Kobiety wybrzydzają? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobiety wybrzydzają?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 46 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 1,732 ]

39

Odp: Kobiety wybrzydzają?

Nigdzie nie pisałem że charakter się nie liczy.

Zaznaczyłem jedynie, że kobiety nie zwracają uwagi na wnętrze, tak bardzo jak na wygląd.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

wideletz napisał/a:

Zaznaczyłem jedynie, że kobiety nie zwracają uwagi na wnętrze, tak bardzo jak na wygląd.

Bzdury piszesz.
Pustaki tak robią, nie kobiety.
Zmień środowisko, zacznij się oglądać za kobietami, nie pustakami.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

41

Cyngli napisał/a:

Najgorzej mają kobiety otyłe lub te z nadwagą. Najlepiej się zamknąć w domu do końca życia i nie wychodzić. Ostatnio nawet ktoś mnie zapytał, jakim cudem ja mam męża. Ano takim, że istnieją jeszcze faceci, którzy nie są totalnie upośledzeni i widzą w kobiecie coś więcej niż tylko dupę, cycki i twarz.

Rossanka, może problem w tym, że ładne to olewają, bo pewnie dam jest przeciętniakiem ;-D A ból dupy jak stąd do Afryki

Rozumiem o co Ci chodzi;)
Osttanio omijam takich ludzi.

gg 48623644
Reklama

42

Nigdzie nie pisałem, że chcę super ładnej dziewczyny. NIE!

Napisałem, że nawet mało urodziwe kobiety wymagają przystojniaka

43

Dokładnie: bzdura. Ty sam jesteś dowodem na to, że piszesz bzdury. Bo to Ty tak patrzysz a chyba nie jesteś kobietą niby. Co za ironia.

Reklama

44 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-01-09 14:10:43)

Tylko płytcy ludzie oceniają innych po okładce.
Pod mocnym makijażem może kryć się niska samoocena lub cera trądzikowa.

wideletz napisał/a:

Napisałem, że nawet mało urodziwe kobiety wymagają przystojniaka.

Kolejna bzdura...
Kobieta potrzebuje faceta, który ją zrozumie i pokocha za to, jaką jest. Potrzebuje szacunku, poczucia bezpieczeństwa, zaufania, wsparcia. Każda kobieta pragnie czuć się kochana i doceniana.

Pisze Ci to kobieta o pięknej twarzy, co prawda z nadwagą, która wyszła za faceta niezbyt atrakcyjnego zewnętrznie. Wygląd to jest coś, co schodzi na dalszy plan, liczy się to, co niewidoczne dla oczu. Młody jesteś, masz prawo błądzić.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

45

wideletz napisał/a:

Przecież to jest o tobie. Cały czas piszesz o wyglądzie kobiet a nic jeszcze nie napisałeś o ich wnętrzu

Przyznaj się,  sam patrzysz tylko na wygląd,  zgadza się?

gg 48623644

46 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-09 14:09:35)

Jeszcze potrzebujesz potwierdzenia?
To jest przykład szerszego zjawiska przenoszenia (projekcji) na ludzi tego, jakim się jest samemu.

47

wideletz napisał/a:

Nigdzie nie pisałem, że chcę super ładnej dziewczyny. NIE!

Napisałem, że nawet mało urodziwe kobiety wymagają przystojniaka

Tego nie możesz wiedzieć bo nie siedzisz w ich głowach.

gg 48623644

48

Miałem konta na badoo i sympatii. 1 profil przystojniaka, 2 zwykłego kolesia. Nawet te mniej urodziwe lgnęły do przystojniaka. Kobiety bardziej zwracają uwagę na wygląd, nawet brzydkie kobiety chcą przystojniaka, a nie przeciętniaka.

49

wideletz napisał/a:

Miałem konta na badoo i sympatii. 1 profil przystojniaka, 2 zwykłego kolesia. Nawet te mniej urodziwe lgnęły do przystojniaka. Kobiety bardziej zwracają uwagę na wygląd, nawet brzydkie kobiety chcą przystojniaka, a nie przeciętniaka.

Załóż konto damskie i daj zdjęcie bardzo ładnej kobiety a dostaniesz mnóstwo maili.
Daj zdjęcie kobiety przeciętnej albo brzydkie to nikt nie napisze.
Znaczy mężczyźni wymagają modelki a nie przecietniaczki.

gg 48623644

50 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-09 14:12:04)

Czy Ty w ogóle rozumiesz, że taki "eksperyment" jest za płytki?
Na Sympatii te "kobiety" to troll'e czasami. Na Badoo nawet nie rejestrowałem się, bo zakładam, że może nawet same tam troll'e.

51

Nigdzie nie pisałem, że wymagam od kobiety nadzwyczajnej urody. Dla mnie wygląd żadnego znaczenia nie ma.

Natomiast od pewnego czasu ja i moi kumple nie możemy się z żadną umówić, bo wszystkie wymagają typowego ciacha.

52

wideletz napisał/a:

Na portalach tego typu w 80% są sami desperaci.
Zajebista i przebojowa kobieta nie potrzebuje konta na Badoo by kogoś poznać.

53

W dziwnym srodowisku zyjesz facet. Ja codziennie widze kobiety bez makijazu. Co wiecej sama bez makijazu chodze kiedy np. wyprowadzam psa czy wyskocze do sklepu. W zasadzie maluje sie tylko wtedy kiedy wychodze w weekend z moim facetem, ide na spotkanie zwiazane z praca czy tez generalnie musze byc wsrod ludzi. A i wtedy jest to delikatny makijaz, a nie jakies sztuczne rzesy i szpachla podkladu.

54

wideletz napisał/a:

Natomiast od pewnego czasu ja i moi kumple nie możemy się z żadną umówić, bo wszystkie wymagają typowego ciacha.

Ale Tobie by pasowało z taką pustą? A, przecież chodzi Ci o seks. Wiadomo. To wtedy nie przeszkadza.
Oczywiste, że jak chcesz seksu za darmo, to musisz być ciachem. I to wymaganie minimalne.

55

W czym tak właściwie jest problem? Sytuacja się odwróciła.
Kobiety są niezależne finansowo, znalezienie męża nie jest gwarantem bezpieczniej przyszłości, kobiety mogą wiązać się z kim chcą więc czemu mają nie sięgać po to co im się podoba tylko zadowolić się czymś mniej atrakcyjnym?

[tu był nieregulaminowy link]

56

A może Twój problem polega nie na tym, że jesteś nieładny, ale że masz nieciekawą osobowość, może jesteś np. nudny?

57

wideletz napisał/a:

Nigdzie nie pisałem, że wymagam od kobiety nadzwyczajnej urody. Dla mnie wygląd żadnego znaczenia nie ma.

Może podrywacie takie które  mają pusto w głowie i patrzą tylko na wygląd?Poszukajcie kobiet zfajnnym charakterem.

gg 48623644

58

Przecież o to chodzi: takie puste idą szybciej do łóżka no i łatwiej z nimi - tylko jeszcze gość ma ten cały problem z konkurencją.

59

hehheh napisał/a:

Przecież o to chodzi: takie puste idą szybciej do łóżka no i łatwiej z nimi - tylko jeszcze gość ma ten cały problem z konkurencją.

Jak chodzi o  samo łóżko to fakt ciachem trzeba być. Takie życie.

gg 48623644

60

Jako facet powiem, że pierd.... strasznie waćpan. Maruda i zrzęda bo Emily Ratajkovski cię nie chce.

Jestem wysoki, wysportowany i dziewczyny nie mam. Większość moich kolegów jest niższych ode mnie i swoje połówki mają. Sporo z nich jest biedniejszych i jakoś ich panny nie uciekają od nich do mnie.
Kiedyś popełniłem ten sam błąd co ty - uważałem, że kobiety patrzą tylko na wygląd. A że uważałem się za brzydkiego, to nawet nie startowałem do dziewczyn, bo wiadomka - nie mam szans. Po czasie okazało się, że wcale taki brzydki nie jestem, a moi koledzy piękniejsi ode mnie też nie są. Ale do nich laski leciały, a do mnie nie. Okazało się, że mają po prostu lepszą bajerę, gadkę, poczucie humoru i ciekawsze życie, a ja nieśmiały i małomówny nie miałem szans zaimponować dziewczynie.

Teraz sytuacja wygląda tak, że obiektywnie jestem przystojnym wysportowanym facetem i nie mam prawie żadnego powodzenia, bo nie startuję do kobiet bo nie umiem bajerować bo w młodości tego nie ćwiczyłem bo uważałem że jestem brzydki. I czasem to naprawdę dziwne, ale wolałbym chyba by kobiety bardziej zwracały uwagę na wygląd, bo wygląd relatywnie łatwo zmienić - lepsze ciuchy, siłownia, fryzura i wychodzi inny człowiek. A charakter zmienić bardzo trudno i trwa to latami. A jak człowiek ma np. 28 lat to nie ma czasu wielu lat poświęcać na zmianę charakteru, bo nim stanie się atrakcyjny minie mu 35 lat na karku a wtedy robi się już bardzo późno na znalezienie kogoś wartościowego.

Skąd bierze się mit o wyglądzie? Ano stąd że jak facet dobrze wygląda łatwiej mu być pewniejszym siebie i pozytywnie myślącym człowiekiem, a do takich lgną kobietki. Jak facet jest brzydki to ma kompleksy, chodzi smutny, nie angażuje się w towarzystwie i wychodzi taki trochę nudny nieszczęśliwy chłopiec.

A ty masz takie doświadczenie, bo siedzisz na portalach randkowych, gdzie 70% osób to faceci. Kobiety mogą przebierać wybierać, codziennie pisze do nich po 15 desperatów to wybierają tych najatrakcyjniejszych z możliwych. Ty też jakbyś był w sytuacji że każda by cię chciała to nie spojrzałbyś na dziewczynę brzydszą niż 9/10, bo po co jak tyle 10 włazi ci do łóżka.

61

wideletz napisał/a:

Problemem raczej nie są ich wysokie wymagania tylko Twój charakter. Jeśli rozmawiasz z nimi tak jak z nami tutaj to wcale się nie dziwię. Kobiety wymagają by mężczyzna był inteligentny,ciekawy,z poczuciem humoru. Wygląd nie jest na pierwszym miejscu. Osobiście jeśli miałabym umówić się z przystojniakiem który ma pusto w głowie i z przeciętnym facetem który potrafi mnie zainteresować,rozbawić,jasne którego bym wybrała.

A ciekawa jestem autorze gdzie mieszkasz? Ja na ulicy widzę masę kobiet bez makijażu,sama na codzień się nie maluję lub maluję bardzo delikatnie. Stąd pytanie.

" Lepiej być szczęśliwym głupcem,niż nieszczęśliwym mędrcem" H.W. Geissler

62

Cyngli napisał/a:
wideletz napisał/a:

Kobiet z niewielkim makijażem nie widuję. Wszystkie mają  na sobie coś takiego, jakby wyciągnięto ich z okładki playboya.

.

Kiedy ludzie zrozumieją, że wygląd to nie wszystko?.

Cyngli, trafiłaś w sedno.

Zazwyczaj faceci, którzy tak zawzięcie zarzucają kobietom nadmierne skupienie na wyglądzie, przesadny makijaż, sami mają z tym problem, tzn. sami skupiają się głównie na wyglądzie. Boli ich, że atrakcyjne kobiety ich nie chcą, ale na mniej ładną/ skromniej ubraną sami nie spojrzą. Jak ktoś wyżej napisał najlepiej by było, gdyby ładna babka w ogóle nie miała wymagań i cieszyła się, że jakiś przeciętniak na nią spojrzał.

Przecież kobiet bez makijażu albo umalowanych delikatnie jest bardzo wiele, ja bym powiedziała nawet, że większość maluje się delikatnie. To, że on widzi same wyszpachlowane to jest efekt tego jak sam do tego podchodzi - obraca sie w takim towarzystwie, sam jest brzydki / niezadbany, więc te plastiki go nie chcą, ale tych delikatniejszych, skromniejszych kobiet on nawet nie widzi, są poza zasiegiem jego wzroku.

63 Ostatnio edytowany przez Nya (2018-01-09 14:34:33)

opolanka1982 napisał/a:
wideletz napisał/a:

Problemem raczej nie są ich wysokie wymagania tylko Twój charakter. Jeśli rozmawiasz z nimi tak jak z nami tutaj to wcale się nie dziwię. Kobiety wymagają by mężczyzna był inteligentny,ciekawy,z poczuciem humoru.

Czytając ten wpis przypomniała mi się pewna historia. Miałam kiedyś kolegę, który ciągle narzekał mi, że będzie zawsze sam, że nie podoba się żadnej dziewczynie, bo nie jest przystojny. Ponieważ mnie samej często podobają się faceci, którzy wg obiektywnych standardów nie uchodzą za przystojnych to tłumaczyłam mu cierpliwie, że wygląd naprawdę nie jest najważniejszy, że cechą najbardziej antyuwodzicielską (u obojga płci) nie jest niski wzrost, nadwaga czy coś tam jeszcze, ale właśnie takie marudzenie i użalanie się nad sobą. Po jakimś czasie dowiedziałam się, że ten chłopak był we mnie zakochany.

64 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-09 14:40:57)

Chodziło mu o seks, bo pomijał fakt, że mamy monogamię.

65

hehheh napisał/a:

Chodziło mu o seks, bo pomijał fakt, że mamy monogamię.

Na to wygląda.  Inaczej nie zwracal by uwagi tylko na wyglad tych kobiet.
Nic nie bylo o ich charakterze.  Coś tylko, że mają za wysokie wymagania.

gg 48623644

66

Nya napisał/a:
opolanka1982 napisał/a:
wideletz napisał/a:

Problemem raczej nie są ich wysokie wymagania tylko Twój charakter. Jeśli rozmawiasz z nimi tak jak z nami tutaj to wcale się nie dziwię. Kobiety wymagają by mężczyzna był inteligentny,ciekawy,z poczuciem humoru.

Czytając ten wpis przypomniała mi się pewna historia. Miałam kiedyś kolegę, który ciągle narzekał mi, że będzie zawsze sam, że nie podoba się żadnej dziewczynie, bo nie jest przystojny. Ponieważ mnie samej często podobają się faceci, którzy wg obiektywnych standardów nie uchodzą za przystojnych to tłumaczyłam mu cierpliwie, że wygląd naprawdę nie jest najważniejszy, że cechą najbardziej antyuwodzicielską (u obojga płci) nie jest niski wzrost, nadwaga czy coś tam jeszcze, ale właśnie takie marudzenie i użalanie się nad sobą. Po jakimś czasie dowiedziałam się, że ten chłopak był we mnie zakochany.

Na litość chciał Cię wyrwać? Ciekawa strategia - marudzić kobiecie, w której sie podkochuje, że żadna go nie chce tongue Liczył na to, ze go przytulisz i powiesz: "chodź do mnie, ja cię wezmę" tongue

@Wideletz

wygląd ma dla Ciebie znaczenie, bo inaczej nie byłoby tego tematu. Stękasz, że wymalowane, zadbane kobiety Cię nie chcą. Nie wiem, czy wiesz ale makijaż się zmywa np na noc, w domu też mało która kobieta siedzi w makijażu. Jeśli nawet kobieta ostro sie maluje, to jest to oszustwo krótkoterminowe, prawda szybko wyjdzie na jaw.

Stękasz też, że mają wymagania. CZemu miałyby nie mieć? Kiedyś, jeszcze w czasach mojej mamy byłoby dziwne nie mieć męża, więc kryteria były takie, żeby pracował, wypłaty nie przepijał i generalnie był dobrym człowiekiem. Teraz tej presji nie ma. Nie muszę być mężatką, też jestem wykształcona - jak większość kobiet - więc zarobię na na siebie. Nie potrzebuję partnera. Jeśli mam z kimś być, to dlatego, że chcę, ze się uzupełniamy. Dlatego mogę sobie przebierać i nie schlebia mi zainteresowanie pierwszego lepszego.

Dziwi mnie trochę Twój brak powodzenia. Jesteś inżynierem, wiec pewnie jesteś niegłupi, zarabiasz pewnie ok, więc obstawiam, że problem jest w Twoim podejściu do sprawy. Widzisz wymalowaną kobietę i od razu obstawiasz, że to jakaś wybredna sucz i pewnie nawet do niej nie zagadasz. Tych ze słabszym makijażem nie widzisz - a wierz mi, że są takie. Sama jestem jedną z nich i znam mnóstwo podobnych, znam sporo, które wcale się nie malują. Może zacznij się lepiej rozglądać, bo na razie to widzisz to, co chcesz zobaczyć.

67 Ostatnio edytowany przez new88balance (2018-01-09 14:51:10)

Niestety prawda jest taka, że atrakcyjna Polka przeważnie ma zadarty do góry nosek. Poza tym jej jedynym celem w życiu jest wstawienie nowego selfie na portalu społecznościowym. Po co? Po to, by się dowartościować hahaha. Wystarczyły mi wakacje, gdzie odwiedziłem wschód Europy - Mołdawia, wschodnia Ukraina, Rumunia. Tam atrakcyjna kobieta jest normalna.
W Polsce na 10 atrakcyjnych kobiet, 9 jest takich jak napisałem, a na wschodzie Europy tylko 1 na 10 ma "fju bździu" w głowie.
Poza tym atrakcyjność to nie tylko wygląd, ale również przedsiębiorczość, w której Polki szczycą się jedynie tym, że potrafią robić paznokcie. Aż niedobrze mi od tego...

68

no bo to kolejny prawiczek,którego żadna kobieta nie chce wink

albo po prostu ten  sam troll wink

69 Ostatnio edytowany przez new88balance (2018-01-09 14:57:41)

Masz rację, bo żadna kobieta nie chce mieć wymagającego faceta big_smile

70

Ciekawe gdzie pracujesz, jakie masz plany na przyszłość i ile zdjęć na FB wrzucasz rocznie? tongue

71

new88balance napisał/a:

Niestety prawda jest taka, że atrakcyjna Polka przeważnie ma zadarty do góry nosek. Poza tym jej jedynym celem w życiu jest wstawienie nowego selfie na portalu społecznościowym. Po co? Po to, by się dowartościować hahaha. Wystarczyły mi wakacje, gdzie odwiedziłem wschód Europy - Mołdawia, wschodnia Ukraina, Rumunia. Tam atrakcyjna kobieta jest normalna.
W Polsce na 10 atrakcyjnych kobiet, 9 jest takich jak napisałem, a na wschodzie Europy tylko 1 na 10 ma "fju bździu" w głowie.
Poza tym atrakcyjność to nie tylko wygląd, ale również przedsiębiorczość, w której Polki szczycą się jedynie tym, że potrafią robić paznokcie. Aż niedobrze mi od tego...

Ta opinia jest wnioskiem z badań naukowych? (Pytanie retoryczne.)

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

72

Wielokropek napisał/a:
new88balance napisał/a:

Ta opinia jest wnioskiem z badań naukowych? (Pytanie retoryczne.)

Nie, to nie są badania naukowe. Patrząc na statystyki tak to właśnie wygląda. Zawsze daję okres testowy na znajomość i sprawdzam pod różnymi kryteriami. smile

73

Wybrzydzają, bo mogą i współczesny świat im na to pozwala. Popatrz sobie na przeciętną Panią 5,6/10, jaki ją potrafi otoczyć wianuszek adoratorów i orbiterów. A weź sobie takiego randomowego Pana 5,6/10. Niebo a ziemia : )

"Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi"

74 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2018-01-09 15:02:20)

new88balance napisał/a:

Nie, to nie są badania naukowe. Patrząc na statystyki tak to właśnie wygląda. Zawsze daję okres testowy na znajomość i sprawdzam pod różnymi kryteriami. smile

Ty także zmień środowisko. smile

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

75 Ostatnio edytowany przez new88balance (2018-01-09 15:06:03)

Mój punkt widzenia jest taki, bo interesują mnie moje kobiece odpowiedniki i tylko o takich tutaj piszę.
Fajnie, żeby kobieta była ambitna i prowadziła własną działalność, w dodatku codziennie uprawiała sport, chodziła na basen, trzymała dietę, była szczera, uczuciowa, a poza tym była skromna mimo atrakcyjnego wyglądu fizycznego. I niech potrafi zachować się w niektórych sytuacjach jak człowiek, a nie jak zadufana księżniczka smile
JEDNA na 10 jest taka. A szkoda smile

76

new88balance napisał/a:

Sp**** (znaczy wyjeżdżaj) jak się nie podoba.

rossanka napisał/a:

Jak chodzi o  samo łóżko to fakt ciachem trzeba być. Takie życie.

A w tym to się nie zmieniło: zawsze takie wymagania miały. Znaczy z tą różnicą, że dawniej na seks poza związkiem darmowy pisały się bardzo bardzo bardzo nieliczne.
W sumie teraz też nieliczne.

Posty [ 39 do 76 z 1,732 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 46 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobiety wybrzydzają?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018