39

Odp: Jakie ochronne pomadki do ust stosujecie?

Tak, pamiętam truskawkową. Podczas, gdy średnio lubię pomadki Nivei, to ta może być dla mnie. Chociaż jak wszystkie dla mnie słabo nawilża, więc nie dla mnie wink No, ale tak, jakiś kolorek po tej truskawkowej był. Kiedyś miałam też pearl and shine, hydro z nivei, no różne. Tak że cały czas szukałam ideału, ale jak pisałam znalazłam- Isana intensywnie nawilżająca, co zdjęcie wyżej wstawiałam smile Koleżanka kupiła jak jej powiedziałam i też bardzo zadowolona, tak mi mówiła. Fajnie smile Bebe też stosowałam, lepsze niż Nivea, ale nie takie dobre dla mnie jak ta Isana. A co najlepsze te inne Isany podobno są kiepskie, czyli ta im się po prostu udała smile No i jak pisałam kiedyś Carmex- nie pasował mi zbyt, Tisane- ok, ale i tak Isana dla mnie jeszcze lepiej, rządzi wink Słyszałam jeszcze, że bardzo dobra Lovely, ale tej akurat nie stosowałam.

Jako smakowe może kupię sobie teraz wazelinę flos lek, widziałam w Rossman, w Hebe chyba też. Na co dzień będę nadal używać moją Isane, ale jak czasem będę chciała nadać sobie smaku na usta, smakową to pewnie tą smile Czytałam, że fajne i że to bardziej pomadka smakowa, że świetne smaki i że ładnie na ustach i że to bardziej pomadka, więc ok smile
Jako wazelinę zaś np na zimę miałam ziaję i pasowała mi smile Mae a z ciekawości ta wazelina to skąd? Nie widziałam ich.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska
Zobacz podobne tematy :

40

Neutrogenę używam, i tylko ją bo jest najlepsza... czasem nivea wink

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

41

truskaweczka19 napisał/a:

Mae a z ciekawości ta wazelina to skąd? Nie widziałam ich.

Tę wazelinę przywiozłam sobie z UK, kosztuje marne ?1, a nie obciąża ust, nawilża i daje połysk.
Widzę że na allegro można też kupić niebieską za 6 zł smile

~to let myself go, to let myself flow is the only way of beeing
there´s no use telling me, there´s no use taking a step back, a step back for me

42

Polecam Neutrogene. Bardzo szybko potrafi doprowadzic usta do gladkosci smile

"Prawdziwy mężczyzna z lateksu nosi tylko czarne kondomy o smaku Dom Perignon, ręcznie rolowane na udach tajskiej dziewicy..." - ICENI

43

Ja używam Regenerum i tez polecam smile ładnie nawilża usta i nie sprawia, że się kleją.

44

Ja obecnie stosuję głównie masełko do ust z Bieledny. Wygodne w użyciu, fajnie pachnie, super słodkie i skuteczne. Ale jak mi przez przypadek spierzchną usta (jak zapomnę je nasmarować) to sięgam po zwykły miód.

45 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-05-30 20:36:34)

ja uzywam maselka do ust - slodki smak, delikatny subtelny kolor i dobre nawilzenie smile

46

Ja używam Anatomicals - w Polsce niestety tylko przez internet, ale wg mnie są super - mam taki kosmetyk od nich 2w1. Jest jednocześnie balsamem do ust i kremem do rąk. Brzmi może i dziwnie, ale dla mnie bomba tongue

47

Pomadki do ust można śmiało powiedzieć, że wręcz kolekcjonuję, to najczęściej używany przeze mnie kosmetyk:) Moja ulubiona to ta w sztyfcie różowa Carmex- cudownie pachnie, nawilża usta i nadaje bardzo ładny kolor.

48

Ja uzywam jajeczka EOS , mam wszystkie "smaki" , 
Swietnie nawilza i smakuhe a trwaloac - naaaaaprawde dluga

49

Moim absolutnym hitem jest Nivea, niebieska smile obecnie na lato kupiłam sobie MyLipcare Sun z AA, ale średnio zadowolona jestem, bo pozostawia dziwny, biały osad.

Jednak Nivea rządzi tongue

50

Ja polecam Blistex. Często można te pomadki dostać w aptece lub na Allegro. Są idealne dla osób, które mają problemy z ustami typu opryszczka itp. Ale Nivea oczywiście też jest super, zwłaszcza miodowa smile

51

Najlepsza była BeBe waniliowa, ale już nie ma jej nigdzie u mnie. Więc odkryłam inne cudo:
http://i.pinger.pl/pgr478/f27376b8002d69a84f07156e/DSCN0160_zmniejszacz-pl_300547.jpg

Lepszej nigdy nie miałam, w Rossmannie chyba po ok. 4zł są. Usta są nawilżone, wygładzone, nie pękają już tak jak wcześniej. Starcza na dość długo. Fajnie mrowi na początku smile Nadaje taki lekki blask gustowny.

52

Kyla, ja również używam tej pomadki i całkowicie się zgadzam! Najlepsza pomadka ever. Wszystkie inne, które kupiłam przed tą poszły prosto do kosza bo mimo to,że były na ustach to nadal czułam że usta były tak jakby suche. A ta pomadka jest super i nie ma żadnych wad.

'I am thinking of you
in my sleepless solitude tonight'

53

Jak dla mnie najelpsze do ust są pomadki Neutrogena, lub Carmex - ale podobno tego drugiego nie można stosować za długo... A na lato fajna zwykła czerwona pomadka Nivea

54

Mania91 napisał/a:

Jak dla mnie najelpsze do ust są pomadki Neutrogena, lub Carmex - ale podobno tego drugiego nie można stosować za długo... A na lato fajna zwykła czerwona pomadka Nivea

a czemu carmexu nie mozna stosowac za dlugo?

55

agnieshka856 napisał/a:

a czemu carmexu nie mozna stosowac za dlugo?

Bo podobno uzależnia i już później musisz go ciągle stosować bo inaczej usta Ci wysychają... Pewnie specjalnie tak zrobili, żeby je ciagle kupować

Ja obecnie używam balsamu do ust Carmex, oczywiscie nie codziennie głównie to na noc. Moje usta bardzo się przesuszają i ciągle mam pełno suchych skórek. Używałam tez Tisane równiez ok. Teraz mam również balsam EOS. Niestety nie znalazłam jeszcze swojego ulubionego balsamu do ust który sprawiłby że moje usta bedą długo nawilżone. Kiedy mam suche skórki polecam piling cukrowy. Ja mam produkt z Lushu  - Buble gum ale mozna takie coś zrobić również samemu

57

Carmex ponad wszystko! Dostępny w różnych wariantach zapachowych

Remember that everyone you meet is afraid of something, loves something, and has lost something.

58

Właśnie mi ten Carmex tak super nie pomaga. Mam wrażenie że odkąd zaczęłam go stosowac usta o wiele szybciej mi wysychają. Juz wole Neutrogenę

59

Bardzo lubię bebe różaną.

60 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-10-10 18:13:14)

ja różnych używam pomodek, najczęściej z nivea ale ostatnio kupiłam malinowy balsam do ust spam i też jest w porządku smile Ma bardzo słodki zapach.

61

polecam carmex:)

62 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2014-10-11 00:09:17)

afrodyta_a napisał/a:

ja różnych używam pomodek, najczęściej z nivea ale ostatnio kupiłam malinowy balsam do ust spam i też jest w porządku smile Ma bardzo słodki zapach.

Też miałam smile Fajna, dla mnie nie zawsze wystarczająco nawilżała, ale tak to ok. Teraz oprócz mojej Isany mam nivei masełko wanilia i macadamia, śliczny zapach i dobre działanie dosyć smile Jako umilacz i tak na co dzień fajne. A tak ogólnie jak chodzi o pielęgnację to nadal u mnie króluje isana intensywnie nawilżająca smile W kwestii umilania zaś kupiłam też isanę z maliną i opuncją i już nie jest tak super jak tamta isana, ale też niezła i lekko barwi usta, pachnie jak malinowa mamba -obłędnie i oprócz tego wazelinę flos lek o zapachu róży, też fajna. Zaszalałam tutaj wink

Carmex kiedyś stosowałam, ale nie dla mnie, nie lubię tego chłodzenia i moje usta były po nim czasem nieprzyjemnie napięte. Efekty dobre, ale po innych, np po tej isanie mam podobne (po tej intensywnie nawilżającej), a do tego nie ma efektu chłodzenia, którego na ustach nie lubię, więc wolę zdecydowanie ją wink Z tych polecanych za to nawet nawet jest dla mnie Tisane w słoiczku, ją stosowałam i uważam za dobrą.

Wisława Szymborska

63

Uwielbiam Carmex wiśniowy ale lubię też wiśniowy sztyft firmy Alverde albo Sanoflore miodowy, tylko trzeba go nakładać palcem, a to mało higieniczne :-/

Pieniądze szczęścia nie dają. Do­piero zakupy.
+++

64 Ostatnio edytowany przez misia2014 (2014-12-13 19:44:12)

Ja jestem bardzo zadowolona z pomadki "Pomadka do ust - drzewo herbaciane - mięta" MoistStic. Pojawił mi się zajad w okolicy ust i po dosłownie jednym zastosowaniu zniknął. Jest doskonała  i działa ochronnie, Ślicznie pachnie.

NIE ZNAJDZIECIE TAKIEGO SPECYFIKU W APTECE ANI W DROGERII.

100% NATURALNY!!!

http://www.goldenoil.pl/images/pomadki%20USA.jpg
Cena 18.00zł

65 Ostatnio edytowany przez ApoteozaPrawdy (2014-12-14 12:33:08)

Carmex, ale nie ten w sztyfcie, tylko w okrągłym opakowaniu.
Jeszcze używam masło do ust z Nivei i pomadkę z Alterry.

"Cena 18.00zł"

Sporo, bo ta z Alterry też jest naturalna, a kosztuje o wiele mniej.

Nad światem nie może być dwóch niebios.

66

Ja ostatnio stanęłam przed wyborem kupna właśnie pomadki do ust i nie ukrywam, że zaczęłam próbowac różńych kosmetyków z różnych firm w poszukiwaniu swoich ideałów w dodatku uwielbiam testowac nowe rzeczy wink. Zdecydowałam się na kupno pomadki ochronnej z Alterry o zapachu granatu. Pachnie pięknie i dobrze nawilża tylko jedno czego nie lubię to jej twardej konsystencji, mie daje efektu natłuszczenia, nie wiem jak to inaczej określic.

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

67

marzycielka4 napisał/a:

Zdecydowałam się na kupno pomadki ochronnej z Alterry o zapachu granatu. Pachnie pięknie i dobrze nawilża tylko jedno czego nie lubię to jej twardej konsystencji, mie daje efektu natłuszczenia, nie wiem jak to inaczej określic.

A ja nie widziałam tej, więc kupiłam rumiankową - ta akurat daje mi też efekt natłuszczenia.
Aczkolwiek nie pachnie jakoś wybitnie pięknie. big_smile

Nad światem nie może być dwóch niebios.

68

Na moje okropnie wysuszone usta (za sprawą izoteku) najlepiej dziala Tisane albo ta najzwyklejsza niebieska pomadka z Nivei smile

69

Wspominana wczesniej neutrogena dalej króluje, ale ostatnio jeszcze kupiłam w avonie taki mały słoiczek balsamu z woskiem pszczelim, rewelacyjny

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

70

Co jak co ale wazelina zwykła najlepsza pozdrawiam

71

Dla mnie nie do końca, chociaż to może zależy która wazelina. Mam np wazelinę Ziaji i owszem zabezpiecza usta, ale nawilża tak średnio. U mnie nadal króluje Isana intensywnie nawilżająca smile Chętnie jeszcze tak do popróbowania kupię kiedyś Lovely, bo podobno też świetna i Alterrę rumiankową.

Wisława Szymborska

72

Noele95 napisał/a:

Balsam do ust Carmex. UWIELBIAM. I te mrowienie na ustach po nałożeniu .:D Jednym ze składników balsamu jest kamfora. Dobrze chroni i regeneruje spierzchnięte usta.  No i długo pozostaje na ustach - co jest dobre dla mnie bo zawsze zlizuje pomadki tongue

Ja właśnie mam teraz carmex i nie rozumiem jego fenomenu. Mnie pieką po nim usta! Już nigdy nie kupię.

włosomaniaczka smile

73

Ja też fanką Carmexu nie jestem - jak mam podrażnione usta a posmaruje nim, to mnie dziwnie po nim szczypią usta. Może jestem jakaś inna, cóż tongue
Lubię naturalne produkty, teraz mam pomadkę z maliną Gal kupioną w aptece za grosze. Nie klei się, nie szczypie, w 100% spełnia swoją rolę.

74

bez dwóch zdań najlepsze są ochronne pomadki z Nivea smile mój numer jeden to pomadka Soothe&Protect, bo zapobiega nadmiernemu wysuszaniu i pierzchnięciu ust

Bo każdy ma takie sny, z których nie chce się obudzić..

75

Kupiłam dziś w aptece kolejną pomadkę gal - z białą czekoladką, a poszłam w ogóle do apteki żeby kupić coś, bo wyszło mi zimno. Farmaceutka poleciła pastę do zębów! Koniec końców nie kupiłam nic na zimno, tylko chodzę z pastą do zębów na wardze big_smile Słyszałyście o takim sposobie?

76

Oeparol balance, od lat stosuję, nawet już nie pamiętam od jak dawna wink