Marchewka i seler naciowy z sosami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Marchewka i seler naciowy z sosami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Marchewka i seler naciowy z sosami

Cześć Wszystkim! smile
Mam pytanie gdzie mozna kupic marchewke i seler naciowy z sosami, marchewka i seler pokrojone w słupki. Widziałam cos takiego pare razy na imprezach ale nigdy w sklepie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Marchewka i seler naciowy z sosami

A samemu zrobic:P?

Seler taki w zalewie można kupić pokrojony w słupki w słoiczkach (tam gdzie są wszystkie marchewki, kukurydze itd w puszkach i słoiczkach), ale nie wiem czy o to chodzi.

3

Odp: Marchewka i seler naciowy z sosami

Chyba chodzi o świeże, takie z dipami do maczania i chrupania. W sumie to nigdy w sklepach nie widziałam takich gotowych pokrojonych. Chyba trzeba sobie pokroić samemu wink.
Ale jesli chodzi o taki talerz, to można do niego dodać np. pomidorki koktalowe przekrojone na pół, szynkę parmeńską w cieniutkich plasterkach, kaparki, kiełki, awokado pokrojone w ćwiartki lub ósemki, młode, cienkie pory, podgotowane w... mleku. Co do sosów, to nie koniecznie do maczania, ale do polewania, np. winegret.

Odp: Marchewka i seler naciowy z sosami

kurcze widziałam gdzieś na pewno! chyba w almie albo piotrze i pawle, ale głowy nie dam hmm
ale można kupić łodygi selera naciowego, marchewkę też w podłużne paski pokroić i sos czosnkowy np. zrobić (jogurt, majonez, sól, pieprz, czosnek, ziola) i już - pychotka

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Marchewka i seler naciowy z sosami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024