Thrillery/ horrory - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Thrillery/ horrory

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 121 ]

Temat: Thrillery/ horrory

Hej. Poszukuję ciekawych thrillerów czy też horrorów (jeśli można to tak nazwać) podobnych do filmów pt. "Kiedy dzwoni nieznajomy", "Basen" czy też Vacancy" lub "W ciszy". Czy możecie podać mi jakieś tytuły?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez bianka25 (2009-12-28 20:59:30)

Odp: Thrillery/ horrory

"Ostatni dom po lewej"

3

Widziałam "Ostatni dom..". Całkiem niezły.
Na mnie wrażenie zrobiła Piła 1. Oglądałam z otwartą buzią wink Polecam, choć Martyna pewnie już widziała.

?Jeśli mogę powiedzieć komuś "kocham Cię", muszę być w stanie powiedzieć "kocham wszystkich w Tobie, kocham świat poprzez Ciebie, kocham w Tobie również samego siebie."

4

Nie lubie horrorów które obrzydzają, i sa przesadnie już straszne: np. Hostel.
Ale kazdy ma swój gust i ogląda to co lubi smile

5

Oglądałaś "Sierociniec" i "Inni"? Obydwa to bardzo fajne, trzymające w napięciu thrillery (choć niektórzy definiują je jako horrory). Oprócz tego mogłabym polecić Ci "Dreamland", "Night skies" i "Shutter" (ale w wersji tajskiej koniecznie, jest lepsza niż amerykańska).

6

To ja zarzucę tytułami takimi jak Eden Lake, Mgła (ale nie Fog , tylko Mist), Carrie, Bram Stoker's Dracula (ten Dracula z Garry Oldmanem), Duch/Poltergeist

A może najprościej będzie dać ci link do strony z mnóstwem recenzji horrorów i sama cośsobie wybierzesz wink

http://horror.com.pl/filmy/index.php

7

Teksańska Masakra to prawdziwe arcydzieło! Świetnie wymieszane groza i ohyda, przy czym to ohyda jest straszna, a groza ohydna...

8 Ostatnio edytowany przez TheBlackMoonLight (2010-01-16 20:54:16)

ogladalam Eden lake i powiem szczerze ze to bardziej thriller niz horror ale fajny. Ja poniewaz miliony horrorow ogladalam to polecam:Paranormal Activity, Droga bez powrotu, Całe 2 serie mistrzow horrorow, nocny pociag z miesem, the blair witch project,the blair witch project 2, Martwa cisza "Dead silence", Ulice strachu-krwawa Mary, lustra,teoria zabijania,upiorna noc halloween,dom szalencow,halloween,Zejscie, krzyk, silent hill,   narazie tyle smile tak na poczatek smile

Mężczyznę można wykastrować jednym zdaniem: wolę byś był moim przyjacielem niż kochankiem.

9

Ja bym ci poleciła Mgła(the mist), droga bez powrotu, teksańska masakra piła mechaniczną, diabelskie igraszki oraz wrota do piekieł.

10

Polecam  ,,Wezwani"  (jest to hiszpanska produkcja) ale warto zobaczyc.   ,,Mirrors""     ,,Sierociniec"   jak najbardziej  ,

,,Nieznajomi"

-Wszyscy jesteśmy wariatami,tylko nie każdy został zdiagnozowany -

11

Ja jako posiadaczka stalowych nerwów naoglądałam się już dziesiątki przeróżnych horrorów, przy czym naprawdę przestraszyłam się tylko na kilku. Już tak mam, że jestem raczej nieustraszona, ale ja polecam "Klątwę", "Ring" (oba tylko pierwsze części, reszta to kompletna pomyłka), "Shutter" jest niezły no i "Zejście" - tam jest dużo akcji z zaskoczenia więc parę razy można podskoczyć, chociaż jak byłam na tym kiedyś w kinie to duża część widzów do końca nie wytrzymała... Obrzydliwe filmy typu "Piła" - wszystkie części, "Teksańska masakra...", "Hostel 1, 2" itp nie robia na mnie wrażenia, przeciwnie często kiedy inni zasłaniają oczy ja się śmieje;/ Tak wiem dziwne, ale "sekcja zwłok na żywym obiekcie" wogóle mnie nie rusza. Lubię jeszcze "Oszukać przeznaczenie" wszystkie części, tutaj nie masz co liczyć, że się przestraszysz, ale ja uwielbiam ten klimat, sama nie wiem czemu;p

12

A ja polecam "Piatek 13-tego" i "Halloween". Oczywiscie pod wszystkimi wyzej opisanymi sie podpisuje...
Poza tym: "Albono Farm", "Final Destination" 1,2,3,4, "Mroczne szczatki", "Nieodebrane polaczenie", "Orphan", "Rec", "Ruiny", "The Strangers", "The Unborn", "The children", "The Eye", "Wrong turn" 1,2,3, "Simon says", "Infekcja", "Krwawe wizje", "Mirrors", "Train", "Open graves", "The Orphanage"...
I PILA PILA PILA PILA PILA PILA!!!!
Kocham horrory!!! :-)

13

Przeniesiony post cindy24

cindy24 napisał/a:

Któż z nas nie lubi się czasem pobać smile JA bardzo lubię do tego celu thrillery.
Ja polecam Hitchcocka, stare filmy al jare jak to mówią smile

Być jak płynąca rzeka...

14

Ja uwielbiam oglądać horrory mam ich chyba ze 100. A polecam: Wzgórza mają oczy, Bękarty diabła, Robale, Mroczne Szczątki, Nieznajomi, Pora Mroku, Królowa Potępionych, Inwazja, Osada, Hotel Śmierci.To są tylko te tytuły co pamiętam !!!! big_smile

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

15

1408 , Gothika , Oko   - piekne filmy polecam smile

Bycie szczęśliwym nie znaczy, że wszystko jest perfekcyjne. Oznacza, że zdecydowaliśmy się patrzeć poza niedoskonałości.

16

Ostatnio oglądałam 1408 i miałam dość... Mogę polecić jeszcze Cube - wszystkie części, mocno daje po psychice ale trzeba uważnie oglądać.

Śmieję się na samą myśl o ludziach, którzy robią różne rzeczy myśląc, że zrobią mi na złość.

17

Sierota

?-my only love

18

BlackPearl napisał/a:

Cube - wszystkie części

Godna oglądnięcia jest tylko jedynka. Reszta powinna nigdy nie ujrzeć światła dziennego.

19

Amityville- dobry film. choć lubię horrory to tego obejrzałam tylko około 10 min.,  po czym chłopak musiał wyłączyć;)
poza tym Resident Evil, Droga bez powrotu (część pierwsza, druga też może być, ale wg mnie trzecia to już się nie udała).

20

Mi się podobał film Nieznajomi,z tym,że koniec był strasznie głupi i podchodzący bardziej pod 'straszny film'.

?-my only love

21

A mi "Jestem legendą" z W. Smith albo "Mgła" brrr

22

Ja kocham horrory, ale niestety z wielu jakie oglądałem stwierdzam, że bardzo nikły procent jest wart polecenia czy powtórnego obejrzenia. Mam sentyment do serii "Evil Dead" 1,2,3 - seria ma specyficzny klimat, który mi bardzo się podoba z tym, że kolejne części coraz bardziej odbiegają od klasycznego horroru w stronę horroru-komedii. Oprócz tego polecam "The Shining" Tv-mini serial z 1997 roku składający się z dwóch części, gdzie po obejrzeniu pierwszej byłem w szoku i zachwycie klimatu filmu. Co do wspomnianego wcześniej przez kogoś "Resident Evil" to część pierwsza bardzo mi się podobała ale nie nazwał bym tego ani horrorem ani nawet thrillerem. Po prostu ciekawy film. "Blair Witch Project" również bardzo dobry i ciekawy film, trzymający w napięciu, dobrze i orginalnie zrobiony. Ale tak jak w przypadku "Resident Evil" jedynie pierwsza część jest godna polecenia. Dwójka nie przypadła mi do gustu.

23

ja polecam:
Ring 1,2 (japońska wersja)
Klątwa Ju-on 1,2 japońska wersja
Smakosz
Sadysta
Wzgórza mają oczy 1,2
Piła (1-7) dla mnie to znakomity film:) ale nie każdy takie krwawe i obrzydliwe lubi
Nieodebrane połączenie
Fredy Cruger heh...starocie ale fajne ^^

<3

24

Jeśli któraś jeszcze nie oglądała, to teraz na nFilm HD można obejrzeć Zabójczy wirus - czyli klimat wirus atakuje i wszyscy stają się zmobiakami, co zrobisz by przeżyć. A także klasyka horroru czyli Ring. O ile drugi już pewnie wszystkie widziały, tak pierwszy polecam obejrzeć, ze względu na przewrotność zachowań bohaterów.

25

bianka25 napisał/a:

"Ostatni dom po lewej"

Ten film jest psychiczny big_smile
Nie był zły, ale od razu po obejrzeniu usunęłam go grrrrrrrrr.

Dzisiaj obejrzałam POGRZEBANEGO. Nie zachwycił mnie jakoś super ekstra, ale polecić mogę zwłaszcza za ostatnie pół godziny smile

Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! big_smile:D

26

,,Trumna'' (2008) Horror
,,Tamara'' (2005) Horror
,,Przebudzenie'' (2007) Dramat, Thriller
,,Ocaleni'' (2008) Dramat, Thriller
,,Wykolejony'' (2005) Dramat, Thriller
,,Udręczeni'' (2009) Horror
,,Wezwani''(2009) Horror

27 Ostatnio edytowany przez Ema (2011-02-17 01:36:25)

Zapomniałam o ,,Skazani na strach''  big_smile Mocny film..Horror,dramat

28 Ostatnio edytowany przez loczek87 (2011-02-20 15:43:49)

Bardzo dobry film horror to zejscie. W polowie chcialam przerwac tak sie balam ale obejrzalam. Teraz szukam zejcie 2. Ktos ogladal?
A i TRAIN jest dobry chociaz jest strach ze takie cos mogloby sie czlowiekowi przytrafic.

29 Ostatnio edytowany przez Liren25 (2011-02-20 20:02:34)

Ja mogę polecić film który całkiem nie dawno widziałam w TVP całą noc nie spałam ale warto było go obejrzeć. Zabójstwo naszej matki film był na faktach audętycznych.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

30

autentycznych smile

31

"Nie budź się, nie zasypiaj"
" Oko"
"Wzgórza mają oczy"
"Nocny pociąg z mięsem"
"Lęk"
"Nienarodzony"
"Sierociniec"
"Nieproszeni goście"
" Klątwa"
"Koszmar z ulicy wiązów"
I wiele innych tongue wymieniłam, te, które mi przyszły teraz do głowy smile akurat jestem zwolenniczka samych horrorów i komedii także często zdarza mi sie oglądnąć filmy z tych cyklów smile

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

32

Ulubione :
- Ocalenie/ Salvage (2006)
- Rzeka krwi/ Blood river (2009)
- Nine dead (2010)
- Wiadomosci usuniete / Messages deleted (2009)
- Alone (2007)
- Telefon/ Pon ( 2002)
- Droga do nikad/ Gone (2007)
- Narodziny obledu / First born (2007)
- Autobus z lotniska / Shuttle (2008)
- Blady strach / Haute tension (2003)
- Poziom -2 (2007)
- Smierc sie smieje / Amusment (2009)
-  Ultimatum / House of nine (2005)
- Breathing room (2009)
- Mroczna kraina / Dark country (2009)
-Autostopowicz, zarowno stara i nowa wersja
- Freddy Cruger seria
- Piaty wymiar /triangle (2009)
- Sierota/ Orphan (2009)
- to / It (klasyk)
- Motel/ Vacancy (2007)
- Tozsamosc (Identity (2003)
- Stay allive (2006)
- Exam (2009)

Podalam Wam troche tytulow tongue Lubuje sie w horrorach, thillerach, obejrzalam je chyba praktycznie wszystkie, dlatego podzielilam sie z Wami pewnymi tytulami . Sa to filmy raczej zagadkowe, nie leja sie hektolitry krwi, niektore daja do myslenia.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

33

Polecam obejrzeć "Horror Amityville"- wersję z 1979 roku, naprawdę niezły, klasyk gatunku. Do obejrzenia na kanale MGM HD, pewnie będą powtarzać emisję.

34

Jutro na nfilmHD Sierociniec jakoś o 18.00 więc pora całkiem dobra jak by się ktoś bał. Ja np o takiej porze to spokojnie, ale wieczorem sama bałabym się go oglądać.

35

Sierociniec bardzo mi się podobał. Wczoraj oglądałam Eden Lake... coś strasznego. Nie jest to zwykły horror o zabijaniu itp. bardzo realistyczny. Polecam

36

Ramonna napisał/a:

Sierociniec bardzo mi się podobał. Wczoraj oglądałam Eden Lake... coś strasznego. Nie jest to zwykły horror o zabijaniu itp. bardzo realistyczny. Polecam

A Eden Lake jest straszny. To ten film co parę goni po lesie banda zabójczych nastolatków tak? Na HBO HD chyba niedawno leciał. Brrrr.... jak mi się jedna scena przypomina. A Zabójczy wirus oglądałaś? Można go złapać na nfilmie. Poza tym słabo z horrorami, premiera The Lost będzie w kwietniu na hbo.

37

a mi sie podoba CELA z jlo.to taki thiller psycho...polecam

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

38

Teksanska Masakra Pila Mechaniczna

?-my only love

39

Jak lubisz takie stare klimatyczne horrory to zobacz sobie jeszcze "Dom przy Carroll Street" z 88'. też leci na MGM HD. Ja od czasu do czasu sięgam właśnie dla odmiany po takie starsze produkcje. To co mają to klimat, fakt faktem czasem śmieszny...  Ciekawa jestem jakie są te nowe produkcje jak "Oczy Julii"?

40 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-04-07 22:57:17)

Ostatnio oglądałam w internecie "Oczy Julii" i trochę się rozczarowałam . Nie był najgorszy, lecz mógł być lepszy. W sumie na plus postać psychopaty, ale mogło byc lepiej i spodziewałam się czegoś bardziej zagadkowego.. hmm  No ale da się obejrzeć, przyznać muszę, że jest parę trzymających w napięciu momentów tym filmie smile

"Sierociniec" też kiedyś oglądałam i także trochę mnie rozczarował.

Wisława Szymborska

41

Eden Lake

?-my only love

42

lubię takie mroczne filmy, w których nie ma nic dosłownie, a strach jest ukryty.
podobały mi się azjatyckie wersje Ringu i Shutter-AZJATYCKIE podkreślam, miały cholernie dobry klimat.
z amerykańskich, podobał mi się film z Kidman, Inni.

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

43

Hmm to wszystko zależy co kto lubi. Ja np. nie trawię filmów typu "Hostel", gdzie jest tylko krwawa jatka i to w marnym stylu, lubię jak coś się dzieje i zapada w pamięci, no i wymaga przemyśleń.

Jeśli chodzi o thriller to polecam "Efekt Motyla" (cz. 1), gdyż daje do myślenia i dużo można z tego filmu naprawdę wyciągnąć. W miarę fajna jest też część 3, części 2 w ogóle nie warto włączać.

Polecam też "Dom Glassów: dobra matka", ostatnio gdzieś leciał w tv i bardzo ciekawy, zadziwiający wręcz.

Z thrillerów typowo to może jeszcze "Szósty zmysł", no i na pewno "Siła strachu" (niesamowita gra aktorska małej dziewczynki), "Adwokat diabła", "Kruk".

A jeśli chodzi o typowe horrory, to poleciłabym Ci film "Omen" (on miał zdaje się 3, czy 4 części), z pewnością działa na psychikę i wciąga, no i może stary klasyk "Dziecko Rosemary"?

W każdym bądź razie polecam coś z tego zestawu smile

.

44

Jeżeli się powtarzają to przepraszam: "Lśnienie","Milczenie Owiec","Psychoza","Egzorcyzmy Emily Rose"."Pokój na Końcku Korytarza"," Droga bez powrotu"..hmm..."The Ring","Sirociniec" ..i chyba tyle:)

Jestem innym człowiekiem.

45

A i jeszcze te "kultowe": "Omen".."Kruk".."Szósty Zmysł":)

46

Lśnienie! polecam gorrrąco wink

?-my only love

47

I oczywiście "Wzgórza mają oczy" i "Samosza" też oglądałam,ale taki jakiś ...;)

48

Dla mnie strasznym filmem był "Jestem legendą", nie wiem czy zalicza się on do horrorów, ale na mnie wywarł straszne wrażenie.

49

Bezsenność, Siedem, Podziemny krąg. To moja ulubiona trójka.

"Stary. Najbardziej nie mogę znieść ludzkiej obojętności na zło. Tej samej bestii, mniejszej lub większej, w czasie wojny i na co dzień przez ludzi hodowanej dla ludzi. Nie mogę się wyrwać, bo nie potrafię być obojętny."

50 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-06-25 01:26:49)

Horna napisał/a:

I oczywiście "Wzgórza mają oczy" i "Samosza" też oglądałam,ale taki jakiś ...;)

Też oglądałam. Wzgórza mają oczy niezbyt mi się spodobał, nie przeraził, nic specjalnego jak dla mnie.
Smakosza zaś oglądałam już dość dawno i arcydziełem na pewno nie jest, ale nie jest też najgorszy moim zdaniem.
Od siebie mogę też polecić film Hanna[i/]. Byłam dziś na tym z Ukochanym w kinie i jestem bardzo zadowolona smile Wiadomo , że nie każdemu ten film przypadnie do gustu, bo ilu ludzi tyle gustów, ale mi bardzo się spodobał, jest to thiller zmieszany z filmem sensacyjnym. Fabuła super, muzyka bardzo dobrze dobrana , wprowadzająca w klimat, dużo wartkich akcji. Dla mnie warto ! smile
[i]Lśnienie[i/] też mi się podobało, świetna rola Jacka Nicolsona, świetny klimat.
Mogę polecić też filmy [i]Ocalenie
i Mroczne godziny. To raczej nie są bardzo znane produkcje i raczej niskobudżetowe, widziałam o nich wiele nieprzychylnych opinii, lecz jak ktoś lubi takie pokręcone filmy, to powinno się spodobać :] Fabuła jest tam dość skomplikowana, przynajmniej taka się wydaję, ale mi filmy bardzo się podobały, bałam się na nich, bo naprawdę była atmosfera grozy, zagadki, tajemniczości.. Coś wspaniałego jak dla mnie ;-)

Wisława Szymborska

51

truskaweczka19 co Ty porobilas z ta czcionka? tongue
Ja jeszcze polecam Szosty Zmysl.

?-my only love

52

fammefatale napisał/a:

truskaweczka19 co Ty porobilas z ta czcionka? tongue
Ja jeszcze polecam Szosty Zmysl.

Przepraszam, niechcący wink

"Siła strachu" też mi się podobało.

Wisława Szymborska

53

Sila Strachu,dobry film.
Sierota tez ujdzie( nie wiem,czy juz o nim nie pisalam wink )

?-my only love

54

fammefatale napisał/a:

Sila Strachu,dobry film.
Sierota tez ujdzie( nie wiem,czy juz o nim nie pisalam wink )

No "Sierota" podobało mi się smile a szczególnie rola tej głównej bohaterki.

Wisława Szymborska

55

truskaweczka19 napisał/a:

Ulubione :
- Ocalenie/ Salvage (2006)
- Rzeka krwi/ Blood river (2009)
- Nine dead (2010)
- Wiadomosci usuniete / Messages deleted (2009)
- Alone (2007)
- Telefon/ Pon ( 2002)
- Droga do nikad/ Gone (2007)
- Narodziny obledu / First born (2007)
- Autobus z lotniska / Shuttle (2008)
- Blady strach / Haute tension (2003)
- Poziom -2 (2007)
- Smierc sie smieje / Amusment (2009)
-  Ultimatum / House of nine (2005)
- Breathing room (2009)
- Mroczna kraina / Dark country (2009)
-Autostopowicz, zarowno stara i nowa wersja
- Freddy Cruger seria
- Piaty wymiar /triangle (2009)
- Sierota/ Orphan (2009)
- to / It (klasyk)
- Motel/ Vacancy (2007)
- Tozsamosc (Identity (2003)
- Stay allive (2006)
- Exam (2009)

Podalam Wam troche tytulow tongue Lubuje sie w horrorach, thillerach, obejrzalam je chyba praktycznie wszystkie, dlatego podzielilam sie z Wami pewnymi tytulami . Sa to filmy raczej zagadkowe, nie leja sie hektolitry krwi, niektore daja do myslenia.

a co tu robi na liście Stay Alive? na prawdę Ci się podobało? jeden  z gorszych horrorów. Dorzucę Lęk z Franka Potente (znasz?)
chociaż pod koniec filmu, scenarzyści powoli dawali ciała na siłę wszystkim.

"Stary. Najbardziej nie mogę znieść ludzkiej obojętności na zło. Tej samej bestii, mniejszej lub większej, w czasie wojny i na co dzień przez ludzi hodowanej dla ludzi. Nie mogę się wyrwać, bo nie potrafię być obojętny."

Posty [ 1 do 55 z 121 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Thrillery/ horrory

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018