Co ostatnio oglądałaś ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Strony Poprzednia 1 24 25 26 27 28 29 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1,626 do 1,690 z 1,838 ]

1,626

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

O pamiętam ten film, chyba też średnio mi się podobał. Ja byłam ostatnio na taniej środzie z Orange na Atomic Blond, Charlize Theron ratuje ten film momentami. Można obejrzeć, chociaż miałam większe wymagania co do niego.

Zobacz podobne tematy :

1,627

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ja mam teraz fazę na Karla Urbana, więc obejrzałam kilka filmów z jego udziałem:

RED (2010) - całkiem sobie komediowy film akcji, dobry na relaks z piwem

The Loft (2014) - niby erotyczny, niby kryminał, ale akcja bardzo nierówna; dużo zaskakujących zwrotów i historia odsłaniana w sposób, który mnie wciągnął. Więc w sumie polecam, ale nie nastawiajcie się na zbyt wiele big_smile

Kroniki Riddicka - film fantasy; kocham go za kostiumy i za głównego bohatera (Vin Diesel), historia też bardzo mnie wciągnęła; jest też rozlew  krwi, jeśli kogoś to interesuje; całkiem niezłe postaci i eksplorowanie moralności na najwyższym poziomie big_smile

Star Trek - tego nie trzeba nikomu przedstawiać; bardzo lubię filmy, mimo że jak dla mnie jest przesyt akcji, trudno złapać oddech. Ale bohaterów nie da się nie lubić; postaci mają głębie, a historię śledziłam z zapartym tchem. Piękne widoki nie przeszkadzają wink

Dredd (2012) - klasyczna nawalanka, dużo krwi i różnych kałachów... Więc jak ktoś lubi, gdy niewiele się mówi, a dużo się dzieje, to polecam.

Doom (2005) - film, który mnie najbardziej zdziwił. Spodziewałam się prostego filmu akcji, gdzie panowie z wielkimi pistoletami ratują piękność przed dziwnymi potworami, rozwalają w międzyczasie pół planety i oddalają się w wiecznej chwale ku zachodzącemu słońcu. No nie do końca big_smile Film stary, ale bardzo dobrze zrobiony; głównych bohaterów od razu polubiłam i nawet moje obrzydzenie do wszystkich stworów jak z "Obcego" nie przeszkodziło mi w cieszeniu się wciągającą historią.

1,628

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

oglądam czwarty sezon "Blacklist" (czarna lista), zadu nie urywa ale daje rade.

1,629

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio na "Mother!" Aronofsky'ego. Iść trzeba, świetny film z ciekawą historią per se, w dodatku historia cały czas toczy się na drugiej, alegorycznej płaszczyźnie - ale nie pretensjonalnej, w stylu "udowodnię ci, że nic z tego nie zrozumiesz" - większość motywów jest bardzo łatwa do podłapania.
W dodatku ostatnie 45 minut - mistrzostwo, pełne napięcia, jak sam reżyser nazwał "fever dream"

1,630

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Sztukę kochania" o doktor Wisłockiej smile

1,631

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
underdog napisał/a:

Ostatnio na "Mother!" Aronofsky'ego. Iść trzeba, świetny film z ciekawą historią per se, w dodatku historia cały czas toczy się na drugiej, alegorycznej płaszczyźnie - ale nie pretensjonalnej, w stylu "udowodnię ci, że nic z tego nie zrozumiesz" - większość motywów jest bardzo łatwa do podłapania.
W dodatku ostatnie 45 minut - mistrzostwo, pełne napięcia, jak sam reżyser nazwał "fever dream"

Ja raczej obejrze w Internecie, bylam na innych dwoch filmach i na razie budzet mi juz nie pozwoli. Poza tym nie jestem pewna czy mi tak bardzo by sie spodobal ten film, podobno jest zbyt doslowny i ciagle ta meczaca muzyka w tle, wiec mnie by raczej zmeczyl. Wole cos subtelniejszego i niemaczego ciagle irytujacymi dzwiekami, jestem na to wrazliwa. Chociaz sama historia i interpretacja na pewno godna uwagi to obejrze w Internecie jak bedzie na pewno.

Ja w kinie obejrzalam "Happy death day" i "Twoj Vincent".

"Happy death day" - film dla relaksu bardzo chcialam obejrzec ze wzgledu na motyw petli czasowej, ktory bardzo lubie w thrillerach. Tutaj jednak jest wiecej zdecydowanie komedii, ale dobrze sie to oglada, bohaterka bardzo dobrze zagrala, reszta bohaterow to troche takie tlo to bym poprawila, ale akcja w porzadku. Jest sporo smiesznych takich typowo amerykanskich tekstow, zabawnych scen, dodalabym tylko wiecej scen morderstw najlepiej tez zabawnych :-D Jeszcze lepiej lamaloby to wtedy konwencje thrillera. Niezla tez jest muzyka, pasuje do filmu.
Jest tez watek obyczajowy dla mnie pod koniec troche zbyt ckliwy. Bardzo fajny zwrot akcji gorszy za motyw zabijania tej dziewczyny. Ogolem mimo wad niezla rozrywka moja ocena to takie dosc mocne 6/10.

"Twoj Vincent" - ciesze sie ze obejrzalam w kinie, bo cos tak pieknego artystycznie nadaje sie w sumie tylko do obejrzenia w kinie i wsparcie tworcow, ktorzy tak napracowali sie przy malowaniu i wyszlo im to swietnie! Film jako animacja zlozona z obrazow to niezwykle nowatorskie jezeli chodzi o film pelnometrazowy i tutaj naprawde obcujemy ze sztuka. Stworzyli to Polacy i Wielka Brytania mozemy byc dumni :-) To historia Vincenta van Gogha i checi poznania przyczyny jego smierci czy to bylo samobojstwo czy morderstwo? Poznajemy Vincenta dzieki podrozy jednego z bohaterow i jego pytaniom o niego co sie stalo, jaki byl Vincent itp. Kazdy ma inna wersje i troche to chwilami faktycznie zaczyna sie robic jak taki kryminal. Fabula jest prosta, ale ciekawa. Bardzo dobrze sie oglada a oczu nie mozna nacieszyc tymi obrazami. Poznajemy przez retrospekcje van Gogha jego wyobcowanie, ale wrazliwosc, traktowanie przez ludzi ktore nie zawsze bylo takie jak powinno, jego ostatnie chwile przed smiercia, jakie relacje mial z kobietami, a jakie z bratem. Kazda postac jest wyrazista, ma swoj charakter. Bylam na filmie z napisami udalo sie i ciesze, bo dubbing ktory slyszalam w zwiastunie nie do konca mi pasowal. Do tego w tle piekna muzyka zwlaszcza pod koniec i krotkie informacje o bohaterach ktorzy zostali przedstawieni w filmie. Film poruszajacy zalowalam ze trwa tylko 1 godz i 35 minut mysle ze moglby trwac dluzej, bo wiecej by zawarto i dluzej mozna byloby cieszyc oko :-) Jednak i tak mieli duzo pracy nad nim, to trzeba zrozumiec. Moja ocena 9/10.

Ogladalam tez juz w Internecie "Maudie" (2016) - to tez ciekawy film o malarce Maud Lewis, o ktorej wczesniej nie slyszalam. To byla kobieta majaca chore stawy i niestety traktowana przez to jako gorsza, jako wrecz opozniona w rozwoju. Miala nieciekawe relacje rodzinne wlasnie przez to, a przez innych byla wysmiewana. By wyrwac sie z domu cioci zglasza sie na bycie gosposia i mieszkanie u pewnego niesympatycznego faceta. On zgadza sie a potem to dalsza historia. Film bardzo mi sie podobal, choc potem jak przeczytalam o tej kobiecie to ona przeszla jeszcze wiecej bolu niz pokazal ten film takze w zwiazku z tym mezczyzna, wiec film troche pominal, troche wygladzil jak to czasem bywa. Jednak najwazniejsze pokazal jej optymizm mimo bolu i proste ale piekne obrazy. No i zycie ktore wielu osobom moze by nie odpowiadalo ale jej tak. Ponadto role zagrane sa rewelacyjnie,  muzyka tez jest swietna i nie brakuje wzruszen. Daje 8/10. Polecam.

1,632 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2017-12-03 20:14:56)

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio oglądałam :

"Czym chata bogata" - w miarę dobra komedia, ale gorsza od "Za jakie grzechy, dobry Boże". Z tym samym aktorem jako główny bohater. O zaproszeniu przypadkowo do siebie Romów i problemów, z które tego wynikły. Dobre aktorstwo, są sceny gdzie można się pośmiać lub chociaż uśmiechnąć. Film przyjemny, ale też nie tak śmieszny i nie tak inteligentny jak niektóre francuskie komedie i niektóre żarty jednak były żenujące. Koniec trochę głupi, na siłę. Ogólnie nawet ok, ale były lepsze francuskie komedie. Daję 6/10.

"Barany. Islandzka opowieść" - spokojny, powolny wyważony dramat o braciach mieszkających obok siebie, ale nieodzywających się od 40 lat. No a wszystko zaczyna się w sumie od choroby baranów i problemów z tego wynikających. Widać różnice między braćmi, ale brakowało mi trochę choć wspomnienia w jednym zdaniu co było lub mogło być powodem nieodzywania się braci tyle lat do siebie. Oczywiście można tu tego się domyślić, ale to są tylko hipotezy i nic pewnego, jednak przydałoby się tu cokolwiek wiedzieć, można by wtedy jeszcze bardziej to przeanalizować. Co nie oznacza też, by podali wszystko, bo to też by było niedobrze, niedopowiedzenia są ok, ale z umiarem. Reszta ciekawa, widać emocje, samotność, trudną sytuację dla obu braci. Zakończenie trochę zaskakuje i bardzo wzrusza, pięknie zrobione i ciężko się nie wzruszyć. Moja ocena 7/10. Polecam.

"Mężczyzna imieniem Ove" - historia niemiłego, chamskiego wdowca, który nie potrafi sobie poradzić z tym co go spotkało. Nieprzystępny i niemiły dla wszystkich wokół, nie widzący sensu życia. Świetna gra aktorska głównego bohatera i rewelacyjna muzyka, nadaje klimat. Z czasem poznajemy bliżej bohatera i to co go spotkało co byłoby trudne dla każdego i na pewno wpłynęło na charakter. Pokazane też jest jak wiele może zmienić obecność kogoś życzliwego obok. To także film o pewnych blokadach psychicznych według mnie, że niektórzy jak wiemy nie są nauczeni jak okazywać uczucia itp.Mimo tego w filmie są też śmieszne sceny i trochę ciepła, dobrze się ogląda w wielu chwilach z uśmiechem. Nie podobało mi się tylko zakończenie, nie musieli tego tak kończyć. Moja ocena 8/10. Polecam.

"Czarny motyl"(2017) - bardzo dobry thriller psychologiczny. Taki dość powolny, ale coś się dzieje, jest klimat i poczucie zagrożenia. Główny bohater to tutaj Banderas wypalony pisarz, żona od niego odeszła. Potem przyjmuje do siebie pewnego chłopaka, który nie ma gdzie pójść. Bardzo dobry film też dlatego, że tutaj nie jest pewne co jest prawdą a co nie, co jest może jawą a co snem itp. No i niepewne są zamiary chłopaka, jego zachowanie jest niepokojące i powoli dowiadujemy się różnych rzeczy, myślimy, że wszystko wiemy, ale zakończenie jest tak zaskakujące jak dawno nie widziałam w thrillerze. Kompletnie się tego nie spodziewałam. Zresztą wcześniej tak zbyt wiele na to nie wskazywało, a aktorzy byli tak przekonujący, że o czymś takim nie pomyślałam. Tzn jest to pod koniec naciągane, ale jestem pod wrażeniem bardzo ciekawego pomysłu i świetnego wykonania. W filmie dodali też fajną muzykę. Daję 8/10 polecam.

1,633

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Sms do Ciebie" (2016) - niemiecka komedia romantyczna, brak raczej znanym wielu z nas aktorów, ale wyszło dobrze. Tylko opis jak dla mnie trochę mylący, bo tak główna bohaterka miała narzeczonego i o tym wiemy z filmu, a z opisu bohater niby miał żonę i jest wdowcem, ale tutaj jeżeli niczego nie przegapiłam nic nie powiedzieli o jego żonie, trochę dziwne. Poza tym przyjemny, wzruszający, ale też ciepły film. Uroczy bohaterowie i uczucie pokazane fajnie i subtelnie. Bardzo dobrze dobrali aktorów smile Moja ocena 7/10. Polecam.

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" (2016) - tutaj już średnio, a oglądałam jakiś czas temu "Planetę singli" i bez porównania lepsza, bardzo mi się podobała, nie było raczej żenujących momentów i film był kalką zagranicznych, ale bardzo dobrze zrobioną. Tutaj wyszło dość niewiarygodnie i wiadomo komedii nie oceniam tak samo jak innych filmów i mam dystans, ale i tak jakichś poziom takie komedie powinny przedstawiać i o czymś mówić. Tutaj wyszło niezwykle banalnie, aktorzy średni, często sztuczni oprócz np Domagały, Głowackiego. Wątki średnio przedstawione. Są dobre momenty, nieźle dobrana muzyka, ale sporo też słabych dialogów, żenujących tekstów. Ciężko oglądało się Roznerskiego i Curuś, wyszło nieprzekonująco i nudno. W sumie film nie był jakiś bardzo przyjemny tylko mijał w patrzeniu na to ile zostało do końca, taki trochę bez pomysłu. Za to fajny i dość zabawny Zamachowski. No i pod koniec muszę przyznać, że film jest lepszy, wątki ciekawiej są rozwinięte i w końcu są jakieś emocje na ekranie. Jednak ogólnie film taki poniżej przeciętnej. Daję 4/10.

1,634

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Zabicie świętego jelenia" - przeczytałam o inspiracjach "Lśnieniem" Kubricka i pognałam do kina.  Fatalne. Nie polecam.

1,635 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2017-12-05 21:52:53)

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"The deep end" (2016) - taki średni film, mało thrillera mimo obiecującej fabuły, nie za dużo trzymania w napięciu, sporo nużących scen. W miarę ciekawa relacja sióstr. Są lepsze filmy w tej kategorii, ale ostatecznie można obejrzeć. Daję 5/10.

"Miłość aż po ślub" (2016) - w miarę przyjemny film, ładne widoki, muzyka, ale przesadzili już trochę z tą narzeczoną tego faceta, musieli dać taką pustą dziewczynę big_smile On też denerwował dość swoim niezdecydowaniem. Fajnie też jakby było więcej takiego romantycznego rodzenia się uczucia, subtelności, fajnych dialogów, a nie namiętności, seksu, to byłoby ciekawsze. Poza tym film nawet dobry i główną bohaterkę polubiłam najbardziej, film też ma elementy dramaty całkiem fajnie ukazane. Są też zabawne momenty, choć nie jest to komedia, przy której bym się dużo śmiała. Moja ocena 6/10, można obejrzeć, w miarę przyjemny film.

"Julieta" (2016) - ciekawy film o relacji rodzicielskiej i nie tylko, o ukrytych uczuciach i strachu przed ich wyznaniem, o trudności w zamknięciu pewnego rozdziału. O smutku i obwinianiu się. Dobre aktorstwo, ale postacie trochę słabo rozwinięte, czasem ciężko wczuć się w ich emocje. Przez to film mimo ciekawej i dramatycznej tematyki ogląda się zbyt lekko i nie wciąga całym sobą tylko jakoś tak, jakby było się obok. Trochę przez to mnie nużył i nie angażował tak mocno jak wiele innych dramatów. Pierwsza część filmu chyba też lepsza od drugiej i od końcówki. Jednak ogólnie warto obejrzeć i daje do myślenia. Moja ocena 6/10.

1,636

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio oglądałam takie filmy:

Władca Pierścieni: Powrót króla (The Lord of the Rings: The Return of the King) Jeden z moich ulubionych filmów. 10/10 Polecam !!!

Mieszkańcy Śródziemia przygotowują się do bitwy o losy świata. Gandalf Biały (Ian McKellen) wzywa do walki rozproszone wojska Gondoru i Rohanu. Ludzie bardziej niż kiedykolwiek potrzebują króla, który ich zjednoczy. Jedyny potomek królewskiego rodu, Aragorn (Viggo Mortensen), musi znaleźć w sobie moc, która pozwoli mu objąć należną mu władzę i tym samym wypełnić przeznaczenie. W tym samym czasie Frodo (Elijah Wood) i Sam (Sean Astin) zbliżają się do Mordoru. Prowadzący ich podstępny Gollum wciąż ma nadzieję, że uda mu się odzyskać upragniony Pierścień. Wykorzystując swoją funkcję przewodnika, prowadzi hobbitów do jaskini olbrzymiej pajęczycy. Tymczasem ogromna armia Saurona zbliża się do twierdzy Minas Tirith w Gondorze. Ludzie nie mają szans wobec liczebnej przewagi wroga. Aragorn decyduje się wezwać na pomoc armię upiorów. Wraz z przyjaciółmi - elfem Legolasem (Orlando Bloom) i krasnoludem Gimlim (John Rhys-Davies) - wyrusza na Ścieżkę Umarłych, z której dotąd nie wrócił żaden człowiek. Adaptacja ostatniej części trylogii J.R.R. Tolkiena zdobyła aż 11 Oscarów - dla najlepszego filmu, za reżyserię, scenariusz, efekty wizualne, dźwięk, scenografię, kostiumy, charakteryzację, montaż, muzykę oraz piosenkę "Into the West". Obraz otrzymał również m.in. 4 Złote Globy, 2 nagrody Grammy, 8 nagród Saturna i wiele innych wyróżnień.

Smerfy - Smerfy, uciekając przed Gargamelem, przenoszą się do Nowego Jorku.
Smerfy 2 - Gargamel porywa Smerfetkę, by pomogła mu ożywić stworzone przez niego Smerfopodobne.
Oba filmy bardzo fajne, ciekawe i śmieszne, familijne, dla całej rodziny.

1,637

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Kolonia z Danielem Bruhlem i Emma Watson.
Jednym słowem: Rewelacja!

1,638

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Pachnidło - Historia Mordercy

1,639

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Polecam TAXI 5 smile

1,640

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Ciche Miejsce". Horror o świeżym pomyśle na fabułę gdzie świat zaatakowali obcy, którzy atakują wszystko co wydaje dźwięk. Z tego powodu przez większość filmu nie ma dialogów pomiędzy bohaterami za wyjątkiem języka migowego. Mimo to gra aktorów świetna, napięcie momentami sięga zenitu a to co widzimy na ekranie nie pozwala się od niego oderwać. Jeżeli ktoś szuka hektolitrów krwi to nie jest to film dla niego bo nie znajdzie tam tego. Klimat i gęsta atmosfera zagrożenia to to co z nawiązką z kolei zagwarantuje widzom ta produkcja. Polecam;)

1,641

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Narzeczony mimo woli (The Proposal) z Sandrą Bullock i Ryanem Reynoldsem.

1,642

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

dziedzictwo bourne'a po raz enty wink

1,643 Ostatnio edytowany przez elaaa78 (2018-07-18 11:04:26)

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Wczoraj oglądałam ,, zanim się pojawiłeś ". Film mega ! Bardzo polecam smile

1,644

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

W cieniu drzewa. Bardzo fajny, mądry i śmieszny film. Dla tych, którym by się dłużył powiem, że warto czekać na końcowe sceny, ponieważ są spektakularne.

1,645

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

a ja zamiast wszystkigo mogłabym oglądac kabarety tylko, jednak ciężko znaleźć coś w tv, żeby nie było stare, jedynie w piątek ma byc noc kabaretowa na pulsie, a tak to ratuję się internetem...jak macie jakieś info, to będę wdzieczna, jak macie jakies ulubione skecze, to rowniez:)

1,646

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Harry Potter i Czara Ognia"
"Harry Potter i Więzień Azkabanu"

1,647

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

zalukajfilm.pl  macie wszystko filmy za darmo smile jest i klerw jakości hd

1,648

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

ostatnio oglądałam kilka wartych polecenia filmy: alibicom ( świetna komedia), i dwa włoskie filmy: dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (oryginaly tytuł perfetti sconosciuti) i thriller Dziewczyna we mgle

1,649

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Oglądałam ostatnio Venoma

1,650

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

A musi być film? Wczoraj oglądałam pierwszy odcinek serialu "Pod powierzchnią" i jestem nim zauroczona. Jutro drugi odcinek, nie mogę się doczekać wink

1,651

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ja ostatnio zaczęłam oglądać mało kobiecy, ale mi się podoba serial Piraci smile tak na wieczorne odstresowanie po pracy idealnie.

1,652

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Tess Polańskiego.
Szczerze polecam, choć muszę powiedzieć, że 1) nie mogłam usiedzieć spokojnie podczas seansu i być może za bardzo ekscytowałam się fabułą, 2) to głęboko przejmująca/smutna historia, więc trzeba mieć nastrój, osobom w ciężkim momencie życia raczej  niewskazany.

Niesamowity film. Każdy z kim rozmawiałam o filmie ma inne przemyślenia, interpretować można na wiele sposobów, wiele poziomów.

1,653

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ja ostatnio oglądałam w kinie Kler, a teraz szykuję się do pójścia na Planetę Singli 2 smile

1,654

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio oglądałam film "Jedz, módl się, kochaj", bardzo mi się podobał, ocena 9/10

Elizabeth Gilbert to trzydziestokilkuletnia, nowoczesna kobieta. Ma męża, wspaniały dom oraz dobrą pracę. Mimo to pewnej nocy leży nieszczęśliwa na podłodze w łazience i płacze ponieważ stwierdza, że życie, które wiedzie, nie jest tym, którego tak naprawdę pragnie i nie wie, co powinna z nim zrobić. W końcu decyduje się na rozwód, który jest bardzo bolesny i przez który popada w depresję. Jej kolejnym krokiem jest podróż do trzech państw zaczynających się na literę "I", a mianowicie Italii, Indii i Indonezji. Jest to podróż w głąb siebie, aby przemyśleć swoje dotychczasowe życie, lepiej zrozumieć samą siebie i zdecydować, co zrobić dalej, aby zmienić swoje życie na lepsze.

1,655

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Wciągający dokument "Dlaczego jesteśmy kreatywni" - autor pracowął nad nim 30 lat. Jest to 50 rozmów zebranych zgrabnie w film, całość zaskakuje, wciąga. Udało mu się spotkać z ludźmi, uznawanymi za wybitnie kreatywnych. Są to przedstawiciele różnych światów: świata filmu (m.in. Jolie, Jarmusch, Keitel, Tarantino), artyści (Koons, Hockney, Abramović), muzycy (Björk, Bono), naukowcy (Hawkins), politycy (Mandela, Gorbaczow, Bush). Fajnie zanimowane przejścia w rozmowach wprawadzają nowoczesność, dynamikę..

1,656

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
mskuza89 napisał/a:

Ja ostatnio oglądałam w kinie Kler, a teraz szykuję się do pójścia na Planetę Singli 2 smile

To może być szok dla organizmu big_smile

1,657 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-20 17:28:00)

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Małą Stopę z dubbingiem na nieregulaminowy link smile

1,658

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
serducho napisał/a:

Wciągający dokument "Dlaczego jesteśmy kreatywni" - autor pracowął nad nim 30 lat. Jest to 50 rozmów zebranych zgrabnie w film, całość zaskakuje, wciąga. Udało mu się spotkać z ludźmi, uznawanymi za wybitnie kreatywnych. Są to przedstawiciele różnych światów: świata filmu (m.in. Jolie, Jarmusch, Keitel, Tarantino), artyści (Koons, Hockney, Abramović), muzycy (Björk, Bono), naukowcy (Hawkins), politycy (Mandela, Gorbaczow, Bush). Fajnie zanimowane przejścia w rozmowach wprawadzają nowoczesność, dynamikę..

Widziałam gdzieś na fejsie mi mignął zwiastun i się zaciekawiłam i jak nie jestem fanką dokumentów, tak ten bym chętnie obejrzała. Tyle osób, a część już na tamtym świecie, fajnie posłuchać co mają do powiedzenia. I też w sumie trochę zmierzyć się ze zrewidowaniem poglądów na temat niektórych ludzi, bo czasem upzredzamy się do kogoś niepotrzebnie. Ale też może być na odwrót wink

Ja ostatnio, chociaż tyle filmów mam zaległych to w sobotę obejrzałam po raz 165987 Love Actually wink tak żeby się wczuć w swiateczny klimat.

1,659

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio oglądałam film "Nie kłam, kochanie", bardzo lubię ten film, ma bardzo dobrą obsadę, zwłaszcza do gustu przypadli mi Piotr Adamczyk, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Bujakiewicz, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska. Cudowni, wspaniali aktorzy !!! Piosenka do filmu jest ładna, śpiewają ją Ewelina Flinta i Łukasz Zagrobelny: "Nie kłam, że kochasz mnie, nie kłam, że weźmiesz gdzieś daleko, tak że nie znajdą nas..."

1,660

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

A ja polecam bardzo nietypowy film "Dlaczego jesteśmy kreatywni?". Właściwie to jest dokument, ale niech was nie odstraszy gatunek big_smile to jest zarąbista kompilacja odpowiedzi meeega znanych osób (Bowie, Bush, Westwood) właśnie na pytanie z tytułu. Niektóre odpowiedzi są bardzo zaskakujące.... wink
Jeszcze z małą oglądałyśmy bajkę "Misja Yeti", poszłyśmy z nudów, a się okazało że jest extra! Śmieszne zarty, świeży temat, kilka mądrości - to co potrzeba smile

1,661 Ostatnio edytowany przez NeoFoto70 (2018-12-04 23:38:19)

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Mistrust"  Nieufność 2018 opis z IMDB "Nie mając żadnych zobowiązań i nigdy nie będąc podatnym na zagrożenia, Veronica lubi być kochanką. Uświadamia sobie, że jej najlepsza przyjaciółka ma klucz do swojego serca i jest jedyną zdolną do wydobywania jej emocji." czyli  o osobie która całe życie miała szczęście do zajętych , ale miała pewne zasady, jednak gdy życie przeleciało na jej zasadach dochodzić do wniosku że tylko stały dojrzały związek ma sens. To tak w wielkim skrócie , warto obejrzeć dla obsady i przemyśleń zawartych w filmie.

1,662 Ostatnio edytowany przez NeoFoto70 (2018-12-06 09:10:36)

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

www.arte.tv/pl/videos/066299-009-A/milosc/
Polecam jako ciekawostkę ,gostek w kulturze zachodu szuka odpowiedzi "czym jest miłość w dzisiejszym świecie konsumpcji i kapitalizmu , uwaga : film dokumentalny

1,663

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
Misinx napisał/a:
mskuza89 napisał/a:

Ja ostatnio oglądałam w kinie Kler, a teraz szykuję się do pójścia na Planetę Singli 2 smile

To może być szok dla organizmu big_smile

Byłam na Planecie Singli2 - uśmiałam się do łez

1,664

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
NeoFoto70 napisał/a:

www.arte.tv/pl/videos/066299-009-A/milosc/
Polecam jako ciekawostkę ,gostek w kulturze zachodu szuka odpowiedzi "czym jest miłość w dzisiejszym świecie konsumpcji i kapitalizmu , uwaga : film dokumentalny

Ciekawe ...zobaczę smile

1,665

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Kilka dni temu oglądałam w kinie studyjnym dwa rosyjskie filmy:
"Niech będzie Liza" - Katia mieszka z mężem i matką w niewielkim prowincjonalnym mieście. Nieoczekiwanie jej matka poważnie podupada na zdrowiu i chce przepisać działkę na syna - rodzonego brata Katii. Kobieta nie może pogodzić się z niesprawiedliwą decyzją, dlatego zaczyna walkę o swoją część spadku.
"Dwoje" - Nadia, zmęczona ratowaniem swojego zdrowia przy pomocy tradycyjnej medycyny, namawia swojego męża Andrieja, aby pojechał z nią nad lecznicze jeziora. Podczas wyprawy, z daleka od oschłego teścia, Andriej planuje poinformować Nadię o rozwodzie...
Oba godne polecenia. Mnie bardziej poruszył film pierwszy.

1,666

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio oglądałam film "Narodziny gwiazdy".
Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę.

1,667

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Po raz pierwszy w życiu, obejrzałam film "Hilary i Jackie". Brakuje mi słów, by opisać moje wrażenia.
Brytyjski film, oparty na faktach, opowiadający historię dwóch, utalentowanych muzycznie sióstr, z których jedna, Jacqueline du Pré, jest wybitną, znaną na cały świat, wiolonczelistką, a druga, Hilary, decyduje się na spokojne życie na wsi, u boku męża i dzieci. Niesamowita więź między siostrami, wsparcie, miłość, momenty zazdrości i choroba w tle...
Genialna gra aktorska i piękny scenariusz. Polecam!

1,668

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Star Trek Into Darkness

Passengers

Blade Runner 2049

Mission Impossible Fallout

Nemesis

1,669

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio byłam w kinie na Green Book zachęcona oscarami i notami na necie, powiem że polecam z czystym sumieniem, bardzo przyjemnie się oglądało, jak się komuś podobali Nietykalni to to także się spodoba. Troszkę humoru trochę łez.

1,670

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
kgawlik79 napisał/a:

Ostatnio byłam w kinie na Green Book zachęcona oscarami i notami na necie, powiem że polecam z czystym sumieniem, bardzo przyjemnie się oglądało, jak się komuś podobali Nietykalni to to także się spodoba. Troszkę humoru trochę łez.


Wczoraj wybraliśmy się na Green Book i nawet nie wiem kiedy zleciało, świetna historia, która wciąga od samego początku. Polecam każdemu, dawno nie widziałam tak dobrego filmu, jak koleżanka wyżej pisze fani Nietykalnych będą zachwyceni.

1,671

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Film trochę przereklamowany... Ale nie był najgorszy. Dobrze się go oglądało. Ocena 7/10 smile

1,672

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Obejrzałam wczoraj "Romę" i nie do końca podzielam zachwyty. Film nakręcony pięknie, zdjęcia niesamowity ale dla mnie jakby wydmuszka. Nie niesie ze sobą jakiejś innej wartości.

1,673

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

"Nasz dom" na podstawie książki medium Xavera Chico. To wyjątkowy człowiek, którego książki niestety nie zostały przetłumaczone na język polski (poza jedną w wersji e-book o tym samym tytule co film). Twierdził, że tych książek nie napisał, a był jedynie pośrednikiem, więc nie ma prawa do pieniędzy ze sprzedaży tych książek. Wszystkie pieniądze oddawał na cele charytatywne. Polecam.

1,674

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Dokument "Williams", który okazał się dość wzruszającą historią znanej rodziny, polecam każdemu.

1,675

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Właśnie wczoraj skończyłem drugi sezon The OA. Całkiem inny klimat niż pierwszy ale dający dużo światła na sam sens tego serialu. Bardzo osobliwy serial. Ale to zasługa Brit Marling ( Druga Ziemia).

1,676

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio obejrzane filmy: "Dumbo", "Jak wytresować smoka 3", "Kraina lodu".

1,677

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ja obejrzałam "Pejzaż we mgle" Angelopoulosa. Magiczny film.

1,678

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Green Book - zabawne, urocze, ciekawe muzycznie, cukierkowe momentami. Ale warto, naprawdę.

Trzy bilboardy za Ebbing - zaskakujące, zwrot akcji na zwrocie akcji, już myślimy, że wiemy co będzie dalej, a tu niespodzianka; naprawdę warto; jeden z najlepszych filmów, które oglądałem; opowieść o determinacji, nonkonformomiźmie, wybaczeniu i niewybaczeniu. I jest tam Woody Harrelson.

1,679 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-04-14 00:55:55)

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

jeśli o telewizje chodzi:) studio polska na tvp info było fajne

1,680

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
misiando napisał/a:

Green Book - zabawne, urocze, ciekawe muzycznie, cukierkowe momentami. Ale warto, naprawdę.

Trzy bilboardy za Ebbing - zaskakujące, zwrot akcji na zwrocie akcji, już myślimy, że wiemy co będzie dalej, a tu niespodzianka; naprawdę warto; jeden z najlepszych filmów, które oglądałem; opowieść o determinacji, nonkonformomiźmie, wybaczeniu i niewybaczeniu. I jest tam Woody Harrelson.

Właśnie go obejrzałam, bo Twoja wzmianka mnie zachęciła. Nie żałuję, świetny film. smile

1,681

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Filmy, które ostatnio oglądałam:
Kopciuszek,
Prada albo nic,
Larry Crowne - uśmiech losu (z Julią Roberts)
Nadchodzi Polly (z Jennifer Aniston)
Zawsze tylko ty (z Renee Zellweger)
Wredne dziewczyny
After
Praziomek
Avengers: koniec gry
Pożyczony narzeczony
Zamiana ciał

1,682

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Green Book - świetna historia, coś dla fanów Nietykalnych. Zanim się obejrzałam poleciały napisy końcowe. Świetny poruszający film z głębszym sensem.

1,683

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
martakotlar88 napisał/a:

Green Book - świetna historia, coś dla fanów Nietykalnych. Zanim się obejrzałam poleciały napisy końcowe. Świetny poruszający film z głębszym sensem.

O czym - tak w skrócie?

1,684

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio oglądałam filmy takie jak: "Hobbit: Niezwykła podróż", "Hobbit: Pustkowie Smauga" i "Godzilla 2: Król potworów". Wszystkie trzy filmy są bardzo dobre, chodzi o zdjęcia, aktorstwo, muzykę, całokształt.

1,685

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?
Lou71.71 napisał/a:
martakotlar88 napisał/a:

Green Book - świetna historia, coś dla fanów Nietykalnych. Zanim się obejrzałam poleciały napisy końcowe. Świetny poruszający film z głębszym sensem.

O czym - tak w skrócie?

Historia świetna. Akcja dzieje się w USA, gdzie Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli.  Ich wspólna podróż na trasę koncertową w latach 60. to punkt wyjścia do historii pełnej sprzeczności. Jest ważna, głęboka i porusza temat rasizmu (fabuła osadzona jest w latach 60), a zarazem lekka, zabawna i wzbudzająca w widzu pozytywny nastrój. Taka mieszanka, która nie powinna się udać, ale... daje efekt, który ogląda się z największą przyjemnością.

1,686

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Brudna forsa na Netfliksie i jeszcze kilka innych dokumentów ostatnio najbardziej mi zapadły w pamięci.

1,687

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ostatnio oglądałam film "Zenek" w kinie, byłam ciekawa drogi do sławy Zenona z branży disco polo.

1,688 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-02-27 12:23:05)

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

oglądam glownie seriale sci fi na netflixie, skończyłam Stranger things i Altered carbon ( ten mnie wyjątkowo mocno przygnębił swoją dystopijną wizją przyszlosci)  i zaczęłam Another life, ale jest tak nudny, że chyba dam sobie z nim spokój. Jestem na 5 odcinku i niemal zasypiam.

btw zupelnie nie rozumiem fenomenu tego Zenka i z resztą w ogóle mnie to nie interesuje. Słyszałam różne discopolowe przyśpiewki, lepsze, gorsze, ale Zenek śpiewa koszmarnie jak dla mnie, tym swoim cienkim, zawodzącym głosikiem.

1,689

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Sama muzyka może jest i średnia. Pracując jednak ostatnie kilka lat na Podlasiu, mam wrażenie że stał się bardziej wizytówką tamtych rejonów, swoistą ikoną, kojarzoną z tamtym konkretnym rejonem smile

Ja ostatnio mam fazę na stare polskie seriale. No może, nie tak bardzo stare, ale te z lat 90 tych, szczególnie komediowe smile

1,690 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-02-28 00:43:38)

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

z polskich seriali to lubię te naprawdę stare. I dobre. Kultowy Alternatywy 4 to oglądam co parę lat. Mistrzostwo świata po prostu. Noce i dnie podobnie, z tą rożnicą, że już nie jest mi do śmiechu. Do 07 zgłoś się też lubię wracać, ale tak wyrywkowo. Kocham motyw muzyczny z tego filmu, ktory zresztą mam w sygnaturce, żeby sobie szybko posluchać :-)
2 lata temu Czterdziestolatka znowu miałam na tapecie... Dlaczego teraz nie robią takich seriali?? Jakieś same gnioty o niczym tylko...
Niedawno w tv rzuciła mi się w oczy Lalka z Kamasem, i nabrałam ochoty aby sobie odświeżyć... I żeby tylko czas można było rozciągać, jak gumę w gaciach ;-)

Posty [ 1,626 do 1,690 z 1,838 ]

Strony Poprzednia 1 24 25 26 27 28 29 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024