Kogo wybrać ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Kogo wybrać ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Kogo wybrać ??

Mam 22 lata jestem już w związku od 8 lat. Od roku mieszkam z moim chłopakiem. Wszystko było w porządku gdyby nie pojawił się ktoś inny.I tu zaczyna się problem bo nie wiem co mam zrobić. Nic nie mogę zarzucić mojemu chłopakowi ale od miesiąca pojawił się pan M. Z panem M znam się już od 3 lat zawsze mieliśmy do siebie jakiś pociąg, ale on miał dziewczynę a ja chłopaka i tak leciało,bardzo się przyjaźnimy ze sobą. Aż do października gdy zerwał ze swoją dziewczyną i poszliśmy jak zawsze z grupą znajomych na imprezę. Pierwszy raz zdarzyło mi sie że sie upiłam. Urwał mi sie film. Na drugi dzień pan M powiedział mi ze chciałam go pocałować ale tego nie zrobił bo wie ze mam chłopaka i wgl. Z moim obecnym chłopakiem średnio mi sie układa. Od miesiąca czuje że nie jestem w odpowiednim miejscu. Żyje w ciągłym stresie. A jednocześnie boje sie ze jak zakończę związek to będę tego bardzo żałować. Nie wiem którego mam wybrać. Ostatnio przeprowadziłam bardzo szczerą rozmowę z panem M i wiem że on też coś do mnie czuje. Mam mętlik w głowie bo nie chce nikogo skrzywdzić. Nie mam się komu zwierzyć , nie wiem co mam robić ;( Doradźcie proszę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kogo wybrać ??

Z reguły jak się ma wahania tego typu, to znaczy, że miłości po prostu nie ma.
Dobrze by ci zrobiło trochę samotności, bo najwyraźniej sama nie wiesz, czego chcesz.

3

Odp: Kogo wybrać ??

Dziecko, "poważną rozmowę" powinnaś przeprowadzić z gościem, z którym ponoć jesteś lat osiem. Od trzech lat roisz o M., tzw. "przyjacielem", który miał na tyle rozsądku, by nie dać się zaciągnąć do łóżka pijanej, młodej kobiecie.
Kogo kochasz? Obecnego z pewnością nie.
M.? Wątpię, czy on coś więcej do Ciebie czuje, niż sympatię do dobrej znajomej. A owe "coś do mnie czuje", to Twoje marzenie, by była to szaleńcza miłość do Ciebie.
To kto w tej sytuacji ma wybierać i spośród kogo?

4 Ostatnio edytowany przez Przyszłość (2016-11-14 17:32:50)

Odp: Kogo wybrać ??
rozterka1122 napisał/a:

Z moim obecnym chłopakiem średnio mi sie układa. Od miesiąca czuje że nie jestem w odpowiednim miejscu. Żyje w ciągłym stresie. A jednocześnie boje sie ze jak zakończę związek to będę tego bardzo żałować.

Cóż, typowa sytuacja: jak tu zjeść ciastko i mieć ciastko?
Być w pewnym związku bez gorących uczuć czy wybrać ekscytację i niepewność?

Moja rada jest taka, zastanów się co poradziłabyś swojemu partnerowi, który przyszedłby do Ciebie i szczerze powiedział, że z Tobą to już nie za bardzo mu się układa, ale pojawiła się na horyzoncie interesująca koleżanka, która wysyła sygnały zapraszające. Czy dalej powinien się z Tobą "męczyć", czy lepiej iść za czymś, co finalnie może okazać się bajką albo niewypałem. Co być mu doradziła?

5

Odp: Kogo wybrać ??

Nikogo.
Siebie wybierz.
W takiej sytuacji musisz pobyć sama ze sobą, aby zastanowić się i poczuć - czego tak naprawdę chcesz i co jest dla Ciebie dobre.

6

Odp: Kogo wybrać ??

Jesteś z chłopakiem od 14 roku życia, mieszkacie razem i się kochacie. Czy warto to psuć dla jakiegoś M? Porozmawiaj z chłopakiem szczerze to będziesz wiedziała kogo wybrać bo M nie skrzywdził a jeśli chłopaka kochasz a wybierzesz M. to wtedy Go "chłopaka" napewno skrzywdzisz.
Szczera rozmowa i rozwiązanie proste.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Kogo wybrać ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024