O czym chciałybyście czytać w lokalnej gazecie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KULTURA » O czym chciałybyście czytać w lokalnej gazecie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: O czym chciałybyście czytać w lokalnej gazecie?

Witam,
jestem dziennikarką w lokalnej gazecie. Chciałam zapytać "głosu ludu" o czym w takiej gazecie chętnie byście przeczytali?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: O czym chciałybyście czytać w lokalnej gazecie?

Od lokalnej gazety oczekuję przede wszystkim informacji o lokalnych wydarzeniach. Bardzo lubię czytać też felietony w których autorzy poruszają aktualne problemy czy tematy w sposób zabawny, z dystansem i humorem. Cenię sobie również artykuły dotyczące historii mojego miasta, zwłaszcza te porównujące obraz ulic sprzed lat z ich obecnym wyglądem. Interesują mnie również informacje dotyczące przyszłych wydarzeń kulturalnych a także relacje i recenzje z tych które się już odbyły. I przede wszystkim oczekuję, że dziennikarze będą publikować swoje artykuły napisane poprawnie, z zachowaniem zasad gramatyki, interpunkcji i ortografii języka polskiego. Bo niestety, coraz częściej zdarzają się błędy.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

3

Odp: O czym chciałybyście czytać w lokalnej gazecie?

Chciałabym przeczytać  o tym, co się dzieje w najbliższej okolicy. Oprócz tego, co zostało wymienione, chciałabym przeczytać  o sytuacji na drodze, jak trafić  do dobrych specjalistów i zorganizowanych wycieczkach po okolicy.

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez ewelinaL (2016-09-11 17:45:25)

Odp: O czym chciałybyście czytać w lokalnej gazecie?
bbasia napisał/a:

I przede wszystkim oczekuję, że dziennikarze będą publikować swoje artykuły napisane poprawnie, z zachowaniem zasad gramatyki, interpunkcji i ortografii języka polskiego. Bo niestety, coraz częściej zdarzają się błędy.

Przeważnie dziennikarze piszą poprawnie, często błędy są popełniane na poziomie redakcji i składu pisma.

Myszaaa, ludzie w lokalnych gazetach lubią znajdować siebie. Jeśli byli na jakiejś imprezie, to przeglądają zdjęcia, czy czasem na nich nie występują. Warto poruszać lokalne problemy zwykłego człowieka. Jeżeli dziennikarz wychodzi do mieszkańca danego regionu i później ten mieszkaniec czyta, że jego problemy są ważne, to będzie kupował pismo.

Powodzenia

rekreacyjnie preferuję chodzenie, często zachodzę w głowę...

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » O czym chciałybyście czytać w lokalnej gazecie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018