Idealny penis ;-)) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Idealny penis ;-))

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 105 z 105 ]

61

Odp: Idealny penis ;-))
DaRiUsH napisał/a:

No i zadbany, podejrzewam że większość mężczyzn nie dba o higienę w miejscach intymnych, a potem się dziwią że dziewczyny nie mają ochoty na seks, ja np patrze na to z drugiej strony i cenię u kobiet to gdy są zadbane w miejscu intymnym, więc Wy kobiety zwracacie na to uwagę..?? od 12 lat golę się w tym miejscu i nie wyobrażam sobie sytuacji że miałbym tam bushhhh, a jak  u was to wygląda czy zwracacie na to uwagę..??

To zależy od kobiety smile Wszystkie moje przyjaciółki są jednogłośne: mężczyzna tam co najmniej powinien się golić.
Bo i to ładniej wygląda i nie obciera podczas seksu, zwłaszcza kiedy kobieta jest na górze... Tak jakoś lepiej smile

Kto pyta nie błądzi, a dla mnie żadne pytanie nie jest głupie smile
Zobacz podobne tematy :

62

DaRiUsH napisał/a:

No i zadbany, podejrzewam że większość mężczyzn nie dba o higienę w miejscach intymnych, a potem się dziwią że dziewczyny nie mają ochoty na seks, ja np patrze na to z drugiej strony i cenię u kobiet to gdy są zadbane w miejscu intymnym, więc Wy kobiety zwracacie na to uwagę..?? od 12 lat golę się w tym miejscu i nie wyobrażam sobie sytuacji że miałbym tam bushhhh, a jak  u was to wygląda czy zwracacie na to uwagę..??

Ja sobie nie wyobrażam, żeby mój facet się golił. Może być najwyżej przycięty smile Jednocześnie on nie wymaga ode mnie łysej pipki non stop i nie ma problemu kiedy mam "krzaczki". Ile kobiet tyle opinii. O ile facet stosuje higienę, myje regularnie miejsca intymne, to busz nie jest obrzydliwy. No, ale jak ktoś się nie myje to jest odrzucający bez względu na fryzurę wink

"Gdy cię mają wie­szać, pop­roś o szklankę wo­dy. Nig­dy nie wiado­mo, co się wy­darzy, za­nim przyniosą."
-A. Sapkowski

63

Idealny... który zapewnia idealne orgazmy big_smile cool

To smutne, że głupcy są tak pewni siebie... a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości

64

_Nina_ napisał/a:

To jak powinien wyglądać penis który zapewnia idealne orgazmy.?

"Tylko osoba, która była kiedyś zraniona, wie jak to boli i stara się nie ranić."

65

DaRiUsH napisał/a:

jak dla mnie mnie nie ma żadnych ogólnych zasad ani wzoru czy też ideału, który powinno się poszukiwać... sztuka tak nim operować, aby był idealny big_smile aby stał się dla kobiety takim, przy którym wszystkie tzw ideały przestają się liczyć

To smutne, że głupcy są tak pewni siebie... a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości

66

DaRiUsH napisał/a:
_Nina_ napisał/a:

Musi być przyczepiony do faceta, który zapewnia świetne orgazmy big_smile To znaczy do faceta który nie jest egoistą, zna się na ciele partnerki, wie co i jak ma robić. Nawet idealny penis w "rękach" egoisty czy fajtłapy będzie zwykłym, marnym fiutkiem.

"Gdy cię mają wie­szać, pop­roś o szklankę wo­dy. Nig­dy nie wiado­mo, co się wy­darzy, za­nim przyniosą."
-A. Sapkowski

67

missF napisał/a:
DaRiUsH napisał/a:
_Nina_ napisał/a:

Musi być przyczepiony do faceta, który zapewnia świetne orgazmy big_smile To znaczy do faceta który nie jest egoistą, zna się na ciele partnerki, wie co i jak ma robić. Nawet idealny penis w "rękach" egoisty czy fajtłapy będzie zwykłym, marnym fiutkiem.

hahaha... Muszę to gdzieś zapisać... smile

Kto pyta nie błądzi, a dla mnie żadne pytanie nie jest głupie smile

68 Ostatnio edytowany przez Noele95 (2014-03-13 20:40:40)

" Nawet idealny penis w "rękach" egoisty czy fajtłapy będzie zwykłym, marnym fiutkiem." -

Idealnie powiedziane.^^
Ujęłaś cały sens wątku w jednym zdaniu. big_smile

69

Jakie głupie gadanie. Bo każdy kto ma idealnego, albo prawie idealnego to fajtłapa. Reguła.
A co jeśli ktoś ma kompletnie beznadziejnego penisa a nie jest fajtłapą? Tamtego nauczysz, z tym już nic nie zrobisz.

70

Noele95 napisał/a:

" Nawet idealny penis w "rękach" egoisty czy fajtłapy będzie zwykłym, marnym fiutkiem." -

Idealnie powiedziane.^^
Ujęłaś cały sens wątku w jednym zdaniu. big_smile

Odwróćmy słowa z zachowaniem sensu zdania powyższego.

Nawet idealna cipka w ustach egoisty czy fajtłapy będzie zwykłą cipką.
I co wychodzi, że cipka jest idealna, lecz owe usta są do niczego.

Raczej bym powiedział tak. Idealny penis, to taki, dla którego istnieją idealne ręce niezależnie czy egoistyczne lub czy fajtłapy.
Tak samo jak idealna cipka, to taka, która dla kogoś jest wyjątkowa smile

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

71

Idealow nie ma jak zawsze szukaja kobiety ale optimum latwiej znalezc.
Teraz dodatkowe kryterium obowiazuje dla faceta ktory szuka kobiety big_smile?
Powstanie tu opis wygladu i jakie ma posiadac minimalne wymiary smile?
Nie za dlugi i nie za cienki oraz co wazne - nieglupi posiadacz a reszta zalezy od kobiety co jej bardziej pasuje w jakim wymiarze i w jaki 'desen'.

Każda epoka ma swoje wady, które sumują się z wadami epok wcześniejszych - i to właśnie nazywamy dziedzictwem ludzkości.
Człowiek, który zaczął dostrzegać swe wady, wie już, jaką ma wybrać drogę.

72 Ostatnio edytowany przez _Nina_ (2014-03-14 13:51:10)

peeter napisał/a:

Idealow nie ma jak zawsze szukaja kobiety ale optimum latwiej znalezc.

oj... wszystkie chyba nie szukają ideałów? wink

co wazne - nieglupi posiadacz a reszta zalezy od kobiety co jej bardziej pasuje w jakim wymiarze i w jaki 'desen'.

big_smile big_smile  niegłupi... to chyba najważniejsze big_smile

73

a 17 cm dlugi i 16 cm obwod zoledzia

74

palmal napisał/a:

a 17 cm dlugi i 16 cm obwod zoledzia

każda będzie wniebowzięta po zabawach z Toba... na randce wystarczy ze podasz jej swoje rozmiary i już jest Twoja

to raczej temat w którym kobiety mówią jaki dla nich jest idealny, a nie temat w którym ktoś się chwali jakiego ma i czeka na gromkie brawa ze przekroczył średnia unijna...

załóżcie osobny temat z ankieta... każdy chętny facet wstawi fotkę z linijka... a Użytkowniczki forum będą głosowały który im się podoba;] kto zdobędzie najwięcej głosów wygra bilet do Sosnowca

Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko.

75

Kobieca pochwa ma max 14 cm długości i ok. 2-3 cm szerokości. Ja się pytam, po co facetowi dłuższy lub/i szerszy penis? Skoro nawet go całego nie zamoczy? Czym dłuższy tym mniejsza satysfakcja z seksu. Czubeczek zamoczy, a reszta obejdzie się smakiem wink .  A jama ustna kobiety też nie ma aż tyle cm więc kobieta nie będzie w stanie wziąć do ust całego długiego i szerokiego penisa. Dajcie spokój z tym mierzeniem, to się ma nijak do praktyki.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

76 Ostatnio edytowany przez Majki (2014-03-28 15:38:21)

tajemnicza75 napisał/a:

Kobieca pochwa ma max 14 cm długości i ok. 2-3 cm szerokości. Ja się pytam, po co facetowi dłuższy lub/i szerszy penis? Skoro nawet go całego nie zamoczy?

Jak nie zamoczy? big_smile Przecież pochwa sie wydłuża. Inna sprawa czy sprawia to kobiecie przyjemność czy ból, ale to już zależy od niej samej.

Czysty i twardy smile
Nic ująć, nic dodać

78

Nie wiem bez różnicy mi jaki, a kiedyś wyszperałam w necie artykuł o tym... serze na penisie (+ fotka), nie wiem czym to jest spowodowane ale takiego to ja bym widzieć nie chciała, nie chcę nawet wiedzieć co to jest, wiem tylko że jak to zobaczyłam to 2 tygodnie nie mogłam jeść sera xD Ale tak w sumie, bez róznicy jaki on jest, w sumie chciałabym żeby faceci patrzyli w ten sam sposób na piersi co ja na penisy bo mam małe xD

79

Myślałem, że kocha się faceta za to co ma w głowie a nie w spodniach. Widocznie dla niektórych kobiet ma to duże znaczenie.

80

Piszę z konta faceta przeglądając forum i trafiłam na ten temat. Moje kochanie narzeka, że jego 16 cm długości i 14 obwodu to mało, że chciałby z 18 cm choć mieć, ale po co? To co on robi mi z jego rozmiarem, to są istne cuda. On ledwie wejdzie we mnie ja już go czuję idealnie, a jak sie rozkręci to ja latam.. Ma takie ruchy, takie tempo lubi, że podczas seksu ja dochodzę średnio 2-3 razy, jemu schodzi dłużej nim dojdzie, ale ja średnio mam 2-3 orgazmy podczas jednego stosunku. Żal ma wielki, że nie ma 18 cm, ale nie potrafi pojąć tego, że ma grubego i dużego, czasem mnie boli jak wchodzi za głęboko to ja dziękuje za 18 czy 20 cm.. Panowie uwierzcie jak kobieta Wam mówi, że nie liczy się długość, a grubość i technika. Gdy biorę do ust jego penisa to usta mam wypełnione, ledwie językiem poruszam na nim dookoła. Żeby całego połknąć do gardła to okazja tylko gdy jeszcze w pełni nie stoi, bo potem koniec.

81

Czy wy kochacie się z chłopakiem czy z członkiem ?

Ja np mam małego 11cm a obwód nie wiem. Ale wiem że miałem 2 partnerki i każda miała orgazm co seks, a z czasem 2 na 1 stosunek.
Moja obecna partnerka miała Murzyna i jak sama podkreśliła miał większego, dużego. Ale jakieś było moje zdziwienie gdy podczas 3 stosunku miała orgazm a ja przeleciałem z łóżka na koniec pokoju (taką siłę dostała), myślałem że to padaczka etc. I gdy zapytałem czy zawsze podczas orgazmu przerzuca partnera, odpowiedz była ciekawa nie wiem nie miałam jeszcze....

82

Powiem tak fakt ze tak jak ludzie patrza na wyglad czlowieka tak i tez na wyglad penisa czy cipki i jezeli ktos nie ma jakis nie wiadomo jakich wymagan to wiekszosc bedzie ok , chodz bywaja niezbyt ladne ze moga sie nie podobac jak widac w filmach to bywaja ladne jak i naprawde malo ladne nie mowiac juz brzydkie hehe. A c do wielkosci to jk wszystko po srodku jets najlepsze nei za duze i nie za male, jak bybyl naprawde jakis maly to nawet i technika nie pomoze bo kobiet amoze go nie czuc poprostu roznie moze byc.
Ale jak tu jedna byla wypowiedz to kolezanaka ma naprawde wymagani ai jak spodoba sie jej penis facet to dopiero znim bedzei w zwiakzu hehe. Ale ludzie sa rozni kazdy ma prawo wyboru czy wazniejszy penis czy czlowiek i charakter jego, chodz najlepiej wszystkiego po trochu nie ideal ale nie schodzacy w zadna granice big_smile

83 Ostatnio edytowany przez CoChwileCos (2014-12-08 00:25:20)

Btw. wiem, że to temat o idealnym penisie, ale zauważyłem, że często padają argumenty w tym temacie "nie martw się, bo tam 16cm długości i 13-14cm(!) obwodu to sporo, to normalnie, wystarczająco" i że rozmiar się nie liczy. No ba, że przy takich rozmiarach to się nie liczy, problem zaczyna się, gdy ktoś ma rzeczywiście przeciętnego/małego  penisa 11-12cm i podobnie obwód i niestety dużo osób w tym ja tak ma.Więc oczywiście, że rozmiar ma znaczenie smile Choć jak się chłopak postara i dziewczyna jest tak zbudowana, że czuje penisa to tez sporo można zdziałać :>
Sory za odejście od tematu, to tylko rozmiary big_smile

84

Mnie to się w ogóle penisy nie podobają- penis jak penis, co prawda dający przyjemność, no ale... i tak to nie do końca, bo w większosci czasu penisy to po prostu zwisające, dyndające fiflaki big_smile A nie daj bóg jak facet zrobi sobie z takiego "helikopter" lol 
A w ogóle to naprawde fajnie, jak penis ma doczepiony do jednego końca fajnego faceta- wtedy taki penis można uznać za bliski ideałom big_smile

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

85 Ostatnio edytowany przez Aishka (2014-12-09 06:46:04)

Najlepsze Penisy  to takie od 18 cm do 21 max ,maly penis lubi wypadac podczas stosunnku jedna z jego wad.. sad

Facet powinien  byc madry wartosciowy + przystojny(przystojny nie oznacza ladny,ze nam sie podoba  wink ) +musi nam sie podobac + miec fajnego penisa ,ale dlaczego kobiety maja nie wymagac ? faceci przewaznie wymagaja od kobiet wygladu ciala fajnego: sexy zgrabna pupa+sexy zgrabne nogi,ladny jedry biust  ,a my czemu mialbysmy byc gorsze ? big_smile

Jak juz cos kobieta chce wymagac ,to wielkie oburzenie meskie... " bo ja to moge od niej wymagac wygladu,a ona ode mnie nie moze "

86

wiesz Aishka dlaczego tak uważasz ... bo miałaś tylko Facetów... Gdybyś miała Mężczyznę co grę wstępną zaczyna od kąpieli w płatkach róż czy kolacji przy świecach i muzyce to...byś nawet nie wiedziała jak się zachować big_smile

87

Aishka napisał/a:

Najlepsze Penisy  to takie od 18 cm do 21 max ,maly penis lubi wypadac podczas stosunnku jedna z jego wad.. sad

A moze masz za szeroką pochwę lub wejście do pochwy wink ? Ćwicz mięśnie Kegla, to lepiej małego poczujesz. Mniejsze wypadają... też coś... pierwsze słyszę.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

88

Penis poniżej 18 cm jest mały? O ja Cie....

89

14 obwodu to jest naprawde dużo, z tego co wiem 12, 12,5 to standard w europie środkowej. Więc ktoś kto mówi że jest za mały mając 16 cm długości i 14 obwodu ma cos z głową. Ale zawsze mnie to ciekawiło że jak jest mały i wypada to nie da się nim "dźgać"? To znaczy wychodzić i wbijać szybko? Pytam bo ekhm nie próbowałem.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

90

Revenn napisał/a:

14 obwodu to jest naprawde dużo, z tego co wiem 12, 12,5 to standard w europie środkowej. Więc ktoś kto mówi że jest za mały mając 16 cm długości i 14 obwodu ma cos z głową. Ale zawsze mnie to ciekawiło że jak jest mały i wypada to nie da się nim "dźgać"? To znaczy wychodzić i wbijać szybko? Pytam bo ekhm nie próbowałem.

16 cm to raczej nieco powyżej średniej więc do małych nie należy. Zależy czy to wypadanie jest wynikiem nieumiejętnego celowania do dziurki czy też wynikiem nieumiejętnie dobranej pozycji;)

91

Mężczyźni uważają że wielkość penisa czyni ich bardziej męskimi, że to swego rodzaju berło które jest wyznacznikiem tego kim są. A tak naprawde męśkość leży w głowie nie w penisie. Taki Sylvester Stallone który jest utożsamiany z typowym napakowanmym testosteronem bohaterem filmów akcji lat 80 ma podobno niewielkiego penisa, przyznała to jego była żona gdzieś w wywiadzie chyba. Chyba że to była z jej strony zemsta, ale wyjątkowo dotkliwa.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

92

Mam nadzieje, że wszystkie uzurpatorki mają idealne ciała klepsydry i 170 - 175 cm wzrostu. Bo jeżeli nie... to kutach opada...
Moje 19cm by nie drgnęło wobec takiego aseksualnego oceniającego zachowania.
Pewnie dlatego, że nie mam ambicji czucia się lepszym...

Osoba, która wiecznie mówi tak, nieustannie pomija osobiste potrzeby i powoli buduje w sobie ogromny gniew.
Marshall B. Rosenberg

93

O ja piernicze, ale jazda smile
  Wielkośc ma znaczenie.  Powaga.   W woju miałem kumpla którego kindybał gdy dyndał to miał lekko 20 cm.  Co było powodem jego dumy i depresji u nas.  Któregoś razu wybralismy się na cipki.  No i kolega sobie tam zakręcił fajna panne i poszli do pokoiku obok.   Po chwili ta laska wybiega z okragłymi oczyma i histerycznie krzyczy :
   Ty chyba och.......eś !   Kobyły se lepiej poszukaj!!
hahahahahha
ale miał potem doła.  Ale my nie mielismy już depresji więcej smile

No a poza tym nie dziwię się że laski moga tak sobie gadac o penisach.  Który ew. ładny czy brzydki.
Bo ja nap. mam jakieś swoje zdanie która cipka jest ładniejsza albo brzydsza.  No tak jest, nie mam co sciemniać.  Poza tym wy na punkcie swoich cipek macie nie mniejszego bzika niż faceci na punkcie penisa.   Tylko do tego nie przyznajecie się smile

Gdy człowiek będzie miał wszystko
Bogowie będą musieli umierać...

94

sprawny i chętny. Reszta to wodotryski wink

95 Ostatnio edytowany przez whatyougonnado (2016-04-04 08:58:23)

Pirat napisał/a:

Wielkośc ma znaczenie.

Nie neguję tego, ale jako ekspert od mierzenia penisa muszę ostrzec nieświadomych zagrożenia, jakie niosą tego typu tematy.
Spędziłem dziesiątki, jak nie setki godzin na forach poświęconych powiększeniu penisa (pegym, thundersplace, itp), różnych problemów związanych z rozmiarem prącia (reddit/bigdickproblems czy smalldickproblems) czy po prostu sexie (beztabu, itp). Wiem a pwszystko o badaniach medycznych, opiniach kobiet wypisywanych w necie czy spostrzeżeniach i obawach samych facetów.

Mając tą całą wiedzę, muszę przestrzec tych, którzy wątpią w swego penisa, aby najlepiej nie czytali takich tematów.
Często można przeczytać w nich takie historie jak "Mój chłopak ma penisa 13, 14 czy 15 cm(whatever). Nie odczuwam przyjemności".
I taki biedak, któremu brak pewności siebie załamuje się, bo obawia, się że mu też brakuje centymetrów.

Abstrahując od tego, czy rozmiar ma znaczenie, a jeśli tak, to jak bardzo i co jest za małe - bo to jest temat rzeka - trzeba jasno stwierdzić, że czytanie podobnych historii nie ma żadnego sensu.

1) Nie wiemy czy autor/-ka postu pisze na poważnie czy jest trollem
2) Nie wiemy nic oprócz długości. Zazwyczaj w takich historiach podaje się jeden parametr, a przecież równie ważnym, jak nie ważniejszym jest obwód.
3) Nie wiemy nic o posiadaczu takiego penisa. Może w łóżku nie jest zadowalający, bo jest po prostu słabym kochankiem, a może powód być inny. Setki albo tysiące innych.
4) [!!!] Nie wiemy nic o metodzie mierzenia. To jest najważniejszy powód, do którego jako Specjalista z tej dziedziny chciałem się odnieść.
Na potrzeby badań medycznych najczęściej używa się metody polegające na mierzeniu członka od góry (ciało w pozycji stojącej) i z przyciśnięcie do kości łonowej. Dlaczego z przyciśnięciem? Bo badania dotyczą długości penisa, a ilość tłuszczu okrywająca kość łonową jest zmienną. U osób wyrzeźbionych może to być mniej niż centymetr. U osób otyłych nawet powyżej pięciu. Dlatego jak się w necie ogląda jakieś strony ze zdjęciami małych penisów, to 9/10 przypadków posiadacz jest monstrualnie otyły.
Poza tym inne metody mierzenia niż od góry dają inne rezultaty. Siedząc zyskuje się 1-2 centymetrów. Mierząc od boku tak samo.
Mierząc od strony jąder też wychodzi inaczej.

Pomijając to czy rozmiar ma znaczenia, dla kogo ma, dla kogo nie ma, kiedy ma, a kiedy nie ma, co jest małe, a co jest duże...
Nie warto czytać takich tematów, bo tylko można wpędzić się w kompleksy, choć często zupełnie nie ma do tego podstaw.

96

+1 Dla tego Pana, a pkt. 4 to już + 111111

Ostatnio kusi mnie aby dać kobiecie miarkę, a nuż zacznie mierzyć od boku gdy będę siedział, awans o 2-3 cm w sekundę smile

97

hotman napisał/a:

17 cm w zwodzie, 14 cm grubości. Lecz mam mam mały kompleks co do niego.. jest lekko przekrzywiony lewostronnie.. jak to tej pory partnerki nic nie mówiły ale mam takie myśli, że po prostu nie chciały mi sprawić przykrości.. drogie Panie.. proszę Was napiszcie coś o tym i czy skrzywienie penisa sprawia Wam jakiś ból podczas seksu ? Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Mało który penis jest idealnie prosty, a to że jest lekko skrzywiony nie powoduje żadnego bólu smile

98 Ostatnio edytowany przez whatyougonnado (2016-04-05 05:54:53)

Nihilnovu napisał/a:

+1 Dla tego Pana, a pkt. 4 to już + 111111

Ostatnio kusi mnie aby dać kobiecie miarkę, a nuż zacznie mierzyć od boku gdy będę siedział, awans o 2-3 cm w sekundę smile

Jeśli wasza kobietka ma fioła na punkcie mierzenia (ale ta porada też dotyczy tego jak najlepiej zaprezentować się podczas otrzymywania loda), to najlepiej usiąść sobie i maksymalnie przycisnąć tłuszcz okalający kość łonową. Mierząc od góry w taki sposób mam 18.6 cm, a z boku to ponad 19.
A jak w pozycji stojącej to max 14cm (od góry oczywiście) bez przyciskania tłuszczyku. Przyciskając max 18cm.
Tak więc, jak widzicie rozbieżności są olbrzymie.
Nawet nie przyciskając tłuszczyku, tylko lekko dotykając to miejsce, gdzie włosy wyrastają, zyskuję cm i już mam te 15cm, które przyjęło się w powszechnej świadomości jako średni rozmiar penisa białego człowieka.

Dlatego drodzy panowie, radzę wam nie wyciągać żadnych wniosków z historii typu "Mój chłopak ma tylko 13 czy 14 cm. To dla mnie mało", a już na pewno nie słuchajcie jakiś trolli, którzy piszą, że penis zaczyna się od 20cm.
W świecie porno standardowy, najczęściej spotykany rozmiar to +/- 18cm, a nie 25 cm, jak pewnie większość myśli. Mierzone w taki sposób jak te moje 14, tylko że ja jestem grubasem, a goście w pornolach są max wyrzeźbieni, a nierzadko też podają się liposukcji.
Jak ktoś nie wierzy, to niech zwróci uwagę na sceny lodzenia, gdy panienka jedną ręką obciąga penisa. Bardzo dobry punkt odniesienia.
Tylko trzeba wziąć poprawkę na to, że w porno kobiety raczej są niewielkich rozmiarów. Aktorzy też zresztą zwykle nie są wysocy, żeby fiutki sprawiały wrażenie jeszcze większych niż są w rzeczywistości.

99

kiedyś słyszałem taki niby kawał

wracały 3 kołchoźnice, na wozie z tak zwanego "pola" po ciężkim dniu pracy (zbiory ogórków)
jedna stara przygłuchawa i 2 młode

i te młode opowiadają, jakiego to największego/najwspanialszego ogórka dziś udało im się zebrać

i opowiadają gestykulując
-jedna takiego długiego jak do łokcia, i pokazuje
-druga takie grubego, jak ręką

na to wszystko ta starsza przygłuchawa

"nie ważne jakiego by miał, byle KOCHAŁ"

mam nadzieje pozytywnym akcentem, miłego dnia big_smile

"Wędrowcze, droga przepadła; trzeba ją idąc, odkrywać"
"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

100

adiaphora napisał/a:

sprawny i chętny. Reszta to wodotryski wink

Jedno twoje słowo i mój "mały" by stał na baczność tongue

101

Tytuł tego posta przypomina mi koleżankę z pracy i jej opowieść o tym co zrobiła aby spotkać się z pewnym facetem ze względu na jego przyrodzenie. big_smile

102

Il Condottiero napisał/a:

Tytuł tego posta przypomina mi koleżankę z pracy i jej opowieść o tym co zrobiła aby spotkać się z pewnym facetem ze względu na jego przyrodzenie. big_smile

Noooo... słuchamy... opowiadaj dalej...

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

103

Gary napisał/a:
Il Condottiero napisał/a:

Noooo... słuchamy... opowiadaj dalej...

Nie ma rubryki/działu na tym forum.

104

Opowiedz tutaj... albo w wątku o przygodach seksualnych, albo napsiz, że nie możesz, bo to prywatne.

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

105

To był bardziej żart sytuacyjny, który w słowie pisanym nie będzie już taki śmieszny.

Posty [ 61 do 105 z 105 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Idealny penis ;-))

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021