ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 165 z 477 ]

111 Ostatnio edytowany przez kurcacek (2015-02-07 19:57:10)

Odp: ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Witam
Wielka prośba, oczywiście związana z magisterką!
Bardzo proszę o pomoc, wystarczy wypełnić ankietę,
jest długa ale wierzę w Was że dacie sobie radę!
Dzięki temu mój promotor będzie ze mnie dumny!
Ankieta jest przeznaczona TYLKO dla KOBIET, które NIE pochodzą z domów gdzie występował problem UZALEŻNIENIA OD ALKOHOLU.
Mile widziany różny przedział wiekowy dlatego możecie polecić ją swojej mamie, cioci lub siostrze!

Link do ankiety:

interankiety.pl/interankieta/519cddafc6edf2da9b9bb514ed510f1e

Zobacz podobne tematy :

112

Hej big_smile

Potrzebuję Waszej pomocy! Brakuje mi ankieterów do ankiety na pracę licencjacką. Każdy głos się przyda, bo termin oddania na seminarium jest blisko. Praca jest na temat
"Bezpieczeństwo jednostki a różnice kulturowe". Chcę sprawdzić, jak bardzo stereotypy są zakorzenione w naszej kulturze, przy czym mam nadzieję sprawdzić, czy tolerujemy ludzi innych kultur czy religii. I wszystko to łącząc z naszym bezpieczeństwem.
Za każdą ankietę - dziękuję!

http://www.interankiety.pl/interankieta/169d96788556a587f9d1f03f4a24be56

nie rzuca się kobiet
bo płaczą
w rogu wszechświata zwinięte
gwiazdom chłodnego blasku zazdroszczą

113

Pierożek napisał/a:

Hej big_smile

Potrzebuję Waszej pomocy! Brakuje mi ankieterów do ankiety na pracę licencjacką. Każdy głos się przyda, bo termin oddania na seminarium jest blisko. Praca jest na temat
"Bezpieczeństwo jednostki a różnice kulturowe". Chcę sprawdzić, jak bardzo stereotypy są zakorzenione w naszej kulturze, przy czym mam nadzieję sprawdzić, czy tolerujemy ludzi innych kultur czy religii. I wszystko to łącząc z naszym bezpieczeństwem.
Za każdą ankietę - dziękuję!

http://www.interankiety.pl/interankieta/169d96788556a587f9d1f03f4a24be56

link nie działa sad

114

Kochane!
Proszę o pomoc. Prowadzę badania na temat postrzegania zawodu pielęgniarki wśród młodych dorosłych w ramach pracy magisterskiej. Jeśli ktoś ma ochotę pomóc, proszę o wypełnienie ankiety, zależy mi na szczerych opiniach, nie tylko tych pozytywnych, a żeby badania mogły być realizowane dalej jako osobny projekt, potrzebuję bardzo dużej ilości respondentów. Z góry dziękuję każdemu z osobna kto zechce pomóc.
https://docs.google.com/forms/d/1dfHHCQZYQVmLquI6Ke-aJZ71AbR6Zg8fRrpSbfCbGgo/viewform?fbzx=-2214979022609295019

115

Hej,
Pomóżcie mi w zebraniu jak największej ilości wyników do pracy magisterskiej!
Ankieta dotyczy spożywania żywności wygodnej wśród osób uprawiających turystykę aktywną, z góry dzięki za pomoc!
goo. gl/forms/3VqoqJDhCp

Czas wypełnienia ankiety to 5-7 minut
Jak możecie to podeślijcie znajomym smile

116 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-03-07 12:25:01)

Drogie Panie,

Jestem studentką 5 roku psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Piszę pracę magisterską na temat jakości relacji interpersonalnych kobiet żyjących w pojedynkę. W ramach pracy magisterskiej prowadzę badania na temat wpływu i związku różnych czynników z byciem tzw. "singlem". Byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiet i pomoc w przeprowadzeniu badań. W szczególności zależy mi na udziale kobiet bez partnera w wieku 25 lat i starszych.

Ankiety są cztery, ich wypełnienie zajmie nie więcej niż 15 minut. Ankiety są anonimowe, a uzyskane wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych. Każda wypełniona ankieta jest dla mnie nieocenioną pomocą.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i poświęcony czas.

Podaję link do ankiety  :

http://goo.gl/forms/3DbUODr63Z

117 Ostatnio edytowany przez l_banshee1 (2015-03-08 20:19:27)

Cześć! Ja również zwracam się z prośbą o wypełnienie mojej ankiety dotyczącej technologii mobilnych. Jeśli macie telefon komórkowy wink oraz jesteście w wieku od około 19-35 proszę oddajcie mi 5 minut swojego czasu!

Badania mają charakter anonimowy, a zebrane odpowiedzi zostaną wykorzystane wyłącznie do napisania mojej pracy i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Będę ogromnie wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę. Pozdrawiam!

Ankieta: survio.com/survey/d/T0X0C6I5B8Y5F7K7W

118 Ostatnio edytowany przez stud_zarz (2015-04-02 17:00:40)

Witam!

Uprzejmie proszę o wypełnienie niniejszego kwestionariusza, którego celem jest zbadanie opinii i zachowań polskich konsumentów w obszarze rynku e-commerce w branży odzieżowej. Badanie jest prowadzone na potrzeby pracy magisterskiej.

Link do ankiety:  moje-ankiety.pl/respond-74908.html

Z góry dziękuję za pomoc smile

119

Szanowny Respondencie!

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w moim badaniu i wypełnienie poniższej ankiety dotyczącej: ?Stereotypów kobiety w reklamach telewizyjnych? . Przeprowadzane badania są częścią tworzonej przeze mnie pracy magisterskiej. Udzielone przez Pana/Panią informacje są całkowicie anonimowe. Wyniki badań będą wykorzystane jedynie do celów naukowych, ponadto wszystkie odpowiedzi respondentów traktowane są jako materiał o charakterze poufnym. Pozostawienie jakiegokolwiek pytania bez odpowiedzi znacznie obniży wartość ankiety, dlatego proszę o udzielenie odpowiedzi na każde z zadanych pytań. Dziękuję za udział w ankiecie.

Serdecznie dziękuję za wypełnienie ankiety i szczere odpowiedzi.

Link:

ebadania.pl/4e2a89677de412a7.html

link z adresem do ankiety należy skopiować i wkleić w okno przeglądarki smile

W razie pytań, bądź uwag do kwestionariusza ankiety proszę o prywatną wiadomość. Pozdrawiam

120

Witam
Studiuję położnictwo i piszę pracę magisterską dotyczącą opinii kobiet na temat porodów rodzinnych. Będę bardzo wdzięczna za poświęcenie chwili na wypełnienie ankiety.

Ankieta dla kobiet po porodzie rodzinnym:
interankiety.pl/interankieta/34bdb379284d1d07c43f52fc6df00a43

Ankieta dla kobiet, które nie rodziły:
interankiety.pl/interankieta/c56a8d0b01f250f0ba2c51ac569aabd4

Z góry dziękuję za każdą wypełnioną ankietę.

121 Ostatnio edytowany przez pedagog_23 (2015-05-01 13:42:14)

Witam:)
Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety potrzebnej do pracy licencjackiej o temacie Rola przedszkola w życiu dziecka. Ankieta skierowana głównie dla osób mających dzieci w wieku przedszkolnym, ale również dla osób które pamiętają jak to było z ich dziećmi gdy chodziły do przedszkola. Byłabym wdzięczna za poświecenie paru minut i wypełnienie mojej ankiety. O to link: http://www.ankietka.pl/ankieta/183966/przedszkole-pelni-role-wychowawcza-edukacyjna-socjalizacyjna.html 
Z góry dziękuję:)

122 Ostatnio edytowany przez Quter90 (2015-05-02 18:55:01)

Drogie użytkowniczki/użytkownicy zachęcam wszystkie osoby, które jeszcze nie wzięły udziału w badaniu. Żeby badanie było dobrze zrobione potrzebuję Waszych odpowiedzi. Jeszcze raz dziękuję wink

Link:

ebadania.pl/4e2a89677de412a7.html

link z adresem do ankiety należy skopiować i wkleić w okno przeglądarki smile

123

To bardzo proszę zainteresowane o wypełnienie ankiety smile)

http://www.ankietka.pl/ankieta/189438/wysokie-obcasy-tak-czy-nie.html

Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie ...

124 Ostatnio edytowany przez bighead (2015-05-15 13:26:14)

Jestem studentką Politechniki Opolskiej i piszę pracę magisterską na temat bezrobocia. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety, której celem jest zbadanie sytuacji osób bezrobotnych oraz ich motywacji do uzyskania zatrudnienia. Ankieta jest anonimowa i będzie służyła wyłącznie celom naukowym. Z góry dziękuję za pomoc. Będę bardzo wdzięczna za przemyślne wypełnienie ankiety i niepozostawianie pytań bez odpowiedzi.

http hmm/goo.gl/forms/Yaal0DVCuh

125

Dzień dobry smile

Zwracam się z prośbą o wypełnienie mojej ankiety pt.: "Racjonalność i irracjonalność w działaniu społecznym" dotyczącej obecności przesądów w życiu społecznym. Badanie jest anonimowe, a wyniki posłużą mi do napisania pracy licencjackiej.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Link do ankiety:  surveyplus.co/s/ankieta-racjonalnosc-vs-irracjonalnosc

126

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej uzależnienia od Internetu. Ankieta jest anonimowa i posłuży mi do napisania pracy licencjackiej smile
Z góry dziękuję za wszystkie udzielone odpowiedzi.

PS. Miło by było gdyby Panowie też wypełnili tą ankietę.

Link:

https://docs.google.com/forms/d/11xQg1HDIIGNBcdz_OQkZ7Bgx8HX4RNhziASCKtsyo6Y/viewform

Nigdy nie walcz o miłość, o fałszywą nie warto, a o prawdziwą nie trzeba.

Jeśli kogoś kochasz pozwól mu odejść, jeśli wróci- jest Twój, jeśli nie- nigdy Twój nie był.

127

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety na temat świadomości konsumenckiej w zakresie spodni JEANS dostępnej pod tym linkiem http://moje-ankiety.pl/respond-77517.htm

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc w zdobyciu tytułu magistra

128

Z mojej strony bardzo bym prosiła o wypełnienie ankiety użytkowniczki forum. Ankieta trwa około 10 minut, mogą ją uzupełniać pracodawca lub pracownik, jest całkowicie anonimowa. Dziękuję wszystkim za wszelką pomoc.

goo.gl/forms/chlrhD59xf

129

Witam Forumowiczów! Emotikon smile

Jestem studentką pedagogiki UAM w Poznaniu, aktualnie na etapie pisania pracy dyplomowej(magisterskiej). Zostało mi bardzo niewiele czasu a wciąż brak mi wielu wypełnionych ankiet. Pragnę poprosić Państwa o pomoc w badaniach, poprzez wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta ta skierowana jest do nauczycieli klas IV-VI.
Gwarantuję anonimowość.
Będę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc.

Pozdrawiam serdecznie!

*poniższy link należy skopiować i wkleić do okna przeglądarki:

ankietka.pl/ankieta/196414/praca-dydaktyczno-wychowawcza-z-uczniem-zdolnym-w-opiniach-nauczycieli-klas-iv-vi.html

130 Ostatnio edytowany przez Kolina (2015-07-10 06:44:03)

Witam: )

Mam prośbę o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej na temat poziomu aktywności fizycznej u osób z nadwagą i otyłością. I do takich osób ankieta jest skierowana.

link dostępu:

http://moje-ankiety.pl/respond-78534.html

Byłabym bardzo wdzięczna za współpracę.
Ankieta ma charakter anonimowy, a jej wyniki będą służyć jedynie celom naukowym.

131

Witam!

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej. Ankieta ma na celu zbadanie poziomu jakości infrastruktury sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie. Wiem, że dla niektórych to nieznany temat, ale mimo wszystko proszę o pomoc, można ściemniać i improwizować smile Będę bardzo wdzięczna ponieważ zostało mi niewiele czasu. Dziękuję! smile

http://www.ankietka.pl/ankieta/198062/j … lowie.html

132

Cześć,

Piszę pracę magisterską nt. kobiet i mężczyzn we współczesnym społeczeństwie. Potrzebuję waszej pomocy.
Poniżej znajduje się link do badania, które składa się z czterech krótkich kwestionariuszy. Badanie jest anonimowe, a całość zajmie wam nie więcej niż 10 minut (z przerwą na łyk kawy).

https://docs.google.com/forms/d/18N1dWk … =0&w=1

gdyby któraś z was była zainteresowana wynikami, ew. miała jakieś uwagi to proszę się nie krępować smile

133

Cześć!

Jestem studentką V roku psychologii. Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w badaniach do pracy magisterskiej smile Badanie jest w anonimowe a dotyczy związku pomiędzy obrazem siebie a stosunkiem do odżywiania się.

Z góry dziękuję za każdą wypełnioną ankietę! smile

https://docs.google.com/forms/d/1RVSu8q … E/viewform

Pozdrawiam! smile

134

Cześć Dziewczyny!

Słuchajcie, mam ogromną prośbę. Jestem studentką Uniwersytetu SWPS, studiuję Grafikę i potrzebuję przeprowadzić krótką ankietę odnośnie blogosfery. Jeśli możecie poświęcić 3 minuty i ją rozwiązać byłoby cudownie.

Wasza pomoc będzie nieoceniona, a wdzięczność moja ogromna! smile

https://docs.google.com/forms/d/1OQwQ1Y … =send_form

135

Cześć wszystkim :)!

prowadzę badania do pisanej przez zemnie pracy licencjackiej w tematyce motywacji pracowników.
Jeżeli któraś z was ma chwilę wolnego czasu i ochotę pomóc to poniżej znajduje się link do ankiety.
Ankieta jest anonimowa, zawiera 25 pytań i skierowana jest do osób aktywnych zawodowo - jej wypełnienie zajmuje 4 do 6 minut.

moje-ankiety.pl/respond-74755

Dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się pomóc.

136

Witam! Jestem studentką fizjoterapii i uprzejmie proszę o uzupełnienie ankiety dotyczącej jakości życia.
Z góry dziękuję
ankietka.pl ankieta/198568/badanie-jakosci-zycia-u-osob-zdrowych

137

Witajcie smile
Bardzo proszę o pomoc i wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej korzystania z serwisu społecznościowego Facebook.

goo.gl/forms/H6QOf66AM2

Będę bardzo wdzięczna za pomoc! smile
Pozdrawiam wink

138 Ostatnio edytowany przez Yokobaseru (2015-10-08 13:45:37)

Zapraszam wszystkich użytkowników do wypełnienia ankiety, która ma na celu próbę odpowiedzi na pytanie z jakich źródeł czerpiemy wiedzę na temat zdrowa seksualnego i czy ma to wpływ na nasze zachowania seksualne. Ankieta jest w pełni anonimowa i posłuży mi napisaniu pracy magisterskiej. Bardzo dziękuje za poświęcony czas.

Link do ankiety:
https :// docs.google. com/forms/d/1pMHKgbHwfO4ZY_mAwUdRG9o0mad_vX9zLiycb6vucek/viewform?c=0&w=1

139

Prośba do wszystkich Mam, Ojców aktualnych i przyszłych oraz tych z Was, którzy w ciągu najbliższego roku rozważają posiadanie potomka (w sensie: planują na poważnie). Wypełnijcie proszę ankietę i przyczyńcie się do mojej piąteczki na studiach Emotikon smile Ankieta jest anonimowa i dotyczy preferencji cenowych odnośnie jednej z usług. To tylko kilka minut, z góry dzięki!!!

https: //docs.google. com/forms/d/1wI8lQxMAA5r-HJGGriLH3Sr9JL65kh-_aacm4ou5t8M/viewform?c=0&w=1

140

Prośba do wszystkich Mam, Ojców aktualnych i przyszłych oraz tych z Was, którzy w ciągu najbliższego roku rozważają posiadanie potomka (w sensie: planują na poważnie). Wypełnijcie proszę ankietę i przyczyńcie się do mojej piąteczki na studiach Emotikon smile Ankieta jest anonimowa i dotyczy preferencji cenowych odnośnie jednej z usług. To tylko kilka minut, z góry dzięki!!!

https: //docs.google. com/forms/d/1wI8lQxMAA5r-HJGGriLH3Sr9JL65kh-_aacm4ou5t8M/viewform?c=0&w=1

141

Witam! W ramach pracy inżynierskiej przeprowadzam ankietę dotyczącą preferencji Polaków podczas zakupów mebli. Wypełnienie ankiety trwa ok. 4 min. i jest anonimowe. Niestety jestem tu nowa i nie mogę wstawić linka sad z racji tego proszę o kontakt. Z góry dziękuję za poświęcony czas i wypełnienie formularza smile

142

Witam
Jestem studentką piątego roku psychologii, w ramach pracy magisterskiej prowadzę badania dotyczące oceny jakości relacji interpersonalnych oraz obrazu siebie.
Poszukuje chętnych, którzy mogą poświęcić czas i energię na wypełnienie 8 kwestionariuszy. Całość badania dostępna pod linkiem:

http: //badania2015.cba.pl/ limesurvey/index.php/ 237185?lang=pl

Po zakończeniu badań, chętnie podzielę się wynikami.
Z góry dziękuję za poświęcony czas i pomoc w badaniach.

143

Witajcie smile Prowadzę badanie na temat zachowań zdrowotnych przestrzeganych wśród kobiet oraz sprawdzam, jakie czynniki na to wpływają. Będę bardzo wdzięczna za Wasz udział, każda wypełniona ankieta ma duże znaczenie. Do badania zapraszam kobiety w wieku od 25 roku życia. Poniżej zamieszczam link. Ankieta zajmuje ok. 10 minut. Pozdrawiam smile
http://moje-ankiety.pl/respond-79861/sec-xoCnUVPP.html

144

Hejo, wiecie po jakim czasie od założenia konta, można wrzucać linki?

145

witajcie!!!
pisze prace licencjacka i prosze o wypełnienie ankiety osób chorujących na zakażenie układu moczowego. za wypełnienie  z góry dziekuje bardzo:] jestem nowa i nie moge dodawać linków więc zrobiłam jak koleżanka wcześniej i dodałam spacje po pl:] wystarczy ja usunać i można wypełnać :]
interankiety.pl /interankieta/15a047a77f87e7271ad2357fdfcec25f

146 Ostatnio edytowany przez czarnaa777 (2015-11-22 18:12:11)

Witam:))
Piszę w tym roku prace licencjacką dotyczącą przemocy w rodzinie. Dlatego zwracam się z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej tego zagadnienia. Wyniki uzyskane z Państwa odpowiedzi będą dla mnie bardzo ważne i mogą mi pomóc przy analizie mojego tematu. Za poświęcenie czasu serdecznie dziękuje każdemu i życzę wszystkiego dobrego!:)
Ankieta znajduje się tutaj: survio. com/survey/d/M8T6U6E2J1S1H1M3U
W linku należy po słowie 'survio' po kropce usunąć spację (niestety nie można dodać linku bez oznaczenia ze spacją) ale mam nadzieję,że nie będzie to problemem.

Jeszcze raz dziękuje za poświęcony czas smile

Pozdrawiam!: )

147

Witam!

Jestem studentką V roku psychologii i piszę pracę dyplomową na temat lęku przed wystąpieniami publicznymi. Jeżeli zmagasz się z tym problemem, jeśli przed lub podczas sytuacji ekspozycji społecznej jesteś nerwowy, czujesz niepokój, rozdrażnienie, strach, Twoje serce bije szybciej niż zwykle, jesteś roztrzęsiony, czujesz suchość w ustach, nie możesz zebrać myśli, masz nudności, zawroty głowy i wrażenie, że znajdujesz się na krawędzi... Twój czas poświęcony na wypełnienie ankiety bardzo pomoże mi przeprowadzić badania smile

Ankieta jest dobrowolna, anonimowa a jej wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych.

Tu link do ankiety: moje- ankiety.pl/respond-80949.html   (trzeba usunąć spację z linku wink )

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!

148

Witam, jestem studentką 5 roku studiów geograficznych. Temat pracy magisterskiej związany jest z ruchem turystycznym i zadowoleniem odwiedzających muzea obozów koncentracyjnych. Prosiłabym każdą z Was o wypełnienie ankiet, które mimo ok. 30 pytań i są baaaardzo szybkie, przez to,że większość polega jedynie na "tak i nie". Ankiety dotyczą 3 muzeów (więc jest wybór wink )
Dziękuję z całego serca za każdą wypełnioną ankietę.
ebadania.pl/9e7876e64c38c4ca - Auschwitz- Birkenau
ebadania.pl/b45e63159c06c61b - Majdanek
ebadania.pl/4d4d56b12aeab04f - Sztutowo

149

Witam, bardzo proszę mieszkających w Poznaniu o wypełnienie ankiety dot. poruszania się pieszo po tym mieście. Bardzo pomoże mi to w przygotowaniu pracy magisterskiej. Zajmie to Państwu jedynie kwadrans smile
goo.gl/forms/46xnIdbr3z

150

Proszę w miarę możliwości o wypełnienie interaktywnej ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej, najlepiej przez osoby po 40r. ż. ankieta jest anonimowa, z góry dziękuje.

Link do ankiety:
goo.gl/forms/s2Vfh96hTT

151

Witajcie. Piszę z ogromną prośbą o wypełnienie mojej ankiety. Przygotowuję badanie do pracy licencjackiej, a bez wyników z ankiet stoję w miejscu, nic nie mogę zrobić sad Bardzo Was proszę o pomoc w postaci odpowiedzi na kilka pytań. Może to potrwać około 10-15 min. Udział mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie. Z góry dziękuję smile Pozdrawiam, Maria
                goo.gl/forms/ppyGTZSyre

152

Witam, bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej użytkowania urządzeń mobilnych. Ankieta ta została stworzona na potrzeby pracy magisterskiej. Ankieta jest krótka i w pełni anonimowa. Będę bardzo wdzięczna za Waszą pomoc!  Z góry dziękuję i pozdrawiam smile
Link do ankiety: goo.gl/forms/dEH8EgZkSM

153

Witam, jestem studentką psychologii piszącą właśnie swoją pracę magisterską i bardzo proszę o pomoc - wypełnienie krótkiej, przyjemnej ankiety. Ankieta jest skierowana do kobiet i polega na ocenie atrakcyjności 10 mężczyzn i wypełnieniu krótkiego kwestionariusza o sobie. Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście znalazły chwilkę smile

LINK: ankietka.pl/ankieta/213002/ocena-atrakcyjnosci-mezczyzn-b.html

Witam Wszystkich! Ja przesyłam ankietę dotyczącą konsumentów produktów kosmetycznych i ich decyzji zakupowych!

Ankieta dostępna pod linkiem goo.gl/forms/oeTw4IrXlQ

Bardzo proszę o pomoc, ankieta jest anonimowa, a wyniki posłużą do napisania pracy magisterskiej.

Każdy głos na wagę złota smile

Dziękuję ! smile

155

Hej, zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety. Wyniki posłużą mi do napisania pracy inżynierskiej.

Link ankietka.pl/ankieta/214070/wplyw-oznaczenia-produktow-tradycyjnych-na-odbior-wsrod-konsumentow.html

Dziękuję

156 Ostatnio edytowany przez aga12080 (2016-01-20 22:17:27)

Witam.

Prowadzę badania do pracy magisterskiej. Szukam kobiet w związku zarówno formalnym jak i nieformalnym, które zgodziłyby się wypełnić ankietę (ok. 10-15 min.). Badanie dotyczy komunikacji w związku oraz fantazji. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Link do ankiety: ankietka.pl/ankieta/214453/komunikacja-w-zwiazku-i-fantazje-erotyczne.html

157

Serdecznie proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli mi na zebranie niezbędnych informacji do przeprowadzenia badań związanych z pracą magisterską. Z uwagi na to, iż dotyczy ona dyskryminacji kobiet na polskim rynku pracy, o wypełnienie proszę kobiety z (chociaż minimalnym) doświadczeniem zawodowym. Będę również bardzo wdzięczna za dalsze udostępnianie ankiety. Pozdrawiam serdecznie smile

goo.gl/forms/1gnFDOL6c3

158

Witam, jestem studentką III roku psychologii i przeprowadzam badanie na temat stosunku do przemocy. Byłabym bardzo, bardzo wdzięczna za pomoc i wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety na ten temat (max 5 min czasu). 

Jako że jestem nowa i nie mogę dodać linku, dodałam w poniższym linku SPACJĘ przed com (za kropką). Wystarczy usunąć tę spację i można wypełniać big_smile.

Oto link do ankiety: surveymonkey. com/r/L6CWLLC

Z góry dziękuję za pomoc! Bardzo, bardzo dziękuję!

159

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety dotyczącej „Wiedzy konsumentów o składnikach nieodżywczych występujących w żywności”. Ankieta jest w ramach pracy magisterskiej. Jest anonimowa i krótka.

Niektóre pytania mogą wydawać się trudne, ale proszę nie poddawać w połowie wypełniania i dokończyć ją, jeśli już została rozpoczęta. Każda wypełniona ankieta, to dla mnie mały krok do przodu z moją pracą magisterską! smile
http hmm/moje-ankiety. pl/respond-82297. html Proszę usunąć spacje.

160 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2016-02-26 15:28:37)

Witam Panie Serdecznie smile

Proszę o wypełnienie ankiety, dotyczy ona zjawiska AGEIZMU, czyli jak społeczeństwo postrzega osoby starsze, dane wykorzystam do pracy licencjackiej, będę bardzo wdzięczna za wypełnienie,

Poniżej znajduje się link do ankiety

https://ankiety.ucntn.umk.pl/index.php/387585/lang-pl       <------------------------------ LINK DO ANKIETY

Pozdrawiam smile

161

Witam serdecznie. jestem studentką położnictwa i zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety w celu zgromadzenia niezbędnych informacji potrzebnych do napisania pracy magisterskiej. Ankieta skierowana jest do Pań, które urodziły nie później niż 6 miesięcy temu. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie kilka minut. Z góry dziękuję i pozdrawiam. www .ebadania.pl/c7b04d92937cb20b (bez spacji po www)

162

Witajcie NetKobietki smile Ja Wszyscy w tym wątku zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety. Jej analiza posłuży mi do badania opinii społecznej nt. pracy kuratorów sądowych. Serdecznie Wam dziękuję za poświęcony czas i pomoc smile

Link do kwestionariusza: survio. com/survey/d/Q7V6V6Q0T5K1E6W7Y (proszę usunąć spację z linku) smile

163

Witam, jestem studentką zdrowia publicznego i zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej przeszczepu narządów.

docs.google.  com/forms/d/1uHGjsaPlJkVxGQemow5moxcLcSZ4sdeGaWyK8EW0pso/viewform   

Proszę usunąć spację po kropce

Serdecznie dziękuję za pomoc smile

164

Witam smile Chciałabym prosić o wypełnienie ankiety dot. inwestowania/oszczędzania. Ankieta zostanie wykorzystana do napisania pracy magisterskiej.
Z góry dziękuję za pomoc!
ankietka.pl/ankieta/218766/fundusze-inwestycyjne.html

165

Hej, bardzo proszę o wypełnienie ankiety na temat samobójstwa wink z góry wszystkim dziękuję! smile

ankietka.pl/ankieta/220204/samobojstwo.html

Posty [ 111 do 165 z 477 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » ANKIETY - tu wrzuć ankietę do wypełnienia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018