Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 1,249 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 165 z 68,665 ]

111

Odp: Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

http://i34.tinypic.com/2lwm7wn.jpg Dobrej nocy.

Zobacz podobne tematy :

112

majka40 napisał/a:

Witam wszystkich**)       

Miło że ktoś zajmuje się SNAMI bo ja właśnie potrzebuje interpretacji mojego dzisiejszego snu.Może Pola34 albo, Zak33 ze swą mamą mi wyjaśnią . Tuz nad ranem mi się śniło -byliśmy na tyłach jakiś budynków ,dojście do jeziora kawalątek wody a potem czciny  ,obok zaorane pole ale bardzo nawodnione (bagno) -ale wiem ze było zaorane miało takie bruzdy jak na polach nieraz widać -wtem pies skoczył do wody i przyniósł w zębach dużą rybę ok 0,5m (mam wrażenie ze był to sum)po czym pobiegł jeszcze po drugą ,lecz pobiegł od strony tego pola i słyszałam -w tym moim śnie-jak biegnie po dnie tego jeziora tup tup tup tup i coraz ciszej tup....tup....tup aż zobaczyłam ze  przy tym  polu od strony wody pojawia się coś pod ziemią a to był mój pies z jeszcze większą rybą ale z braku tchu nie mógł się wydostać na powierzchnie ,a ryba uciekła do wody,stojąc parę metrów od niego zrzuciłam klapki i pobiegłam w jego stronę aby uratować mu życie i udało się spojrzał na mnie oczami  ......i się obudziłam

Pamiętam to wszystko bardzo dokładnie wiec proszę o opisanie znaczenia mego snu   TU lub na moje GG 15666871   Pozdrawiam   **) majka

Bardzo ciekawy sen smile Zastanowię się i jutro wieczorkiem dam ci znak smile

113

Pola34 napisał/a:
majka40 napisał/a:

Witam wszystkich**)       

Miło że ktoś zajmuje się SNAMI bo ja właśnie potrzebuje interpretacji mojego dzisiejszego snu.Może Pola34 albo, Zak33 ze swą mamą mi wyjaśnią . Tuz nad ranem mi się śniło -byliśmy na tyłach jakiś budynków ,dojście do jeziora kawalątek wody a potem czciny  ,obok zaorane pole ale bardzo nawodnione (bagno) -ale wiem ze było zaorane miało takie bruzdy jak na polach nieraz widać -wtem pies skoczył do wody i przyniósł w zębach dużą rybę ok 0,5m (mam wrażenie ze był to sum)po czym pobiegł jeszcze po drugą ,lecz pobiegł od strony tego pola i słyszałam -w tym moim śnie-jak biegnie po dnie tego jeziora tup tup tup tup i coraz ciszej tup....tup....tup aż zobaczyłam ze  przy tym  polu od strony wody pojawia się coś pod ziemią a to był mój pies z jeszcze większą rybą ale z braku tchu nie mógł się wydostać na powierzchnie ,a ryba uciekła do wody,stojąc parę metrów od niego zrzuciłam klapki i pobiegłam w jego stronę aby uratować mu życie i udało się spojrzał na mnie oczami  ......i się obudziłam

Pamiętam to wszystko bardzo dokładnie wiec proszę o opisanie znaczenia mego snu   TU lub na moje GG 15666871   Pozdrawiam   **) majka

Pola34 dzieki za rozpatrzenie   hihi   juz sie nie moge doczekac .Pozdrawiam

Tak Tak nie zostawię Was-niech tam 39+VAT  **)

114

witam was wszystkie . SEN to odbicie naszych przeżyć , marzeń , pragnień, lęku . to coś co odbija rzeczywistość ,czasem jest proroczy .
moja mama twierdziła że sen który przyśni się nad ranem jest najbardziej rzeczywisty.Ja osobiście nie jestem  zabobonna ,choć wieże w przeznaczenie i siłę przyciągania .CZŁOWIEK WŁASNYMI MYŚLAMI I PRAGNIENIAMI MOŻE PRZY CIĄGNĄC DO SIEBIE RZECZY DOBRE I ZŁE.

115 Ostatnio edytowany przez Greta (2009-11-19 13:39:02)

wink

116 Ostatnio edytowany przez Greta (2009-11-19 13:39:30)

sad

117

WITAJ GRETO

118

Złe sny śnią się prawie zawsze każdemu .Inie ma to nic wspólnego z zabobonami . Zabobony  , to coś w rodzaju "wiary", typu: 13 w piątek.

119 Ostatnio edytowany przez Greta (2009-11-19 13:40:00)

sad

120

TAK JESTEM TU ZUPEŁNIE NOWA .A DO KAFEJKI WPADŁAM PRZYPADKIEM OD TAK .  I CHETNIE  MOGĘ Z KIMŚ PO KONWERSOWAĆ .

121

Cześć Dziewczyny!
Jak tak sobie rozmawiamy o snach to co to znaczy jak się śnią wypadające zęby? ja słyszałam że to przepowiada czyjąś śmierć i powiem Wam że jak mojej koleżance to się śniło to zawsze ktoś w jej rodzinie umierał.
Źle przepowiada też ponoć widok małych dzieci we śnie.

Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.

122

księżniczka napisał/a:

TAK JESTEM TU ZUPEŁNIE NOWA .A DO KAFEJKI WPADŁAM PRZYPADKIEM OD TAK .  I CHETNIE  MOGĘ Z KIMŚ PO KONWERSOWAĆ .

Cześć Zak. Ciekawe kiedy ci się znudzi.

123

Karina napisał/a:
księżniczka napisał/a:

Cześć Zak. Ciekawe kiedy ci się znudzi.

CIEKAWE ?

124

Karina to co jednak miałam rację z tą zupełnie nową księżniczką .

125 Ostatnio edytowany przez Greta (2009-11-16 19:28:00)

to może trochę rozweseli naszą kafejkę.!!!! wink
W gazecie, w dziale praca ukazało się ogłoszenie, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno. Postanowiono więc wybrać tą jedną w drodze małego testu.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim, co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia.
- Jezu ! On ma tylko jedno ucho !
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
- Jezu ! On ma tylko jedno ucho !
Ta również wypadła poniżej oczekiwań. Poproszono trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej , co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe.
Komisja spojrzała zadziwiona. Sprawdzono w dokumentach; rzeczywiście.
- No wspaniale! Gratulujemy ! Jest pani przyjęta. Ale jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Ale dlaczego?
- No jak to? No przecież on ma tylko jedno ucho!

Idzie sobie zajączek przez las i pali papierosa. Widzi to krowa i mówi:
- Taki mały a już pali.
A zajączek na to:
- Taka duża, a stanika nie nosi!

126

Cześć Wam smile
ale Greta Ci humorek dopisuje, ho ho ho smile
ja się wziełam dzisiaj za segregację makulatury, trochę się tego nazbierało i postanowiłam jutro ją wywieźć, nie wiem jaka jest cena w skupie (kilka lat temu za przeszło 100kg dostałam 12zł) ale przynajmniej usunę zalegające gazety

Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.

127 Ostatnio edytowany przez Greta (2009-11-19 13:41:17)

Nudno mi tu trochę samej dobrze że ty nancymw jeszcze tu zaglądasz. sad

128

Hej hej...:)
I ja dziś zajrzalam:)

?Czasami świat ma tyle wad?.?

129 Ostatnio edytowany przez nancymw (2009-11-16 19:54:06)

Greta napisał/a:

Nudno mi tu trochę samej dobrze że ty nancymw jeszcze tu zaglądasz .

wiesz co ja zaglądam trochę tutaj, trochę do kafejki 35+ i jak kogoś zastanę to piszę smile

zaraz uciekam na film i położyć małego spać, pewnie wieczorkiem jeszcze zajrze, póki co pozdrawiam Was Dziewczyny

130

nancymw ja po filmie też zajrzę .witaj salomeo co u ciebie słychać.

131

smutna jestem ...ale nie ma o czym mówić...Szukam towarzystwa na pogaduchy,,...

132

Salomeo co się stało? ja też przechodzę teraz nerwówkę po oparzeniu mojego synka, ale wierzę że będzie dobrze, grunt to mieć wiarę!
Pamiętaj moja Droga że po burzy zawsze wychodzi słońce, wiem, wiem, łątwo się mówi ale tak faktycznie jest, ja w to wierze i też cały czas czekam na to słońce.

133

Przyszłam za późno a salomea jest smutna.

134

1:1 Karinko

135

Dobry wieczór, a raczej noc chyba już... wink

Kto tam jeszcze nie śpi i ma ochotę na pogaduszki ? smile

...prawie wszystko co Nas dziś otacza, było kiedyś czyimś marzeniem...

136

Witam wszystkich ! Dziewczyny , fajnie że tu zglądacie .
Nancymw , jak synek ,lepiej?
Salomeo , co cię smuci?
Greto , fajnie że jesteś !

Nic nie zadowoli tych, których niewiele też nie zadowala.

137 Ostatnio edytowany przez Greta (2009-11-17 10:29:18)

Witam kochani w ten deszczowy poranek http://i36.tinypic.com/2s7b0yf.jpg

138

(zak,księżniczka ,fiołek )wszystko jedno .Widzę że lubisz grać w chowanego.

139

Witam serdecznie! Jak człowiek się do czegoś przyzwyczai to trudno mu to przerwać... Fajnie mi było w tamtej kafejce, ale to ludzie tworzą klimat i mam nadzieję, że tutaj będzie równie sympatycznie.
Nancy przykro mi z powodu twojego synka, ale pamiętaj że młoda skóra szybko się goi. Będzie dobrze...

Mind is like a parachute... It works only when open...

140

Witaj Foggio co u ciebie słychać?jak minął dzień.

141

Dzień zwariowany i cały w rozjazdach, ale to konieczne gdy mieszka się tak daleko od większych miast.
Dziś poczyniłam pierwsze kroki w celu uzyskania dotacji z unii europejskiej na rozpoczęcie własnej działalności, ale przeede mną długa droga jeszcze..!!!
A jak twój dzionek?

142

Salomeopowiedz koniecznie co się stało?

143 Ostatnio edytowany przez Greta (2009-11-19 13:42:20)

U mnie same nudy ,czyli rutyna dzień jak co dzień . smile

144

Może zbiera cię grypa? Ale koniecznie zrób wszystkie badania, bo ze zdrowiem nie można ryzykować!!!

145 Ostatnio edytowany przez Greta (2009-11-19 13:43:28)

sad sad sad sad

146

Niestety wiem coś o tym. Zastanawiam się po cholerę te składki płacimy? Przecież i tak w większości trzeba za wszystko płacić!

147

Cześć. Nie jestem człowiekiem co się chowa za plecami. Cóż używałem na forum pseudonimów - zak3, zak33 i pablo32. Nigdy nie używałem pseudonimów - księźniczka, czy fiołek. To mogę przysiąc na śmierć mojej matki. Należę do ludzi odważnych i nie wstydzę się siebie, potrafię przeprosić, gdy skrzywdzę i przyznać rację gdy jestem w błędzie. Cóż kiedyś napisałem, że jeśli pomogę choć 1 osobie z tego forum, to będzie to muj sukces. Taki miałem cel i on został zrealizowany. Komuś pomogłem bezinteresownie z czego bardzo się cieszę. Teraz mogę zostać zbanowany. Nie ma sprawy.
Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem, czy byłem niekulturalny.  Bye

148

Hejka! smile
ja właśnie skończyłam smażyć naleśniki, były tak na szybko z jabłkami i truskawkami, mniam palce lizać tongue
w garnku dochodzi zupka na jutro i teraz uciekam do synka
fajnie że piszecie i jest się do kogo odezwać smile

149

Jesteś nancy?????

150 Ostatnio edytowany przez salomea (2009-11-17 18:07:19)

foggia napisał/a:

Salomeopowiedz koniecznie co się stało?

Czasami tyle spraw mamy na glowie że ciężko samej sobie poradzić...ogólnie nie jest tak źle...sama wiesz, że ciągle się podnoszę i jestem coraz silniejsza...ale jestem tylko samotną kobietką ....

151 Ostatnio edytowany przez nancymw (2009-11-17 18:24:13)

jestem Salomeo smile
ja Ci dzionek minął, mnie bez żadnych rewelacji, zwykłe codzienne obowiązki

Oj coś nie możemy na siebie trafić, skąd ja to znam big_smile

152

Greta napisał/a:

Nudno mi tu trochę samej dobrze że ty nancymw jeszcze tu zaglądasz.A z tą makulaturą to dobrze że u ciebie jest takie miejsce żeby ją wywieźć bo ja też się zastanawiałam co zrobić z podręcznikami po moich chłopakach ,które już się nie nadają .

Witaski **)   Masz problem z podręcznikami oddaj je do dzkoły gdzie chodzili Twoj chłopcy albo daj ogłoszenie w lokalnie dostępnej formie typu gazeta internetowa strona itp.......

153

Pola34 napisał/a:
majka40 napisał/a:

Witam wszystkich**)       

Witam  **(   Szkoda ze nie dostałam wyjaśnienia mego snu ,no ale cóż wymagać jeśli osoba cie kantuje i ............................. mimo wszystko Pozdrawiam

154

Hej majka  co u ciebie nowego słychać?

155

Witaj Greta  **) U mnie jakoś po malutku nic na razie sie nie wydążyło godnego opisu hihi POZDRAWIAM

156

Ojej jak tu cichutko...czyżby wszystkie forumowiczki...i wszyscy forumowicze... zatoneli w pozainternetowej rzeczywistości???

157

Rzeczywiście pusto i cicho jak makiem zasiał. Gdzie się podziewacie dziewczyny? Chciałoby się z kimś podzielić i pogadać.
Roxanko dzięki za przepis na sałatkę, zrobiłam na jutro i mam nadzieję, że równie dobrze smakuje jak wygląda!
Greto mam zamiar przygotować też twój wynalazek z zupek chińskich i mam nadzieję, ze miło zaskoczę gości!

158

Fogio , nie ma za co ,mam nadzieję że bedzie wsazystkim smakował. Pozdrawima cieplutko!

Greto ja tez moge prosić o ten przepis z zupek chińskich ?

Nic nie zadowoli tych, których niewiele też nie zadowala.

159

Hej Wszystkim.
No faktycznie trochę cicho, aż strach pomyśleć jakie pustki będą za mieisąc.

Greto podasz mi również ten przepis? ja kiedyś też robiłam sałatkę z zupek i była pyszna, ale teraz nie pamiętam już przepisu i składników, a jak szukam w necie to jest tyle wersji że jestem całkiem skołowana.

160

Hej dziewczyny! Sałatka Grety jest na 504 stronie naszej "byłej" kafejki. Zrobię na wieczór to się pochwalę.
U mnie dzis mnóstwo pracy i mało natchnienia, zostało mi jeszcze ugotować zupkę meksykańską Bianki (już raz gotowałam, naprawdę świetna!!) i zrobić dzieciom Karpatkę, bo to ich ulubione ciasto, że o sprzątaniu nie wspomnę. Wczoraj co prawda przygotowałam już 3BITA, ale obawiam się, że może zabraknąć.
Moja najstarsza ma prawdopodobnie grypę, ale dziś już lepiej się czuje. Za to nie puszczę jej do szkoły jeszcze cały tydzien co najmniej!
Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło, za bardzo nie przepracujcie!

161

cześć dziewczyny nareszcie jesteście .tak jak foggia napisała przepis jest na504 stronie.Dzisiaj robię sałatkę a wędzonego kurczaka jak kogoś interesuje to też napiszę,i tak jak foggia upiekę karpatkę bo to też ulubione ciasto moich chłopaków ,na pewno będzie za mało więc jeszcze przesmaruję wafle masą z mlekiem w proszku też pycha .A 3bit też bym zjadła bardzo smaczne .Biegnę na obiad ale jeszcze tu zajrzę bo widzę że teraz ma to sens. wink

162

Greta a jaki jest przepis na 3bit? nie miałam okazji jeść jeszcze ani szczerze przyznam nie słyszałam

163

foggia napisał/a:

Hej dziewczyny! Sałatka Grety jest na 504 stronie naszej "byłej" kafejki.

A tak odnalazłam ją, ja robiłam z tego co kojarzę bez ogórka, pomidora i papryki, był kurczak, kukurydza, makaron, ananas i chyba coś jeszcze tylko nie pamiętam co smile
ale brzmi ciekawie i ją wypróbuję.

164

nemcymw już ci podaję
3bit
7paczek herbatników

---,2budynie waniliowe,0,5l.mleka,2łyżki cukru,---z tych składników ugotować budyń.do gorącego wsypać galaretkę cytrynową .dobrze wymieszać.wystudzić.

Masło utrzeć na pulchną masę i dodać stopniowo budyń.

mleko skondensowane słodzone gotujemy w puszce o.k.3godź.lub gotowa w puszce masa krówkowa lub można tą masę zrobić w ten sposób--30dag.krówek ,2łyżki mleka,2łyżki margaryny-rozpuścić

0,5litra śmietany 30%,3 łyżki cukru pudru,cukier waniliowy,3-4łyżki żelatyny(namoczyć w 1/2szkl.mleka.-Miksować śmietanę dodając kolejno składniki

Blaszkę wyłożyć folią :Ułożyć warstwę herbatników na to masę budyniową,następnie warstwa herbatników,masa z krówek,znów herbatniki,masa śmietanowa...
Na wierzch możemy zetrzeć czekoladę i posypać lub ułożyć kolejną warstwę herbatników i polać polewą czekoladową.
Smacznego. smile

165

O proszę, to chyba już wiem co zrobię w niedzielę po pracy smile Dzięki Greta smile

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

Posty [ 111 do 165 z 68,665 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 1,249 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka 30 + - trzydziestolatki łączmy się

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018