Lewatywa w literaturze - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Lewatywa w literaturze

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Lewatywa w literaturze

Hej, mam do was takie pytanie... szukam wszelakich książkę gdzie jest mowa o lewatywie. Historyczne, medyczne, biograficzne, powieści. Nie chodzi mi o stricte medyczne bo tam bez problemu znajdę raczej chodzi o biografie lekarzy, biografie medyczne np. ginekolodzy Thorwalda
Proszę o pomoc
Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Lewatywa w literaturze
lecter1 napisał/a:

Hej, mam do was takie pytanie... szukam wszelakich książkę gdzie jest mowa o lewatywie. Historyczne, medyczne, biograficzne, powieści. Nie chodzi mi o stricte medyczne bo tam bez problemu znajdę raczej chodzi o biografie lekarzy, biografie medyczne np. ginekolodzy Thorwalda
Proszę o pomoc
Pozdrawiam.

Polecam Szwejka. Bedziesz mogl sie utozsamic z bohaterem, a i o lewatywie duzo sie dowiesz.

3 Ostatnio edytowany przez Kleoma (2017-03-21 09:46:35)

To stary wątek wprawdzie lecz dołożę "Miłość w czasach zarazy",  autor Gabriel Garcia Marquez. Bohaterowie robili sobie nawzajem lewatywy.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

4

Odświeżam temat, może ktoś coś jeszcze poleci?:)

5

co za temat!
na czas świątecznego obżarstwa big_smile

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

6

Marquez - o miłości i innych demonach

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Lewatywa w literaturze

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności