ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Strony Poprzednia 1 7 8 9

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 481 do 536 z 536 ]

481

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam,
jestem studentką II - roku studiów magisterskich i bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Ankieta posłuży mi w celach badawczych na potrzeby pracy magisterskiej. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Dziękuję za wypełnienie ankiety!
Ps. prosze o skasowanie <> w linki gdyż jako nowy użytkownik nie mogę dołączyć linku.

htt<>ps://docs.google.co<>m/forms/d/1qOoBKCyQqZF-9T5SQUbQNRqrUsEURyZSD84SY<>RE2Ukc/viewform?fbclid=IwAR3f___-_dZXvUusxzWSCrqShGG-JZGlBtF7L6XRmc8CmVMr1sw5dDgy7Z8&edit_requested=true

Zobacz podobne tematy :

482

Hejka^^ chciałabym Was bardzo prosić o pomoc w magisterce. Jestem studentką psychologii stosowanej na UJ. Robię badanie na temat decyzji zakupowych i stosunku do dokonanego wyboru. Ankieta trwa niecałe 10min smile z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc smile
h ttps://klaster.ovh/badanie/ - - > bezpieczny serwer smile proszę tylko o usunięcie spacji po "h"

483

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie stypendialnym Fundacji En Arche

Nagrodą w Konkursie jest comiesięczne stypendium pieniężne przyznawane co miesiąc od października 2020 r. do czerwca 2021 r.  Komisja przyzna nagrody w dwóch kategoriach:
- dla doktorantów: 2500 zł wypłacane miesięcznie,
- dla pozostałych studentów: 1200 zł wypłacane miesięcznie.

Szczegóły regulaminu konkursu znajdują się na stronie przy sekcji „Comiesięczne stypendia”

ZAPRASZAMY!

484

Witam Was serdecznie.

Co muszę zrobić aby dodać tutaj adres do mojej ankiety?

485 Ostatnio edytowany przez agasadowa2 (2020-04-13 00:28:28)

Dzień dobry!

webankieta.pl/ankieta/516154/wybory-nabywcow-na-rynku-nieruchomosci.html

Prowadzę bardzo ważne dla mnie badania naukowe. Bardzo proszę o Państwa pomoc! Jeśli kupili Państwo mieszkanie/dom w latach 2006-2020, w którymś z polskich miast, proszę o wypełnienie poniższej ankiety (potrwa to max 10 min). Zaproście do wypełnienia  bliskich i znajomych. Będę bardzo wdzięczna! Potrzebuje zebrać 1,5 tys. odpowiedzi. Oczywiście odwdzięczę się tym samym.

Pozdrawiam
Aga

486

Dzień dobry!

W ramach pracy zaliczeniowej na studia chcę zbadać wpływ trudnych doświadczeń z dzieciństwa na pewne właściwości psychiczne. Dlatego badanie jest skierowane głównie do osób, które doświadczyły w dzieciństwie problemów wszelakiej natury, a obecnie są osobami powyżej 18 roku życia. Ale oczywiście inni też mogą je wypełnić.

Przygotowana ankieta składa się z 3 kwestionariuszy, więc wypełnienie zajmuje około 15-30 minut. Niektóre pytania mogą wydawać się dziwne lub bardzo intymne szczególnie w przypadku Kwestionariusza Doświadczeń z Dzieciństwa, jednak ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki będą wykorzystane jedynie to analizy ilościowej. Dlatego ważne są odpowiedzi szczere, zgodne z prawdą.

Link do badania:
h ttps://forms.gle/ofMYLt9j8yavr2gC6 (trzeba usunąć spację po "h")

Z góry dziękuję za pomoc, jeśli ktoś się zdecyduje smile

487

psych_student napisał/a:

Dzień dobry!

W ramach pracy zaliczeniowej na studia chcę zbadać wpływ trudnych doświadczeń z dzieciństwa na pewne właściwości psychiczne. Dlatego badanie jest skierowane głównie do osób, które doświadczyły w dzieciństwie problemów wszelakiej natury, a obecnie są osobami powyżej 18 roku życia. Ale oczywiście inni też mogą je wypełnić.

Przygotowana ankieta składa się z 3 kwestionariuszy, więc wypełnienie zajmuje około 15-30 minut. Niektóre pytania mogą wydawać się dziwne lub bardzo intymne szczególnie w przypadku Kwestionariusza Doświadczeń z Dzieciństwa, jednak ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki będą wykorzystane jedynie to analizy ilościowej. Dlatego ważne są odpowiedzi szczere, zgodne z prawdą.

Link do badania:
h ttps://forms.gle/ofMYLt9j8yavr2gC6 (trzeba usunąć spację po "h")

Z góry dziękuję za pomoc, jeśli ktoś się zdecyduje smile

Wypełniłam ankietę, ale mam uwagi do 3 części. Niestety wszystkie odpowiedzi nie były szczere, bo ja dzieciństwa w takich aspektach nie pamiętam. Zaznaczałam (z początku) domyślnie. Informuję o tym, bo może to zakłamać wynik. Brakowało mi trzeciej odpowiedzi: nie pamiętam.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

488 Ostatnio edytowany przez xAniiax (2020-04-15 16:26:10)

Szanowni Państwo, Jestem studentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie – na kierunku Kosmetologii. W ramach pisania pracy licencjackiej prowadzę ankietę na temat znamion barwnikowych. Zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest anonimowa a wyniki z niej uzyskane zostaną wykorzystane wyłącznie do pracy licencjackiej. (przypominam, że znamiona barwnikowe, to także pieprzyki)

Informacje o ankiecie:

W pytaniach znajduje się skala 1 -5 gdzie: 1- bardzo słabo 2 - słabo 3 – średnio 4 – mocno 5 – bardzo mocno Przypominam, że znamiona barwnikowe to także pieprzyki.

h ttps://www .survio. com/survey/d/Q7X8N3Q5U9E4B3M1L?fbclid=IwAR1KgJxntWRDRjLl1wO0K8aF_5AhH49Dx4l8peCo_Ab9sXddBfPqZybGYD8

Dziękuję ślicznie! (proszę usunąć spacje po h, po www, oraz przed com)

489

Witam serdecznie,

Bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety do mojej pracy magisterskiej, na temat systemu opieki zdrowotnej i rozwoju e-zdrowia w Polsce.

docs.google.SPACJA/forms/d/1YbLHXdQVWtkxw0ha83fKW1eLmdwOU2Vpt1fHsWNd7lE/

Słowo SPACJA trzeba zamienić na com

490 Ostatnio edytowany przez andzelika105 (2020-04-21 19:30:27)

Witam smile

Piszę właśnie pracę licencjacką, więc serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety na temat motywowania pracowników.
Zapewniam, że ankieta jest całkowicie anonimowa.
Wypełnienie zajmie zaledwie kilka minut, a mi bardzo pomoże! Wyniki będą wykorzystane tylko do celów naukowych smile

Z góry bardzo dziękuję! smile

https: //docs.google. com/forms/d/e/1FAIpQLScX-WEe2kQSSCqbfrd7Jw1uhl7vTQQPoUjyiNtZs4dBLdcxFA/viewform?usp=sf_link
(proszę usunąć spację po https: oraz przed com)

491

Dzień dobry  smile
Szanowne Panie,

Jestem studentką V roku kierunku fizjoterapii Akademii Krakowskiej im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego. Piszę pracę magisterską pt. „Wiedza kobiet w różnym wieku na temat nietrzymania moczu”. W związku z tym proszę o rzetelne wypełnienie ankiety własnego autorstwa. Ankieta jest anonimowa i zawiera pytania jednokrotnego i wielokrotnego wyboru, dotyczące nietrzymania moczu wyłącznie u kobiet. Udział w niej jest dobrowolny, a wyniki posłużą tylko i wyłącznie do celów badawczych.

Link do ankiety:
h ttps://forms.gle/dBGZwqZ5c6Er54Lx8

Będę bardzo wdzięczna za każdą ankietę smile

Pozdrawiam serdecznie,
Patrycja

492

Hej,
odpowiedziałam na kilka ankiet poprzedniczek a teraz zwracam się z prośbą o wypełnienie mojej.
Ankieta dotyczy systemu emerytalnego w Polsce. Skierowana jest do osób w wieku 18-30 lat.
W miarę możliwości zachęcam do unikania opcji "nie mam zdania" ale oczywiście jeżeli ta opcja
najlepiej oddaje rzeczywistość to należy ją wybrać.
Link:
forms.gle/KPN5fpWn9B6QNFU29

Za każdą odpowiedź bardzo dziękuję smile

493

Witam!

Zachęcam do wypełnienia prostej ankiety. Ankieta niezbędna jest do projektu na studia.

h ttps://docs.go ogle. com/forms/d/1xgbEBIL46_jkEq-D0b5s7mviR1rSOSERychnKVehyik/viewform?edit_requested=true#responses

Skasuj spację w "https", "google" i przed "com" smile

Za wypełnienie ankiety bardzo dziękuję!

494

Dzień dobry
Szanowne Panie,

Jestem studentką III roku położnictwa. Piszę pracę licencjacką na temat Nieprawidłowości wzrastania płodu. Zwracam się do kobiet, które urodziły dzieci z hipotrofią lub hipertrofią. W związku z tym proszę o rzetelne wypełnienie ankiety własnego autorstwa. Ankieta jest anonimowa i zawiera pytania jednokrotnego i wielokrotnego wyboru. Udział w niej jest dobrowolny, a wyniki posłużą tylko i wyłącznie do celów badawczych.

Link do ankiety:
https hmm/docs.google. com/forms/d/1YJv56rC8qh6Qyc9c6Ga09XAcKnUEoE8wewffm0QxIow/ edit
(proszę usunąć spację po "https" i przed "com" i przed "edit")

Będę bardzo wdzięczna za każdą ankietę

Pozdrawiam serdecznie,

495 Ostatnio edytowany przez Olinka (2020-05-14 03:09:51)

Jestem studentką III roku. Studiuję na kierunku „Zarządzanie i Dowodzenie”
w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Przygotowując pracę licencjacką zatytułowaną
„Doskonalenie systemu szkolenia pracowników ", prowadzę badania ukierunkowane na identyfikacje aktualnego
systemu szkolenia

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp … A/viewform

Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety <3 smile
Proszę o usunięcie spacji w linku w wyrażeniu "https" "google" "com" .

---------------
Edycja posta została dokonana w celu uaktywnienia linka/ Olinka

496 Ostatnio edytowany przez Olinka (2020-05-14 03:07:17)

Dzień dobry!

Jestem studentem I roku psychologii i zbieram dane do zbadania wpływu kwarantanny domowej na jakość relacji w czasie pandemii COVID-19.

Serdecznie zapraszam wszystkie chętnego osoby(będące w związku) do wzięcia udziału w tej krótkiej ankiecie.

https://forms.gle/36Zno6jAnLX8MXnR6
Proszę o usunięcie spacji po "h"

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

---------------
Edycja posta została dokonana w celu uaktywnienia linka/ Olinka

497

bartekh napisał/a:

Dzień dobry!

Jestem studentem I roku psychologii i zbieram dane do zbadania wpływu kwarantanny domowej na jakość relacji w czasie pandemii COVID-19.

Serdecznie zapraszam wszystkie chętnego osoby(będące w związku) do wzięcia udziału w tej krótkiej ankiecie. (...)

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Poszło smile
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj! smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

498

Udział w badaniu trwa około 5 minut. Zapraszamy do udziału:

499 Ostatnio edytowany przez skania15 (2020-05-15 20:42:10)

Dzień dobry,

przeprowadzam ankietę do pracy magisterskiej, która dotyczy zainteresowania usługami logistycznymi dla gospodarstw domowych (czyli pomocy w obowiązkach domowych). Będę wdzięczna za pomoc w wypełnieniu formularza znajdującego się pod poniższym linkiem, który jest w pełni anonimowy, a zebrane informacje zostaną zastosowane wyłącznie w mojej pracy dyplomowej:

tinyurl. com/yddwsgtt

[po skopiowaniu linku należy usunąć SPACJĘ za kropką]

Z góry serdecznie dziękuję każdej osobie, która zdecyduje się poświęcić około 5 minut, aby mi pomóc :>

500

Cześć dziewczyny smile Jestem studentką i potrzebuję pomocy w postaci wypełnienia ankiety dotyczącej roli kobiet w zarządzaniu. Ankieta skierowana jest wyłącznie do pracujących kobiet więc liczę na Was smile Z góry dziękuję za pomoc forms. gle/KFBmrZhcCDd8n6vT8 (należy usunąć spacje za kropką po wklejeniu linka)

501

Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej na temat: "Rola rodziny w procesie adaptacji dzieci 3 letnich w placówce publicznej". Bardzo proszę o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety.  Z góry dziękuję za pomoc! Link do ankiety: h ttps://forms. office. com/Pages/AnalysisPage.aspx?AnalyzerToken=UQeeHBqViWcXXmWrkhx0IptC9mLQN7V7&id=DQSIkWdsW0yxEjajBLZtrQAAAAAAAAAAAAMAACahRcBUNExET1JSSDBaNUZLRUEwVDNDRk1DSDQzOC4u     Skasuj spację w "https" i przed "office" i przed „com”

502

Witam. Bardzo proszę o pomoc w uzyskaniu kluczowych wskazówek dotyczących rozwodów - od osób po rozwodzie. W tym celu byłabym wdzięczna za wypełnienie krótkiej ankiety, którą można znaleźć pod linkiem:
  forms.gle/Z9SA15CohS1h4uqQ8
Bardzo dziękuję każdemu kto zgodził się wypełnić ankietę.
Pozdrawiam

503

Drodzy Forumowicze,
Prowadzę badania na temat chatbotów w bankowości elektronicznej. W związku z tym zwracam się do osób w wieku 18-29 lat z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, w pełni anonimowej, na ten temat. Zebrane wyniki posłużą wyłącznie do celów naukowych.
Z góry dziękuję za pomoc! wink
forms.gle/rSb9scySHpJSzuHm8

504

Dzień dobry, może znajdą się na grupie rodzice, którzy byliby chętni wypełnić ankietę - Wiedza rodziców na temat występowania, profilaktyki oraz fizjoterapii wad postawy u dzieci.
Ankieta do pracy magisterskiej, składa się z 26 pytań, nie powinna zająć dłużej niż 10-15 minut.
link do ankiety: https: //forms.gle/jAx28cbiX9UeeKpdA (po wklejeniu linku należy usunąć spację po dwukropku a przed ukośnikiem)
Serdecznie dziękuję za wypełnienie i pozdrawiam.

505

Witam, bardzo proszę o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety:

ht    tps:    //ww   w.surv   io.    com/survey/d/K8C8K4P7M5N4F4O9M

Po wklejeniu należy usunąć spacje w linku.

z góry dziękuje

506

Proponuję napisać na jaki temat jest ankieta, wtedy masz znacznie większe prawdopodobieństwo, że ktoś zechce wkleić link i ją wypełnić.

Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

507

admin88 napisał/a:

Witam, bardzo proszę o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety:

ht    tps:    //ww   w.surv   io.    com/survey/d/K8C8K4P7M5N4F4O9M

Po wklejeniu należy usunąć spacje w linku.

z góry dziękuje

Ankieta o bankowości elektronicznej. Pkt 6 niedopracowany. Skoro w pk-cie 5 zaznaczyłam, że nie odwiedzam banków osobiście, to powinno być w pkt-cie 6 odpowiedź "nie dotyczy" lub do samodzielnego uzupełnienia. Jestem zmuszona zaznaczyć coś zmyślonego, zwłaszcza, że gdy odwiedzam bank raz na wiele lat to z powodu zmiany konta, podpisania nowej umowy, zmiany danych itp, a takiej odp. nie było.

508

Proszę o wypełnienie ankiety. Wyniki zostaną wykorzystane TYLKO do pracy dyplomowej o zakupach w sieciach spożywczych. Czy ktoś może wkleić dla mnie link? Niestety jestem nową użytkowniczką i nie chce przyjąć. Błagam o pomoc.

509

KlaudynaJancewicz napisał/a:

Proszę o wypełnienie ankiety. Wyniki zostaną wykorzystane TYLKO do pracy dyplomowej o zakupach w sieciach spożywczych. Czy ktoś może wkleić dla mnie link? Niestety jestem nową użytkowniczką i nie chce przyjąć. Błagam o pomoc.

Żebym mogła ten link wkleić, musisz go do mnie przesłać na adres olina_netkobiety@wp.pl, ewentualnie umieścić tutaj, ale ze spacjami (potem poprawię i uaktywnię), w przeciwnym razie nie zostanie "przepuszczony" przez system.

510 Ostatnio edytowany przez Aneta MK (2020-11-06 18:51:07)

Witam serdecznie,
Poszukuję osób, które uczestniczyły w szkoleniach zawodowych o charakterze coachingowym. Jestem studentką studiów magisterskich Collegium Civitas na kierunku socjologii, przeprowadzam badanie niezbędne do mojej pracy pt. "Badanie świadomości Polaków nt coachingu jako nowoczesnej metody rozwoju pracowników - moda czy skuteczne narzędzie?" Chciałabym prosić o wypełnienie króciutkiej ankiety. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a wyniki zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do celów naukowych.
Błagam pomóżcie!

Oto adres https :  //  forms.gle/  bJgoCx2QwPtX5B5r9

(po wpisaniu do przeglądarki, proszę usunąć spacje)

Z góry dziękuję.
Aneta

511

Bardzo serdecznie proszę o wypełnienie krótkiej ankiety na temat aktywności fizycznej osób wykonujących zawód lekarza (i ogólnie osób ze środowiska medycznego) i prawnika smile Z góry bardzo dziękuję!
https : // forms.gle /unpZ5UZDLTMh4iXz6
(Po wpisaniu w przeglądarkę proszę usunąć spacje)

512 Ostatnio edytowany przez Olinka (2020-11-22 02:59:15)

Jestem studentką kulturoznawstwa z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i przeprowadzam badania mające na celu odtworzenie językowo-kulturowego obrazu fryzjerki. Byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety:)

https://forms.gle/fuhfi35yXEoUbS6A6

513 Ostatnio edytowany przez Olinka (2020-11-24 18:27:20)

Dzień dobry!
Zwracam się do Pań z serdeczną prośbą o wypełnienie mojej ankiety do pracy magisterskiej. Badanie dotyczy funkcjonowania psychicznego kobiet uzależnionych i nieuzależnionych od alkoholu podczas trwania pandemii koronawirusa w Polsce. Na końcu ankiety zamieściłam swój adres e-mail, gdyby pojawiły się jakieś pytania, sugestie, uwagi.

https://forms.office.com/Pages/Response … Y5NUdaRS4u

Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

Serdecznie pozdrawiam.

------------------
Moderatorska edycja nastąpiła w celu wklejenia linka do ankiety.

514 Ostatnio edytowany przez Olinka (2020-11-25 17:23:08)

Cześć!

Ankieta skierowana jest do osób niepełnosprawnych ruchowo i ich opiekunów. Ma za zadanie zdefiniować obszary, w których można Wam pomóc.

Jeśli opiekujecie się starszą osobą, bez stwierdzonej oficjalnie niepełnosprawności, to oczywiście również wliczacie się do grupy docelowej.

Link:
https://forms.gle/LASyXJeqc7MhdSKn6

Wszelkie uwagi, własne przemyślenia, prośby, pomysły możecie zawrzeć na końcu, w ostatnim pytaniu otwartym.
Zostaną uważnie przeczytane.

Dziękuję!

PS wypełniłam kilka ankiet stąd, cieszę się że istnieje taki wątek do wzajemnej pomocy

515 Ostatnio edytowany przez studentswps (2020-12-02 15:47:22)

Dzień dobry, jestem studentem V roku psychologii. Badanie dotyczy zjawiska singlizmu kobiet w Polsce.

https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jf … gOaFpHGCwd   

Na końcu zamieściłem mój adres email w razie pojawienia się pytań lub uwag.

Będę wdzięczny za pomoc.

------------
Post został edytowany w celu uaktywnienia linka smile.

516 Ostatnio edytowany przez anetano (2021-01-11 12:37:05)

Cześć smile Mam ogromną prośbę do Was o wypełnienie poniższej ankiety, która pomoże mi w pisaniu pracy dyplomowej o firmie Avon. Wystarczy kliknąć w link poniżej, wypełnienie ankiety zajmuje ok. 3 minuty. Z góry dziękuję za pomoc smile

https:   //forms.gle/   7BH7ujtsxaTLtTDk7

Po wklejeniu linku należy usunąć spacje

517

Witam !

W ramach pracy magisterskiej przeprowadzam badania dotyczące preferencji narciarzy/snowboardzistów odwiedzających ośrodki narciarskie w Karpatach Polskich w celu jazdy wieczornej. Proszę więc chętnych o poświęcenie chwili na wypełnienie krótkiej ankiety, która jest anonimowa.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za poświęcony czas! smile

Link:

https:  //       forms.gle/      afeS2VSs       GriLnzmC6

(po wklejeniu linka proszę usunąć spacje)

518 Ostatnio edytowany przez Kamila12 (2021-01-19 20:47:01)

Witam,
Prosiłabym o wypełnienie ankiety przez rodziców, którzy posiadają dzieci niepełnoletnie. Ankieta jest anonimowa, a zebrane informacje będą pomocne w napisaniu pracy licencjackiej. Ankieta dotyczy częstotliwości występowania alergii i nietolerancji pokarmowej wśród dzieci. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

https   :  // docs.  google.   com/      forms/d   /e     /      1FAIpQLSdp_cW2XsuIUJqLPBiaaghyG_ehLbm9EBJAb0jcKEq3tFVJ9A   /  viewform
Po skopiowaniu linku proszę o usunięcie spacji .

519

Dzień dobry, proszę o pomoc w wypełnieniu badania dotyczącego zjawiska singlizmu wśród kobiet. Jest to nowa wersja badania, które zamieściłem kilka postów wyżej. Nowsza wersja jest sporo krótsza i zdecydowanie bardziej przyjazna do wypełniania na smartfonie - jeżeli kogoś odrzuciła poprzednia wersja zachęcam do spróbowania ponownie smile

https: // psychodpt.fra1. qualtrics. c … rOi0uR6jGK

Na końcu zamieściłem mój adres email w razie pojawienia się pytań lub uwag.

Będę wdzięczny za pomoc.

520 Ostatnio edytowany przez siorbaborba (2021-02-23 12:23:51)

Cześć, zapraszam do wypełnienia bardzo krótkiej 2 minutowej ankiety o nowoczesnych technologiach. Będę bardzo wdzięczny

521

siorbaborba napisał/a:

Cześć, zapraszam do wypełnienia bardzo krótkiej 2 minutowej ankiety o nowoczesnych technologiach. Będę bardzo wdzięczny

Wypadałoby jakiś link podać.

522

Cześć wszystkim!

Byłabym niezmiernie wdzięczna za uzupełnienie mojej ankiety dotyczącej wiedzy na temat nowotworów jajnika.
Ankieta jest mi potrzebna do pracy magisterskiej smile

http s:// forms.gle/ rYabV1pXV 5KcbxJS6

Z góry dziękuję!

523 Ostatnio edytowany przez Olinka (2021-04-08 17:29:40)

Witam serdecznie,
Nazywam się Patrycja Bochen, jest studentką kierunku Behawiorystka Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.
Zapraszam do wypełnienia ankiety, która ma na celu sprawdzić poziom wiedzy rodziców na temat sygnałów uspokajających wysyłanych przez psa oraz oceny zażyłości emocjonalnej i interakcji między psem a dzieckiem.
Ankieta jest kierowana do rodziców, którzy nigdy nie posiadali psa w domu.
Ankieta jest całkowicie anonimowa.
Dziękuje big_smile

https://forms.gle/nBRcTLScDJSedAqH7

po skopiowaniu linka proszę usunąć spacje

524 Ostatnio edytowany przez Olinka (2021-04-08 17:19:54)

Witam.
Jestem studentką Politechniki Gdańskiej.
Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej korzystania z Internetu. Ankieta jest całkowicie anonimowa.
Dziękuję

https://etitest.pythonanywhere.com/

525

Kassija napisał/a:

Witam.
Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej korzystania z Internetu. Ankieta jest całkowicie anonimowa.
Dziękuję

Miałam wolną chwilę i wypełniłam, ale i innym polecam, bo - jak się okazuje - na końcu pojawiają się wyniki ryzyka uzależnienia od Internetu.

526 Ostatnio edytowany przez Olinka (2021-04-13 02:24:48)

Cześć! Zapraszam do wypełnienia mojego badania magisterskiego smile Nie czekają Cię żadne długie kwestionariusze, tylko ocena paru polityków i ich wpisów na Twitterze. Jako, że polityka w naszym kraju często budzi skrajne emocje, to w środku badania czeka na Ciebie krótki, odprężający filmik niezwiązany z tematem badania, ale za to zachęcający do refleksji nad własnym życiem. Zainteresowana? Oto, link do badania: https://forms.gle/jk6dNnepgGZSEoTf8

Z góry dziękuję za wszystkie przesłane odpowiedzi! big_smile

527

marcelina.dob napisał/a:

Cześć! Zapraszam do wypełnienia mojego badania magisterskiego smile Nie czekają Cię żadne długie kwestionariusze, tylko ocena paru polityków i ich wpisów na Twitterze. Jako, że polityka w naszym kraju często budzi skrajne emocje, to w środku badania czeka na Ciebie krótki, odprężający filmik niezwiązany z tematem badania, ale za to zachęcający do refleksji nad własnym życiem. Zainteresowana? Oto, link do badania: https://forms.gle/jk6dNnepgGZSEoTf8

Z góry dziękuję za wszystkie przesłane odpowiedzi! big_smile

Uaktywniłam Twój kwestionariusz, a nawet zerknęłam w link i mam uwagę, wydaje mi się, że dosyć istotną: występuje w niej dosyć częsty, a bardzo irytujący błąd, który polega na tym, że jeśli wskaże się, że któregoś z polityków się nie zna (pierwsze pytanie na stronie), to prosta logika wskazuje, że równocześnie nie można odpowiadać na kolejne pytania dotyczące jego poglądów i społecznej postawy - na ile się z nimi zgadzamy czy też w jaki sposób daną osobę odbieramy/oceniamy. Jednym słowem po zaznaczeniu opcji "nie" ankieta automatycznie powinna przerzucać nas na kolejną stronę, w przeciwnym razie, aby badanie ukończyć, trzeba wpisywać cokolwiek, ale wówczas ostateczne wyniki będą przekłamane. Dla mnie jest też nieco niejasne co dokładnie mamy ocenić, czyli czy wskazać jakie realne odczucia wywołuje u nas dany polityk, czy jednak oprzeć się tylko na tym, co widzimy na screenie, jednym słowem ocenić wizualny przekaz w oderwaniu od posiadanej wiedzy na temat danej osoby? Jeśli to drugie, to wydaje mi się, że mimo wszystko trudno na podstawie jednego zrzutu dokonać jakiejś sensownej analizy - pojawia się tam za mało informacji. No chyba, że w drugiej części badania są jakieś konkrety, ale tam już nie doszłam. Są? wink

528 Ostatnio edytowany przez marcelina.dob (2021-04-13 17:42:25)

Cześć! Rozumiem, że ocenianie polityka, którego nie znasz może wydawać się irytujące, ale zależy mi, żeby w takim wypadku oceniać go kierując się tym, co zamieścił on w opisie swojego konta. Jeśli nie wpływa on na to jak go odbierasz, tzn. że masz do niego stosunek neutralny i po to właśnie są czwórki. Natomiast jeśli chodzi o dokonywanie sensownej analizy, to w instrukcji napisałam, że chodzi o odpowiedzi spontaniczne, czyli takie które oddają to, co aktualnie czujesz po przeczytaniu wpisu.

Olinka napisał/a:

Uaktywniłam Twój kwestionariusz, a nawet zerknęłam w link i mam uwagę, wydaje mi się, że dosyć istotną: występuje w niej dosyć częsty, a bardzo irytujący błąd, który polega na tym, że jeśli wskaże się, że któregoś z polityków się nie zna (pierwsze pytanie na stronie), to prosta logika wskazuje, że równocześnie nie można odpowiadać na kolejne pytania dotyczące jego poglądów i społecznej postawy - na ile się z nimi zgadzamy czy też w jaki sposób daną osobę odbieramy/oceniamy. Jednym słowem po zaznaczeniu opcji "nie" ankieta automatycznie powinna przerzucać nas na kolejną stronę, w przeciwnym razie, aby badanie ukończyć, trzeba wpisywać cokolwiek, ale wówczas ostateczne wyniki będą przekłamane. Dla mnie jest też nieco niejasne co dokładnie mamy ocenić, czyli czy wskazać jakie realne odczucia wywołuje u nas dany polityk, czy jednak oprzeć się tylko na tym, co widzimy na screenie, jednym słowem ocenić wizualny przekaz w oderwaniu od posiadanej wiedzy na temat danej osoby? Jeśli to drugie, to wydaje mi się, że mimo wszystko trudno na podstawie jednego zrzutu dokonać jakiejś sensownej analizy - pojawia się tam za mało informacji. No chyba, że w drugiej części badania są jakieś konkrety, ale tam już nie doszłam. Są? wink

529

Kassija napisał/a:

Witam.
Dziękuję

Ogólnie ok, ale dlaczego miałam zaznaczyć obowiązkowo ile czasu gram w gry, skoro nie gram wcale? To zawyżyło mój czas w internecie wink. Przekroczyłam skalę o 1 pkt tongue  Powinna to być odpowiedź nieobowiązkowa.

530

Brakuje mi jeszcze kilku ankiet. Czy mogłabym liczyć na pomoc przy wypełnianiu? Projekt zaliczeniowy na studia.
https: //allocate.monster/UJSHKYFW
Proszę usunąć spację po dwukropku w celu korzystania z linka.
Z góry dziękuję!

Pozdrawiam: Ewa i grupa studentek

531

marcelina.dob napisał/a:

Cześć! Rozumiem, że ocenianie polityka, którego nie znasz może wydawać się irytujące, ale zależy mi, żeby w takim wypadku oceniać go kierując się tym, co zamieścił on w opisie swojego konta. Jeśli nie wpływa on na to jak go odbierasz, tzn. że masz do niego stosunek neutralny i po to właśnie są czwórki. Natomiast jeśli chodzi o dokonywanie sensownej analizy, to w instrukcji napisałam, że chodzi o odpowiedzi spontaniczne, czyli takie które oddają to, co aktualnie czujesz po przeczytaniu wpisu.

Z kontekstu całości domyśliłam się, że o to może chodzić, ale tym bardziej powinnaś taką informację wyraźnie umieścić we wstępie do kwestionariusza, dzięki czemu wynik badania będzie bardziej wiarygodny.
Ponadto w odniesieniu do każdego z polityków znajduje się pytanie: "Czy na ogół zgadza się Pan/Pani z poglądami tego polityka?", co samo w sobie wydaje się jednak nieco sprzeczne z założeniem, że mamy ocenić tylko to, co widzimy.

W każdym razie zapewniam, że nie chodzi o zwykłą czepliwość, po prostu zgłaszam zauważone uwagi, z czego możesz skorzystać, ale oczywiście nie musisz wink.

532

anzeige napisał/a:

Brakuje mi jeszcze kilku ankiet. Czy mogłabym liczyć na pomoc przy wypełnianiu? Projekt zaliczeniowy na studia.
Z góry dziękuję!

wypełniłem

533

assassin napisał/a:
anzeige napisał/a:

Z góry dziękuję!

wypełniłem

Ja również smile.

534

licpielegniarstwa napisał/a:

hej

piszę pracę magisterską na kierunku pielęgniarstwo o anoreksji, uwarunkowaniach genetycznych, środowiskowych i kulturowych oraz wpływ choroby na jakość życia. Potrzebuję 100 osób do wypełnienia ankiety.

link do ankiety:
https: //forms.gle/jfJvK6Dv2S8cxFRQA
należy go skopiować i usunąć spację przed //

Z góry dziękuję za pomoc, jest ona ogromna

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

535

Hej, zapraszam do wypełnienia ankiety o grach mobilnych. smile Wypełnienie zajmuje max. 3 minuty.

https: //forms.gle/Q5Ce9T5bUFDDTTZU6

536

Varmavia napisał/a:

Hej, zapraszam do wypełnienia ankiety o grach mobilnych. smile Wypełnienie zajmuje max. 3 minuty.

https: //forms.gle/Q5Ce9T5bUFDDTTZU6

Wypełniłem

Posty [ 481 do 536 z 536 ]

Strony Poprzednia 1 7 8 9

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021