Facet?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

1

Temat: Facet??

Mam 23 lata. Jakiś czas temu rozstałam się z facetem. Mój problem polega na tym, że teraz ciągle się zamartwiam, że bede sama, że nikogo sobie nie znajde. Coraz częściej męczy mnie straszny dół z tego powodu. Czy któras z Was jest czy tez bya w podobnej sytuacji? smile:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet??

To co mają powiedzieć te co nigdy nikogo nie miały? smile

3

No to teraz jesteśmy w podobnej sytuacji. Tylko ja chyba za bardzo o tym myślę nigdy wcześniej nie miałam tego problemu smile

4

Jestem facetem jak coś tongue

Nie jesteś jakimś przypadkiem beznadziejnym, skoro kogo już miałaś, więc nie wyglądasz jak kwazimodo, czyli spokojnie kogoś znajdziesz, ba ktoś znajdzie Ciebie.

Znajdź sobie jakieś zajęcie, przestać żyć myślą że musisz żyć dla kogoś.

5

Dziękuje smile
Dokładnie wiem, że powinnam tak zrobić. Mam dużo zajęć studia praca, ale czasem jak siedzę w domu to takie myśli mnie dopadają smile

6

Mnie też, normalne, co zrobisz, każdy potrzebuje czułości tongue

7

pamietaj : LEPIEJ NIE MIEC NIKOGO NIZ BYLEKOGO ! Do czego Ci facet potrzebny ? zeby mu uslugiwac ? Tyle tylko ,ze dobrze miec chocby 1 dziecko, bo to cel zycia ...

8

Ktoś tu ma jakieś uprzedzenia tongue

Mi tam nawet nigdy przez myśl nie przeszło żeby zaprzęgać kobietę jako sprzątaczkę big_smile

DOBRY facet jest jej potrzebny żeby miała komu się wygadać, żeby miał kto ją wesprzeć, przytulić na dobranoc, wywołać uśmiech na twarzy, wyrwać od rutyny dnia codziennego...

A nie seks i gotowanie tongue

9

Dalia,chyba przesadzasz smile

Stopki nie będzie big_smile

10

Dokłądnie smile
RavenKnight dobrze mówisz tongue I

11

To pocztek dopiero, a nie koniec, jak często uważają młodzi, rozczarowani ludzie. smile

facet po przejściach

12 Ostatnio edytowany przez pankoneser (2016-05-23 20:10:52)

Po pierwsze jak ktos tutaj skomentowal, ze skoro mialas kogos wiec nie wygladasz jak kwazimodo to jest komentarz z dupy. Wyglad jest wazny ale sa gusta i gusciki, poza tym nie najwazniejszy bo liczy sie charakter i to jaki ktos jest. Po drugie jak jestes sama i z tego powodu czujesz sie gorsza to masz problem. Faceci wola niezalezne kobiety a nie takie, ktore szukaja partnera zeby poczuc sie lepiej. Za takim czyms wieje desperacja i u mnie bys szans nie miala. Najpierw naucz sie byc szczesliwa sama ze soba a potem zacznij poszukiwania.

13

To ze czasem tak mysle nie czyni ze mnie despertki, nie szukam faceta i zwiazku na siłe tylko po to żeby z kims być.

14

Nie musisz sie tlumaczyc. Zajmij sie zyciem, reszta sama przyjdzie...

15

Ty się martwisz w tym wieku? Całe życie przed Tobą. Na pewno kogoś poznasz i zobaczysz, że facet z którym byłaś nie docenił Cię.
Dodam, że gdy nachodzą Cię takie myśli, przygnębiające, to jest całkiem naturalne. Jestem od pewnego czasu sam i mnie też takie myślenie dopada. Ale to nie znaczy, że trzeba już teraz kogoś na siłę szukać. Poszerz grono znajomych, rozwiń zainteresowania, a z czasem pojawi się obok Ciebie ten facet, który będzie dla Ciebie. Pozdrawiam

16 Ostatnio edytowany przez lustro (2016-05-24 03:07:10)

DZIEN DOBRY WSZYSTKIM

ILONA,piszesz:

...że nikogo sobie nie znajde.

Wiesz,znalezc to mozna 5 zl.,gumke do wlosow,klucze albo portfel.
LUDZI sie spotyka.
    Poczatek drogi do spotkania kogos,zawsze zalezy od tego,czy spotkals sie sama z soba.
Czy wiesz,kim jestes?
Czego oczekujesz?
Na jakie kompromisy bedziesz zdolna sie zgodzic?
Mlodziutka jestes-wszystko przed Toba.Wiecej wiay w siebie!
       dalia45,piszesz:

LEPIEJ NIE MIEC NIKOGO NIZ BYLEKOGO

Bardzo prosze,czy mozesz mi podac definicje BYLEKOGO.Ciekawi mnie to,bo nigdy w zyciu nie spotkalam KOGOS TAKIEGO.
Pozostala czesc Twojej wypowiedzi:

...Tyle tylko ,ze dobrze miec chocby 1 dziecko, bo to cel zycia ...

Ty to serio piszesz?

DZIEN DOBRY WSZYSTKIM,maj w pelnej krasie,enjoy.

17

lustro

Bardzo mądre słowa, o spotykaniu i znajomości siebie samej/ samego.
Podstawą udanej relacji , znajomości a wreszcie miłości jest samookreslenie siebie, swoich potrzeb, lęków, obaw bardziej.
Pozdrawiam

18

lustro- bardzo mądrze mówisz.
Muszę poznać siebie. Teraz chyba nie jestem gotowa na związek i chyba nigdy nie byłam. Zawsze bardzo dobrze czułam sie sama ze sobą lubiłam swoje towarzystwo, ale teraz chyba przez presje otoczenia i przez to ze kolezanki kogos maja zaczełam sie tak zadreczac smile:)

19

lustro napisał/a:

DZIEN DOBRY WSZYSTKIM

ILONA,piszesz:

LUDZI sie spotyka.
    Poczatek drogi do spotkania kogos,zawsze zalezy od tego,czy spotkals sie sama z soba.
Czy wiesz,kim jestes?
Czego oczekujesz?
       dalia45,piszesz:

Bardzo prosze,czy mozesz mi podac definicje BYLEKOGO.Ciekawi mnie to,bo nigdy w zyciu nie spotkalam KOGOS TAKIEGO.

Ty to serio piszesz?

Witaj, Lustro. smile
Dosadnie, acz trafnie.
Młodzież jest zbyt niecierpliwa. Taka inna, niż my kiedyś i jeszcze bardziej kied

facet po przejściach

20

lustro napisał/a:

DZIEN DOBRY WSZYSTKIM

ILONA,piszesz:

LUDZI sie spotyka.
Czy wiesz,kim jestes?
Czego oczekujesz?
       dalia45,piszesz:

Ty to serio piszesz?

Witaj, Lustro. smile
Dosadnie, acz trafnie.
Młodzież jest zbyt niecierpliwa. Taka inna, niż my kiedyś i jeszcze bardziej kiedyś.
Niby nowocześniejsza i mniej zwracająca uwagę na konwenanse.
A tu, proszę.. smile

facet po przejściach

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018