Tęsknota za chłopakiem w więzieniu. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Tęsknota za chłopakiem w więzieniu.

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 166 do 220 z 265 ]

166

Odp: Tęsknota za chłopakiem w więzieniu.

Cyniczna, ja wiem, ze nie warto. Ale czasami poprostu szlag czlowieka strzela jak czytam takie komentarze.
Jesli ktos ma poukladane zycie i zwiazek, niech mnie ocenia, a ja sie usmiechne i powiem "nic Ci do mojego zwiazku", ale jesli ktos sam ma burdel w swoim zyciu, to niech mojego, i innych burdelu noe rusza tylko najpierw niech uporzadkuje swoj.

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3
Zobacz podobne tematy :

167

mery90 napisał/a:

Cyniczna, ja wiem, ze nie warto. Ale czasami poprostu szlag czlowieka strzela jak czytam takie komentarze.
Jesli ktos ma poukladane zycie i zwiazek, niech mnie ocenia, a ja sie usmiechne i powiem "nic Ci do mojego zwiazku", ale jesli ktos sam ma burdel w swoim zyciu, to niech mojego, i innych burdelu noe rusza tylko najpierw niech uporzadkuje swoj.

Mery, jeśli jesteś pewna swojej decyzji i swojego wyboru, to powinny tego typu komentarze spływać po Tobie.
Sama wiesz, czego potrzebujesz i co jest dla Ciebie dobre. Opinia innych niech Ci zwisa.

168

Cynicznahipo napisał/a:
mery90 napisał/a:

Mery, jeśli jesteś pewna swojej decyzji i swojego wyboru, to powinny tego typu komentarze spływać po Tobie.
Sama wiesz, czego potrzebujesz i co jest dla Ciebie dobre. Opinia innych niech Ci zwisa.

Kochana, i mi naprawde zwisa smile inaczej nie czekalabym, nie szykowalabym wszystkigo na jego powrot wink nam zostalo jeszcze tylko kilkanascie dni. Ale sa tutaj osoby slabsze, ktorym dopiero co zabrali ich facetow, ktore i tak sa juz wystarczajaco dobite faktem, ze go nie ma, a jak czytasz cos takiego, to poprostu siedzisz i ryczysz. Kazda z nas, jak pisalas, dokonala wyboru czekac na niego, byla i jest tego swiadoma, ale taka nagonka, jaka w tym watku sie znajduje... no coz... rece cycki opadaja wink

169

Nie nazwałabym tego nagonką.
Po prostu niektórych wkurza wybielanie ludzi siedzących w kryminale. Jestem w stanie zrozumieć jednych i drugich.

Aczkolwiek, gdyby mój mąż coś odwalił, nie czekałabym. Nie dlatego, że go nie kocham, ale dlatego, że mam dziecko, o które muszę zadbać, któremu muszę dawać przykład. Ale rozumiem, że są kobiety, które chcą czekać. Nie potępiam tego.

170

Wiesz, jak dla mnie ogromna roznice robiloby to za co kto siedzi. Wiadomo, na typowego kryminaliste bym nie czekala, ale np moj M. Jak juz wspominalam, krzywde wyrzadzil tylko sobie, bo marnowal czas soedzac w wiezieniu, ale mam nadzieje, ze dostal lekcje. Jesli nie,i pojdzie znowu siedziec (tfu tfu) wtedy ja juz tez nie bede czekala... spakuje sie i wyjade. Tyle po mnie bedzie. Ale on, i pewno miliony innych wiezniow, zasluguja na druga szanse..

Jak jezdze na widzenia, poznalam dziewczyne, ktora jest 9lat w zwiazku, w tym 7lat on siedzi. Z przerwami oczywiscie. Typowy recydywista, przyprawiacz rogow, agresor, alkoholik i cpun w jednym. Ostatni wyrok jaki dostal to 18mcy. 6mcy, bo zostal warunkowo zwolniony i nie dotrzymal warunku, i 12 za skatowanie tejze dziewczyny. A ona glupia jezdzi do niego, robi mu paczki, gloduje, zeby jemu kupic tyton, a on siedzi niczym ksiaze i ma tak naprawde wszystko. Na kogos takiego nie byloby u mnie opcji czekac... poprostu...
zreszta jakby mnie facet sprobowal uderzyc to pewnoe sama bym w kryminale wyladowala, bo bym tlukla dopoki by nie wstal...

171

mery90 napisał/a:

Wiesz, jak dla mnie ogromna roznice robiloby to za co kto siedzi. Wiadomo, na typowego kryminaliste bym nie czekala, ale np moj M. Jak juz wspominalam, krzywde wyrzadzil tylko sobie, bo marnowal czas soedzac w wiezieniu, ale mam nadzieje, ze dostal lekcje. Jesli nie,i pojdzie znowu siedziec (tfu tfu) wtedy ja juz tez nie bede czekala... spakuje sie i wyjade. Tyle po mnie bedzie. Ale on, i pewno miliony innych wiezniow, zasluguja na druga szanse..

Jak jezdze na widzenia, poznalam dziewczyne, ktora jest 9lat w zwiazku, w tym 7lat on siedzi. Z przerwami oczywiscie. Typowy recydywista, przyprawiacz rogow, agresor, alkoholik i cpun w jednym. Ostatni wyrok jaki dostal to 18mcy. 6mcy, bo zostal warunkowo zwolniony i nie dotrzymal warunku, i 12 za skatowanie tejze dziewczyny. A ona glupia jezdzi do niego, robi mu paczki, gloduje, zeby jemu kupic tyton, a on siedzi niczym ksiaze i ma tak naprawde wszystko. Na kogos takiego nie byloby u mnie opcji czekac... poprostu...
zreszta jakby mnie facet sprobowal uderzyc to pewnoe sama bym w kryminale wyladowala, bo bym tlukla dopoki by nie wstal...

Straszne! Szkoda tej zmanipulowanej, uzależnionej dziewczyny.

172

Naprawde. Ja z nia zerwalam poprostu kontakt, bo juz nie moglam czytac co on jej gada.
Juz pomine ten fakt, ze zabrali jej 3dzieci, bo sad kazal wybierac albo on albo dzieci. Co wybrala, chyba nie musze mowic...
nie wiem tez jak w pl, ale w de wiezniowie zarabiaja kilka euro pracujac, czesc jest odkladana na wyjscie, czesc moga wyslac do domu, czy sobie zostawic. dziewczyna dostaje 70e tygodniowo skads tam, w tym 20jej idzie na widzenie, plus ok 15e na bilety zeby dojechac, i zostaje jej 35e na zycie Na tydzien. Skarzyla sie, ze jest glodna otd, to jej mowie "powiedz swojemu, ze nie dajesz rady, niech Ci cos podsyla". Na co on jej powiedzial, ze on przeciez ma tylko 200e, i musi miec cos dla siebie, ze nie wysle jej nic... jak ja to uslyszalam to cycki mi opadly po sam pepek...

173

To tylko pokazuje, jak miłość potrafi być toksyczna i... ślepa.

174

Cynicznahipo napisał/a:

Po prostu niektórych wkurza wybielanie ludzi siedzących w kryminale. Jestem w stanie zrozumieć jednych i drugich.

Aczkolwiek, gdyby mój mąż coś odwalił, nie czekałabym. Nie dlatego, że go nie kocham, ale dlatego, że mam dziecko, o które muszę zadbać, któremu muszę dawać przykład. Ale rozumiem, że są kobiety, które chcą czekać. Nie potępiam tego.

Przemyśl to co napisałaś dwa,a może i trzy razy.....to ważne
Jakiś czas temu mojego partnera również zabrała policja,gdybym miała Twoje podejście,to straciłabym nie tylko partnera,ale również kochanka i przyjaciela w jednym.
Po siedmiu latach walki w sądzie zapadł wyrok uniewinniający!

"...uśmiechać się zawsze i wszędzie, i bez rozpaczy znosić bóle, i nie żałować tego co przeszło, i nie bać się tego, co będzie..." źródło Waldemar Góźdź "Jestem w domu non stop"

175

nie lubię meczy napisał/a:
Cynicznahipo napisał/a:

Przemyśl to co napisałaś dwa,a może i trzy razy.....to ważne
Jakiś czas temu mojego partnera również zabrała policja,gdybym miała Twoje podejście,to straciłabym nie tylko partnera,ale również kochanka i przyjaciela w jednym.
Po siedmiu latach walki w sądzie zapadł wyrok uniewinniający!

Przeczytaj ze zrozumieniem - napisałam, że gdyby mój mąż coś odwalił - czyli byłby winny.
Na niewinnego czekałabym z wielką tęsknotą i cierpliwością.

176

Eileen napisał/a:
MleczneCiastko napisał/a:

ma więcej w głowie poukładane niż nie jeden małolacik co mordą szasta, a przyjdzie co do czego to abo spier**la, albo sypie.

Faktycznie, przekonujące. Znaczy, doniesienie o przestępstwie teraz jest złem dla Ciebie? W takim razie się nie dziwię, że takie towarzystwo Ci odpowiada.

Gwałciciele i mordercy, hmm... Czyli np. już kradzieże, pobicia, rozboje itd. już są okej? Bo w swojej hierarchii ustawiłaś sobie, że to np. nic takiego?

Oj, widze, że słabo rozumiesz. Tu chodziło o mojego chłopaka, który siedział, zrozumiał, spokorniał i wiedzie spokojne życie, to dlaczego ma mi JEGO TOWARZYSTWO nie odpowiadać? bo siedział? to już nie ma prawa miec dziewczyny?  Zresztą to było daawno, nawet się wtedy nie znaliśmy. I co, nie mam prawa go kochac, bo siedział? bo ktoś go wpierdzielił w ten cyrk? Faktycznie, przekonywujące.
Co do donoszenia, tu bardziej chodzi o donoszenie przez tych szastanych mordą małolatów, ktorzy próbują coś uknuć, czy cokolwiek, a poźniej gdy już kisiel w gaciach, bo przypał, bo co mama powie, to sypie innych, a sam uchodzi za "niewinnego", dla mnie takie rzeczy się nie widzą.
Jak mnie np. łapią za coś, to dlaczego ma jeszcze za to inna osoba odpowiadać, bo mi kisiel leci i chce być "czysta" to doniose na kogoś i mi będzie lepiej? Niech tą osobe łapią sami i tyle, a nie  czekają na kogoś kto doniesie,bo od tego jest policja i inne instytucje i to jest ich praca i obowiązek.
Każdy swój krzyż niesie i każdy powinien odpowiadać za siebie a nie za kogoś. Tyle w temacie.

A co do kradziezy, pobić, rozbojów... dla mnie nie są ok, ale nie wrzucajmy takich osób do jednego worka z gwałcicielami czy mordercami. Bo dać komuś w morde czy ukraść przysłowiową bułkę to nie zabójstwo człowieka czy gwałt. Tacy ludzie którzy kogoś morduja, gwałcą sa o wiele bardziej niebezpieczni, nie przywidywalni, mają tak psychike zniszczoną że nigdy nic u nich nie wiadomo.
Zresztą, takie rzeczy zależą od czynu szkodliwości, bo można by pisać o tym i pisac.  Jednak nie każdy (kto siedzi, siedział etc) zasługuje na wrzucanie do jednego wora z masakrycznymi psychicznochorymi ludźmi, którzy potrafia w jednej chwili zniszczyć człowieka bądź jego życie.
Ile ludzi tyle sytuacji i jakoś ja rozgraniczam takie rzeczy. Nie kazdy kto siedział, to całe życie będzie zły, są Ci którzy pokornieją, a są Ci którzy wracają za kraty.
Każdy ma inny światopogląd na taki temat i takich ludzi.

'You have to trust in yourself
You must believe in yourself
You have to follow your heart.

177

Moje drogie, pomocy!  Jestem w takiej samej sytuacji. No, w sumie to dużo gorszej. Mojego mężczyznę zabrali tydzień temu. Z dnia na dzień. Głupota i niedopatrzenie, niesplacona grzywna z 2006 roku zamienione na odsiadkę odsiadkę. Czarna rozpacz z mojej strony, Ale postanowiłam czekać. Nie wiem jeszcze jak długo, dowiem się na widzeniu za dwa dni. Niestety przedwczoraj dowiedziałam się, ze mój ukochany mnie zdradził jakiś czas temu. To podwójny cios którego znieść nie potrafię!!! Jestem załamana, planowałam spędzić z nim resztę życia i założyć rodzinę. Co robić? ! Dodajcie otuchy bo czuje ze nie dam rady, to za dużo na jednego człowieka. sad

178

Ooooj... jakbym sie dowiedziala, ze moj partner mnie zdradzil to nie wiem czy dalabym rade czekac... naprawde... dla mnie wiernosc to podstawa. On byl mi wierny, ja jestem jemu. Ale Ty musisz sama woedziec czy dasz rade. Czy dasz rade zapomniec o jego zdradzie, czekac wygrac z ludzmi ktorzy za wszelka cene beda probowali Cie nastawic przeciwko jemu... bo tak bedzie. Czasami w takiej sytuacji za swoim ukochanym trzeba stac murem...

Ja jeszcze czekam tydzien. Za tydzien w pn moj M. W koncu wychodzi. Boje sie tego wszystkiego troche, ale wiem, ze bedzie dobrze

179

Cytrynka92 napisz maila do mnie

180

Moim zdaniem osoby, które nie akceptują wyboru jakiego dokonałyśmy nie zrozumieją tego nigdy. Patrzycie na naszych mężczyzn przez pryzmat skazania, przestępstwa i wyroku. A my patrzymy na nich jako na partnera, wsparcie , które być może kiedyś my dostałyśmy od nich. Liczą się dla nas ich czyny wobec nas, nie tylko to, że są przestępcami. Miłości, troski, czułości, szczerości nie da się udawać. My często jesteśmy z nimi w związkach po kilka a nawet więcej lat. Czytałam wcześniejsze posty i pojawiła się opinia, że nie czekały by ze względu na dziecko, każdy ma swoje zdanie oczywiście i szanuje to. Moja córka miała niespełna trzy miesiące kiedy mój D. poszedł siedzieć, nigdy nie żałowałam podjętej decyzji by dać mu możliwość kontaktu z dzieckiem. Widziałam jak tęsknił za nią, za mną. Widziałam jak córka tęskni za tatą. Nie jest świadoma że odwiedzała tatę w więzieniu (kiedyś jej o tym powiemy) ale ma świadomość dzięki temu że tata ją kocha. To jest najcenniejsze i myślę, że zrozumie w jakiej sytuacji byliśmy. Kobieta kryminalisty musi być silna i cierpliwa, ale najważniejsze musi być pewna że chce czekać na niego, że jest tego wart. Temat na forum powstał po to by ułatwić komuś decyzję, by kobiety takie jak ja nie czuły się osamotnione. Często jesteśmy wytykane palcami, obgadywane za plecami tak jak zostało wspomniane wcześniej. To nie my powinnyśmy się wstydzić. tym bardziej jeśli uda nam się doczekać szczęśliwego powrotu naszych mężczyzn i ułożyć życie jak to się mówi normalnie. Czasem potrzebujemy się zwyczajnie wygadać, i właśnie dlatego, że niewiele osób chce nas słuchać przelewamy swoje uczucia i myśli na słowa tu.

Osobiście nie wiem co los przyniesie, problemy z prawem dają o sobie znać długo. Nasze wpisy powinny być też przestrogami dla tych panów, którzy znaleźli się poza litera prawa. Niestety obawiam się, że niewielu panów to czyta.

181

mycha szkoda Twojego czasu i nerwów na dyskusje z ludźmi, którzy wszystko wiedzą lepiej. Zapraszam na forum dla czekających, tam nikt nie ocenia i nie wytyka palcami. Szczegóły podam zainteresowanym w mailu smile

182

krówka123 napisz do mnie michalina21mycha@wp.pl Jeśli ktoś jeszcze będzie chciał to zapraszam.

183

Witam jestem tu nowa,ale zgadzam sie z kilkoma osobami  że nie pakujmy wszystkich do jednego wora,nigdy nie wiemy co nas czeka.Od kilku dni jestem w rozterce wlaśnie stalo sie to co najgorsze mój facet trafil tam ,za kratki ,za glupotę.Serce mi pęka nie mam ochoty na nic,nie wiem czy dam rade a raczej czy moje serce to wytrzyma.Na chwile obecną jestem bardzo rozgoryczona,zla nie wiem co mam z sobą począć, pozdrawiam

184

gadzina napisał/a:

Witam jestem tu nowa,ale zgadzam sie z kilkoma osobami  że nie pakujmy wszystkich do jednego wora,nigdy nie wiemy co nas czeka.Od kilku dni jestem w rozterce wlaśnie stalo sie to co najgorsze mój facet trafil tam ,za kratki ,za glupotę.Serce mi pęka nie mam ochoty na nic,nie wiem czy dam rade a raczej czy moje serce to wytrzyma.Na chwile obecną jestem bardzo rozgoryczona,zla nie wiem co mam z sobą począć, pozdrawiam

A co zrobił i na jak długo tam trafił?

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

185

Gadzina wszystko zależy od ciebie i twojego partnera. Musisz zdawać sobie sprawę na co się decydujesz. To wymaga ogromnej siły i determinacji. Jeśli uważasz, że warto dlaczego nie spróbować. Rozważ wszystkie za i przeciw i podejmij świadomą decyzję , wiem że to trudne ale inaczej się nie da.

186 Ostatnio edytowany przez czekoladkax4 (2015-08-26 23:03:46)

Cześć dziewczyny .
Mam taka sama sytuacje mój G z którym jestem ponad 2 lata i wspólnie mieszkamy a znamy się 7 siedzi na sankcji już ponad dwa miesiące , dostał 3 msc ale zapewne mu przedłużą do sprawy, najdłuższa nasza rozłąka trwała 2 tygodnie . Od tamtej pory go nie widziałam , o widzeniu nie ma mowy , wyłącznie listy które do siebie piszemy ale strasznie długo do nas idą .. Na początku uspokajacze i proszki na sen bo normalnie nie umiałam funkcjonować , plącz , załamka to była norma . Teraz jest równie ciężko ale pomału musiałam się dostosować. Tęsknota to najgorsza kara od życia a to ze ktoś siedzi w wiezieniu nie oznacza ze jest złym człowiekiem.

Pozdrawiam wszystkie czekające i te które się doczekały .

` Gdzie jesteś, powiedz mi gdzie jesteś? Ja się zgubiłam i nie wiem gdzie moje miejsce Czy bije serce, bo dawno nie patrzyłam w twoje oczy Czuje twój dotyk każdej samotnej nocy...

187

Witam. Przeczytałam cały wątek i postanowiłam też się dołączyć do wątku. Moja sytuacja jest podobna do większości tutaj opisanych. Od tygodnia nie mam kontaktu ze swoim chłopakiem, bo przebywa w areszcie. Nie wiem nic. Ani na ile go zatrzymali, ani co mu grozi. Ta niewiedza jest najbardziej dobijająca. Czekam, ale sama nie wiem do kiedy. Jego brat nie ma kiedy podejść i się dowiedzieć na prokuraturze. Chociaż myślę, ze jakby chciał to by czas znalazł, ale chyba go to zbytnio nie interesuje.
Zabrali go tak nagle. Okazało się, ze miał sprawe w sądzie na której się nie pojawił. Pracował w delegacjach, wyjeżdżał ciągle na dwa tygodnie. Najwidoczniej nikt z rodziny nie przekazał mu powiadomienia albo zostało wysłane na poprzedni adres. Mniejsza o to. Już i tak po fakcie. Cały tydzien spędziłam na próbach nie załamania sie, ale i tak ciągle płakałam. Napisałam list, zaniosłam do prokuratora. Nic więcej na chwile obecną zrobić nie mogę. Podobno widzenia dopiero po miesiącu. Jeszcze 3 tygodnie minimum czekania, żeby go zobaczyć i cokolwiek się dowiedzieć. O ile dostane w ogóle zgode.
Nikomu nie życze takich przeżyć. Ze swojej strony powiem, ze takie coś bardzo wpływa na człowieka aresztowanego jak i jego bliskich. Przez ten tydzień przemyslałam wiele spraw i zmieniłam spojrzenie na niektóre sprawy.

188

Ja ze swoim G zobaczylam sie w sadzie na sprawie wczoraj pierwszy raz od 3 miesiecy , wszystko powrocilo , bol , tesknota znowu zalamka . Moglam go przytulic , oczywiscie byl skuty wiec on mnie nie mial jak ;( ;/ Dalam na pozegnanie buziaka . Bardzo sie ucieszylam ale z drugiej strony zobaczylam jego wyraz twarzy jak sie zmienil , jak na mnie patrzy jak zmienilo go to ze tam przebywa w 'areszcie' nie byl taki jak zwykle, moze to przez stres , nerwy i to ze jest w takiej sytuacji , jemu rowniez jest ciezko . Jutro znowu zobacze go w sadzie mam nadzieje ze drugie spotkanie bedzie inne ze uslysze od niego chociaz cieple slowo , cokolwiek , wiadomo przy policji nic nie powie no ale licze ze schowa dume w kieszen i szepnie cos do ucha . Nikomu nie zycze takiej meki , czekania , niepewnosci . Pozdrawiam was dziewczyny czekajace i te doczekane , tylko my wiemy jak to jest ciezko.
nata200 - trzymaj sie bedzie dobrze , chcesz napisz do mnie to jakos Ci doradze , bo na tym etapie co jestes juz bylam.

` Gdzie jesteś, powiedz mi gdzie jesteś? Ja się zgubiłam i nie wiem gdzie moje miejsce Czy bije serce, bo dawno nie patrzyłam w twoje oczy Czuje twój dotyk każdej samotnej nocy...

189

Wiadomo. Przebywanie w takim miejscu musi bardzo wpływać na psychikę. Nam jest ciężko, a co dopiero naszym chłopakom tam przebywającym. Nawet nie wyobrażam sobie jaki to musi być strach. Strach przed tym co będzie na nich czekać po wyjściu czy dalej będą mieć do kogo wrócić. Są z dala od bliskim, otoczeni całkiem obcymi ludźmi. Życie innych ludzi się toczy dalej, a oni siedzą tam bezczynnie i czekają.

czekoladkax4 - dziękuje za słowa wsparcia. Napisałam do Ciebie na maila.

190

Kochane dziewczyny, mój D powoli wychodzi z długu. Została ostatnia rata do spłaty. Termin do 30 listopada więc mam nadzieję że zdąży. Jest światełko w tunelu na uwolnienie się od widma więzienia kolejny raz. Trzymajcie się, trwajcie przy swoich mężczyznach. Wiem nie jest łatwo, zdarzają się sprzeczki, chwile zwątpienia, osamotnienia, smutku, ale zawsze po burzy wychodzi słońce i tego się trzymajmy smile Pomoc czasem przychodzi z najmniej oczekiwanego miejsca. Mój zawdzięcza wolność można powiedzieć i samej GÓRZE. Bogu dziękuję, że dał nam szansę na spokojne życie. Gdyby któraś chciała popisać zapraszam ponownie michalina21mycha@wp.pl

191

To prawda. Takie przeżycia to sprawdzian dla związku. Zdarzają się nieraz humorki, zwłaszcza ze strony uwięzionego. Trzeba być pewnym, że warto czekać. Trzeba wierzyć w swojego partnera, nie skreślać go od razu. Nam jest ciężko, a im to dopiero musi być. Zamknięci, z dala od bliskich, niepewni swojej przyszłości i tego co ich czeka po wyjściu. Łatwo jest oceniać ludzie. Sama nigdy bym nie pomyślała, że bede chodzic na widzenia do ZK. A jednak życie zaskakuje.
Bardzo mi dodało otuchy zdanie ,,zawsze po burzy wychodzi słońce''. I w to chcę wierzyć smile Że jeszcze trochę i łzy, tęsknota i ból będą dla mnie tylko przykrym wspomnieniem.

Mycha21 napisałam do Ciebie na maila wink

192 Ostatnio edytowany przez ewelcia0606 (2015-10-23 08:25:16)

Hej nie pisze aby otrzymać ocene tylko wsparcie... Mojego chłopaka aresztowali w tamtym tygodniu .. 2tyg do rozprawy...Widziałam go raz od tej pory...zupełnie sobie nie radze...wszystko to koszmar....mieszkamy za granicą nasze rodziny póki co o niczym nie wiedzą....jestem z tym sama i jest coraz gorzej należę do mało odpornych psychicznie osób....nie moge spać jeść. Robie co mogę wynajelam bardzo dobrego prawnika...Ale to czekanie to piekło...

193

Witam. Jestem ze swoim chlopakiem od 8 miesiecy. Po dwoch miesiacach zamieszkalismy razem (szybko) ale to dlatego ze dzielilo nas sporo kilometrow bo ponad 300. Zamieszkalismy wiec u mnie w szczecinie. On jest z wroclawia tam tez mial sprawe o pobicie wyrok 3 lata ale nie byl prawomocny dlatego adwokat sie odwolywal. Wiedzialam ze zle zrobil ze nie powinnien popasc w konflik lecz rozumialam go w pewnien sposob gdyz mial zone z ktora byl 8lat zdradzala go ponizala bila nigdy nie pracowala a wszystkie pieniadze ktore zarabial oddawal jej. Pobicie tez ona wymusila lecz dostala w zawiasach o natomiast dostal surowsza kare. Byl slepy bedac z nia. Odszedl od niej. I w marcu tego roku poznalismy sie. Przy mnie od zyl. Zaluje swoich bledow ale czasu nie cofniemy. Mielismy jednak nadzieje ze uda sie sprawe umozyc lub chociaz zawiasy. Niestety czar prysl. Dzis mija tydzien jak odbywa kare. Na szczescie zostaje w szczecinie. Dwa razy na miesiac widzenia codzienny kontakt po 10min rozmowy i listy. Tyle nam zostalo. Kocham go i bede na niego czekac. Tylko jak sobie z tym radzic? Od tygodnia nic prawie nie jem jestem klebkiem nerwow. Nie ma dnia bez lez. Chialabym mu jakos pomoc choc nie wiem jak:( mowil ze rozmawial z doradca prawnym i sprawa nie zostala zakonczona wiec nie powinnien trafic do zk. Czy moge mu jakos pomoc?

194

Doskonale Cie rozumiem. Najlepiej nie nastawiaj sie na jakies pozytywne rezultaty bo potem rozczarowanie jest wielkie. Ja najpierw sie nastawialam ze go wypuszcza po 24h pozniej po 48h i rozczarowanie bylo ogromne. Teraz czeka na rozprawe i jest mozliwosc wyjscia za kaucja-staram sie nie nastawiac ale mimo wszystko walczyc. Uwazam ze nie mozna kogos rozliczac za bledy ktore popelnil jeszcze Cie nie znajac. Jestem w podobnej sytuacji, popelnil blad jeszcze zanim sie zwiazalismy. Hmmm jak sobie radzic? Pamietaj ze jemu tez nie jest latwo. Ja na poczatku tylko plakalam i nic poza tym. Najgorsza jest ta pustka, staram sie sobie tlumaczyc ze nawet to co mu grozi najgorszego nie jest wielka tragedia, ale mimo wszystko nie umiem sie pozbierac. Staram sie grac ze wszystko jest ok ale widze ze mi nie wierzy. Zreszta strasznie slaba ze mnie aktorka. Wspieraj go i czesto mu mow ze bedziesz czekac. Predzej czy pozniej czas uplynie....

195

Z doświadczenia powiem, że najgorsze są własnie pierwsze 2 tygodnie. Większość dziewczyn wtedy jest wrakiem człowieka. Potem już zaczyna być łatwiej.
Za mną już prawie 2,5 miesiąca czekania i przeszłam z tym już na porządek dzienny. Wiadomo, czasem są gorsze dni albo gdy wychodzę z widzenia. Ale wiem, że jemu się nie dzieje tam krzywda. A to, że tam siedzi jest tylko kwestią czasu. Wyjdzie i jeszcze go będę miała dosyć wink
Dla nich tam za kratami ważne jest, żeby wiedzieć, że ktoś na nich czeka, że nie są sami. I przede wszystkim lepiej im nie okazywać tego, ze sobie nie radzimy, bo wtedy i im będzie ciężej. Oni tam mają dużo czasu na przemyślanie i łatwo tam o załamanie się. A jeśli wiedzą, że jest wszystko okey i nie muszą się o nic martwić to jest im na pewno dużo łatwiej.

196

Cześć dziewczyny.
U mnie mija 5 miesiąc czekania na mojego G , od tamtej pory byłam tylko raz na widzeniu , które dostałam po 4 miesiącach ;/ ponieważ dalej jest na 'sankcji' a trafiła się Pani sędzina nie zbyt sympatyczna i brak zgody ;/  . Widzieliśmy się parę razy w sadzie na sprawach , poza tym nic . Listy piszemy do siebie cały czas , wiadomo idą do 2 tygodni wiec nasz kontakt jest ograniczony . Za miesiąc kończy się sankcja i mam nadzieje ze nie będzie znowu przedłużenia. Początki - pierwsze 2 miesiące bardzo trudne , z czasem trzeba się przyzwyczaić i zająć się czymś bo inaczej człowiek by psychicznie nie wytrzymał , wiadomo łatwo nie jest ale trzeba być silnym za dwoje . Jeżeli jest tu jakaś dziewczyna ,która chciałaby porozmawiać , wsparcia to z chęcią popisze .
Pozdrawiam was czekające i te doczekane smile !

197

Każda z nas czekająca nie ma łatwo. Kara naszych panów odbija się również na nas. My zostajemy same, z dziećmi lub bez, ale znajomi nie wszyscy rozumieją, rodzina zdarza się, że też nie. Ja czekałam trzy lata. Oby na tym był koniec, ostatnia rata naprawy szkody do końca listopada musi być wpłacona i koniec z widmem więzienia. Nie pamiętam jak długo nie wychodziłam z domu kiedy mojego zamknęli, tydzień, może dwa. Żyłam od listu do listu, od telefonu do telefonu. Tylko na to czekałam. Ale musiałam wziąć się w karby bo mieliśmy maleńką córeczkę. Z czasem jest łatwiej. Płaczcie, krzyczcie kiedy nikt nie słyszy- macie pełne prawo. Czasem pomagało mi wyjście samemu na krótki spacer i wykrzyczenie w świat swojej złości i bezradności.  Gdyby któraś chciała popisać zapraszam ponownie. Pozdrawiam wszystkie czekające i te które się doczekały. Dziewczyny jesteście mega silne, powodzenia smile

198

Zaraz minie pol roku jak moj M wyszedl. Jak wyglada nasze zycie? Moze nie az tak calkiem kolorowo, sa problemy zycia codziennego, ale idziemy dalej. Trzymamy sie siebie, wspieramy, kochamy. M od stycznia idzie do szkoly. Spodziewamy sie bobasa. Jedni pomysla "ostro pie*dolnieta" to ja wam odpowiem "pierd*lnieta, ale w ch*j szczesliwa" bo mam swoja milosc w koncu kolo siebie.
Dziewczyny jesli jestescie pewne, ze to ten badzcie silne, wytrzymajcie. Bo ten czas tak naprawde mija bardzo szybko. Trzymam kciuki za wasza wytrwalosc i sercem jestem z wami

199

Mery90 Gratuluję i życzę szczęścia i powodzenia w miłości big_smile Gratuluję bobasa i życzę szczęśliwego rozwiązania smile Kobietki jak widać można dać radę. Nie traćcie nadziei, nadchodzą święta. Nacieszcie się nimi na tyle na ile będzie to możliwe. A dla pań czekających niesamowita historia pary, którą dzieli 9 tysięcy kilometrów, dalej są razem od dziesięciu lat. On w więzieniu, ona w Stanach Zjednoczonych. Szczegóły tu - http://kobieta.wp.pl/wiadomosc.html?wid … rc01=6a4c8 .

200

Witajcie... pierwszy raz tu jestem i pierwszy raz wpisalam w Google mój mąż jest w więzieniu i tak też się tu znalazłam. Chyba dlatego ze mamy dziś 1 dzień Nowego Roku a ja już 4 rok  spędzam go sama bez meza... mam nadzieję ze ostatni już rok...dziś smutek Ale od prawie 4 lat radzę sobie. Widuje mojego męża raz w miesiącu i jeżdżę do niego tysiąc kilometrów. Niemieszkam w Polsce. Chciałam Wam wszystkim powiedzieć ze tylko modlitwa i obecność Boga sprawia że mam siły i cierpliwość czekania na niego. Bez wiary było ciężko. Ale postanowiłam zbliżyć się do Boga i teraz jest zupelnie inaczej...lżej i łatwiej...bez niego niedalabym rady tyle czekac w dodatku niemamy dzieci a moja rodzina jest 3,500km stąd. Dni lecą jak szalone i czekam na ten dzień kiedy znowu Bede razem z moim ukochany...myślę że już w tym Nowym Roku 2016jeśli Bóg zechce. Dziękuję i pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości i mam nadzieję ze mogłam komuś pomóc...

201

Kiedyś po rozstaniu miałam tak samo. było dramatycznie ale Ty masz te komfort że on wyjdzie masz po co żyć i dla kogo walczyć. Trzymam kciuki.

202

Cześć Wam.
Teraz ja jestem w takiej sytuacji. Czytałam te forum kiedys wasze wpisy. Bardzo Wam współczułam. Mówiłam sobie ze ja bym tego nie wytrzymała. Teraz... Eh. Nie jem nie pije.. Cos okropnego. Pierwsza noc była koszmarem. Staramy sie o dozór elektroniczny. Kurator chce nam pomoc. Mamy tez dobre uzasadnienie. Wszystko zależy od sadu. Co najlepsze mój kochany trafil tam nie ze swojej winy. Nasze prawo jest do du.. I jego zasady. Miało być tak pięknie. Staraliśmy sie caly czas o dzidzie. Termin ślubu i wesele. Wszystko bym dala żeby z nim tam być.

203

Witam dziewczyny! Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Potrzebuje Was!

204

Ja jestem. Mimo ze temat juz jak wiadomo mnie nie dotyczy

205

Witam Was dziewczyny
Straliśmy się o dziecko 1,5 roku . Między czasie zaklepaliśmy salę , najlepszy zespół , fotograf najlepszy w mieście . W końcu w wieku 30 lat wyjdę za mąż . Do wesela już niedaleko rok , super jestem w ciąży . Boże taka wielka radość aż tu nagle wszystko prysło . 2 miesiące temu będąc w 3 miesiącu ciążku o 6 rano zaczęli walić w drzwi policjanci . Zabrali go  siedzi na sankcji na razie na 3 miesiące czekamy do sprawy . \Prokurator postawił zarzut grozi mi od 3 do 15 lat wiezienia . Jest ciężko , okropnie . Staram sobie z tym radzić ale nie wiem jak długo pociągne. Powtarzam sobie że dam rade że pomogę mu ... nie wiem co mam robić .? Uczucie jest okropne , ból ,, żal .... Licze na niski wyrok ale co bedzie jak to okaże się z górnej półki . Jak sobie radzicie ? Długo czekacie ?

206

Zawalił mi się świat 8 miesięcy temu, gdy m go zabrali... 2 dni do ślubu... a tu wjeżdza kryminalna przy dzieciach go rzucają, biją, rozwalają wynajmowane mieszkanie... Zostałam sama z trójką dzieci, bez dachu nad głową (właściciel wyrzucił mnie w ciągu tygodnia)... bez pracy... Wróciłam do domu rodzinnego gdzie chyba już bym wolała ośrodek... I tak wegetuje ósmy miesiąc... mówie sobie dam rade, ale nie daje...
Za 3 miesiące mam operacje, 3lata na nią czekam. Dzieci pod opieką różnych lekarzy specjalistów, kardiolog, neurolog, pulmonolog, laryngolog. Ja ortopeda i onkolog... Wniosek o przerwe w karze - blacha. Apelacja - Blacha... :-( nie jem nie śpie chodzę nerwowa. A jeszcze tyle czekania.... Mimo to jak jest czekam, bo wiem, że on jest wszystkim czego tak napradę chce...

207

Cześć dziewczyny,

Trzy lata temu policja zabrała mojego chłopaka. Dwa lata trwało postępowanie przygotowawcze i to był najtrudniejszy okres. Przetrwaliśmy. Od roku odbywa karę pozbawienia wolności i plus tego jest taki, że mamy widzenia i możliwość rozmów telefonicznych.
Nie jest lekko, tym bardziej, że wszyscy, którzy nazywali się znajomymi, odwrócili się na pięcie i tyle po nich zostało. Nie mam pomocy od rodziny, ani od znajomych, ze wszystkim jestem sama. Na szczęście jestem kobietą niezależną i weryfikacja znajomych wyszła mi tylko na dobre...
Od kilku miesięcy staramy się o przepustki, mój chłopak od początku przebywania w więzieniu zachowuje się wzorowo, ma bardzo dobre opnie, pracuje.
Rozmawiał wielokrotnie z wychowawcą na temat przepustek, a ten za każdym razem robił mu nadzieję, z której nic nie wynikało.
Postanowiłam porozmawiać bezpośrednio z kierownikiem OZtu. Rozmowa z nim dała mi ogromną nadzieję, tak jak w przypadku rozmowy mojego chłopaka z wychowawcą. Przyznał mi rację, że mój chłopak ma możliwość zresocjalizowania się i wysłał do mnie kuratora, który wystawił idealną opinię środowiskową, ponad to wysłał mojego chłopaka do psychiatry, który miał zweryfikować czy ma on jakieś uzależnienia. Oczywiście kolejna opinia była wzorowa, opinia wychowawcy jest wręcz rewelacyjna, kierownik kuchni, na której mój chłopak pracuje, wstawił się za nim do kierownika OZtu i niestety nawet to nie było wystarczające, aby otworzyć mu KO.
Poszłam do Dyrektora, a rozmowa z Dyrektorem byłam na tak niskim poziomie, że do tej pory ciężko mi w to uwierzyć.
Jestem kobietą wykształconą, na wysokim stanowisku, a tam poczułam się jakbym była nikim. Dało mi to obraz tego, jak więźniowie są traktowani przez Administrację.
Bardzo zależy nam na przepustkach, może któraś z Was miała podobną sytuację i podpowie mi w jakim kierunku najlepiej pójść.
Mojemu chłopakowi zostały 3 tala.

208

Witam. Mojego chłopaka zatrzymali prawie tydzień temu. Na dwa miesiące. Jestesmy razem od 2 lat. Prze ten czas mieszkamy razem i oprócz pracy nie rozstawalismy się wogole. Nie wychodziłes my nawet osobno ze znajomymi. Jest mi bardzo ciężko, nie potrafię normalnie funkcjonować.. wzięłam kilka dni wolnego w pracy. Nie wychodzę z domu,ciągle. W domu mam w sumie dobry kontakt jedynie z mama (mieszkamy z moimi rodzicami) i jak ona wychodzi gdzieś to idę za nia nie mogę długo wysiedziec sama. Przez ten czas miałam z nim kontakt przez 2 minuty,ponieważ nie ma z czego do mnie dzwonić a list z karta nadal nie dotarł,nici z naszego widzenia w ten weekend ponieważ nie mam z nim kontaktu.. nie wiem co robić żeby zacząć funkcjonowac w miarę normalnie.

209

Hej wszystkim. Mojego chlopaka policja zabrala kilka dni temu. Mieszkamy w wielkiej Brytanii wiec zostal on deportowany do Polski. Ma do odsiedzenia 1 rok i dwa miesiace bo w momencie kiedy kilka lat temu wyjezdzal za granice mial wyrok w zawieszeniu i nie powiadomil swojego kuratora ze wyjezdza i odwiesili mu wyrok. Poznalismy sie tu w Anglii , jestesmy razem ponad poltora roku i wynajmujemy razem mieszkanie. Wiedzialam o tym ze ma on odwieszony wyrok i oboje liczylismy sie z tym ze predzej czy pozniej bedzie musial ta kare odbyc i planowalismy odlozyc troche pieniedzy by mogl sie on spokojnie sam zglosic na odbycie kary zeby miec to juz za soba. No ale niestety stalo sie to z nienacka. I tak od momentu kiedy zostalam sama w naszym mieszkaniu to nie potrafie normalnie funkcjonowac.. Kiedy mam wolne siedze caly dzien w domu i tak naprawde nie robie nic .. Wiadomo ze musze chodzic do pracy wiec wtedy przestawiam sie i zaczynam udawac normalna chociaz w srodku mam taka pustke i czuje sie jakbym zyla w jakims wyimaginowanym swiecie. Zjem cos czasami bo musze.. Nie mam ochoty z nikim rozmawiac.. Wiem ze powinnam wyjsc do ludzi ale nie potrafie sie zmusic nawet do wyjscia do sklepu a co dopiero z kims sie spotykac. Bede czekac na niego w najlepszym wypadku wyjdzie po 8 miesiacach i staram sobie czesto wyobrazac moment kiedy on wychodzi i znow mozemy byc blisko i cieszyc sie soba nawzajem. Teraz juz wiem co to znaczy bol tesknoty i jak silny potrafi on byc... Pozdrawiam

210

och jej, wy wszystkie wierzycie, wybaczacie, cierpicie " w imie milości" a wasi biedni, " niewini" PRZESTĘPCY zapewne siedzą przez wszystkich innych wrednych ludzi dookoła. Jasne, możecie sobie wierzyc w to. O ile rozumiem, że ktos popelnia błąd i ma JEDEN wyrok za coś tam, to niestety, dla mnie jest absurdalne wierzyć w misia, ktory ma po kilka, kilkanascie wyroków, wychodzi i wraca do więzienia, niczego sie nie uczy i zapewnia, że was tak kooocha. No coz , rozumiem, ze to tez sposób na życie. Niemniej szkoda mi waszych dzieci, ktore nie sa niczemu winne. Was nie, bo pierwszy post napisala pani, która wiedziała, że jej chłopak ma KILKANAŚCIE WYROKÓW!!!

211

A Ty po co sie wypowiadasz skoro nie masz o tym zielonego pojecia? Zycze Ci z calego serca zeby spotkalo Cie cos podobnego wtedy moze zrozumiesz ze nie kazdy kto trafia do wiezienia jest PRZESTEPCA jak to napisalas. A to forum jest dla kobiet ktore chca znalezc oparcie u osob w podobnej sytuacji wiec skoro masz takie zdanie a nie inne to zajmij sie soba i nie komentuj nie potrzebnie o czyms o czym nie masz zielonego pojecia smile Rzygac mi sie chce jak widze ludzi z podejsciem takim jak Ty smile

212 Ostatnio edytowany przez ZłaKobieta. (2017-05-08 19:12:51)

Ale spokojnie dziewczyny, po co te docinki i ostre słowa? Każda z nas ma prawo żyć według swoich zasad i przekonań smile

213

Needmooore napisał/a:

A Ty po co sie wypowiadasz skoro nie masz o tym zielonego pojecia? Zycze Ci z calego serca zeby spotkalo Cie cos podobnego wtedy moze zrozumiesz ze nie kazdy kto trafia do wiezienia jest PRZESTEPCA jak to napisalas. A to forum jest dla kobiet ktore chca znalezc oparcie u osob w podobnej sytuacji wiec skoro masz takie zdanie a nie inne to zajmij sie soba i nie komentuj nie potrzebnie o czyms o czym nie masz zielonego pojecia smile Rzygac mi sie chce jak widze ludzi z podejsciem takim jak Ty smile

Widzisz, a ja wam życze, żebyście sie ogarneły, bo szkoda waszych dzieci.
I nie zyczę wam  zle , w przeciweństwie do pani, ktorej slowa zacytowałam.
Nie,   nie każdy jest przestępcą , kto trafia do więzienia.. Jasne.....hahaha, ale dowcip ... Gdybyś napisała do aresztu - no to jeszcze można przyjąć- ale do więzienia idą ludzie SKAZANI prawomocnym wyrokiem, więc wybacz, żadne aniołki. Mam prawo do własnego zdania, nawet mam prawo je wyrazic i to nawet tutaj, na tym forum. Nikogo nie obrażam, a Wy tworzycie sobie kółko wzajemnej adoracji i utwierdzacie sie, jakie to macie wspaniałe życie. Wasza sprawa, nic mi do tego - niemniej, uwierzcie, mozna miec inne zdanie, niz wy.  Rozumiem, że zabolało, jak wam ktoś prosto w oczy mówi, że zadajecie się z przestępcami.....
Wszystkiego dobrego Wam zycze.

214

Hej trafiłam na ten wątek z dniem dzisiejszym jak zamknęli mojego mężczyznę na sankcje na 5 miesięcy a później wyrok. Na szczęście zdążyłam się z nim pożegnać pod sądem. Jest dopiero 1 dzien bez niego i łzy cały czas lecą a czuję że będzie tylko gorzej boli mnie myśl że kocham go nad życie a już prawdopodobnie nie będziemy razem...nie wiem czy wytrzymam tak długo czy to możliwe że przez to że długi czas nie widzi się bliskiej osoby to uczucie mija ?

215

Witam.
Szukam dziewczyny(wsparcia) która tak jak ja dopiero weszła w to piekło.
Mój narzeczony którego kocham nad życie trafił za kraty na 2 lata. Jestem pierwszy raz w takiej sytuacji nie mogę sobie poradzić z tęsknota płaczem i bólem.
Boje się ze czas nic nie zmieni jak pomyśle ile jeszcze przede mną i ta samotność to nie chce mi się żyć jeśli jesteś w podobnej sytuacji albo przeszłaś to co ja proszę skontaktuj się ze mną może to mi pomoże.
Spędzaliśmy ze sobą 24h na dobę ponieważ prowadziliśmy razem firmę teraz wszystko w domu przypomina mi o nim naprawdę nie daje rady ;(((

216

Popieram slowa catagi w 100%.  A podobno "łobuz kocha najbardziej", według słów pewnego dennego zespołu disco- polo wink

217

A nie boli Was ze wasz facet zlamal prawo? Oprocz tesknoty mi by bylo Ciezko sobie poradzic z tym, ze mezczyzna SWIADOMIE narazil szczescie swoje i swojej rodziny. Nie potrafilabym chyba znowu zaufac.

218

Mam niezłą bekę z tego wątku. Wszyscy tacy dobrzy i siedzą za niewinność. Tylko to złe państwo się nad wami mści.

219 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2018-12-19 15:08:49)

cataga napisał/a:

och jej, wy wszystkie wierzycie, wybaczacie, cierpicie " w imie milości" a wasi biedni, " niewini" PRZESTĘPCY zapewne siedzą przez wszystkich innych wrednych ludzi dookoła. Jasne, możecie sobie wierzyc w to. O ile rozumiem, że ktos popelnia błąd i ma JEDEN wyrok za coś tam, to niestety, dla mnie jest absurdalne wierzyć w misia, ktory ma po kilka, kilkanascie wyroków, wychodzi i wraca do więzienia, niczego sie nie uczy i zapewnia, że was tak kooocha. No coz , rozumiem, ze to tez sposób na życie. Niemniej szkoda mi waszych dzieci, ktore nie sa niczemu winne. Was nie, bo pierwszy post napisala pani, która wiedziała, że jej chłopak ma KILKANAŚCIE WYROKÓW!!!

zawsze znajdą się amatorki patologii. Nie przeszkadza im, że ich słodki misiu kogoś okradł, pobił czy zgwałcił... Ktos z kilkunastoma wyrokami to juz zdeklarowany bandzior do którego normalnemu człowiekowi wstyd się przyznawać przed swiatem. Widać adoratorki takich slodziakow wyznają podobne wartości czyli ta sama liga, więc nie ma dysonansu. 
Przecież te wszystkie dziewczyny i żony gangsterów też wiedzą czym ich misiu się para. Wymuszenia, rozboje  i cięższe paragrafy... I snu z powiek im to nie spędza. Bo co ich inni obchodzą?

220

Powinni wprowadzić karę śmierci dla takich osób, oni się nie chcą zmienić tylko robią ciągle to samo i dobrze im z tym. Jeszcze musimy ich utrzymywać... Co do dziewczyn tych bandziorów to braknie słów, klapki na oczy i MIŁOŚĆ zwycięży wszystko, jeeej. Co z tego że inni przez nich cierpią, przecież dla nich on jest ideałem który po prostu taki jest. Pewnie jeszcze pochwalają ich zachowanie i zachęcają, po co mają się ograniczać.

Posty [ 166 do 220 z 265 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Tęsknota za chłopakiem w więzieniu.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018