Jaki wybrać szampon? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jaki wybrać szampon?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Jaki wybrać szampon?

Mam długie proste wlosy nie farbowane nigdy i dosyć gęste i nie wiem jaki szampon wybrać żeby były nawilżone i takie przyjemne w dotyku . Właśnie takie jak wychodze od fryzjera.Jaki szampon wybrać aby takie byly włosy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki wybrać szampon?

Ja mam teraz Kativa Keratina nawilżający szampon. Daje radę z moimi włosami.

3

Ja zastanawiam sie mad szamponem i odżywką MATRIX sleek look. Używał ktoś może ? Macie jakieś opinie na temat tego szamponu ?

4

Kiedyś używałam Matrixa ale nie pamiętam z jakiej serii. Moim włosom nie służył, jak większość szamponów profesjonalnych obciążał moje włosy i szybko się przetłuszczały. Teraz używam szamponu nawilżającego, jak dla dzieci :-) z firmy Emmolium

5

A ja lubię ziołowe szampony z venity, nie są drogie, maja mało składników i na moje łatwo przetłuszczające się włosy pokrzywowy jest najlepszym wyborem.

6

Szampon ma czyścić włosy. Żeby były nawilżone i miłe w dotyku to się używa odżywek, masek i olejków. Jakich - to tak naprawdę zależy od twoich włosów. To co jednej da śliczne, mięciutkie włosy, innej może zrobić siano na głowie. Najlepiej po prostu eksperymentować.

7

Trudno doradzić bo każde szampony działają różnie na  włosy .Każdemu coś innego pasuje.Zapytaj po prostu fryzjerkę jakim szamponem Ci myła Teraz są hurtownie kosmetyczna gdzie można kupić to co używają u fryzjera.

8

zgadzam się, zapytaj fryzjera co może Ci polecić

9

Na Twoim miejscu wybrałabym neutralny szampon bez silikonów i zbędnych dodatków, a po umyciu nałożyła dobrą odżywkę:)
Na proste włosy najlepiej coś nie obciążającego. Jak powiesz jakim budżetem dysponujesz to chętnie coś podpowiem.

ps. sorry za offtop, ale - Elza to Twoje prawdziwe imię czy tylko taki nick? Bo ja jestem Eliza i jeszcze nigdy nie spotkałam swojej imienniczki, a liczę, że taki dzień nastąpi (a Elza to prawie tak samo:P )

10

Ja używam Radical. Super lekkie szampony, nieskomplikowany skład

11

Moje włosy idealnie nawilża regenerujący szampon z Waterclouds. Pierwszy raz użyłam go u fryzjera i od tej pory stwierdziłam że koniecznie musze go miec także do użytku domowego. Jakość zdecydowanie warta ceny, jest mega mega skuteczny !

12

Jakly napisał/a:

Szampon ma czyścić włosy. Żeby były nawilżone i miłe w dotyku to się używa odżywek, masek i olejków. Jakich - to tak naprawdę zależy od twoich włosów. To co jednej da śliczne, mięciutkie włosy, innej może zrobić siano na głowie. Najlepiej po prostu eksperymentować.

Zdecydowanie popieram. Przetestowałam na sobie multum różnych odżywek ale muszę przyznać, że tylko jedna mnie ujęła i to ta, która NIE JEST TYLKO DO WŁOSÓW - odżywka nawilżająca z firmy Bionigree. Znalazłam o niej informację na kwc wizażu i zdecydowałam się wypróbować na sobie. Mało nie kosztowała ale ciekawość nie pozwoliła mi przejść obok niej obojętnie. I dobrze. Nakłada się ją tylko na skórę głowy i NASADĘ WŁOSÓW. Ma płynną wręcz konsystencję. Totalne przeciwieństwo tego, do czego przyzwyczaili nas inni producenci. Jako że pracuję na dojazd, dla osób które życzą sobie poza stylizacją również zabiegów, to ten produkt potrafi dobrze na siebie zarobić (jest bardzo wydajny) smile Włosy faktycznie inaczej wyglądają po kilku zabiegach. Pięknie pachną, są jakby mocniejsze i szybciej rosną. U niektórych klientek nawet zaobserwowałam baby hair!

Fryzjerka z pociągiem do kosmetyków naturalnych

ja zwracam uwagę na to, żeby szampon nie zawierał sls.

14

EwelinaMilczarek napisał/a:

ja zwracam uwagę na to, żeby szampon nie zawierał sls.

Ja też zwracam uwagę na skład. Aktualnie używam szamponu Petal Fresh i spisuje się bardzo dobrze.

15

Możesz zawsze spytać fryzjera, jakiego szamponu używa (masz do tego pełne prawo) i kupić taki sam do użytku domowego.
Albo rozejrzyj się w aptekach- tam są szampony o fajnych składach

16

warto kupić kilka butelek szamponów drogeryjnych i zobaczyć który będzie najlepszy moim zdaniem na proste długie włosy zdecydowanie odpada garnier i nivea

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jaki wybrać szampon?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018