"Miłość" starszego faceta.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » "Miłość" starszego faceta....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez ashe24 (2010-01-11 19:53:28)

Temat: "Miłość" starszego faceta....

Witam wszystkie forumowiczki i z góry proszę o wyrozumiałość ponieważ jestem nowa w tym serwisie smile Chciałabym przedstawić jednak Wam jednak mój problem i zasięgnąć Waszych porad smile Otóż poznałam miesiąc temu faceta mieszkającego daleko ode mnie. To znajomość przez internet. Łączy nas dużo rzeczy i wszystko szlo między nami świetnie, dopóki nie zaczął dawać mi znaków, że coś do mnie czuje- a przynajmniej tak twierdzi. Pomimo mojego negowania jego wirtualnych buziaków i tym podobnych sprawa się rozwinęła. Zaczął pisać, że mnie kocha, uwielbia no i w końcu pragnie hmm Oczywiście wszystko to wypisuje mi samymi inicjałami typu "KC", nie ma odwagi napisać mi, że mnie kocha, parę razy mu się zdarzyło. Utrzymuje to już pewien czas i nie mogę go przekonać, że mu się wydaje hmm Wypisuje do mnie dniami i nocami a ja już nie wiem co mam robić... Zapytał niedawno czy będę jego dziewczyną ale się nie zgodziłam. On jest ode mnie o 20 lat straszy... Co zrobić by przestał wmawiać mi że mnie kocha a zachować przyjaźń i nie zranić go? Pomóżcie!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "Miłość" starszego faceta....

Mi sie wydaje ze facet kreci musisz go wyczuc troche dziwne ze tak szybko sie zakochal badz ostrozna ja takze bylam w takiej sytuacji od jego milosci krecilo mi sie w glowie dopoki odmowilam spedzenia nocy ze mna smiac mi sie chce ,jak byl zakochany tak sto razy szybciej sie odkochal jak tu im wierzyc .Uwazajj,,,,,,,

3

Odp: "Miłość" starszego faceta....

moge zapytać ile masz lat??

4

Odp: "Miłość" starszego faceta....
majorka napisał/a:

moge zapytać ile masz lat??

Mam 22 lata smile

5

Odp: "Miłość" starszego faceta....

może zacznij mu opowiadać o swoim chłopaku, nawet jak go nie masz to wymyśl. Może wtedy zrozumie

6

Odp: "Miłość" starszego faceta....

Wypróbuję, dziękuję bardzo smile

7 Ostatnio edytowany przez karolina0022 (2010-01-12 21:46:56)

Odp: "Miłość" starszego faceta....

no to jest problem, ale skoro już dłuższy czas utrzymujesz tą znajomość to chyba zapytał Cie wcześniej czy kogoś masz? Ja bym mu nie wymyślała żadnego chłopaka tylko najprościej w świecie powiedziała tak: nie chce robić Tobie nadziei i w żaden sposób Cie ranić ale musisz zrozumieć to że wiele nas dzieli, a przede wszystkim różnica wieku. Jestem młoda i jeszcze wszystko przede mną... i zgodzę się tu z Grażynką. Uważaj smile

8

Odp: "Miłość" starszego faceta....

Moj facet jest starszy ode mnie o ponad 20 lat...ja mam 18. Nie kazdy starszy mezczyzna musi krecic. Trzeba tylko dobrze trafic.

9 Ostatnio edytowany przez kropka91 (2010-01-20 20:10:38)

Odp: "Miłość" starszego faceta....

zapomnialam dodac,że nie wymaga ode mnie seksu. czekamy z tym naszym pierwszym razem na dopowiedni moment.

Odp: "Miłość" starszego faceta....

albo mu powiedz ze chyba odkrylas ze jestes less jak to z tym chlopakiem nie wypali.

11

Odp: "Miłość" starszego faceta....

on nie kreci tylko sobie zarty z Ciebie robi ;P olej go i nie przejmuj sie tym... zablokuj go na gg, wykasuj go ze znajomych z tego portlalu co go poznalas wink

12 Ostatnio edytowany przez youngwind (2010-01-22 01:21:09)

Odp: "Miłość" starszego faceta....

Ashe24- albo facet to ponadprzeciętnie dziecinna jednostka, albo po prostu stroi sobie żarty. Wyznania miłości w typie "KC" wysyłał mi via e-mail/gg mój wielebny eks, co niezbyt dobrze mi się kojarzy. Jeśli kogoś stać na tak poważny krok (czyt. kocham Cię) drogą internetową i to w postaci jakichś pokemońskich szyfrów, to niech mnie kule biją...

Na Twoim miejscu przegnałabym tego gościa. Z Twojego postu wynika, że dobre z Ciebie dziewczę i nie chcesz go zranić, ale mały prysznic przydałby się mu, choćby z tego tytułu, że jest dorosłym facetem i powinien zająć się w życiu czymś bardziej pożytecznym niż bajerowaniem młodszych o wiele lat dziewcząt. Co nie znaczy, że mam coś przeciwko takim związkom, bo sama mam sporo lat starszego od siebie partnera. Wiadomo jednak o co się rozchodzi, więc nie będę się dodatkowo produkować nt. mojego podejścia do spraw tego typu wink.

Życzę powodzenia!

13

Odp: "Miłość" starszego faceta....

hmm..jestem dzisiaj tak bojowo nastawiona do facetow, ze kazdego przegnalabym gdzie pieprz rosnie haha..jestes dobra dziewczyna wiec moze porozmawiaj z nim i powiedz, ze mozesz mu tylko zaoferowac przyjazn i takie tam..ja mam zupelnie inny charakter i gdyby w wieku 22 lat 40 latek pisal KC to wyslalabym go do diabla wink

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » "Miłość" starszego faceta....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024