Ból po rozstaniu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez klaudia_boo (2016-12-10 18:48:56)

Temat: Ból po rozstaniu

Jak ruszyć na przód?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ból po rozstaniu

czyli ta osoba była tak wspaniała, że aż od niej odeszłas

nie no,logiczne smile

3

Odp: Ból po rozstaniu

Porzuciłaś? Chcesz wrócić? Zadzwoń i zainicjuj randkę. Jeśli odmówi, to idź dalej i nie patrz za siebie.

4

Odp: Ból po rozstaniu

A to nie jest tak,że go idealizujesz??
Podjęłas decyzje o rozstaniu,sama wiesz czemu najlepiej.

5

Odp: Ból po rozstaniu

Też nie wiem jak stanąc na nogi..czemu to tak cholernie boli...

6

Odp: Ból po rozstaniu

Potrzebny jest czas, niektórzy potrzebują go więcej, inni mniej. nie wiem ile u Ciebie minęło.
Przyjaciele/rodzina, ważne żeby któś był kto nie pozwoli Ci tkwić w domu płacząc do poduszki.

7

Odp: Ból po rozstaniu

Boli ale minie....a wypłakać swoje też trzeba...trzeba wyrzucić z siebie emocje
Ja np chodzę na siłownię i to mi pomaga i to bardzo

8

Odp: Ból po rozstaniu

Czas czas czas, tego nie przeskoczysz;/ swoje trzeba przecierpieć, a później powoli starać się iść do przodu, nie rozpamiętywać. Ja jeszcze 3 tygodnie temu byłam w takim stanie, że bolała mnie każda część ciała, musiałam brać silne tabletki uspokajające bo myślałam że nie wytrzymam, ale z czasem było lepiej...i chociaż dalej mam huśtawki nastrojów i zdarza mi się popłakać to nie chce już dłużej karać samej  siebie, czując się ciągle smutna, zła, udręczona, nieszczęśliwa. Nie chce tego dla siebie...

Odp: Ból po rozstaniu

Każdy potrzebuje czasu i uświadom sobie dlaczego zrezygnowałaś,czy warto było to na siłę to ciągnąć...
Ja też jestem po długim związku i nie mogę poradzić sobie z pustką która jest,próbuję jakoś żyć lecz jest bardzo ciężko...
Nie myśl o nim,postaraj się ..z doświadczenia wiem że on o Tobie nie myśli bo by zabiegał o Ciebie,pisał lub coś robił abyś dostrzegła go...

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024