Lakiery do paznokci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Lakiery do paznokci

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 79 ]

39

Odp: Lakiery do paznokci

Ultrafiolet (fluorescencyjny) z Vipery.
Teraz szukam lakieru hologramowego (holograficznego), dającego efekt tęczy.
Najlepsze dla mnie te UV czyli rozjaśniające płytkę paznokcia, paznokcie wyglądają zdrowo i lakier jest trwały. A jaki efekt w różnym świetle :-) słonecznym, sztucznym, dyskotekowym.

"Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się."
Zobacz podobne tematy :

40

Hej! Ostatio zrobiłam sobie świetny manicure. Dostałam w prezencie trwałe kolorowe lakiery firmy China Glaze. Zrobiłam sobie manicure ?crackle?. Efekt doskonały! Moje paznokcie wyglądają jak roztrzaskane. :) Wszyscy podziwiają moje dzieło ;p. Wygooglowałam sobie gdzie mogę kupić jeszcze inne kolory i znalazłam jakąś hurtownie beauty flo czy jakos tak.

41

Kupiłam wczoraj lakier Lorela titanum, który miał sie trzymać 7 dni. Dzisiaj już na 3 paznokciach mam odpryski, a na jednym nie mam już wcale lakieru... 35zł poszło...

42

A ostatnio mnie coś wzięło na jaskrawe kolory :P Kupiłam żółty, pomarańczowy, koralowy i różowy. :D

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

43

Ja najbardziej lubię inglota, po pierwsze są bardzo trwałe a oprócz tego maja bardzo duży wybór kolorów.

44 Ostatnio edytowany przez Louve (2011-05-27 16:14:22)

Dla mnie najlepsze są China glaze, alessandro, ORLY (linia satynowa), Sally Hansen, Chanel ma cudny róż i czerwień, Lancome, Givenchy, HR, szczególnie czerń. Inglot rzeczywiście nadąża za nowinkami, i nawet dość się długo utrzymuje, ale dla mnie jest za rzadki.

Ostatnio tak jak London69 wzięło mnie na jaskrawe: żółty, pomarańczowy, niebieski, zielony, fioletowy, itd. Ogólnie czerwony i czarny - żądzą.

Księżyc idzie srebrne chusty prać... świerszczyki świergocą w stogach... czegóż się bać...

45

Inglot i Rimmel-kosztuje ok 20zł. Lubie czerwień na przemian z kremowym, inne kolory rzadko używam. Czasem bezbarwny.
ALe dobre są też lakiery Vipera-ja u mojej pani w budce z kosmetykami płace za niego8zł więc nie dużo-ale naprwde jest trwały i fajne mają odcienie:)

siła jest kobietą...

46

Najbardziej jestem zadowolona z mojego krwisto czerwonego Rimmela. Jest naprawdę trwały i długo się utrzymuje. Czasem wprawdzie moje paznokcie pomalowane nim nie wyglądają idealnie, ale to dlatego, że nie jestem aż taka dobra w malowaniu i czasem źle nałożę, za dużo lub za mało , ale ogólnie efekt mi się podoba, przecież nie musi być idealnie, z daleka nie widać, że może źle umalowane :D
Poza tym rzadko maluję pazurki ( raz na parę tygodni zazwyczaj ) , ale naprawdę mogę polecić tę firmę, mam też czerwony Astor, też ok, ale wolę ten, bo nawet łatwiejszy w aplikacji jest :)

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

47

ja używam lakierów orly i jestem bardzo zadowolona. Ceny są dosyć wysokie, ale naprawdę warto zapłacić za jakość.

48

Ja uwielbiam czerwone lakiery. Ewentualnie jakiś jasny niebieski, różowy :)

49

Louve napisał/a:

Dla mnie najlepsze są China glaze, alessandro, ORLY (linia satynowa), Sally Hansen, Chanel ma cudny róż i czerwień, Lancome, Givenchy, HR, szczególnie czerń. Inglot rzeczywiście nadąża za nowinkami, i nawet dość się długo utrzymuje, ale dla mnie jest za rzadki.

Ostatnio tak jak London69 wzięło mnie na jaskrawe: żółty, pomarańczowy, niebieski, zielony, fioletowy, itd. Ogólnie czerwony i czarny - żądzą.

To się spaliłam ;) Nie wiem, jak mogłam popełnić tak banalny błąd...  rządzą - przez rz :rolleyes:

Księżyc idzie srebrne chusty prać... świerszczyki świergocą w stogach... czegóż się bać...

50

truskaweczka19 napisał/a:

Najbardziej jestem zadowolona z mojego krwisto czerwonego Rimmela. Jest naprawdę trwały i długo się utrzymuje.

ajj wiem o który Ci chodzi, też go mam :) jestem bardzo zadowolona. Lubię nosić czerwony, wrzosowy i planuje jakąś zieleń-świeże awokado, znajdę taki :P na co dzień mam frencha domowego.

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

51

moim faworytem jest Inglot - szybko wysycha i nie odpryskuje zbyt szybko. Lubię też lakiery Miss Sporty, mają soczyste kolory i też są w miarę trwałe ;)

52

Ja uwielbiam czarny i ciemny zielony ;D

Never, never give up wink

53

Ja lubię taki intensywny, malinowy róż.... a w tym sezonie jako że neony modne na stopach mam soczysty pomarańcz :-)

54

Osobiście używam lakierów firmy "Miss selene" są dość małe (5 ml) co bardzo mi odpowiada, ich cena to 2,40, mogę kupić duuuuzo kolorów, i jestem w stanie je zuzyc zanim zaschną, ich jakość jest niezła, numer jeden ostatnio to kolor czerwony, turkusy, srebra rowniez :) polecam

"Każdy w którymś momencie życia musi dokonać wyboru, czy chce pozostać w zastanym świecie , który może być bezpieczny, ale narzuca pewne ograniczenia, czy też przeć do przodu, często przekraczając granice zdrowego rozsądku, ku własnemu miejscu, nieznanemu i niezbadanemu."

55

A gdybyś mogła jeszcze napisać jak z trwałością? Ile trzyma się na paznokciach? Tak mniej więcej :) Może poszukam czy gdzieś w mojej okolicy tak czasem nie ma takich ;)

56

Ja uwielbiam lakiery Inglota i Golden Rose. Natomiast tak jak uwielbiam przeróżne kosmetyki VIPERY tak lakier to porażka, na drugi dzień już miałam odpryśnięty :( Szkoda gadać. Ale kolory bardzo ładne :)

57

Uuuu, a wczoraj właśnie oglądałam kolorki lakieru z Vipery, ale to dzięki za uprzedzenie :)

58

emiko napisał/a:

tak jak uwielbiam przeróżne kosmetyki VIPERY tak lakier to porażka, na drugi dzień już miałam odpryśnięty :(

Hmm, to mi wszystkie na drugi dzień odpryskują albo się ścierają z końcówek paznokci - nawet te najdroższe, dobrych marek :/ Nie wiem od czego to zależy, bo przecież w polu nie pracuję, a każdy lakier na moich paznokciach wytrzymuje jeden dzień i na drugi już muszę go zmyć...

59

Ja lubię Inglot :)

60

Anemonne napisał/a:
emiko napisał/a:

tak jak uwielbiam przeróżne kosmetyki VIPERY tak lakier to porażka, na drugi dzień już miałam odpryśnięty :(

Hmm, to mi wszystkie na drugi dzień odpryskują albo się ścierają z końcówek paznokci - nawet te najdroższe, dobrych marek :/ Nie wiem od czego to zależy, bo przecież w polu nie pracuję, a każdy lakier na moich paznokciach wytrzymuje jeden dzień i na drugi już muszę go zmyć...

A próbowałaś kłaść na wierzch jakiś przezroczysty utwardzacz? Ja dostałam kiedyś gratis do zakupów w Cubusie - i naprawdę jest fantastyczny, lakier trzyma się spokojnie z tydzień.

Co do lakierów... Avon z serii szybkoschnących. Niecierpię siedzieć i czekać aż wyschnie, zawsze wtedy muszę coś zrobić (np. pójść do łazienki:p) i zepsuję.
Poza tym Inglot - ale jak dla mnie ma za duże flakoniki, nie udaje mi się ich zużyć, i żal wyrzucać koncówki.
Słyszałyście że Inglot to polska firma? Niedawno trafiłam na artykuł o założycielu, i byłam zszokowana :)

61

ja ostatnio mile się zaskoczyłam lakierem firmy Miss Selene. Super cena i naprawdę trzyma się rewelacyjnie!

62

Ja lubię lakiery Eveline Cosmetics, są tanie, całkiem trwałe i mają duży wybór kolorów. Testowałam też Golden Rose, ale jakoś mi nie odpowiadają, strasznie żółtą płytkę miałam po zmyciu lakieru :(

63

ja podobnie jak wy uwielbiam malowac paznokcie ale poniewaz ostatnio krucho u mnie z pieniędzmi odkryłam genialny sposób aby nie męczyc się z odpryskami i nie wydawac dużej kwoty na kolejny lakier. znalazłam odzywkę Astor power 3 lycra care ( http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/43779_500.jpg  )która działa również jako utwardzacz i jest świetna!!! wystarczy że kupicie tani lakier np Golden Rose ( maja rewelacyjny wybór) i pokryjecie paznokiec 1 wartwą przed malowaniem i 1 po wyschnięciu lakieru tą własnie odzywką. Po takim zabiegu lakier trzma nawet 10 dni!!!

"Panowac nad sobą to największa władza"

64

Inglot i Essence.
Lubię krwisto-czerwony, granatowy, pudrowy róż, beż, tego lata żółty i miętowy. Pastelowe kolory są cool.

http://img535.imageshack.us/img535/7973/mjblog6.jpg

Lubię też wzorki takie jak te np.:

http://stylio.pl/zdjecia/633/633191_xl/neda/pastelowe+paznokcie.jpg

65

Mam zamiar kupić ten, "krokusowy", idealny na wiosnę. Bardzo mi się spodobał.
http://www.jessicacosmetics.com.pl/public/zdjecia/produkty/duze/9236935.jpg

66

sylfka jestem na TAK ! :)..

67 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-05-06 17:11:24)

Heh może żele na paznokcie, albo teraz modne lakierożele Na pewno musisz znaleźć taki który będzie tobie odpowiadał.
Musi być trwały, jak jest dobry żel i profesjonalistka która go "montuje" to jest dobrze.
Kupuj najlepiej w hurtowniach kosmetycznych, nplink usunięty
Oszczędzisz czas i kasę. To wszystko i tak ładniejsze nić czyste lakiery.
Swojego czasy próbowałam robić sama, ale to duże koszty, jak ktoś nie zajmuje się profesjonalnie.
Ups ale stary post, dopiero teraz przeczytałam datę :)

68

powiem szczerze że kupuję tanie lakiery bo lubię często zmieniać kolor paznokci, natomiast jak wiadomo lakier do paznokci szybko się psuje i moim zdaniem nie ma sensu płacić 50 zł za jeden lakier.

69

A nie denerwuje Was, że tak trudno zużyć lakier do końca? Jak mam mniej więcej połowę buteleczki to muszę się nagimnastykować, żeby nabrać na pędzelek odpowiednią ilość lakieru i najczęściej tą resztkę po prostu wyrzucam. Pół biedy jak lakier kosztował 5 zł, ale np te z Inglota kosztują dużo więcej.

"chciałbym umieć znów/ o miłości gadać/ bez banalnych słów/ i zmęczonych fraz"

70

SaraStyle napisał/a:

powiem szczerze że kupuję tanie lakiery bo lubię często zmieniać kolor paznokci, natomiast jak wiadomo lakier do paznokci szybko się psuje i moim zdaniem nie ma sensu płacić 50 zł za jeden lakier.

Lakiery powinno się przechowywać w lodówce, wtedy się nie psują. Z dobrych firm polecam Opi.

71

Nie wiedziałam , nigdy nie trzymałam lakieru w lodówce.

72

Jakbym miala schowac wszystkie moje lakiery do lodowki to chyba musialabym ekstra nowa lodowke kupowac :D

Life is hard. After all it kills you.

73

Cześć, odnawiam temat przesiąknięta goryczą, rozczarowaniem i wszystkimi złymi emocjami. A wszystko to za sprawą lakieru INGLOT. Z reguły malowałam paznokcie na kolor bordo, czerwień ewentualnie odżywka ( wszystko Inglot ) dwa razy kupiłam jednak jakiś róż i beż i to był dramat ! o ale upłynęło sporo czasu postanowiłam dać Inglotowi szansę. Efekt ? KATASTROFA !! Zdaję sobie sprawę, że pastelowe kolory się ciężko nakłada, wymagają precyzji no ale takiego syfu jak ostatnio w inglocie kupiłam to dawno nie spotkałam. Czy lakiery Inglota aż tak się zepsuły? Jakie macie wrażenie ?

Obecnie testuję OPI Buble Bath - super, naprawdę polecam. Lakier fantastyczny, kolor na każdą okazję. Dziś też odbieram Essie - California Coral ( wakacyjnie ) - podobo bardzo bardzo dobre lakiery, nie wiem - nie używałam jeszcze ale dam znać.

Jestem bardzo ciekawa waszych opinii o inglocie.

Cel bez planu jest tylko marzeniem

74

Ja ostatnio polubiłam lakiery Cattrice- nie są drogie (ok. 10) a mająfajne, żywe kolory, szeroki pędzelek i w miarę szybko schną. Często zmieniam kolory, maluję na różne, przeważnie żywe. Dziś kolorowy french :)

75

Dziewczyny przyszedł mi wczoraj lakier Essie i jestem ZAKOCHANA ! szczerze polecam, gatunkowo i kolorystycznie mnie zniewala ! już wiem, że znalazłam alternatywę dla inglota.

Cel bez planu jest tylko marzeniem

76

A ja ostatnio używam lakieru Rimmel 60 seconds. Polecam. Genialny jest, długo się trzyma, cena dość niska.

"Jeśli chce się być szczęśliwym nie wolno gmerać w pamięci"

Posty [ 39 do 76 z 79 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Lakiery do paznokci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018