

Może warto udać się do ginekologa ?

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » kolejny okres po 16 dniach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018