Smok Wawelski pożerający prawiczków, nie miałby źle.33-letni prawiczek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Smok Wawelski pożerający prawiczków, nie miałby źle.33-letni prawiczek

Strony Poprzednia 1 12 13 14

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 781 do 829 z 829 ]

781

Odp: Smok Wawelski pożerający prawiczków, nie miałby źle.33-letni prawiczek
pawlo.waw napisał/a:

Ostatnie kilka stron stanowiło odejście od tego, co towarzyszyło temu wątkowi od jego początku, czyli odnoszenie się do mojej przeszłości. Teraz znów ten temat został przywołany. Pytanie po co? Czy naprawdę chcecie, żebym co któryś tam post rozrywał przed Wami szaty i bił się w pierś? Zwłaszcza, że swoje błędy poznałem i uczę się, by ich nie popełniać, a przyszłość daje nadzieję, na odmianę mojego samotnego losu. Nie lubię tego ciągłego szukania winowajcy. Ale specjalnie dla Ciebie Penta odpowiem Ci w ten sposób. Patrzysz na świat zero-jedynkowo, a on nie jest taki. Nie jest czarno-biały. Życie zwłaszcza w relacjach międzyludzkich bywa skomplikowane. Przykładowo, czy w sytuacji gdy starałem się poderwać dziewczynę, jedną, drugą, trzecią, byłe m dobry dla niej, robiłem to najlepiej jak w swoim mniemaniu potrafiłem (i uważałem, że tak być powinno), a ona wybrała innego, to czy to też moja wina? Może ktoś powie, że tak, bo przecież nie byłem taki jak tamten inny facet, ale czy aby na pewno byłaby to uczciwa ocena? To tylko przykład pokazujący złożoność tematu. Ja bym proponował nie patrzeć już na to kto był winny, a kto nie. To, że popełniałem błędy szukając dziewczyny, będąc na przykład za mało śmiały, za mało zdecydowany, to fakt bezdyskusyjny. Ale czasami ten brak zainteresowania dziewczyn i tak bez mojego działania (na plus czy minus) miał miejsce niezależnie i to również jest fakt.

Kobiet się nie podrywa przez bycie dobrym. Dla tego poszła do innego. I tak , to tylko i wyłącznie twoja wina.

Zobacz podobne tematy :

782

A niech Ci będzie Panie Mariuszu. smile

783

Tylko, że tutaj Mariusz naprawdę ma rację.
Jak jesteś za dobry dla kobiety to ucieknie od Ciebie szybko, potwierdził mi to nawet ostatnio znajomy, który spotykał się z kilkunastoma dziewczynami.
Dopiero jak przestał być ,,nice guy" to zaczął odnosić z nimi sukcesy.

Johnny89 napisał/a: ,,Większego wazeliniarza jak ty bagienni to nie widziałem"

784

Wniosek taki że trzeba być zwykłym skur..... który nie pier.... się w tańcu, czyli typowym bad boy-em.
Dobroć nie jest w cenie.

785

Tom94 napisał/a:

Wniosek taki że trzeba być zwykłym skur..... który nie pier.... się w tańcu, czyli typowym bad boy-em.
Dobroć nie jest w cenie.

Tylko że bad boye to podniecają jedynie niedojrzałe kobiety. Ja to radzę być elastycznym przy kobietach, nie miłym gościem ale i nie sku*wiałym chamem.

786

Dalesz czekasz aż trafi się jakaś mamuśka i wytrze Ci gile z noska?

Ah, women. They make the highs higher and the lows more frequent.

Witaj na forum psycholi. Tu twoje problemy zyskają nowy wymiar.

787

Nie wiem po co Ty autorze tak desperacko na siłę szukasz tej kobiety? Nie każdemu jest dane być w związku i na siłę tego nie zmienisz.
Lepiej być samemu niż z byle kim, idź na divy poużywaj i będzie git.

788

mariusz30 napisał/a:

Nie wiem po co Ty autorze tak desperacko na siłę szukasz tej kobiety? Nie każdemu jest dane być w związku i na siłę tego nie zmienisz.
Lepiej być samemu niż z byle kim, idź na divy poużywaj i będzie git.

Już mu to pisałem ze jest desperatem ale on sie wypiera bo nie widzi samego siebie z boku. Ale nie pisza mu taki rzeczy, żeby poszedł na dziwki bo to też świadczy z kolei o tobie źle. Tez sobie z kobietami najwidoczniej nie radzisz. A co związków, to owszem, troche racji masz ale tylko trochę. Bowiem można sobie znaleźć odpowiednia kobietę z którą będziesz szczęsliwy zamiast zamiast brać pierwszą lepszą. Ale to trzeba szukać takiej bo te najbardziej wartościowe wiedzą o tym ze są wartościowe i rzadko wykazują inicjatywe bo po prostu nie muszą.

789 Ostatnio edytowany przez Legat (2022-06-28 11:12:20)

Be. napisał/a:

Dalesz czekasz aż trafi się jakaś mamuśka i wytrze Ci gile z noska?

Nie tylko. Wesprze też dobrym słowem. Za rękę do celu doprowadzi. smile

I'm a man.

790

Ten wątek jest nietypowy, bo choć stworzony na forum kobiet, przyciągnął w zdecydowanej większości komentarze panów. „Ciekawy” o tyle, bo oprócz merytorycznej i momentami fajnej dyskusji, był również miejscem wylewania przez niektórych panów swoich frustracji i ataków na mnie, które z rzeczową krytyką nie miały nic wspólnego, a były najpewniej próbą radzenia sobie z ich własnymi kompleksami. Forumowiczowi, który co rusz posądza mnie o bycie desperatem, po raz kolejny (ale już ostatni) trzeba wytłumaczyć tę kwestię, że to jest forum i tu się pisze o swoich problemach, a twierdzenie, że zachowuję się jak desperat w realnym świecie, jest całkowicie bezzasadne. Niepokoi ten jego upór w tym przyjętym przez niego twierdzeniu, który albo świadczy o problemach ze zrozumieniem prostego tekstu, albo jest wynikiem jego ograniczonego myślenia. Tak czy tak nie dobrze. Ale to nie mój problem, tylko jego. Obecnie ten wątek jest mi w ogóle do niczego niepotrzebny. Mało tego, gdyby była taka opcja skasowałbym go, bo w mojej obecnej sytuacji, tak jak wspominałem, do niczego mi już nie służy, a jeszcze dodatkowo istnieje ryzyko, że ktoś w nim rozpozna osobę, którą zna z realnego świata. Czytając nieprzychylne komentarze mam uśmiech na twarzy, zastanawiając się z jaką dziewczyną się umówić na kolejne spotkanie, ciesząc się ich rosnącym zainteresowaniem i dostając kolejne propozycje, co ważne, nie tylko pierwszych, ale i kolejnych spotkań. Drodzy hejterzy, nie musicie mi wierzyć w to co teraz napisałem. Wasze zdanie mnie kompletnie nie obchodzi. Kiście się tu na forum w swoich pseudomądrościach, albo jak to mi radzicie – idźcie sobie na divy, może to Wam pomoże. Ja tymczasem będę korzystał z życia poznając nowe osoby, rozwijając siebie, swoje pasje, nawiązując kontakty i relacje. Wreszcie… Są tu na forum przyjaźni, dobrzy ludzie, tacy co potrafią dodać mi otuchy, ale i po przyjacielsku skarcić, gdy coś w ich ocenie robię nie tak. Ich moje sukcesy zapewne cieszą i  oni mi szczerze kibicują. Jest tu także grupka panów, których wyjaśniła kiedyś pewna forumowiczka. Myślicie, że rozumiecie kobiety i że skoro ja nie miałem dziewczyny, to Wy więcej ode mnie wiecie o kobietach. Bzdura! Widzicie tylko jeden typ kobiet, jeden typ ich zachowań i odnosicie to do ogółu kobiet. To duży błąd i ogromne uproszczenie. Kobiety i mężczyźni są różni. W życiu spotykałem pary cichych i wrażliwych introwertyków, pary żyjące bez zobowiązań, pary o wartościach konserwatywnych, pary w których jedna i druga strona stawia na jakość życia, urodę i atrakcyjność partnera, a nie na uczucia. To pokazuje jak różni są ludzie i jak w różne mają potrzeby. Są kobiety, które chcą twardziela, ale są i kobiety, które chcą opiekuna. Nade wszystko pomiędzy nimi są też typy pośrednie, które chciałyby widzieć w mężczyźnie i jednego i drugiego. Wasze zero-jedynkowe postrzeganie świata nie jest w stanie tego pojąć.

791

pawlo.waw napisał/a:

Ten wątek jest nietypowy, bo choć stworzony na forum kobiet, przyciągnął w zdecydowanej większości komentarze panów. „Ciekawy” o tyle, bo oprócz merytorycznej i momentami fajnej dyskusji, był również miejscem wylewania przez niektórych panów swoich frustracji i ataków na mnie, które z rzeczową krytyką nie miały nic wspólnego, a były najpewniej próbą radzenia sobie z ich własnymi kompleksami. Forumowiczowi, który co rusz posądza mnie o bycie desperatem, po raz kolejny (ale już ostatni) trzeba wytłumaczyć tę kwestię, że to jest forum i tu się pisze o swoich problemach, a twierdzenie, że zachowuję się jak desperat w realnym świecie, jest całkowicie bezzasadne. Niepokoi ten jego upór w tym przyjętym przez niego twierdzeniu, który albo świadczy o problemach ze zrozumieniem prostego tekstu, albo jest wynikiem jego ograniczonego myślenia. Tak czy tak nie dobrze. Ale to nie mój problem, tylko jego. Obecnie ten wątek jest mi w ogóle do niczego niepotrzebny. Mało tego, gdyby była taka opcja skasowałbym go, bo w mojej obecnej sytuacji, tak jak wspominałem, do niczego mi już nie służy, a jeszcze dodatkowo istnieje ryzyko, że ktoś w nim rozpozna osobę, którą zna z realnego świata. Czytając nieprzychylne komentarze mam uśmiech na twarzy, zastanawiając się z jaką dziewczyną się umówić na kolejne spotkanie, ciesząc się ich rosnącym zainteresowaniem i dostając kolejne propozycje, co ważne, nie tylko pierwszych, ale i kolejnych spotkań. Drodzy hejterzy, nie musicie mi wierzyć w to co teraz napisałem. Wasze zdanie mnie kompletnie nie obchodzi. Kiście się tu na forum w swoich pseudomądrościach, albo jak to mi radzicie – idźcie sobie na divy, może to Wam pomoże. Ja tymczasem będę korzystał z życia poznając nowe osoby, rozwijając siebie, swoje pasje, nawiązując kontakty i relacje. Wreszcie… Są tu na forum przyjaźni, dobrzy ludzie, tacy co potrafią dodać mi otuchy, ale i po przyjacielsku skarcić, gdy coś w ich ocenie robię nie tak. Ich moje sukcesy zapewne cieszą i  oni mi szczerze kibicują. Jest tu także grupka panów, których wyjaśniła kiedyś pewna forumowiczka. Myślicie, że rozumiecie kobiety i że skoro ja nie miałem dziewczyny, to Wy więcej ode mnie wiecie o kobietach. Bzdura! Widzicie tylko jeden typ kobiet, jeden typ ich zachowań i odnosicie to do ogółu kobiet. To duży błąd i ogromne uproszczenie. Kobiety i mężczyźni są różni. W życiu spotykałem pary cichych i wrażliwych introwertyków, pary żyjące bez zobowiązań, pary o wartościach konserwatywnych, pary w których jedna i druga strona stawia na jakość życia, urodę i atrakcyjność partnera, a nie na uczucia. To pokazuje jak różni są ludzie i jak w różne mają potrzeby. Są kobiety, które chcą twardziela, ale są i kobiety, które chcą opiekuna. Nade wszystko pomiędzy nimi są też typy pośrednie, które chciałyby widzieć w mężczyźnie i jednego i drugiego. Wasze zero-jedynkowe postrzeganie świata nie jest w stanie tego pojąć.

Nic dodać, nic ująć. Tak trzymaj.

Zgniłe jajko wink (nie JAJKA)

792

Pawlo co z tego, że kobitki oglądasz. Karmisz się ich zainteresowaniem. Wiesz co by było z rekinem, gdyby tylko piękne ławice oglądał? No właśnie. Całej ławicy nie da się złowić.
Kiedyś obracałem się w zakonnym gronie. Zapytałem raz jednego zakonnika, czy podobają mu się kobiety. Odpowiedział, że podobają i nie ma w tym nic złego. Kłopot byłby dopiero, gdyby zdecydował się na jedną.

I'm a man.

793 Ostatnio edytowany przez mariusz30 (2022-06-28 14:12:01)

Pawełku ja do Ciebie nic nie mam, pisałem Tobie z szczerego serducha bo było mi Ciebie szkoda jak przeczytałem pierwszy post. Ale już nie jest, bo widać nie doceniasz choć pisałeś wcześniej, że niby tak. Mniejsza o to...
Umówiłeś się z dwiema laskami z którymi nie wiadomo czy coś wyjdzie i udajesz teraz już wielkiego, doświadczonego (bad boya?) i chcesz na dodatek pouczać innych jak to niby nie mają traktować kobiet zero-jedynkowo. Obyś się jeszcze nie zdziwił kto miał rację. Wejdź sobie na forum o facetach (nie będę reklamował tutaj) i poczytaj historie z życia wzięte to szczęka Ci opadnie. Albo pogadaj szczerze z dobrymi znajomymi co są w związkach, choć i tak mało kto się przyzna jak ta "prawdziwa miłość" u nich wygląda. Nawet ten wątek już jest niepotrzebny, no popatrz? Jakoś szybko odzyskałeś pewność siebie i nagle kobiety walą drzwiami i oknami, hmm. Może ten temat to jakaś podpucha, troll?  Mimo wszystko powodzenia i żeby nie było, że niemożliwe jest poznanie dobrej kobiety, jest możliwe. Tylko gdybyś miał poznać to już dawno byś poznał i nie musiałbyś siedzieć na tym forum. A im później tym gorzej...

794

Tom94 napisał/a:

Dobroć nie jest w cenie.

Ten wniosek jest tak samo błędny jak:

"zawsze byłem miły i uczynny dla kobiet a one mnie nie chcą".

https://www.netkobiety.pl/p3866652.html#p3866652

Otóż dobroć jest bardzo, bardzo w cenie...
O ile mężczyzna nie uważa, tak:     "nie poszedłem z nią na seks, bo ją szanuję"
smile smile

-- A Ty gdzie poznajesz nowe dziewczyny?  -- zapytano mistrza
-- Głownie z polecenia...
-- Tzn?
-- Na przykład jedna znajoma przedstawia mnie drugiej słowami "To jest Johnny, on jest ok, jemu możesz zaufać". smile

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

795

Szkoda, że autor tego tematu olał nas i nie daje nawet znać jak się sytuacja rozwija.

796

Widocznie ma ciekawsze rzeczy do roboty wink

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

797

Rumunski_Zolnierz napisał/a:

Szkoda, że autor tego tematu olał nas i nie daje nawet znać jak się sytuacja rozwija.

Wcale nie olał, za dziewczynami lata jak bóg przykazał tongue

"Cichociemny na paralotni" big_smile

798

Był przystojny, wysoki, urokliwy, brakowało mu tylko uwierzyć w siebie i zrobić ten jeden mały krok, ale z tego co pisał to już go laski oblepiły - pewnie ciumcia teraz żeby nadrobić te wszystkie stracone lata tongue

799

Rozumiem, że może być zajęty ale krótki wpis raz na dwa tygodnie naprawdę by mu nie przeszkodził w planach, hehe.

800 Ostatnio edytowany przez Be. (2022-07-27 07:23:55)

Zegar biologiczny swoje zrobi, jest po 30 więc wszystkie panie w jego wieku szukają opiekuńczego beta. Gwarantuje to związek, ale nie gwarantuje wierności, szczerości i tego, że dziecko będzie jego. A że dość mocno zdesperowany to da się omamić w jedno spotkanie. Dla jednych to wygląda pięknie, dla tych co znają postępowanie kobiet niekoniecznie. No, ale grunt żeby zaruchac.

801 Ostatnio edytowany przez mariusz30 (2022-07-27 09:55:38)

Be. napisał/a:

Zegar biologiczny swoje zrobi, jest po 30 więc wszystkie panie w jego wieku szukają opiekuńczego beta. Gwarantuje to związek, ale nie gwarantuje wierności, szczerości i tego, że dziecko będzie jego. A że dość mocno zdesperowany to da się omamić w jedno spotkanie. Dla jednych to wygląda pięknie, dla tych co znają postępowanie kobiet niekoniecznie. No, ale grunt żeby zaruchac.

Nawet chyba nie zdajesz sobie sam sprawy jak trafiłeś tym wpisem w sedno...

Co do autora to strzelił focha, bo za dużo jest wpisów które "nie szły" po jego myśli.

802

Be. napisał/a:

taa tinder jest pełen wdów po chadach wiadomo co trzeba nimi robić i jak postępować...

803

Dlatego jeśli udało mu się kogoś poznać  to w jego interesie jest to aby mieć mocno ograniczone zaufanie a w przypadku ciąży kategorycznie zażądać testów na ojcostwo.
Mi by od razu czerwona lampka ostrzegawcza się zapaliła gdyby nagle stąd ni zowąd po latach posuchy zainteresowała się mną dziewczyna i byłbym mocno ostrożny po prostu.

804

Tom94 testy na ojcostwo powinny być prawnym obowiązkiem tuż po urodzeniu potomstwa.

805

Tom94 testy na ojcostwo powinny być prawnym obowiązkiem tuż po urodzeniu potomstwa.

Toż to byłby dopiero lament wśród dyskotekowych ruchaczy, którzy mogą się wykręcać, ze panna puszczała się z wieloma aż miło o to na pewno nie jego. A tu nie byłoby już wykrętu, jesteś ojcem to płać.

806

Zgadzam się, to by działało w obie strony.
Aczkolwiek dalej popieram inicjatywę przymusowych testów na ojcostwo.

807

rossanka napisał/a:

Toż to byłby dopiero lament wśród dyskotekowych ruchaczy, którzy mogą się wykręcać, ze panna puszczała się z wieloma aż miło o to na pewno nie jego. A tu nie byłoby już wykrętu, jesteś ojcem to płać.

No raczej byłby płacz u tych panien, bo betkę ciężko by było w roli ojca ustawić. smile

I'm a man.

808 Ostatnio edytowany przez rossanka (2022-07-29 11:52:29)

Legat napisał/a:
rossanka napisał/a:

No raczej byłby płacz u tych panien, bo betkę ciężko by było w roli ojca ustawić. smile

Tu już sąd decyduje o wysokości alimentów, a z potwierdzonym testem ojciec nie wymigałby się już od płacenia.
I upadłyby te szkoły uwodzenia, pua, i co tam jeszcze. Bo strach byłoby podrywać panny, chodzić do łóżka skoro jazdy stosunek mógłby teoretycznie zskoncztc się ciąża, co pociągałoby uważanie finansowe ba kolejnych 20 lat.

809

Przecież dokładnie teraz tak jest i te panny same naciągają na dzieci wielokrotnie. To nie faceci potrzebują tego notorycznie.

810

rossanka napisał/a:

Tu już sąd decyduje o wysokości alimentów, a z potwierdzonym testem ojciec nie wymigałby się już od płacenia.
I upadłyby te szkoły uwodzenia, pua, i co tam jeszcze. Bo strach byłoby podrywać panny, chodzić do łóżka skoro jazdy stosunek mógłby teoretycznie zskoncztc się ciąża, co pociągałoby uważanie finansowe ba kolejnych 20 lat.

Zgodnie z twoim tokiem rozumowania, strach by było w ogóle zadawać się z kobietami, bo grozi to 20 letnim rachunkiem. Chyba odjeżdżasz w jakiś absurd.

I'm a man.

811

Be. napisał/a:

Widocznie znasz tylko kobiety nie dojrzałe emocjonalnie. Trzeba zmienić srodowisko.

812

Tom94 napisał/a:

Dobroć nie jest w cenie.

To ja nie wiem dlaczego nie zostaniecie tymi badboyami, tylko tak im zazdrościcie.
Kto Wam broni?

Jaki pożytek z prędkości, jeśli zmierza się w złym kierunku?

813

Agnes76 napisał/a:

To ja nie wiem dlaczego nie zostaniecie tymi badboyami, tylko tak im zazdrościcie.
Kto Wam broni?

Może z natury są dobrotliwi. smile No wiesz, nie zrobisz z zająca wilka. smile

I'm a man.

814

Legat napisał/a:
rossanka napisał/a:

Zgodnie z twoim tokiem rozumowania, strach by było w ogóle zadawać się z kobietami, bo grozi to 20 letnim rachunkiem. Chyba odjeżdżasz w jakiś absurd.

Jaki absurd? To Rumunski wyskoczył z tymi testami na ojcostwo. Tak by wyglądało. Dyskoteka, seks, nieznajoma 20 latka zachodzi w ciążę. Ojciec, nie ważne czy to inny 20 latek czy 40 latek, płaci następnie alimenty przez kolejne dwie dekady.

815

rossanka napisał/a:
Legat napisał/a:
rossanka napisał/a:

Jaki absurd? To Rumunski wyskoczył z tymi testami na ojcostwo. Tak by wyglądało. Dyskoteka, seks, nieznajoma 20 latka zachodzi w ciążę. Ojciec, nie ważne czy to inny 20 latek czy 40 latek, płaci następnie alimenty przez kolejne dwie dekady.

Ale najpierw wiesz, musiałaby powstać baza wszystkich profili genetycznych. Narodziny dzieciątka, szybkie wyszukiwanie i bach… szczęśliwym ojcem zostaje Tomek. I adres do przesłania rachunku jest. To nic że dziewczynie adresu nie podawał, czy nawet imienia big_smile My tu wszystko mamy czarno na białym.

Piękna przyszłość. Popieram Rumuńskiego. Wpłaciłabym nawet na zbiórkę na stworzenie czegoś takiego.

816

Rumuński miał tu oczywiście rację. Razem szaleli, no to niech razem ponoszą konsekwencje.
Brak jasności, kto jest ojcem biologicznym powoduje masę nieprozumień, czy wymuszeń. A nawet szukanie jelenia, który przyjmie jak swoje, nie swoje.
To by było dobre dla wszystkich.

I'm a man.

817

rossanka napisał/a:

Jakby dziecko się uczyło to alimenciarz musiałby bólić co miesiąc przez 26 lat smile

818

Piszecie ze kobieta po 30 zabiera się za samców beta, ja prędzej zostanę lesbijką niż wezmę się za żałosnego piwniczaka przesiadujacego na kobiecym forum, pozdrawiam Be i Rumuńskiego -moi ulubieńcy. Nie znalazłam innych wpisów tak przesączonych jadem i nienawiścią, ale takie wpisy częściowo cieszą - pokazują tylko Wasze kompleksy i brak umiejętności radzenia sobie z własnym problemami a tym samym wszystkie Wasze wypociny są brane z pożałowaniem i litością. Mam nadzieję ze w końcu znajdzecie ukojenie w ramionach samca alfa - w końcu kobietami gardzicie

819

anetas napisał/a:

Piszecie ze kobieta po 30 zabiera się za samców beta, ja prędzej zostanę lesbijką niż wezmę się za żałosnego piwniczaka przesiadujacego na kobiecym forum, pozdrawiam Be i Rumuńskiego -moi ulubieńcy. Nie znalazłam innych wpisów tak przesączonych jadem i nienawiścią, ale takie wpisy częściowo cieszą - pokazują tylko Wasze kompleksy i brak umiejętności radzenia sobie z własnym problemami a tym samym wszystkie Wasze wypociny są brane z pożałowaniem i litością. Mam nadzieję ze w końcu znajdzecie ukojenie w ramionach samca alfa - w końcu kobietami gardzicie

Oj babciu, coś ci nie wyszło chyba za bardzo, bo jednak w ogóle nie ruszył mnie twój post smile
Nawet się lekko nie zagotowałem.
No co tam babciu, ile masz już facetów na koncie? 20 czy 80?

820

anetas napisał/a:

Jestem z ciebie dumny

821

anetas napisał/a:

Oj babciu, coś ci nie wyszło chyba za bardzo, bo jednak w ogóle nie ruszył mnie twój post smile

Chciałes jej pocisnąć ale sam siebie ośmieszyłeś

822

Testów na ojcostwo nie będzie, bo to rozwaliloby całe społeczeństwa. Szacuje się, że już nawet ok 20% facetów nieświadomie wychowuje cudze dziecko. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro na oko 90-100% kobiet zdradza. Natomiast jest to oczywiście obrzydliwe zachowanie ze strony kobiet. Wyobraźcie sobie teraz, że milion facetów dowiaduje się, że ich dziecko jest dzieckiem jakiegoś randoma. Ile z tego byłoby przestępstw, chaosu i ten zburzony obraz kobietek jako szukających miłości i tych dobrych...co by zrobił feminizm? No właśnie...

A państwo musi zarabiać na rodzinach smile

anetas dla mnie jesteś tylko zwykłym pierdem;p

Mariusz widzę zmiana taktyki, ale no lizodupstwo niestety stawia cię grubo poniżej bety i ta taktyka nie zadziała.

823

Be. napisał/a:

Mariusz widzę zmiana taktyki, ale no lizodupstwo niestety stawia cię grubo poniżej bety i ta taktyka nie zadziała.

Odezwał się samozwańczy samiec alfa  lol

824

Be. napisał/a:

On jest jeszcze większym simpem, niż ten cały Bagiennik big_smile

825

anetas napisał/a:

Rumunski nie kozacz, tylko szukaj kobiety. Też się starzejesz z roku na rok i coraz trudniej będzie o młodziutką dziewczynę, która Ci powie, co taki stary dziad chce ode mnie.

826

rossanka napisał/a:

Jakby dziecko się uczyło to alimenciarz musiałby bólić co miesiąc przez 26 lat smile

A i później wnuki dochodzą. Co będziesz wnukom żałował zabawek czy słodyczy?

827

rossanka napisał/a:

Rumunski nie kozacz, tylko szukaj kobiety. Też się starzejesz z roku na rok i coraz trudniej będzie o młodziutką dziewczynę, która Ci powie, co taki stary dziad chce ode mnie.

29 Lat prawie na karku to ja już na dzień dzisiejszy jestem dziadkiem dla takiej młodej dziewczyny.
Nawet się nie łudzę.

Przestałem się łudzić, hehe big_smile

828

Akurat do 40 roku życia atrakcyjność faceta rośnie. Nie bez powodu właśnie wielu 40-60 latkow bierze sobie młodsze dupcie. W sumie każdy psycholog jakiego poznałem miał o wiele młodsza partnerkę. Kiedyś się temu dziwiłem, po latach rozumiem jak najbardziej. Nie ma sensu brać starszej niż 23, 25.

829

Hmm no taki zadbany 40 latek z własnym mieszkaniem i samochodem na pewno będzie mieć większą wartość na rynku matrymonialną, niż 18 letni szczeniak na dorobku.

Posty [ 781 do 829 z 829 ]

Strony Poprzednia 1 12 13 14

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Smok Wawelski pożerający prawiczków, nie miałby źle.33-letni prawiczek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021