co byście zmienili w telewizji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » co byście zmienili w telewizji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: co byście zmienili w telewizji

Witam, tak jak w temacie powyżej czy jest coś co byście chcieli zmienić w tv (nadawanych programach)
ja np wolałabym 2 kanały dla dzieci zamiast 10
2 kanały muzyczne zamiast 10
więcej programów przyrodniczych i historycznych. A tak poza tym to więcej programów jakie można prace chałupnicze wykonywać;
kulinarnych niestety mamy już pod dostatkiem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co byście zmienili w telewizji

... i dwa dzienniki w telewizji reżimowej - dziennik po dobranoce i bardziej lokalny, coś w rodzaju Kuriera Warszawskiego. big_smile

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

3 Ostatnio edytowany przez jeruka9 (2016-09-19 09:21:43)

problemem televwizji są nie kanały a te osoby które ją zarządzają serwując tę kiepską papkę
zawsze wszystko zejdzie na plan polityki a bajki są syfem który nic nie wnosi
no poza smerfami powinni puszczać klasyki takie jak : krecik,rodzina rabatków, artur
no i stara pszczólka maja
z kulinarnych jakiś prawdziwych kucharzy takich z ludzkiego zdarzenia tj : pensjonatów ,gospod i oczywiscie restauracji
a nie te wymuskane gęby które mówią o jedzeniu za kilkaset złotych którego się na oczy nie zobaczy bo za drogie
kuchnia myśliwska i staropolska noi i oczywiście wegetarianizm
co do tv dalej żadnego syfu typu paradokumenty
i o tragediach mnie to irytuje spokojnie jesz obiad a tu w tv mówią tylko o śmierci i cierpieniu kogo to obchodzi niech będzie mówione o pieknie świata a nie czarnowidztwo i zdecydowanie o Polsce i jej sąsiadach g* mnie obchodzi te wariaty z uni itd.. niech mówią o Polsce i polakach
promowanie polskiej muzyki po polsku i muzyka klasyki : lata 70,80,90 itd.. zależy na czym kto się wychował
to jest moja wizja
no i rozpocząc polskie dokumenty i filmy mamy się czym chwalić w końcu:
wajda,smarzowski,machulski itd...

=^-^= miau  prawiczek ._.

4

Nie oglądam TV, ale gdybym oglądała,  to na pewno usunęłabym reklamy. Pamiętam,  że na Polsacie można było obiad ugotować podczas przerwy na reklamy...

No i te durnowate teleturnieje typu Awantura o kasę, których praktycznie już nikt nie ogląda. Oraz reality show, bo robią wodę z mozgu, szczególnie dorastającym dzieciakom.

5

Cyngli napisał/a:

Nie oglądam TV, ale gdybym oglądała,  to na pewno usunęłabym reklamy. Pamiętam,  że na Polsacie można było obiad ugotować podczas przerwy na reklamy...

ALe co Ty opowiadasz - nie oglądam TV od 16 lat ale niedawno u znajomych leciała - reklamy były najciekawsze big_smile

6

- Wczoraj o mało nie posikałem się w czasie filmu
- Taki śmieszny był?
- Nie, nie było reklam
big_smile

och, niepotrzebnie przerywają filmami blok reklamowy

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

7

no wlasnie...najbardziej irytujace sa dlugie bloki reklamowe w czasie filmu. Czlowiek wtedy zapomina, ze jakis film wczesniej ogladal wink

8

Chciałabym, żeby było więcej kina europejskiego nadawanego w przyzwoitych porach (to znaczy nie przed południem albo późno w nocy). Bo dosyć mam już tej amerykańskiej papki na każdym z programów.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

9 Ostatnio edytowany przez Ewika99 (2016-09-20 19:17:01)

A ja zlikwidowalabym wszystkie programy typu ''Trudne sprawy'', ''Dlaczego ja''. Ponadto te wszystkie programy,ktore nawiazuja do zawodow badz placowek: ''Strazacy'', ''Pielegniarki'', ''Szkola''... Moze niedlugo doczekamy sie hitu pt. ''Burdel'' wink. Oj, mialby ogladalnosc:). Zlikwidowalabym to moze za duzo powiedziane,bo kazdy ma prawo ogladac, co chce, ale na pewno ograniczylabym, bo zwyczajnie jest tego za duzo. A jeszcze jest taki program, ktory z zamilowaniem oglada moja babcia ''Sedzia Anna Maria Wesolowska''. Wlasnie zadalam to pytanie mojemu mezowi: co by zlikwidowal w telewizji? Jedna odpowiedz: ''Dlaczego ja'' oraz reklamy wink

Aaaa i jeszcze serial ''M jak milosc''. Jest to jedyny polski serial, jaki ogladam i tak mnie denerwuje..., tak mnie denerwwwwuje, ze ogladam go chyba tylko po to, by sie denerwowac. No i troche z przyzwyczajenia, bo kiedys byl niezly. To dzieki temu serialowi dowiedzialam sie, ze siano zbiera sie w sadzie z jablkami (jak rowniez pije nalewki przy stoliku nakrytym bialym obrusem), remontuje sie doszczetnie spalony dom, 3 razy sie rozwodzi (i z kazdym kolejnym malzenstwem jest to milosc ''do konca zycia''), adoptuje sie dziecko w ciagu jakichs 2 miesiecy, spedza sie mile wieczory z zona i byla dziewczyna (chociaz za soba nie przepadaja), nie wspomina sie w dialogach kompletnie o zadnych rachunkach do zaplaty, normalnych klopotach normalnych ludzi, za to najwiekszymi problemami sa rozterki sercowe, zarowno 19-latek jak i 50-tek...

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili

07.05.2013- Czarus smile
12.09.2019- Fabian smile

10

Mogliby zostawić Ukrytą Prawdę, ja przy tym odpoczywam czasem, fajnie odmóżdża,  człowiek przez chwilę nie myśli o problemach.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » co byście zmienili w telewizji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018