praca czy nauka - co wybrac ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: praca czy nauka - co wybrac ?

Mam taki problem, skonczylam 1 kierunek szkoly policealnej no ale nie widze sie jednak w tym zawodzie i nawet nie szukam w tym pracy. Aktualnie pracuje w sklepie, jest ok no ale wiadomo nie jest to praca marzen roll Mam dylemat czy podjac nauke na kolenym kierunku (medycznym) czy po prostu odpuscic i pracowac, bo w sumie praca jest pewniejsza, a nauka.. nie wiem czy sobie poradze na tym kierunku, nie wiem czy poznij znajde w tym prace, czy mi sie to oplaca.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: praca czy nauka - co wybrac ?

Pracować i uczyć się jednocześnie.
Pracować, bo ważne jest to byś miała co wpisać w CV. Nawet jeśli jest to tylko praca w sklepie to dajesz potencjalnemu pracodawcy sygnał, że nie jesteś leń i masz jakieś doświadczenie.
Uczyć się, bo żyjemy w tak chorych czasach, że nawet na jakieś niespecjalne stanowisko wymagają wyższego wykształcenia. Ono w większości wypadków nic nie zmienia, ale papier musi być.

3 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-12-16 18:10:44)

Ani wiedza ani wykształcenie nie boli. Jeżeli tylko masz możliwość - ucz się. Ucz się tego co Cię interesuje, tego w czym jesteś dobra. Wiedzy i wykształcenia nikt Ci nie zabierze, ale braków w tym zakresie potem już tak szybko nie nadrobisz.
Uważam, że nie warto rzucać nauki tylko i wyłacznie dlatego, że wszyscy wokoło klepią, że teraz ten papierek nic nie jest wart. Jest wart, o ile Ty sama będziesz się chciała czegoś nauczyć, a nie tylko odwalić formalności.

4

Zgadzam sie, człowiek całe życie powinien się rozwijać, a w sklepie to tak średnio... no chyba, że macie tam jakieś szkolenia i opcję bycia kiedyś przełożonym, jednak i tak inwestowałabym w wiedzę.

5

Uczyć zawsze się warto, na pracę przyjdzie czas. Swego czasu wyjeżdżałam często, kiedy się tylko dało z spam za granicę do pracy nie powiązanej stricte z moim zawodem i byłam bardzo zadowolona, bo takie wyjazdy przyniosły mi nprawdę wiele korzyści. Także i jedno i drugie skoro masz taki dylemat postaraj się to jakoś pogodzić.

6

maryss napisał/a:

Uczyć zawsze się warto, na pracę przyjdzie czas. Swego czasu wyjeżdżałam często, kiedy się tylko dało z mg solutions za granicę do pracy nie powiązanej stricte z moim zawodem i byłam bardzo zadowolona, bo takie wyjazdy przyniosły mi nprawdę wiele korzyści. Także i jedno i drugie skoro masz taki dylemat postaraj się to jakoś pogodzić.

A co to była za praca?  No napewno korzyści, . W końcu za granicą da się o wiele więcej w krótszym czasie zarobić.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018