Komedia Ciacho czy Avatar??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Komedia Ciacho czy Avatar???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Komedia Ciacho czy Avatar???

Chcę wybrac się do kina w weekend i nie wiem czy wybrać Ciacho czy Avatar??słyszałam że przereklamowane trosze to ciacho a nie wiem nic o Avatar smile pomóżcie wybrac smile Pozdrawiam!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Komedia Ciacho czy Avatar???

Nie widziałam Ciacha, więc nie powiem nic na jego temat tongue Ale Avatara polecam ze względu na fabułę i na efekty, bo warto to zobaczyć.

Chodzić swoimi ścieżkami...

3

Czytałam recenzje Ciacha i ponoć to film jakich wiele w ostatnich latach polskiego kina, czyli omijać szerokim łukiem.
A Avatara polecam big_smile Efekty miodzio i na pewno miło spędzisz czas w kinie smile

4

Byłam na obu filmach, chyba jednak poleciłabym Ci Avatara. Mimo, że nie za bardzo mi się podobał (nie lubię tego typu filmów), to takie efekty specjalne pojawiły się pierwszy raz w kinie (koniecznie idź na seans 3D!). W sumie tylko to warto zobaczyć, bo moim zdaniem fabuła jednak dość banalna. Mimo wszystko film raczej przejdzie do historii, jako ten, który wprowadził ten rodzaj efektów specjalnych do filmu.

Ciacho natomiast zapomnisz po kilku dniach:) Ja byłam w niedzielę, a już do końca nie pamiętam całej fabuły:p Zwykła komedyjka, momentami śmieszna, czasem przydługa. Ogólnie film przeciętny.

Daj znać co w końcu wybrałaś i jak się podobało:)

5

Ciacho widziałam i szczerze mówiąc jestem bardzo rozczarowana tym filmem..... Naprawdę zbyt przereklamowane:/
Nastawiłam się an ten film i taki zawód:/
Tak więc ja nie polecam tego filmu.

6

Widziałem Avatara w 3D. Piękna sprawa.  Wiadomo ma troszkę niedociągnięć ... ale pięknie przedstawiony świat.. i nawet jeśli ktoś nie lubi tego typu filmów, to przynajmniej może podejdzie mu wątek miłosny smile .. tylko uważaj bo prasa donosi, że Avatar wywołuje myśli samobójcze smile

gje gje 19646841

7

Polecam Avatara ciekawy i wciąga  jeśli chodzi o ciacho eee raczej nie nie ogladalam ale slyszalam ze lipa.

..............................

8

AVATAR jest niesamowity! Nieco Baśniowy, lecz ... kto z nas nie lubi "pomarzyć" smile Koniecznie musisz zobaczyć:)

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

9

Przekonaliscie mnie idę na Avatar smile dziękuję za wszytskie odpowiedzi i pozdrawiam smile

10

Bardzo dobry wybór big_smile

Udanego seansu i napisz potem jak się podobało smile

11

Zdecydowanie ciacho

1)Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni! 2)Z idiota nie ma co dyskutowac,najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona zdobytym tam doswiadczeniem!

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Komedia Ciacho czy Avatar???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018