Śmiech to zdrowie- podziel się z innymi śmieszną historyjką - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Śmiech to zdrowie- podziel się z innymi śmieszną historyjką

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1

Temat: Śmiech to zdrowie- podziel się z innymi śmieszną historyjką

Nie wiem, czy wybrałam dobre miejsce ale chciałam założyć wątek, który przywoła uśmiech na każdej twarzy zmęczonej codziennością.

Jeżeli nosicie w sobie wyjątkowo zabawne albo zwyczajnie śmieszne wspomnienia- podzielcie się z innymi big_smile Mile widziane  przejęzyczenia Wasze i Waszych bliskich, śmieszne sytuacje, opowieści rodzinne- czyli wszystko, co powoduje, że kąciku ust same podnoszą się w uśmiechu wink

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Śmiech to zdrowie- podziel się z innymi śmieszną historyjką

To zależy, co dla kogo jest zabawne, ale mi przypomina się zabawna sytuacja związana z moją mamą wink.
Rano zbierała się do pracy, biegała po domu w rajstopach i bluzce, malowała się itd.. Tato w kurtce stał już przy drzwiach i ją poganiał tylko, bo się spóźnią. Wyszli. W pracy mama zdjęła płaszcz i zobaczyła, że.. nie założyła spódnicy big_smile. Siadła więc za biurkiem w tym płaszczu, próbując dodzwonić się do taty. Ten niestety był na jakimś spotkaniu i nie mógł po nią przyjechać. W końcu szef przywiózł mamę do domu, żeby mogła spokojnie założyć spódnicę wink

3

Zabawne to to było ale z pewnością nie dla Twojej mamy tongue

Moje najzabawniejsze wspomnienie sięga lat dziecięcych.. Mając po ok 10 lat z koleżanką spokojnie bawiłyśmy się przed moim domem.. Wtedy właśnie przyjechał rowerem chłopak którego jakoś nie mogłyśmy znieść.. Widząc, że nadjeżdża szybko ruszyłyśmy w kierunku jej domu.. Ale on uparcie za nami podążał. Kazałyśmy mu spadać ale nie szczególnie to na niego zadziałało tongue I wówczas zirytował nas na maksa więc kumpela pobiegła na podwórko, po chwili wróciłam z.. kawałkiem sznurka w ręce. Kolega myśląc, że żartujemy nie miał oporów przed tym byśmy go związały.. Nie wiedział jednak, że zostanie przywiązany do słupa a my pójdziemy dalej smile I tak biedaka znaleźli koledzy big_smile Ależ mieli ubaw tongue

...I jeśli odwrócisz się do nieba zdasz sobie sprawę, że zostały miliony gwiazd i każda jedna jest marzeniem do spełnienia...
...Chociaż niektóre się wypalą, znajdziesz wiele, które dopiero zaczynają świecić...

4

nie pamiętam tego, ale rodzicielka mi opowiadała, kiedy miałam około 7lat przyjechali do nas znajomi z synem młodszym ode mnie o rok. bawiliśmy się i w pewnym momencie zniknął.. poszłam go szukać, a kiedy znalazłam właśnie sikał... a ja ... przerażona, z krzykiem wpadłam do domu, pobiegłam do salonu, gdzie siedzieli goście i zawołałam
mamo, co on tam ma?!!!!.. i od tego czasu wiem, co faceci mają w spodniach..

Skoro Świat,taki jaki jest,nie satysfakcjonuje mnie,
zrobię wszystko by stać się tą,która tworzy światy,nad którymi "los sprawuje niezależny"
To będzie moja "zesmsta ręki śmiertelnej"... Zamknę się w nich...

5

A ja pamiętam jak Ja z bratem kaczuszkę włożyliśmy do piekarnika i zapaliliśmy żeby jej było ciepło ale mama przyszła w porę i kaczuszkę wyjęła big_smile

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

6

Można się uśmiać nie powiem smile To i ja dorzucę coś do gara.
Wszystko za sprawą mojego lubego. Pewnego wieczoru, a właściwie to już nocy, oglądając w łóżku TV przed zaśnięciem, mój Książe Przemysław zażyczył sobie kanapek. Zaspana poszłam do kuchni, a po jakiś 5 minutach wróciłam z talerzem jedzenia. Przemek już powoli usypiał. Rozbudziłam go i powiedziałam: "Zrobiłam Ci te kanapki". On podniósł głowę, spojrzał na mnie, a po chwili wypalił: "Czyś ty kobieto do reszty zwariowała, żeby w środku nocy kanapki robić?!".
Druga historia, też z nim w roli głównej. Zmieniałam pościel. Przemek ma swoją ukochaną poduszkę na której śpi (granatowa w białe krówki). Z racji tego, że ta poduszka ma bardzo nietypowe rozmiary, miałam tylko jedną podszewkę na nią. Więc do spania wyjątkowo dałąm mu inną, a tamtą wrzuciłam do pralki. Jestem w łazience, biorę kąpiel, a nagle z pokoju słyszę krzyk: "PAULINAAAAAA!!!!!GDZIE MOJA BARBARAAAA!!!!!!ODDAWAJ!!!". Wyszłam z łazienki, i wytłumaczyłam mu spokojnie, że dziś wyjątkowo śpimy w dwójkę, bo Barbara leży w pralce. Biedak pół nocy nie chciał wejść do łóżka, bo powiedział, że bez barbary nie uśnie.
Dodam na koniec, że Przemek ma 19 lat. smile

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

7

No cóż, widzę P&P że niezły trójkącik z Was i Barbary big_smile

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

8

Jeśli trójkąt to tylko z Barbarą smile Innych nie przewidujemy. Na szczęście sytuacja się ustabilizowała, a przy najbliższej okazji wstąpimy do ikei i kupimy drugą barbarę.

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

9

Z racji, że mieszkałam na obrzeżu miasta, rodzice po podwórku chodzą w innym obuwiu niż jak gdzieś jadą, bo chodzą do kurnika, czy obory. Mieliśmy jechać do siostry do centrum i tata pojechał w gumofilcach. big_smile Dopiero pod blokiem zorientował się, co ma na nogach, a ja z mamą piałyśmy jak wariatki. big_smile

Staram się mieć więcej empatii i wyrozumiałości dla świata, który gryzie mnie w dłonie.

10

Poslyszalyśmy z koleżanka jak mamy wymienialy przepisy na ....babkę piaskową  hiiiiii oczywiście  natychmiast poszly w ruch jajka  prosto z kurnika koleżanki , piasek z paiskownicy i ...... ....bylo duzo smiechu  .
                 Bardzo lubie do dnia dzisiejszego babke piaskowa ale taką  "prawdziwą "

. Miej czas na uśmiech - to muzyka duszy

11

rewelacyjny wątek smile

12

przykład z tego czwartku: poszlam na basen i juz w domu ubralam stroj kapielowy A ze nie umialam znalezc jednczesciowego to ubrałam dwu. No i robie ćwicenia (aqua aerobic) no i czuje ze mi majtki ciagle spadaja szczegolnbie jak trzeba bylo skakac nad tafle wody. no i babki ktore staly zamna mialy piekny widok mojego bladego zadka tongue a zeby bylo ciekawiej w szatni okazalo sie ze nie zabralam ani stanika ani majtek na zmiane tongue tak wiec bylo w ogole ciekawie smile

13

Ciekawy wątek smile proponuje go odświeżyć. Więc może  teraz ja coś dorzuce. Wiele lat temu Moi rodzice szykowali się na dancing. Mieli już mało czasu na szykowanie bo już w drodze do nich była reszta znajomych. Matka jak zwykle w 1h gotowa a ojciec chyba z 3h układał swoją czupryne smile Znajomi podjechali i koledzy zaczęli się z niego nabijac, że się zachowuje jak panienka. Wszyscy za nim czekają a on przed samym wyjściem stanął przed lustrem i omyłkowo zamiast chwycić dezydorant (miał zwyczaj używać go tak jak perfum) to wziął pianke do włosów i zrobił sobie piękne białe ślady na całej marynarce. Ekipa pękała ze śmiechu smile po latach powtórzył numer tylko użył mamy lakieru do włosów i psiknął się pod pachami smile

14

Ciekawe wątki jak coś mi się przypomni ,to dorzucę

Oby nie smucić się ,brac życie w swoje ręce .

15

Bardzo fajny temat big_smile hehehe big_smile jeżeli mi się coś przypomni to na pewno tutaj napiszę, a zapewne coś będzie smile

16

Dobry temat!  Zabawne historyjki nie zdarzają się co dzień. Jak sobie przypomnę jakąś, na pewno tu zamieszczę.

17

Kiedyś byłam na przyjęciu weselnym, na które zjechali się ludzie z różnych okolic.  I zdarzyła mi się taka rozmowa zapoznawcza z chłopakiem o imieniu Czesław.
- Cześ!
- Cześć, jak masz na imię?
-Cześ!
- No, cześć, a jak masz na imię?
- Czeeeś!

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Śmiech to zdrowie- podziel się z innymi śmieszną historyjką

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018