Jak często golicie nogi? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak często golicie nogi?

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 105 ]

39

Odp: Jak często golicie nogi?

a ja jestem zwolenniczką wosku

siła jest kobietą...
Zobacz podobne tematy :

40

Tylko woskowanie, co 2 - 3 tyg. Niestety okazało się, że to u mnie "taka uroda" (ładna mi uroda hmm ) a nie hormony, więc nic innego mi nie pozostaje: na maszynkach bym zbankrutowała, poza tym odrastające włoski kłują potwornie, a po depilatorze strasznie wrastają.

41

To zależy. Mam jasne i cienko owłosione nogi więc za często nie muszę. smile W zimę tylko 'okazyjnie' (tj. jak mam krótkie spodenki na w-f, lub jakaś imprezka czy coś gdzie muszę pokazać nogi) a w lato już częściej, bo wiadomo, nawet jasne włoski błyszczą się w słońcu co nie za fajnie wygląda. tongue

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

42

a ja przejade depilatorem raz na dwa-trzy tygodnie i jest spokój;d mam rzadkie owłosienie, ale szybko odrasta i maszynką też jestem zmuszona codziennie, a po co się męczyć:)

Ja co 2 dni, a w zimie i na jesień tak co 3-4, bo wtedy wiadomo rzadziej pokazuje się nogi:). Tyle mi wystarcza. Nie zdarza mi się rzadziej, ale nie jest to fajne, że one rosną aż tak szybko...;).

44

no w wakacje to codziennie smile a tak to jak sie widuje z chłopakiem;p

45

dziewczyny,ale jak codziennie?
To aż tak Wam włosy odrastają?Bo mnie to zastanawia....

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

46

Mam taki problem: od pewnego czasu po goleniu obojętnie czy tanią czy droższą maszynką, czy żelem czy nie odczuwam pieczenie skóry, podrażnienia. Wcześniej tego nie miałam. Zaczęłam używać nawet oliwki "po" ale nie za bardzo to pomaga. Czy może moja skóra stała się zbyt wrażliwa? Można coś z tym zrobić?

47 Ostatnio edytowany przez Kobietka89 (2011-02-20 12:32:38)

ja zimą gole raz w tygodniu, latemn 2 razy w tygodniu,ogolnie nie mam problemu z wlosami na nogach mam jasne i cienkie(a np. pod pachami wogole nie mam wlosów wiem dziwna sprawa ale tak się stało że nie mam:)

Michalinka:* - ur. SN 27.08.2012 g.10.16  3350g 55 cm

48

Bożena ja mam takie pieczenie jak golę maszynką za krótkie włoski, właśnie np jakbym kazdego dnia chciała golić..

A ogólnie to na nogi zimą i jesienia nakładam wosk..no bo wiadomo częściej w spodniach wiec spokojnie mogę poczekać aż włosięta odrosną na tyle, żeby wosk dobrze je zebrał..No a jak przychodzi pora spódniczek to jednak muszę sobie maszynką pomagać..;/

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

49

Hmm...ja właśnie nie robię tego codziennie, jesienią/zimą rzadziej, bo nie mam komu się pokazywać;) a po drugie z powodu tych podrażnień.

50

Zimą golę przeważnie raz w tygpdniu, a latem to tak co 3-4 dni. Na szczescie az tak szybko włosy mi nie odrastają. Zastanawiałam się nad kupnem depilatora, ale jak ostatnio w sklepie przejechałam sobie nim po ręce, to myslalam ze padne z bolu tongue i coż - zrezygnowałam z depilatora sad a szkoda, bo jestem małym leniuszkiem i nie chce mi sie tak golić nog, a tak to miałabym spokój na jakieś 3 tyg tongue

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

51

Zimą tylko wtedy kiedy chce je pokazać, a latem co 2-3 dzień smile

BO KAŻDA KOBIETA JEST PIĘKNA! wink

52

ja depiluje nogi jak jest zimno i nie nosze krotkich spodenek itp ,raz w tyg..chyba,ze jest taka potrzeba wlasnie:)natomiast latem przy odkrytych nogach gole co 2-3dni..bo wlasnie po takim czasie juz robi mi sie taki 'jezyk'lekki..

A Kobietki! Powiedzcie mi czy latem do miniowek czy szortow golicie takze uda ?wiadomo ,ze nie po sama dupke,ale tak mniej wiecej do tego miejsca gdzie sie konczy ta nasza garderoba?

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

53

paulla, ja swego czasu goliłam tylko nogi, a od dłuższego czasu golę również uda:) co prawda nie tak często jak nogi, bo włosy sa tam mniej widocznie i nie odsrastają tak szybko. Myślę, ze teraz, jak przyjdzie lato i będzie trzeba wychodzic w krotkich spodenkach, spodniczkach, to jednak będę golić razem z nogami również uda:)

54

ja też golę uda bo to jednak widać i nawet jak ktoś ma jasne włosy i cienkie to przecież one się świecą w słońcu. Dlatego nie wiem dlaczego niektóe blondynki, mające jasne włoski na nogach są przekonane że ich nie widać bo są jasne..świecą sie przecież starsznie big_smile

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

55

aha dziewczyny,chcialam sie dowiedziec czy procz mnie inne kobitki tez tak robia ..czy nie robie zle ...ale widze,ze moge byc spokojna.nie jestem jakas inna kiedy przychodzi lato...pozdrawiam smile

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

56

Ja po ogoleniu nog maszynka 24 godziny pozniej wyczuwam juz male wloski.Ale nogi gole co 3-4 dni,bo nie chce mi sie tego robic czesciej.

57

Maszynką, latem  co cztery-pięć dni Ateraz co dwa tyg. jak mój mężczyzna przyjeżdża, no i jak jadę na basen albo zakładam sukienkę.

58

Ja słyszałam, że depilatorem wystarczy czasem raz na tydzień czy nawet raz na półtora tygodnia bo włoski robią się takie słabe. Niestety nie potrafię się przekonać do depilatora, dlatego gole maszynką tak około co  4-5 dni w zimie a w lato to częściej ;P

59

ja gole swoje nóżki tak co 2-3 dni smile i przymierzam sie do zakupu właśnie depilatora smile

60

Wczesniej pisalam posta, że zrezygnowalam z zakupu depilatora, ale jednak po 2 miesiacach zdecydowalam, że go kupie i kupilam tongue ło matko, pierwszy raz byl tragedia, ale dalam rade:) i tak depilowalam raz na 2-3tyg, choc wloski nie byly widocznie to jednak wyczuwalne. Potem zrezygnowalam i od zimy nie depiluje tylko przeszlam na maszynki i poki co tak raz na 4-5dni mi starcza. No ale bede musiala przeprosic i wrocic do depilatora tak za miesiac hmm

61

haha pamiętam też swoje pierwsze użycie depilatora, myślałam, że nie dam rady, musiałam mocno zaciskać zęby, ale jakoś poszło. Jednak do wszystkiego można się przyzwyczaić, ale nadal nie jest to przyjemne. Ale też myślę, ze sporo zależy od tego, jaki mamy depilator, przy jednych boli zdecydowanie mniej.

62

w zimie nie często tongue latem 2-3 dni smile

63

Cóż w zimie jak większość z was raz góra dwa razy w tygodniu.
Natomiast latem średnio co 2 dni.Dodatkowo jeśli chodzi o uda tak raz na tydzień (czasem dłużej, zależy od pogody i tego komu będe musiała się pokazać:D ) używam kremu do depilacji Veet i dzięki temu temat ud mam z głowy tak jak pisałam na ok tydzień smile Niestety krem nie do końca daje radę włoskom na nogach hmm

64

latem co 2-3 dni, zimą rzadziej, maszynką, nie znoszę wosków, depilatorów, plastrów i innych bolesnych metod wink

65

Mnie szlak trafiał, że codziennie musiałam golić latem to kiedyś zdecydowałam się na laserową depilację i problem z głowy:)

66

A ja golę co 3-4 dni średnio. Lekko kłujące jak się dotknie są już następnego dnia, ale chociaż nic nie widać tongue

67

Niestety muszę codziennie, bo inaczej czuć już, że odrastają smile

68

Jak dla mnie to widzę mały sens w goleniu nóg maszynką... włoski bardzo szybko odrastają. Gdy golę się maszynką muszę to robić dokładnie co 5 dni wink przy czym jak używam wosku i depilatora to wystarczy raz na 1,5 miesiąca smile

Póki mocno wierzysz, to nie dajesz za wygraną
Prawdziwi na nogi staną, obojętnie z jaką raną
...

69

co 2, 3 dni sad

70

Jeśli zależy mi na utrzymaniu gładkości - codziennie. Ale tak faktycznie to raz na 2-3 dni wink

71

ja raz na miesiąc smile prawda taka że przydałoby się częściej ale mi to nie przeszkadza ani chłopakowi smile

72

to zależy, bo różnie z tym mam-w okresie letnim, kiedy nogi są odkryte to codziennie lub co drugi dzień, a w pozostałym czasie w ciągu roku  depilatorem raz na tydzień, lub 1,5 tygodnia. Ogólnie mam dużo włosów- jasnych, ale jednak i szybko odrastają ;(

"Tyl­ko życie poświęco­ne in­nym war­te jest przeżycia. "
Albert Einstein

73

7 razy w tygodniu

74

ja tez jestem z tych co muszą golić częściej tongue jakbym przez tydzien nie golila to bym zarosła tongue czasem chodze na wosk, ale latem nie mam cierpliwosci do zapuszczania wlosow przez 3 tygodnie...

75

Ja muszę codziennie latem sad

76

Nie cierpie codziennego golenia, bo wlosy szybko mi odrastają. Ale wolę jednak poczekac te 3-4 dni, zeby wloski miały jakąś ludzką dlugosc. Najchetniej to poszlabym na laserową depilacje smile

Posty [ 39 do 76 z 105 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak często golicie nogi?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018