Sukienka z odkrytymi plecami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Sukienka z odkrytymi plecami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Sukienka z odkrytymi plecami

Nie wiedziałam gdzie umieścić ten post, więc napisałam go tutaj. Otóż tak pod koniec stycznia mam studniówkę, bardzo długo szukałam sukienki, nie mogłam sobie żadnej dobrać.Aż w końcu kupiłam taką jaka mi się bardzo spodobała jest delikatna w odcieniu brudnego różu przed kolano.Zawsze marzyłam o tym by założyć sukienkę z odkrytymi plecami, no ale takiej nie znalazłam.Tą co kupiłam ma plecy w całości zabudowane.I stąd tu moje pytanie czy da się wyciąć ją z tyłu.Wiem , że to wszystko zależy od materiału i powinnam zapytać krawcową o to.Materiał jest lekki aczkolwiek ma jeszcze w środku podszycie nie wiem jak to nazwać.A do krawcowej jakoś krępuje się pójść, boje się że pomyśli, że wymyślam jakieś głupoty, że tego się nie da zrobić i się ośmieszę. Dodatkowo było by z tym dużo roboty bo z tyłu jest zamek na całą długość pleców.Może jest ktoś, kto się na tym zna i poradzi mi czy to w ogóle da się zrobić ? Co ja zrobię skoro taka sukienka jest moim marzeniem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sukienka z odkrytymi plecami

Dziewczyno, idź do krawcowej i się po prostu zapytaj - czym się niby masz ośmieszyć? Od tego krawcowa jest, żeby powiedzieć, jakie przeróbki są możliwe i ile będą kosztować. Ja ostatnio poszłam z za długą spódnicą, żeby zapytać, czy da się skrócić, ale po drodze wyszło, że łatwiej będzie tę spódnicę przerobić na sukienkę maxi z lekko asymetrycznym dołem - a że przeróbka miała się sprowadzać do doszycia troczków, za co krawcowa zaśpiewała 2 dychy, to podziękowałam za radę i wszyłam sobie sama w domu.

3

Dobra krawcowa zrobi niemal wszystko, ale ile sobie za to policzy to już inna kwestia. Idź, zapytaj, myślę, że cena Cię zniechęci i po kłopocie;-)

4

Trzeba iśc do krawcowej i tyle. Z tym , że lepiej wybrac kogoś kto się tym profesjonalnie zajmuje i ma dobry sprzęt, bo żeby przerobić taki delikatny materiał, to potrzeba dobrej maszyny.

5

Nadiaaa123 napisał/a:

Może jest ktoś, kto się na tym zna i poradzi mi czy to w ogóle da się zrobić ? Co ja zrobię skoro taka sukienka jest moim marzeniem.

Jest ktoś, kto się na tym zna smile, ale napisz, proszę, w jaki sposób sukienka wykończona jest przy szyi i jakie ma rękawy, czy ma z tyłu jakieś dopasowujące cięcia albo zaszewki, a najlepiej byłoby, gdybyś po prostu wkleiła zdjęcia - przodu i tyłu.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

6

Moim zdaniem najlepiej jest iść do krawcowej z takim pytaniem. Nie ma co myśleć, że możesz się ośmieszyć. Od tego krawcowa jest, by coś doradzić i ewentualnie zrobić. wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Sukienka z odkrytymi plecami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018