Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 131 do 152 z 152 ]

131

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

ja generalnie załapałam dzisiaj trochę doła... ale nie wiem co  powodem... może zmęczenie przeprowadzką, może natrętne myśli... jest lato.. powinnam się cieszyć:)

mój kochany braciszek pojechał daleko;( i nie będę go widzieć teraz... kurcze... strasznie mnie zawsze wspiera

Zobacz podobne tematy :

132

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

szczypto ja wczoraj tak mialam dołka i tęsknota wszystko , nie mrtw sie masz nas smile

gdzies zniknela szirina i ciekawe jak tam ona dzisiaj z nastawieniem?

133

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

no aktualnie przymusowo odpoczywa od forum:P z tego co mi wiadomo:)


wysłałam Ci mailem moje gg jakbys chciała się odezwać

co do doła... chyba najbardziej mnie dzisiaj jednak przybiło to, ze mój brat pojechał daleko.... i nie wiem kiedy go teraz zobacze...

134

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

dziewczyny jakoś zaczynam sobie radzić , ale uczucia przeplatane z tęknotą bólem , ale też ze złością i wściekłością czyżby inny etap wskakiwał?? sama nie wiem co jest lepsze już , choć nerwy dalej potrafią towarzyszyć w ciągu dnia.

A wy jak?

135

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

Hej ja wrcilam , powiem wam jedno wyjazd na 2 tyogdnie dobrze mi zrobil. pracowalam , a w osatni weekend porwali mnie nad Chancze, calkowity relax.. moglam robic co chce, wolnosc.. piekne widoki... fasni ludzie smile tego mi bylo trzeba. Przekonalam sie ze jestem wartosciowa kobieta i ze wiecej nie pozwole sobie na takie trktowanie smile  Dorotka do przodu , zmus sie jakos, pokonaj to w sobie, nie jest tego wart i nigdy nie bedzie, nie po tylu latach i chocbys nie wiem co robila nie zminiesz ani jego ani pewnie on sam sibie tego nie umie. Idx do przodu... tylko tak sprawisz ze bedzie lepiej smile

136

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

a witam Yvonne super że tak wypoczełaś i pewnie , że jesteś superwartościowa , a ten burak nie widział bo jest burakiem i nic nie widzi ma zarośnięte oczy.

Ja pomalu sobie radze i aż dziwnie że już o nim tak nie myśle czyżbym go tak nie kochala bardzo?? że mi sie tylko wydawało że to miłość a to było uzależnienie??
miesiac minął aż  w szoku jestem , że mi lepiej teraz jak pomyśle jak mnie traktował to niech sobie to wssadzi gdzieś

137

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

Szkoda że ja coś o tym wiem... wczoraj zostawil mnie facet 6 lat razem w styczniu byly nasze zareczyny....

138

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

doniu nie przejmuj sie widocznie nie był tego wart,,,,,,,,,,,,,,,, im najprosciej sie wycofac to w ich stylu

139

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

Ciesze sie Dorotka, widzisz ten czas jednak robi z namszymi uczuciami swoje, dochodzimy do pewnych wnioskow. Ja jak glupia jescze probowalam walczyc i sama siebie tym skompromitowalam i ponizylam. Ale na przyszlosc bede wiedziec "poczekaj poczekaj i jescze raz poczekaj!!" Z perpesktywy czasy to wszystko wyglada inaczej smile A takie kobiety jak my( i tu duzo by wymieniac)  zasluguje na kogos lepszego smile  na zycie w ktorym to oboje strony zabiegaja o siebie tworzac kształ miłosci smile

140

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...
88Yvonne88 napisał/a:

Ja jak glupia jescze probowalam walczyc i sama siebie tym skompromitowalam i ponizylam.

Nie nie nie Yvonne i jeszcze raz nie!
Nie możesz myśleć, że skompromitowałaś się próbując walczyć!
Wręcz odwrotnie, wielka jesteś, że próbowałaś, że poświęciłaś swoją dumę w imieniu was dwojga. Że choć przez chwilę wierzyłaś, że możesz jeszcze coś zrobić.
A że nie wyszło? Trudno, jego strata!!! Niech spada na drzewo. W każdym bądź razie ty sobie nie możesz nic a nic zarzucić!
Zrobiłaś co było w twojej mocy i chwała ci za to! :-)

141

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...
Szczypta_cukru napisał/a:

juz to mowiłam... to czego my chcemy ma sie nijak do tego jak jest

i to ze my chcemy nie znaczy ze ktos sie zmieni... tak to nie działa

PRAWDA!!!
Od naszego chcenia czy nie chcenia ON sie nie zmieni - zmiana musi wyjsc z czlowieka, z jego checi do zmiany, checi odnalezienia lepszej drogi.
A do tego trzeba wiele sily i samozaparcia.
Dlatego tak niewielu sie to udaje.

142

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

Dokładnie potwierdzam można robić wszystko a i tak sie nic nie wskóra kompletnie , można sie dwoić troić , można olać , można płakać smiac sie stroić wychodzić gdzieś pod nos wszystko dawać głaskać tulić a on i tak bedzie miał to gdzieś

143

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

pollyanna moze źle sie wyrazilam, nie zaluje tego ze sie staralam, pewnie nie raz jescze poswiece sie dla kogos ale a pewna dawka rozsadku. Zaluje Tylko tego jak on niedawno na mnie popatrzyl... po tym wszystkim co robilam, po tym jak o nas walczylam. . No tak jakbym nigdy nie mogla znaleźć sie w miejscu gdzie on jest.. To uczucie bylo najgorsze.
Ale wiesz  spotkalam go pare dni temu... i patrzyl na mnie calkiem inaczej.. dluzej.. chcial sie przywitac ale tym razem to ja odwrocilam glowe... Moze juz zrozumial jak wiele dla mnie znaczyl i ze rboilam to wszystko z milosci. I moze zroumial tez jak ja sie czulam kiedy on udawal ze ja nie istnieje. Choc przyznam ze to zachowanie to nie "ja" Nie mam nic do niego, juz nie istnieje dla mnie w kategori mezyczna nazywam go Panem A , i tak juz zostanie. Wiem ze juz go nie kocham.. to nie byla milosc.. nie takiej milosci pragne. A pewnie ze jego strata , moze juz nigdy nie znajdzie takiej kobiety ktora byla w stanie zrobic dla niego wiele o wiele za wiele wink Ale wiem ze znajdzie sie ktos kto bedzie wart tego wszytkiego smile


A co do zmian.. jesli naprawde mu zalezy, jesli darzy was tym mocnym uczuciem zmieni sie, postara... a jesli nie to dla mnie jednoznaczne...
I dlatego nie ma co sie przejmowac takim "owsikiem" nie docenia to narazie... !!
Z czasem przyjdzie i ulga... smile

144

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

oby przyszła ulga Yvonne mój na mnie nie patrzy jakbym była trendowata poprostu , ale mam go w nosie już , trudno czzas mi pomaga byle jak najszybciej uśmierzył moj ból

145

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

No wiem Dorotko ze Tobie gorej bo widujesz go czesto ale uda Ci sie. Przejdź kolo niego z glowa podniesiona do gory z usmiechem na twarzy ale wcale nie kierowanym w jego strone, a nawet jesli w jego to on bedzie tym bardziej zdezorientowany ..;)    Ze mnie wszystko ulecialo... nie ma tego mezczyzny jest pan A tak jak pisalam . I tak zostanie... ludzie ktorzy tak potrawia zbeszczescic wszystkie uczucia, i wartosci drugiej osoby sa dla mnie "obcy" , i beda dopoki nie zrozumieja co w zyciu jest wazne... i nie docenia tego co daje im los smile

146

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

oj tak bardzo dobrze robiszzz , dla mnie on jest stracony choć dzisiaj popłakałam ale nad sobą , że mi sie tak trafiło , że nawet w tej miłości gdy oddajesz komuś wszystko to jeszcze masz wieksze kłody pod nogami, czasem ta złość jest na niego na mnie samą , może kogoś ma trudno , ja już sił nie mam szkoda że serce rozumu nie chce jeszcze słuchać

147 Ostatnio edytowany przez nell999 (2010-07-22 19:19:31)

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...
Dorota85 napisał/a:

oby przyszła ulga Yvonne mój na mnie nie patrzy jakbym była trendowata poprostu , ale mam go w nosie już , trudno czzas mi pomaga byle jak najszybciej uśmierzył moj ból

Moj ex tez omija mnie dalekim lukiem smile troszke mu sie dalam we znaki jak sie rozstawalismy wink chyba obudzilam w nim "bojazn Boza" hehe smile

Czas to najlepszy lekarz - na pewno da Ci ulge...

3maj sie Dorota85 - nie jestes sama, pamietaj smile

148

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

Dzieki Nell , tak jak piszesz czas jest najleppszy , muszę inaczej przestawić sobie życie najgorzej że widze że jeszcze próbuje żyć jego życiem i to jest błędne męczy mnie to,,,, boje sie że już nigdy nie będzie tego co kiedyś tego uczucia zakochania, dreszczu i że bede wiecznie o nim pamietac

149

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...
Dorota85 napisał/a:

boje sie że już nigdy nie będzie tego co kiedyś tego uczucia zakochania, dreszczu i że bede wiecznie o nim pamietac

Ocho... widzę, że mamy te same lęki :-(
Czy i inne dziewczyny tak mają? Nie chodzi mi o sam strach, że już nikogo nie spotkam, nie poznam... Ale że to nie będzie już taka sama miłość (o ile w ogóle będzie...) jak z nim...
Chociaż z drugiej strony nie powinna być taka, bo to, co było, było destrukcyjne i złe. Zaczynam się tego uczyć i to rozumieć.

Dorotka... ty jesteś wciąż uzależniona od niego... Głowa w górę, myślę że zaczniemy żyć w momencie, kiedy uświadomimy sobie, że nasze życie może - i powinno - płynąć niezależnie od niego...

150

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...
Dorota85 napisał/a:

Dzieki Nell , tak jak piszesz czas jest najleppszy , muszę inaczej przestawić sobie życie najgorzej że widze że jeszcze próbuje żyć jego życiem i to jest błędne męczy mnie to,,,, boje sie że już nigdy nie będzie tego co kiedyś tego uczucia zakochania, dreszczu i że bede wiecznie o nim pamietac

Dorota85/pollyanna
Nie tylko Wy macie takie leki - tez tak mam caly czas. Nie wierze w to ze kiedys ktos obudzi we mnie takie uczucia jak ex... Ze przy nikim innym nie zadrzy to cos w srodku...
Ale mam nadzieje ze to minie, tak jak minal bol i pustka w srodku, z ktora borykalam sie przez pierwsze cztery miesiace po rozstaniu. Skoro to mi przeszlo to dlaczego cokolwiek innego ma trwac?
Zaczelam traktowac cale to doswiadzenie jak chorobe - na poczatku mial byc katar ale nieco mi sie przeciagnal wink. Nawet najgorsza choroba - o ile cie nie zabije - mija; tak wiec, skoro nadal zyje smile, wypatruje dnia kiedy nareszcie bede "wyleczona" i zamkne za soba drzwi do przeszlosci...
Wam zycze tego samego smile

Pierwszym moim krokiem do tego jest postanowienie o unikaniu wspolnych znajomych - na szczescie nie bylo ich wielu. Zbyt czesto slyszalam od nich co sie dzieje w jego zyciu i nowym zwiazku. Przejmowalam sie jego problemami, chwilami nawet chcialam zadzwonic i zaoferowac swoja pomoc - kretynka! Wiec koniec!
Mam nadzieje ze mi sie uda smile I ty Dorota85 chyba tez powinnas jakos sie odseparowac.
Na pewno nie zaszkodzi...

Powodzenia smile

151

Odp: Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

hehe kochane mnie to ciezko bo on mieszka na przeciwko a swój samochód parkuje jak na złość pod moim balkonem by to szlak, wiem każda znas ma takie uczucia i lęki z tym związane ja sie staram odseparować a nawet nie chce go widzieć a jak go ukratkiem zobacze serce mam w gardle tak wali i aż cała wewnętrznie chodzę.

Wiem że to czas tylko pokaże , mnie si ewydaje że po tylu latach to sama nie wiedziałam czy kocham bo czasem to pytanie mi przychodziło do głowy , ale chyba właśnie uzależnienie ale na szczeście z każdego uzależnienia można wyjść

Posty [ 131 do 152 z 152 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Wszystko dałam temu człowiekowi, a teraz nie umiem się pozbierać...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024