Sukienka z odkrytymi plecami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Sukienka z odkrytymi plecami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Sukienka z odkrytymi plecami

Nie wiedziałam gdzie umieścić ten post, więc napisałam go tutaj. Otóż tak pod koniec stycznia mam studniówkę, bardzo długo szukałam sukienki, nie mogłam sobie żadnej dobrać.Aż w końcu kupiłam taką jaka mi się bardzo spodobała jest delikatna w odcieniu brudnego różu przed kolano.Zawsze marzyłam o tym by założyć sukienkę z odkrytymi plecami, no ale takiej nie znalazłam.Tą co kupiłam ma plecy w całości zabudowane.I stąd tu moje pytanie czy da się wyciąć ją z tyłu.Wiem , że to wszystko zależy od materiału i powinnam zapytać krawcową o to.Materiał jest lekki aczkolwiek ma jeszcze w środku podszycie nie wiem jak to nazwać.A do krawcowej jakoś krępuje się pójść, boje się że pomyśli, że wymyślam jakieś głupoty, że tego się nie da zrobić i się ośmieszę. Dodatkowo było by z tym dużo roboty bo z tyłu jest zamek na całą długość pleców.Może jest ktoś, kto się na tym zna i poradzi mi czy to w ogóle da się zrobić ? Co ja zrobię skoro taka sukienka jest moim marzeniem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sukienka z odkrytymi plecami

Dziewczyno, idź do krawcowej i się po prostu zapytaj - czym się niby masz ośmieszyć? Od tego krawcowa jest, żeby powiedzieć, jakie przeróbki są możliwe i ile będą kosztować. Ja ostatnio poszłam z za długą spódnicą, żeby zapytać, czy da się skrócić, ale po drodze wyszło, że łatwiej będzie tę spódnicę przerobić na sukienkę maxi z lekko asymetrycznym dołem - a że przeróbka miała się sprowadzać do doszycia troczków, za co krawcowa zaśpiewała 2 dychy, to podziękowałam za radę i wszyłam sobie sama w domu.

3

Dobra krawcowa zrobi niemal wszystko, ale ile sobie za to policzy to już inna kwestia. Idź, zapytaj, myślę, że cena Cię zniechęci i po kłopocie;-)

4

Trzeba iśc do krawcowej i tyle. Z tym , że lepiej wybrac kogoś kto się tym profesjonalnie zajmuje i ma dobry sprzęt, bo żeby przerobić taki delikatny materiał, to potrzeba dobrej maszyny.

5

Nadiaaa123 napisał/a:

Może jest ktoś, kto się na tym zna i poradzi mi czy to w ogóle da się zrobić ? Co ja zrobię skoro taka sukienka jest moim marzeniem.

Jest ktoś, kto się na tym zna smile, ale napisz, proszę, w jaki sposób sukienka wykończona jest przy szyi i jakie ma rękawy, czy ma z tyłu jakieś dopasowujące cięcia albo zaszewki, a najlepiej byłoby, gdybyś po prostu wkleiła zdjęcia - przodu i tyłu.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

6

Moim zdaniem najlepiej jest iść do krawcowej z takim pytaniem. Nie ma co myśleć, że możesz się ośmieszyć. Od tego krawcowa jest, by coś doradzić i ewentualnie zrobić. wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Sukienka z odkrytymi plecami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018