Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Strony Poprzednia 1 4 5 6 7 8 44 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 326 do 390 z 2,813 ]

326

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

U mnie problem stanowi firma. tzn. to, że  od nich muszą jakieś dokumenty iść. Doprosić się kogoś o coś to lepiej zrezygnować na wstępie big_smile

No tak, ale czekać i przy okazji coś działać, a nie czekać z założonymi rekami big_smile Sam się nie znajdzie:P Przypominam, że na jednego faceta przypada  prawie dwie kobiety, tzn 1,6 big_smile . Ja swojego "ukradłam" przyjaciółce, także wiecie - w miłości i wojnie wszystkie chwyty dozwolone big_smile

Zobacz podobne tematy :

327

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Aż tak źle u Ciebie w pracy?

Osz Ty! taka okropna jesteś? tongue To już chyba nie masz przyjaciółki co?:P

328

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Wiesz jak to jest, prywaciarz zawsze widzi problem sad

No podobno jędza ze mnie straszna. big_smile No przyjaciółki nie mam, ale ma fajnego męża.Bilans zysków i strat ewidentnie na korzyść męża tongue

Długo by opowiadać, wyrzutów sumienia nie mam smile (bo przecież jędza jestem to skąd mam mieć sumienie wink )

329

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Rozumiem.

Haha, no tak czasami jest tongue. Widzisz może to nie było to, że poszedł do Ciebie smile.
A co u Niej, ma kogoś?

330

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Jako tako nikt do nikogo nie poszedł tongue My zaczęliśmy się spotykać pół roku po tym jak oni się rozstali (ich "związek" trwał 3 miesiące, nasz już rwa 6 rok ), ale jak to ludzie na wsi, bajkę dorobili, że ja jej chłopaka odbiłam, a że ja nie z tych co się ludźmi przejmują i mają w zwyczaju się tłumaczyć, wersja ta została uznana za oficjalną i będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie tongue

Z tego co wiem chyba nie ma smile

331

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Łee to nie jesteś taka jędza tongue, więc musisz mieć sumienie big_smile.

Ale u mnie ładna pogoda: słońce, no normalnie wiosna.

332

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Jestem jestem, afera na cała wieś była big_smile  Uwierz działo się big_smile

A ja nie wiem co za oknem bo mam za wysoko i nie widzę tongue Ale pewnie jakaś chlapa sad

333

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Przynajmniej była adrenalina big_smile.

Fajnie że w pracy możesz korzystać z internetu tongue ja nie mam takiego luksusu wink

334

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Z perspektywy czasu uśmiecham się jak o tym myślę, ale jeszcze 5 lat temu nie było nam do śmiechu mimo wszystko big_smile Pani iksińska mieszka niedaleko moich rodziców, także jak wpadamy z Piotrkiem do rodziców to zdarza się nam na nią natknąć, udaje, że nas nie widzi, zwłaszcza męża, bo ze mną gada smile

Teraz mogę korzystać bez ograniczeń bo nikogo nie ma w biurze tylko ja smile Na ogół nie ma takiej swobody, a i pracy jest więcej niż teraz przez święta smile

335

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

To na pewno, no ale może kiedyś jej minie smile.
Dobrze że masz luźniej smile.

336

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Nie, nie minie. Już nie raz wyciągałam rękę na zgodę, zawsze wszystko było moją winą (a jak wiadomo wina zawsze leży po środku), ja się płaszczyć nie będę bo nie widzę w tym sensu wink

Dobrze bo mogę Ci potowarzyszyć dla mnie samej nie za dobrze bo nudzę się jak mops, i nie mam żadnej motywacji do działania tongue

337

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

O 16:00 kończysz?
No ja zaraz zbieram się do czytania jakieś książki, bo czytanie w sieci już mnie denerwuje tongue.

338

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Tak o 16 tongue
Spadaj do książki, nie lasuj sobie mózgu internetem big_smile

339

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Perfidnie mnie wygoniłaś tongue.

Hehe, idę. Później się odezwe smile.

340

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Cześć dziewczyny święta mnie tak wciągnęły że nawet nie miałam się kiedy dobrać do komputera.
Witam Cię smerfetkaaa smile

Widzę że tutaj kafejka już nie śpi i mam zaległości do nadrobienia

341

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Takie małe zaległości smile Jak po świętach ?? Dziadek mróz przyniósł prezenty zgodnie z zamówieniem ??:D

Już wróciłaś do codzienności, czy nadal bujasz w obłoku świątecznego nicnierobienia big_smile ?

342

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Do mnie przychodzi gwiazdka i jak co roku coś tam przyniosła bo tak jak rozmawiałyście u mnie też nie obchodzi się mikołaja a prezenty dostaje się pod choinkę smile w tym roku dostałam termofor i jestem zadowolona bo co miesiąc mam mocne bóle brzucha sad

Staram się czymś zająć bo takie nic nie robienie nic dobrego nie przynosi tongue a że pracy nadal brak to trzeba jakoś inaczej kombinować.

343

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Weekend uznaje za rozpoczety. big_smile
Dla kogo piatkowa kawke ? tongue

344

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Zmieniam konto bankowe i mnie już szlak trafia tongue. W starym koncie mam limit i muszę jeszcze iść do oddziału żeby zwiększyć limit. Osz!

Ja za kawę podziękuje bo ostatnio mam problemy, brak magnezu hmm.

345

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

ja też podziękuję za kawę, bo rozpoczęłam wybielanie ząbków:)
smefretkaaa, jaki limit? w czym problem? Bo ja też właśnie chcę zmienić konto, bo mój bank tak zdziera!! do tego nic nie idzie załatwić,oddział tu u mnie do 15:00. Skorzystam w poniedziałek, bo wolne,to podjadę i zamknę je w końcu!

346

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Justyna a w jakim banku masz konto?
A limit dzienny, na przelewy - wypłacanie kasy.
Teraz jak chcę przelać kasę na nowe konto to muszę zwiększyć limit żeby to zrobić.
Dobrze że w poniedziałek mam jak.

347

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

nie będę pisać, żeby mnie nie posądzono o reklamę;p ale mały bank, np w galeriach nie znajdziesz odziału, żeby cokolwiek załatwić;/ a,to bez sensu. to nie lepiej Ci wypłacić gotówkę i wpłacić na nowe konto? czytałaś coś dzisiaj? mnie głowa zaczyna boleć;/ dziś ta pełnia, nie będę mogła spać:( i w pracy dłużej musiałam zostać, jak się dzieje,to wszystko naraz:(

348

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

No rozumiem, maila Ci wysłałam smile.

Czytałam ale nic nie weszło do głowy tongue.

349

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

dziekuje za maila:)
a Bubuś jak poszła na kawę, tak ją wcięło...... ;D

350

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Bo może pije hektolitry kaw tongue.

351

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Bo weekendowa kawa powinna zostac wypita bez pospiechu big_smile

Szukam rachunku za suszarke, kupilam kilka tygodni temu i nie chce wspolpracowac, rachunki sprzed trzech lat sa, a tego jak na zlosc brak sad

Oj pelnia jak w morde, ksiezyc tak mi w okna swieci, ze tez bede meczyc sie w nocy hmm

352

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Szukaj rachunku, może w portfelu?

Ja tam pełni nie widzę tongue za to oglądam kabarety big_smile.

353

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Rachunek sie znalazl.. w pudelku po suszarce... masakra jaka ja glupia jestem big_smile

Dzis wynosze z mieszkania wszelkie pozostalosci po studiach.
Od tej pory :
- zero notatek!
- zero skryptow!
- zero kserowek!
- zero ksiazek akademickich big_smile !

354

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)
Bubuś napisał/a:

Rachunek sie znalazl.. w pudelku po suszarce... masakra jaka ja glupia jestem big_smile

Haha zakochana tongue.
Najciemniej pod latarnią tongue.

Ja kupiłam seksowną bieliznę na sylwestra  tongue.

355

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Bedziecie hucznie witac nowy rok??:P

356

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Haha tongue no fajerwerków jeszcze nie mam tongue.

Idziesz dzisiaj na spotkanie pod empik?:D

357

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Hejka, co do świąt to ja miałam mało udane... skasowałam samochód sad... może macie na zbyciu jakis taniuchny brumek?

358

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Nie nie ide. Nie mam jakos natchnienia dzis hmm W ogole jakas rozlazla jestem od rana , o ile to jeszcze nie od swiat mnie trzyma big_smile

lilou22 Tobie nic sie nie stalo? Ktos ucierpial oprocz auta? sad Czyja wina? sad Pozdrawiam Cie goraco smile

359

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)
Bubuś napisał/a:

Nie nie ide. Nie mam jakos natchnienia dzis hmm W ogole jakas rozlazla jestem od rana , o ile to jeszcze nie od swiat mnie trzyma big_smile

Ja się dzisiaj zebrałam, na zakupach byłam, posprzątałam, pranie zrobiłam. Teraz obiad będę robiła smile.

360

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

co proponujesz na obiad ?? tongue

U mnie knedle, pyszne, ze sliwkami, sama lepilam big_smile

361

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

A kociołek: warzywka z mięsem mielonym smile.
Ja jakoś nie lubie knedli tongue.

362

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

ja zjem -od biedy, ale połówek lubi wiec gotuje czasem tongue

363

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

No tak smile.

Dzisiaj pójdę się wygrzać big_smile.

364

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Na saune, do solarium czy w ramiona partnera?? big_smile

365

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

a ja sie dzis do niczego zebrać nie mogę... Fatalny ten dzień;/

366

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Widze, ze mamy dzis podobne podejscie big_smile Szkoda, ze tak daleko od siebie mieszkamy bo moglybysmy razem usiasc i ponicnierobic tongue Mi sie nawet kawy zrobic nie chce big_smile Czekam az znajdzie sie taki glupi co mi zrobi tongue

367

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

no szkoda,szkoda.  z jednej strony wyskoczyłabym gdzieś, do kina czy gdziekolwiek. a zdrugiej mi się tyłka ruszyć nie chce nigdzie. kawy nie pijam nawet,bo partze tylko wieczora zeby sie wsunąć pod kołdrę i do spania.:(

368

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)
Bubuś napisał/a:

Na saune, do solarium czy w ramiona partnera?? big_smile

Solarium smile.
W ramiona partnera to w poniedziałek smile.

Justyna, włącz jakiś film, będzie prawie jak w kinie big_smile.

369

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

No ja akurat z zasypianiem nie mam problemu sad Poczuje poduszke pod glowa i zgon... A jak juz zasne to z kkijem nie podchodz big_smile
Az mi to troche zycie komplikuje hmm big_smile

O wlasnie jakis film... obejrzalam juz chyba wszystko co sie czai w sieci... wszystko tzn komedie romantyczne bo innego gatunku nie dzierze tongue Na wieczor musze cos znalezc bo dzis moja kolej tongue

370

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

jakoś nie pałam miłością do oglądania,ale lepsze to niż nic;D  a ze jestem zacofana,to pyatm:na jakic stronach można znaleźć jakieś ciekawe filmy?

371

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Nie wiem czy wolno podawac nazwy tongue Ja ogladam na ekino.tv, kinomaniak.tv, playtub, cos tam z pecetowcem w nazwie tongue Albo  po prostu na you tubie wink Ewentualnie jak wiem co chce obejrzec to wpisuje w wyszukiwarke tytul i dopisuje online tongue Na niektorych stronach kaza sie logowac, rejestrowac itp, ale ja takie omijam szerokim lukiem smile

372

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

dzieku,na pewno skorzystam jeszcze dzis:) choc sama nie wiem co mam ochote ogladnac;D poki co siedze i podjadam cukiery z choinki;D

373

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Na poczatek polecam pozyczony narrzeczony, lekkie i przyjemne tongue ,
Ja dzis choinke wywalilam bo mi sie tak juz sypala, ze trzasniecie drzwiami wejsciowymi powodowalo opadanie igiel big_smile

374

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Wróciłam, ciepło mi jak nie wiem tongue, ale dobrze smile.

Mleko piję i jem kolacje smile

A wam jak dzień minął?

375

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

no,mój bez szału;D ale zabieram się za oglądanie,to będzie długa noc bo spałam do poludnia:) wpadłam na pamiętnik nimfomanki,jakoś tak mi się rzuciło, więc zaczynam oglądać. ponoć kontrowersyjny. komedii romantycznych nie lubie za bardzo:) a jutro idziemy chyba do kina na piątą porę roku:)

376

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Ja oglądałam pamiętnik i mi się nie podobał tongue.
Ściągnij sobie "ONO" na postawie książki D.Terakowskiej smile.

Ja oglądam Kabarety tongue.

377 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2012-12-29 23:33:24)

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Ja lubie komedie romantyczne ale nie takie zwyczajne, on kocha ja ona jego tez ale mu nie powie big_smile i w ostatniej scenie jest slub big_smile

Komedie romantyczne z elementami melodramatu wink
Oj dziewczynki wlasnie skonczylam "Odrobina nieba" z K. Hudson. Super... polecam, mimo ze komedia, ponoc nawet romantyczna, to lezka poplynela... wiecej nie zdradze wink

Kolejny film polecam : Miasto rozstan smile

Dzis mam szczescie do fajnych filmow big_smile

378

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

no uczucia mieszane mam.. calkiem innego zakonczenia sie spodziewałam,nie wiem co myśleć;/ a terakowskiej książki lubię, pewnie skorzystam. w końcu cała noc sylwestrowa przede mną ;p

379

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

No niestety Tarakowska już nie piszę książek, bo nie żyje hmm.
A Jej książki bardzo lubię - "Poczwarka" bardzo fajna książka.

Ja się wkręcam w kabaretach big_smile.

380 Ostatnio edytowany przez JustynaG (2012-12-30 11:40:33)

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

ja oglądałam jeszcze jeden film i słodko zasnęłam;D o 2 obudził mnie telefon,znajomi pewnie dobrze imprezowali i włączyło im się dzwonienie. ale padłam i tak zaraz jak zabita. cieżko było się podnieść. ale wróciłam z kościoła,jest rewelacyjna pogoda:)

381

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

No dzisiaj pogoda jest ładna, ale u mnie wiatr, ale słońce jak w lato smile

Dzisiaj czeka mnie pakowanie, jak ja tego nie lubie.

382

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Ja po wczorajszym maratonie filmowym (poszlam spac kolo 3) dopiero sie obudzilam big_smile ah.. slodkie lenistwo big_smile

Szybki obiad trzeba przygotowac i uciekamy na lodowisko wink  za oknem wiosna ze ho ho, szkoda ;/ inna pogoda powinna nam towarzyszyc w przedostatnim dniu roku smile
Pozdrawiam was serdecznie smile

383

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

A gdzie na lodowisko idziecie? smile

384 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2012-12-30 13:46:50)

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Dzis na blonia bo pogoda fajna smile A normalnie to na cracovie przy siedleckiego smile

smefrfetkaa dzieki za maila z kursem smile

385

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)
Bubuś napisał/a:

Dzis na blonia bo pogoda fajna smile A normalnie to na cracovie przy siedleckiego smile

Aha, może kiedyś się wybiore smile.

Bubuś napisał/a:

smefrfetkaa dzieki za maila z kursem smile

Nie ma za co smile.

Obiad zjadłam, teraz się uczę i kawę zrobię a potem pakowanie.

386

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Hej Dziewczyny!

Jestem tu nowa więc to taki post na "dzień dobry" big_smile.
Dołączam się do innych Krakowianek i z chęcią kogoś poznam. Kawa, kino, grzane wino - zgłaszam się na ochotnika smile

387

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Witamy, witamy smile
ze mna mozesz do kina i na kawe i na lyzwy i na silownie big_smile

388

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

ja również witam:)
moj dzien był intesywny dość,chyba nie mam siły już na film nawet;( jest niedziela,a mnie już zaczyna przerażać myśl o prac..mam tyle do zrobienia w środę po Nowym Roku,boję się jak to ogarnę. Jak na złość,same komplikacje ze wszystkim. Nawet spokojnie chyba nie wypocznę:(

389

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Oj nowy rok zaczynamy na forum z problemami.
Mam nadzieję, że w życiu prywatnym tych pr5oblemów będziemy mieć coraz mniej smile Zapraszam serdecznie do kafejki smile Mimo, że posty pouciekały, a wiele z was może mieć problem z kontem smile

Ja trwam na stanowisku pracy...
przy biurku temperatura nie przekracza 12 st... ogrzewanie sie wyłączyło w piątek i dopiero rano zaczęliśmy grzać sad
Nie wiem czy do  16 coś się zagrzeje, dlatego zapraszam na gorącą herbatę smile

http://www.newsweek.pl/bins/Media/Pictures/5d/5dc4/5dc4b28d0fad4ce0999f969b0febd410_thb14.jpg

390

Odp: Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Dobrze, że firma z która współdzielimy budynek była w poniedziałek, to ogrzane i ciepło/ Ja powoli,powoli do przodu... Bubuś, Twoją techniką kartka z rzeczami do zrobienia na biurku i lecę po kolei. A cała A4 zapisana! Już nie wspomnę, że nie zrobiłam za bardzo porządków końcoworocznych i mam taki bałagan, że sprzątanie też pasuje gdzieś wcisnąć...

Posty [ 326 do 390 z 2,813 ]

Strony Poprzednia 1 4 5 6 7 8 44 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kraków forum - Krakowianki poznajmy się :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024