Kawa z mlekiem... ludzkim... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Kawa z mlekiem... ludzkim...

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 72 z 72 ]

61

Odp: Kawa z mlekiem... ludzkim...
adiaphora napisał/a:

próbowałam się przemoc do owoców morza, ale nie przechodzą mi przez gardło i smierdza  mi, pomimo, ze ryby uwielbiam.  Dalam spokój, w końcu nie muszę jeść wszystkiego. Generalnie to moje menu jest skromne bo nie jem wielu rzeczy, nie tylko, ze mnie brzydzą, ale nie mam takiej potrzeby, wystarczająco smakuje mi to, co jem.

Mam to samo. Śmierdzi to to okrutnie. Mam też awersję do galaretek z mięsem w środku, flaków, kaszanki...

Zobacz podobne tematy :

62

szczerze to po prostu marketing.

santapietruszka napisał/a:

Burzycie się o przedmiotowe traktowanie kobiet w innych tematach, a nie przeszkadza Wam traktowanie ich jako produktu spożywczego do dorosłych facetów?
W życiu bym nie wypiła takiej kawy.

Zresztą podobno to mleko wcale nie jest smaczne, a przynajmniej tak stwierdził mój eks, kiedy dostałam zapalenia piersi po porodzie i musiał robić za laktator, bo nie dało się inaczej big_smile

no to moze zdrowy okaz akurat by mial pyszne mleczko

63

Cyngli napisał/a:

Mam to samo. Śmierdzi to to okrutnie. Mam też awersję do galaretek z mięsem w środku, flaków, kaszanki...

Dobrą galaretę mięsną zdarzyło mi się parę razy zjeść. Jakbym miała taką domową, to bym zjadła. Ze sklepu za nic nie zjem. Nie mówiąc o kaszance czy flakach.

64

santapietruszka napisał/a:

Zresztą podobno to mleko wcale nie jest smaczne, a przynajmniej tak stwierdził mój eks, kiedy dostałam zapalenia piersi po porodzie i musiał robić za laktator, bo nie dało się inaczej big_smile

Zdarzyło mi się spróbować własnego, kiedy karmiłam - zrobiłam to z czystej ciekawości, zwłaszcza, że przecież dziecko jadło takie samo. Dla mnie paskuda - lekko słodkawe, mdłe, do tego ciepłe.
A fe! big_smile

wilczysko napisał/a:
Olinka napisał/a:

Jeśli jest podaż i popyt, to osobiście nie widzę problemu, samej nikt by mnie jednak nie zmusił do "delektowania" się taką kawusią. Z równą niechęcią podchodzę zresztą do mleka "prosto od krowy", które wielu ludziom smakuje najbardziej, a dla mnie jest nie do przełknięcia, takie jeszcze ciepłe i tłuste.

Jako dziecko uwielbiałem mleko prosto od krowy smile Ówczesne mleko z butelek podstawianych pod drzwi to był syf. Śmierdziało przy gotowaniu. Jak pierwszy raz napiłem się mleka prosto od krowy to byłem w szoku, że tak smakuje mleko. Pychota. Niestety już bardzo rzadko mam okazję spróbować. Ale współczesne mleko pasteryzowane też jest dobre (nie kartonowe UHT).

Nie wiem czy przypadkiem nie mam urazu z dzieciństwa, bo kiedy wakacje spędzałam na wsi u dziadków, to mnie do picia tego mleka wręcz zmuszano. Dopiero kiedy byłam starsza, zaczęłam odmawiać. Dziś, jeśli w ogóle napiję się jakiegokolwiek, to właśnie takiego z kartonu - UHT. Wiem, że ma się to nijak do smaku prawdziwego mleka, ale moje kubki smakowe akurat takie tolerują najbardziej.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z niezależnych ode mnie przyczyn technicznych, właściwy zobaczysz dopiero w moim profilu wink]

65

Ja mam największy uraz do gorącego mleka z kożuchem... wciskali takie na siłę w przedszkolu...

66

adiaphora napisał/a:

sa tacy, co by gowno zjedli,

smile
Są i tacy..
najdroższa kawa na świecie -Kopi luwak, wytwarzana jest z ziaren kawy, które wydobywane są z odchodów łaskuna.

67 Ostatnio edytowany przez luc (2017-11-08 20:30:00)

ósemka napisał/a:
adiaphora napisał/a:

sa tacy, co by gowno zjedli,

smile
Są i tacy..
najdroższa kawa na świecie -Kopi luwak, wytwarzana jest z ziaren kawy, które wydobywane są z odchodów łaskuna.

Ale jednak nie kupę się je wink

Cyngli - kożuch na mleku też mnie odrzuca. Ale sam kożuch, mleko już nie.
Widziałam jak ktoś zdejmował ten kożuch i jadł go z chlebem smile

68

A ja bardzo lubię kożuch z mleka. A już z kakao - delicje smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

69

idę stąd bo mi się będą koszmary śnić. Kożuch z mleka jest bardziej straszny niż Freddy Krueger big_smile

70

Potwierdzam, mój koszmar z dzieciństwa kiedy mnie zmuszali do picia mleka big_smile

71

Gdyby to mleko ludzkie było rzeczywiście dla mnie zdrowe i do tego smaczne-to czemu nie?
Ale tak,dla zasady,żeby spróbować to nie widzę sensu.
Pijam głównie mleko kozie i mi podchodzi.Krowie,prosto z cycka jest ohydne.

Tylko czasem wśród mroku,straszy i krąży wokół zamyślony marabut, w lepkich błotach błądzący ptak
Lecz dzień lęki wymiecie,wiec spokojnie możecie drzwiami trzasnąć i zasnąć gdy "dobranoc" powiemy wam

72

gojka102 napisał/a:

Gdyby to mleko ludzkie było rzeczywiście dla mnie zdrowe i do tego smaczne-to czemu nie?
Ale tak,dla zasady,żeby spróbować to nie widzę sensu.
Pijam głównie mleko kozie i mi podchodzi.Krowie,prosto z cycka jest ohydne.

Eeee tam... Prosto z cycka jest najlepsze big_smile
A kożuch też zawsze lubiłem.

Posty [ 61 do 72 z 72 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Kawa z mlekiem... ludzkim...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021