1 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2021-02-17 12:01:57)

Temat: Dla kogo perfumy OPIUM??? Lubicie ten zapach??

Dostałam na urodziny perfumy OPIUM, ale nie jestem z nich jakoś bardzo zadowolona, zapach jest bardzo trwały i to chyba jedyny plus, ciężki i taki bardziej jak dla starszych osób. Trochę głupio bo mąż wydał 400 zł a ja jestem zła, że mnie nie zapytał co bym chciała, bo te perfumy dla mnie to pomyłka

A co wy sądzicie o tym zapachu???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dla kogo perfumy OPIUM??? Lubicie ten zapach??
alien1666 napisał/a:

Dostałam na urodziny perfumy OPIUM, ale nie jestem z nich jakoś bardzo zadowolona, zapach jest bardzo trwały i to chyba jedyny plus, ciężki i taki bardziej jak dla starszych osób. Trochę głupio bo mąż wydał 400 zł a ja jestem zła, że mnie nie zapytał co bym chciała, bo te perfumy dla mnie to pomyłka

Kilka lat temu w telewizji reklamowali ten zapach i moje koleżanki z pracy sobie zakupiły i były zadowolone.
Mnie ten zapach za bardzo nie podchodzi, też uważam, ze jest za ciężki.
I raczej na wieczór, na zimę.
Gdy czasami sama sobie kupię nowy zapach w sklepie internetowym i nie trafi w mój gust to stosuje go jako odstraszacz moli, pryskam wnętrza szaf, półek.
I szybko się skończy.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

Kleoma napisał/a:
alien1666 napisał/a:

Kilka lat temu w telewizji reklamowali ten zapach i moje koleżanki z pracy sobie zakupiły i były zadowolone.
Mnie ten zapach za bardzo nie podchodzi, też uważam, ze jest za ciężki.
I raczej na wieczór, na zimę.
Gdy czasami sama sobie kupię nowy zapach w sklepie internetowym i nie trafi w mój gust to stosuje go jako odstraszacz moli, pryskam wnętrza szaf, półek.
I szybko się skończy.

Ha, ha, ha , jako odstraszacz moli! Chyba też tak zrobię smile

4

Ale jak Ciebie ten zapach aż tak nie odstrasza a mężowi się podoba  to nie możesz zostawić  to sobie na wyjątkowe okazje tylko dla niego?   Może jak już szafki to taką  z seksowną  bielizną?  Bo po co ma wszystko pachnieć zapachem którego nie lubisz na co dzień. 
Ostatecznie jak mąż kupił a sam nie jest jakoś bardzo przekonany to zamień  na vinted czy olx na jakieś inne.

Gdy wieje wiatr historii, Ludziom jak pięknym ptakom Rosną skrzydła, natomiast Trzęsą się portki pętakom.?

5

Moim zdaniem perfumy należą do osobistych prezentów, dlatego obdarowywanie nimi innych osób w sposób przypadkowy, czyli bez wcześniejszej konsultacji lub wiedzy, że dany zapach na pewno będzie trafiony, nie jest dobrym posunięciem. Ten temat tylko to potwierdza.

Opium to już klasyka, ale osobiście nie lubię tego zapachu i nigdy nie lubiłam. Dla mnie jest drażniący i ogólnie nie podoba mi się jego nuta zapachowa, jednak znam osoby, które używają go od lat, co znaczy, że musi im się podobać.
Na marginesie, moja przyjaciółka dostała kiedyś malutki flakonik Opium od chłopaka, miałyśmy wówczas po 19 lat, pamiętam, że była zachwycona. Niemniej do dziś nie wiem czy zapachem, czy gestem wink.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z niezależnych ode mnie przyczyn technicznych właściwy zobaczysz dopiero w moim profilu wink]

6

Ja lubię <3 zwłaszcza jak są w Notino na promocji xD
Dla mnie to jest taka klasyka właśnie, ale w sumie też lubię mocniejsze perfumy. Może wypróbuj parę razy na jakieś "wieczorne wyjście" i spróbuj się przekonać. Czasami jakiś zapach zaczyna nam się podobać dopiero po jakimś czasie obcowania z nim ;-)