ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 131 do 195 z 550 ]

131

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam!

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej. Ankieta ma na celu zbadanie poziomu jakości infrastruktury sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie. Wiem, że dla niektórych to nieznany temat, ale mimo wszystko proszę o pomoc, można ściemniać i improwizować smile Będę bardzo wdzięczna ponieważ zostało mi niewiele czasu. Dziękuję! smile

http://www.ankietka.pl/ankieta/198062/j … lowie.html

Zobacz podobne tematy :

132

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Cześć,

Piszę pracę magisterską nt. kobiet i mężczyzn we współczesnym społeczeństwie. Potrzebuję waszej pomocy.
Poniżej znajduje się link do badania, które składa się z czterech krótkich kwestionariuszy. Badanie jest anonimowe, a całość zajmie wam nie więcej niż 10 minut (z przerwą na łyk kawy).

https://docs.google.com/forms/d/18N1dWk … =0&w=1

gdyby któraś z was była zainteresowana wynikami, ew. miała jakieś uwagi to proszę się nie krępować smile

133

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Cześć!

Jestem studentką V roku psychologii. Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w badaniach do pracy magisterskiej smile Badanie jest w anonimowe a dotyczy związku pomiędzy obrazem siebie a stosunkiem do odżywiania się.

Z góry dziękuję za każdą wypełnioną ankietę! smile

https://docs.google.com/forms/d/1RVSu8q … E/viewform

Pozdrawiam! smile

134

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Cześć Dziewczyny!

Słuchajcie, mam ogromną prośbę. Jestem studentką Uniwersytetu SWPS, studiuję Grafikę i potrzebuję przeprowadzić krótką ankietę odnośnie blogosfery. Jeśli możecie poświęcić 3 minuty i ją rozwiązać byłoby cudownie.

Wasza pomoc będzie nieoceniona, a wdzięczność moja ogromna! smile

https://docs.google.com/forms/d/1OQwQ1Y … =send_form

135

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Cześć wszystkim :)!

prowadzę badania do pisanej przez zemnie pracy licencjackiej w tematyce motywacji pracowników.
Jeżeli któraś z was ma chwilę wolnego czasu i ochotę pomóc to poniżej znajduje się link do ankiety.
Ankieta jest anonimowa, zawiera 25 pytań i skierowana jest do osób aktywnych zawodowo - jej wypełnienie zajmuje 4 do 6 minut.

moje-ankiety.pl/respond-74755

Dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się pomóc.

136

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam! Jestem studentką fizjoterapii i uprzejmie proszę o uzupełnienie ankiety dotyczącej jakości życia.
Z góry dziękuję
ankietka.pl ankieta/198568/badanie-jakosci-zycia-u-osob-zdrowych

137

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witajcie smile
Bardzo proszę o pomoc i wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej korzystania z serwisu społecznościowego Facebook.

goo.gl/forms/H6QOf66AM2

Będę bardzo wdzięczna za pomoc! smile
Pozdrawiam wink

138 Ostatnio edytowany przez Yokobaseru (2015-10-08 13:45:37)

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Zapraszam wszystkich użytkowników do wypełnienia ankiety, która ma na celu próbę odpowiedzi na pytanie z jakich źródeł czerpiemy wiedzę na temat zdrowa seksualnego i czy ma to wpływ na nasze zachowania seksualne. Ankieta jest w pełni anonimowa i posłuży mi napisaniu pracy magisterskiej. Bardzo dziękuje za poświęcony czas.

Link do ankiety:
https :// docs.google. com/forms/d/1pMHKgbHwfO4ZY_mAwUdRG9o0mad_vX9zLiycb6vucek/viewform?c=0&w=1

139

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Prośba do wszystkich Mam, Ojców aktualnych i przyszłych oraz tych z Was, którzy w ciągu najbliższego roku rozważają posiadanie potomka (w sensie: planują na poważnie). Wypełnijcie proszę ankietę i przyczyńcie się do mojej piąteczki na studiach Emotikon smile Ankieta jest anonimowa i dotyczy preferencji cenowych odnośnie jednej z usług. To tylko kilka minut, z góry dzięki!!!

https: //docs.google. com/forms/d/1wI8lQxMAA5r-HJGGriLH3Sr9JL65kh-_aacm4ou5t8M/viewform?c=0&w=1

140

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Prośba do wszystkich Mam, Ojców aktualnych i przyszłych oraz tych z Was, którzy w ciągu najbliższego roku rozważają posiadanie potomka (w sensie: planują na poważnie). Wypełnijcie proszę ankietę i przyczyńcie się do mojej piąteczki na studiach Emotikon smile Ankieta jest anonimowa i dotyczy preferencji cenowych odnośnie jednej z usług. To tylko kilka minut, z góry dzięki!!!

https: //docs.google. com/forms/d/1wI8lQxMAA5r-HJGGriLH3Sr9JL65kh-_aacm4ou5t8M/viewform?c=0&w=1

141

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam! W ramach pracy inżynierskiej przeprowadzam ankietę dotyczącą preferencji Polaków podczas zakupów mebli. Wypełnienie ankiety trwa ok. 4 min. i jest anonimowe. Niestety jestem tu nowa i nie mogę wstawić linka sad z racji tego proszę o kontakt. Z góry dziękuję za poświęcony czas i wypełnienie formularza smile

142

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam
Jestem studentką piątego roku psychologii, w ramach pracy magisterskiej prowadzę badania dotyczące oceny jakości relacji interpersonalnych oraz obrazu siebie.
Poszukuje chętnych, którzy mogą poświęcić czas i energię na wypełnienie 8 kwestionariuszy. Całość badania dostępna pod linkiem:


  http: //badania2015.cba.pl/ limesurvey/index.php/ 237185?lang=pl

Po zakończeniu badań, chętnie podzielę się wynikami.
Z góry dziękuję za poświęcony czas i pomoc w badaniach.

143

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witajcie smile Prowadzę badanie na temat zachowań zdrowotnych przestrzeganych wśród kobiet oraz sprawdzam, jakie czynniki na to wpływają. Będę bardzo wdzięczna za Wasz udział, każda wypełniona ankieta ma duże znaczenie. Do badania zapraszam kobiety w wieku od 25 roku życia. Poniżej zamieszczam link. Ankieta zajmuje ok. 10 minut. Pozdrawiam smile
http://moje-ankiety.pl/respond-79861/sec-xoCnUVPP.html

144

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Hejo, wiecie po jakim czasie od założenia konta, można wrzucać linki?

145

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

witajcie!!!
pisze prace licencjacka i prosze o wypełnienie ankiety osób chorujących na zakażenie układu moczowego. za wypełnienie  z góry dziekuje bardzo:] jestem nowa i nie moge dodawać linków więc zrobiłam jak koleżanka wcześniej i dodałam spacje po pl:] wystarczy ja usunać i można wypełnać :]
interankiety.pl /interankieta/15a047a77f87e7271ad2357fdfcec25f

146 Ostatnio edytowany przez czarnaa777 (2015-11-22 18:12:11)

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam:))
Piszę w tym roku prace licencjacką dotyczącą przemocy w rodzinie. Dlatego zwracam się z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej tego zagadnienia. Wyniki uzyskane z Państwa odpowiedzi będą dla mnie bardzo ważne i mogą mi pomóc przy analizie mojego tematu. Za poświęcenie czasu serdecznie dziękuje każdemu i życzę wszystkiego dobrego!:)
Ankieta znajduje się tutaj: survio. com/survey/d/M8T6U6E2J1S1H1M3U
W linku należy po słowie 'survio' po kropce usunąć spację (niestety nie można dodać linku bez oznaczenia ze spacją) ale mam nadzieję,że nie będzie to problemem.

Jeszcze raz dziękuje za poświęcony czas smile

Pozdrawiam!: )

147

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam!

Jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę dyplomową na temat lęku przed wystąpieniami publicznymi. Jeżeli zmagasz się z tym problemem, jeśli przed lub podczas sytuacji ekspozycji społecznej jesteś nerwowy, czujesz niepokój, rozdrażnienie, strach, Twoje serce bije szybciej niż zwykle, jesteś roztrzęsiony, czujesz suchość w ustach, nie możesz zebrać myśli, masz nudności, zawroty głowy i wrażenie, że znajdujesz się na krawędzi... Twój czas poświęcony na wypełnienie ankiety bardzo pomoże mi przeprowadzić badania smile

Ankieta jest dobrowolna, anonimowa a jej wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych.

Tu link do ankiety: moje- ankiety.pl/respond-80949.html   (trzeba usunąć spację z linku wink )

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!

148

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam, jestem studentką 5 roku studiów geograficznych. Temat pracy magisterskiej związany jest z ruchem turystycznym i zadowoleniem odwiedzających muzea obozów koncentracyjnych. Prosiłabym każdą z Was o wypełnienie ankiet, które mimo ok. 30 pytań i są baaaardzo szybkie, przez to,że większość polega jedynie na "tak i nie". Ankiety dotyczą 3 muzeów (więc jest wybór wink )
Dziękuję z całego serca za każdą wypełnioną ankietę.
ebadania.pl/9e7876e64c38c4ca - Auschwitz- Birkenau
ebadania.pl/b45e63159c06c61b - Majdanek
ebadania.pl/4d4d56b12aeab04f - Sztutowo

149

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam, bardzo proszę mieszkających w Poznaniu o wypełnienie ankiety dot. poruszania się pieszo po tym mieście. Bardzo pomoże mi to w przygotowaniu pracy magisterskiej. Zajmie to Państwu jedynie kwadrans smile
goo.gl/forms/46xnIdbr3z

150

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Proszę w miarę możliwości o wypełnienie interaktywnej ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej, najlepiej przez osoby po 40r. ż. ankieta jest anonimowa, z góry dziękuje.

Link do ankiety:
goo.gl/forms/s2Vfh96hTT

151

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witajcie. Piszę z ogromną prośbą o wypełnienie mojej ankiety. Przygotowuję badanie do pracy licencjackiej, a bez wyników z ankiet stoję w miejscu, nic nie mogę zrobić sad Bardzo Was proszę o pomoc w postaci odpowiedzi na kilka pytań. Może to potrwać około 10-15 min. Udział mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie. Z góry dziękuję smile Pozdrawiam, Maria
                goo.gl/forms/ppyGTZSyre

152

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam, bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej użytkowania urządzeń mobilnych. Ankieta ta została stworzona na potrzeby pracy magisterskiej. Ankieta jest krótka i w pełni anonimowa. Będę bardzo wdzięczna za Waszą pomoc!  Z góry dziękuję i pozdrawiam smile
Link do ankiety: goo.gl/forms/dEH8EgZkSM

153

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam, jestem studentką psychologii piszącą właśnie swoją pracę magisterską i bardzo proszę o pomoc - wypełnienie krótkiej, przyjemnej ankiety. Ankieta jest skierowana do kobiet i polega na ocenie atrakcyjności 10 mężczyzn i wypełnieniu krótkiego kwestionariusza o sobie. Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście znalazły chwilkę smile

LINK: ankietka.pl/ankieta/213002/ocena-atrakcyjnosci-mezczyzn-b.html

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam Wszystkich! Ja przesyłam ankietę dotyczącą konsumentów produktów kosmetycznych i ich decyzji zakupowych!

Ankieta dostępna pod linkiem goo.gl/forms/oeTw4IrXlQ

Bardzo proszę o pomoc, ankieta jest anonimowa, a wyniki posłużą do napisania pracy magisterskiej.

Każdy głos na wagę złota smile

Dziękuję ! smile

155

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Hej, zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety. Wyniki posłużą mi do napisania pracy inżynierskiej.

Link ankietka.pl/ankieta/214070/wplyw-oznaczenia-produktow-tradycyjnych-na-odbior-wsrod-konsumentow.html

Dziękuję

156 Ostatnio edytowany przez aga12080 (2016-01-20 22:17:27)

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam.

Prowadzę badania do pracy magisterskiej. Szukam kobiet w związku zarówno formalnym jak i nieformalnym, które zgodziłyby się wypełnić ankietę (ok. 10-15 min.). Badanie dotyczy komunikacji w związku oraz fantazji. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Link do ankiety: ankietka.pl/ankieta/214453/komunikacja-w-zwiazku-i-fantazje-erotyczne.html

157

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Serdecznie proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli mi na zebranie niezbędnych informacji do przeprowadzenia badań związanych z pracą magisterską. Z uwagi na to, iż dotyczy ona dyskryminacji kobiet na polskim rynku pracy, o wypełnienie proszę kobiety z (chociaż minimalnym) doświadczeniem zawodowym. Będę również bardzo wdzięczna za dalsze udostępnianie ankiety. Pozdrawiam serdecznie smile


goo.gl/forms/1gnFDOL6c3

158

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam, jestem studentką III roku psychologii i przeprowadzam badanie na temat stosunku do przemocy. Byłabym bardzo, bardzo wdzięczna za pomoc i wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety na ten temat (max 5 min czasu). 

Jako że jestem nowa i nie mogę dodać linku, dodałam w poniższym linku SPACJĘ przed com (za kropką). Wystarczy usunąć tę spację i można wypełniać big_smile.

Oto link do ankiety: surveymonkey. com/r/L6CWLLC

Z góry dziękuję za pomoc! Bardzo, bardzo dziękuję!

159

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety dotyczącej „Wiedzy konsumentów o składnikach nieodżywczych występujących w żywności”. Ankieta jest w ramach pracy magisterskiej. Jest anonimowa i krótka.

Niektóre pytania mogą wydawać się trudne, ale proszę nie poddawać w połowie wypełniania i dokończyć ją, jeśli już została rozpoczęta. Każda wypełniona ankieta, to dla mnie mały krok do przodu z moją pracą magisterską! smile
http hmm/moje-ankiety. pl/respond-82297. html Proszę usunąć spacje.

160 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2016-02-26 15:28:37)

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam Panie Serdecznie smile

Proszę o wypełnienie ankiety, dotyczy ona zjawiska AGEIZMU, czyli jak społeczeństwo postrzega osoby starsze, dane wykorzystam do pracy licencjackiej, będę bardzo wdzięczna za wypełnienie,

Poniżej znajduje się link do ankiety

https://ankiety.ucntn.umk.pl/index.php/387585/lang-pl       <------------------------------ LINK DO ANKIETY


Pozdrawiam smile

161

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam serdecznie. jestem studentką położnictwa i zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety w celu zgromadzenia niezbędnych informacji potrzebnych do napisania pracy magisterskiej. Ankieta skierowana jest do Pań, które urodziły nie później niż 6 miesięcy temu. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie kilka minut. Z góry dziękuję i pozdrawiam. www .ebadania.pl/c7b04d92937cb20b (bez spacji po www)

162

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witajcie NetKobietki smile Ja Wszyscy w tym wątku zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety. Jej analiza posłuży mi do badania opinii społecznej nt. pracy kuratorów sądowych. Serdecznie Wam dziękuję za poświęcony czas i pomoc smile

Link do kwestionariusza: survio. com/survey/d/Q7V6V6Q0T5K1E6W7Y (proszę usunąć spację z linku) smile

163

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam, jestem studentką zdrowia publicznego i zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej przeszczepu narządów.

docs.google.  com/forms/d/1uHGjsaPlJkVxGQemow5moxcLcSZ4sdeGaWyK8EW0pso/viewform   

Proszę usunąć spację po kropce

Serdecznie dziękuję za pomoc smile

164

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam smile Chciałabym prosić o wypełnienie ankiety dot. inwestowania/oszczędzania. Ankieta zostanie wykorzystana do napisania pracy magisterskiej.
Z góry dziękuję za pomoc!
ankietka.pl/ankieta/218766/fundusze-inwestycyjne.html

165

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Hej, bardzo proszę o wypełnienie ankiety na temat samobójstwa wink z góry wszystkim dziękuję! smile

ankietka.pl/ankieta/220204/samobojstwo.html

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam,
Będę wszystkim niezmiernie wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety, dotyczącej Kompetencji menedżerskich w opinii pokolenia X oraz pokolenia Y. Wyniki ankiety zostaną wykorzystane w pracy magisterskiej.
Z góry dziękuję.

moje-ankiety .pl/respond-82539.html (proszę usunąć spację po słowie ankiety)

167

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam, proszę Was o pomoc polegającą na wypełnieniu ankiety realizowanej w ramach pracy licencjackiej. Bardzo zależy mi na wiarygodności wyników. Będę wdzięczna za szczere wypełnienie ankiety. Jest ona skierowana do klientów irlandzkich linii lotniczych Ryanair. Ankieta jest anonimowa, 16 pytań zamnknietych. Z góry bardzo dziękuję.

interankiety.pl/interankieta/ca9df82d43298141dfa46c536021af5f

168

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

BARDZO PROSZĘ
Szanowni Państwo, jestem studentką III roku kierunku Finanse i Rachunkowość. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.  Z góry dziękuję za poświęcony czas.
ankietaplus.pl/s/85113KCZ

169

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam wszystkie Panie wink
Jestem studentką trzeciego roku dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Piszę pracę licencjacką.
Poszukuję osób chorujących na kamicę pęcherzyka żółciowego, zarówno po jak i przed usunięciem pęcherzyka/kamieni.

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Z góry bardzo dziękuję wink Będę wdzięczna także za wszelkie uwagi dotyczące mojej ankiety.
Pozdrawiam wink

ankietka.pl/ankieta/219504/ankieta-dotyczaca-choroby-jaka-jest-kamica-pecherzyka-zolciowego-towarzyszacych-jej-objawow-i-leczenia.html

170

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Hej jestem studentką III roku położnictwa i piszę pracę licencjacką dotyczącą wiedzy kobiet ciężarnych na temat wpływu używek na płód. Ankieta skierowana jest do kobiet ciężarnych. Byłaby wdzięczna za wypełnienie ankiety. Jeżeli znacie jakąś ciężarną to proszę o udostępnienie ankiety


ankietka.pl/ankieta/220654/ocena-poziomu-wiedzy-kobiet-ciezarnych-na-temat-wplywu-uzywek-na-plod.html

171

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Kochane netkobietki! :-)

Koleżanka kończąca właśnie studia zbiera materiały do pracy. Kto chętny, proszę o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety dotyczącej procesów rekrutacji smile)
z góry serdecznie dziękuję w imieniu Joanny !!!!!!!!

https://www.ankietka.pl/ankieta/221537/ … nikow.html

172

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam,
Chcialam dodać link z ankietą na temat mobbingu. Niestetywyskoczyła mi informacja ze nowi uzytkownicy nie mogą  dołączać linków.
Bardzo zależy mi na uzyskaniu jak największej  liczby wypełnień. Kiedy nie będę  "nowa". Zarejestrowałam się dzisiaj.
Pozdr

173

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Szanowni Państwo, jestem studentką III roku kierunku Finanse i Rachunkowość. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta służy wyłącznie celom naukowym i jest anonimowa. Z góry dziękuję za poświęcony czas.
ankietaplus.pl/s/85113KCZ

174

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam,

Bardzo proszę o wypełnianie ankiety. Ważny jest kazdy glos. Dziekuję bardzo.

Proszę wejsc na stronę;
ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/16361/zjawisko-mobbingu-w-srodowisku-pracy-najczesciej-wystepujace-formy-skutki

175

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Jestem studentką Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Olsztynie. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat roli agroturystyki w aktywizacji woj. warmińsko - mazurskiego.
Poniższa ankieta jest całkowicie anonimowa.
Udzielone odpowiedzi posłużą mi wyłącznie do napisania pracy magisterskiej.

                                                                                                Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety.


goo.gl/forms/mMx9P11nux

176

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witajcie,
Bardzo proszę o wypełnienie tej ankiety. Ankieta jest anonimowa i służy wyłącznie celom naukowym. Z góry dziękuję za poświęcony czas i pomoc!

survio. com/survey/d/N3W3M0N5A7K5A6A8A <- bez spacji

177

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Droga społeczności

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w mojej ankiecie nt. różnic indywidualnych w ocenie reklam.
Wasze poświęcone 10 minut, a moje szczęście w zakończeniu procesu edukacji uczelnianej i dozgonna wdzięczność gwarantowana tongue

Z góry dziękuje i życzę udanego weekendu smile

Łukasz



ankietka.pl/ankieta/221046/ocena-reklamy-ze-wzgledu-na-roznice-indywidualne-ankietowanych.html
wystarczy tylko przekopiować adres do przeglądarki smile

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Dziewczyny!
Ankieta przeznaczona jest dla osób, które doświadczyły niewierności w obecnym związku.
Chcę lepiej zrozumieć dynamikę związku po doświadczeniu niewierności, dlatego też zapraszam do wypełniania ciekawego badania.
Wyniki będą oczywiście dostępne dla zainteresowanych osób.
Czas badania: 10 - 15 minut.

Link do: Niewierność - ankieta z Ankietka.pl
Badanie jest anonimowe.

Będę wdzięczna za Waszą pomoc, bo brakuje mi jeszcze kilkunastu ankiet.

Pozdrawiam!

179

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Hej,
Praca magisterska powoli się tworzy a czasu coraz mniej... hmm
Dlatego Zwracam się do Was drogie Kobietki o pomoc w wypełnieniu ankiety !
Piszę pracę magisterską na dosyć trudny temat, bo o chorobie nowotworowej i jest dosyć ciężko zebrać grupę badaną.
Tematem są postawy pacjentów w przebiegu choroby nowotworowej
i potrzebuję do wypełnienia ankiety osób, którym udało się wygrać z chorobą nowotworową.
Dlatego jeśli któraś z Was należy do tej dzielnej grupy
lub ktoś z Waszych bliskich bądź znajomych i możecie go o to poprosić
Będę bardzo wdzięczna !
Ankieta:
ebadania.pl/87d9bf71f8e4fff8
P.S Ankieta jest anonimowa i krótka, a każde wypełnienie na wagę złota
Dziękuję z całego serduszka za pomoc!

180

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam serdecznie,
piszę pracę naukową na temat motywów podróży do Toskanii.
Zachęcam do wypełnienia anonimowej ankiety, skierowanej do osób, które były kiedyś w Toskanii.

ht tp:// goo.gl/forms/m6z58duV02

Usuńcie sobie spację w http i link będzie działał, inaczej nie mogłam go tu wstawić.
Dziękuję!

181

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

cześć,
to ja też wrzucę ankietę do projektu dyplomowego big_smile tworzymu z koleżankami projekt kampanii społecznej JADĘ-nie gadam, a tutaj link do naszej ankietki na potrzeby projektu :   

survio. com/survey/d/B5V3F2Q0Y8C3Q4C9G


z góry ślicznie dziękuję

182

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Hej :) jestem studentką logistyki i bardzo proszę o wypełnienie mojej ankiety do magisterki na temat usług kurierskich :) więc jeżeli ktoś nadawał lub odbierał przesyłkę to zapraszam :).

htt ps: //docs.google. com/forms/d/1rUcsvuublFFsM3fRIle25SSSTy2_KEy0SSWtayoSOsQ/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link
(proszę usunąć spację)


Z góry dziękuję :*

183

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam serdecznie,
bardzo proszę o poświęcenie dosłownie 5 minut i wypełnienie ankiety na temat dwujęzyczności i wielojęzyczności.
Z góry bardzo, bardzo dziękuję za poświęcony czas : )  goo.gl/forms/PwY8c7YWWC

184 Ostatnio edytowany przez Patinka2609 (2016-04-15 21:03:11)

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Cześć smile Jestem na III roku fizjoterapii i piszę pracę licencjacką na temat żylaków i obrzęków u kobiet w ciąży. Ankieta jest kierowana do kobiet w zaawansowanej ciąży i w połogu. Jeśli znajdzie się ktoś kto spełnia kryteria bardzo proszę o wypełnienie. Z góry bardzo dziękuję za pomoc! smile

http: //www .interankiety.pl/interankieta/e22d554ff6ebee5618cb38c2fe956d95 (trzeba usunąć spacje..)

185 Ostatnio edytowany przez olakop (2016-04-16 11:00:26)

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Hej
Potrzebuję pomocy przy mojej ankiecie, na zaliczenie projektu na uczelni.
Będę wdzięczna za każdy głoś

Pozdrawiam smile

Link do ankiety: http: //goo.gl/forms/2zNMB3TriT (proszę usunąć spacje)

186

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Drogie Panie,
proszę o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej mojego męża - nie zajmie to więcej niż 10 min.
Tematyka ankiety dotyczy współtworzenia rynku mody i zakupów przez internet.
Będę mega wdzięczna za pomoc smile
Kwestionariusz dostępny jest: http: //goo.gl/forms/ZTmWyX6klh (proszę o usunięcie spacji smile )
Pozdrawiam!

187

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam serdecznie,

bardzo proszę o wypełnienie studenckiej ankiety na temat aktywności na portalach społecznościowych. Z góry dziękuję i pozdrawiam

aktywnoscwsieci.cba.pl

188

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Cześć dziewczyny !

Jestem studentką dietetyki i chciała bym was prosić o wypełnienie ankiety o odżywianiu się w czasie ciąży. Jest ona w pełni anonimowa a dane zebrane posłużą mi jedynie jako dane do pracy magisterskiej.

interankiety.pl/interankieta/b71da99c8824957e5ba6280cbf436569

Z góry dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego smile

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Dziewczyny,
Nie chcę zaśmiecać forum, ale będę Wam wdzięczna za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej niewierności, badanie to jest zupełnie anonimowe i służy lepszemu zrozumieniu dynamiki związku po zdradzie.
Jeżeli jesteście zainteresowane wynikami, które uzyskam to piszcie śmiało.
Pozdrawiam serdecznie,
Ola
badanie znajduje się pod tym linkiem:
ankietka.pl/ankieta/218676/niewiernosc.html

Potrzebuję jeszcze 15 ankiet smile

190

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Drogie Panie! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety do mojej pracy licencjackiej, która dotyczy równowagi między życiem zawodowym i osobistym oraz satysfakcji zawodowej. Ankieta jest skierowania wyłącznie dla Pań w wieku 25-55 lat z racji tego, że to właśnie Wy jesteście najbardziej narażone na zaburzenia owej równowagi (jest to okres największej aktywności zawodowej, okres rozrodczy, okres łączenia pracy z opieką nad dzieckiem, prowadzeniem domu, często bez pomocy partnera). Jeśli macie chwilkę na "poskarżenie się" lub oczywiście pochwalenie się tym, jak dobrze radzicie sobie z łączeniem obowiązków to zapraszam do wypełniania! Uratujecie mnie smile Z góry dziękuję smile

ankietka.pl/ankieta/226211/badanie-zwiazku-miedzy-osiaganiem-rownowagi-praca-zycie-a-satysfakcja-zawodowa-u-kobiet.html

191

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej uwarunkowań stylu życia kobiet w wieku produkcyjnym.
Ankieta jest anonimowa, a wyniki posłużą mi do pisania pracy licencjackiej.

Z góry dziękuję za pomoc!

Link: goo.gl/forms/q4VM0peKSO

192

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam
Jestem studentką trzeciego roku na kierunku pracy socjalnej z resocjalizacją i piszę pracę dotyczącą uzależnienia od partnera, współuzależnienia - czyli w szerokim pojęciu toksycznych związków występujących w relacjach między ludźmi. Temat ten jest mi w pewien sposób dość bliski i pragnę zbadać jego zakres występowania w społeczeństwie.
Z tego też powodu proszę uprzejmie o uzupełnienie ankiety, która jest całkowicie anonimowa.

Ankieta ta przeznaczona jest głównie dla osób powyżej 25 roku życia, które są lub były w związku podejrzewanym o toksyczność - niekoniecznie potwierdzonym o taki charakter.


http: //w w w. survio. com/survey/d/Q5X5X7V6V8C8H4T3G    (prosze usunąć spacje)

Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

193

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Ja również prosze o wypełnienie ankiety wszystkie osoby ,które prowadzą swoja działalnosc gospodarczą

https://www.interankiety.pl/interankiet … 978133dfdf

194

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety przez rodziców dzieci przedszkolnych. Ankieta potrzebna jest mi do badań pracy licencjackiej i dotyczy Zabawy dzieci w wieku przedszkolnym.

       w ww. interankiety.  pl/  interankieta/982ebbde671f3d20a5fbbc6bb49d3fb0   (proszę usunąć spację )

195

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Proszę o wypełnienie ankiety osoby pracujące.
Z góry dziękuje wink

ankietaplus.pl/s/70808FHZ

Posty [ 131 do 195 z 550 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024