Czy to miłość ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Czy to miłość ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 34 ]

1

Temat: Czy to miłość ?

Witam .
Mam ponad 20 latek i wielki problem sad otóż historia ta może wydać się większości z was głupia .. a może i Ja głupi ale no cóż . Może ktoś mi poradzi ;c
Byłem z dziewczyną ponad 2 lata ,ona z dnia na dzień zrezygnowała ze mnie (podobno jej wszystkiego zakazywalem a to wcale nie prawda ,myślę że chciała po prostu zrzucić całą winę na mnie ) . Po pół roku poznałem fajna dziewczynę .. spotykaliśmy się ,było cudownie ,po kilku miesiącach gdy wszystko szło w dobra stronę z ta "nowa" .. pojawiła się była ;x zaczęła pisać ,dzwonić ,nalegac na spotkania . Spotkałem się z nią ,rzuciła się na mnie z utesknieniem. Bałem się ze wszystko wróci i miałem rację , wybaczylem jej odejście .. nie wiedziałem co mam zrobić w tej sytuacji miałem dwie kobiety które mnie chciały mieć tylko dla siebie . Nie chciałem lecieć na dwa fronty bo to nie w moim stylu . spotkalem sie z nowo poznana dziewczyna ,powiedziałem jak jest ,zrozumiała ,tzn tak mi się wydawało .. po kilku dniach dzwoniła zapałkana i mówiła ze nie poznała kogoś takiego jak Ja i ze beze mnie to juz ona sobie nie wyobraża życia .. Ja może i głupi ale wtedy miałem to "gdzieś " co ona mówi i myśli bo przecież wróciła do mnie kobieta z którą już tyle lat byłem .  Jej ostatni tekst do mnie wypowiedziany brzmial "nigdy o tobie nie zapomnę, zawsze będę na Ciebie czekała i nigdy nie przestanę Cię kochać ." Teraz z biegiem czasu zastanawiam się czy dobrze zrobiłem ;x zaczynam tęsknić za nią ,oddalm się od mej obecnej kobiety przez to wszystko . Jestem myślami gdzie indziej . Proszę pomóżcie .. co sądzicie ? Nie umiem tak żyć . Kładąc się spać ,wstając rano.. cały czas myślę o tamtej ; (

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to miłość ?

No katastrofalna sytuacja, i poniekąd rozumiem dlaczego tak się stało. Ja bym zrobił tak, odetnij się na 2 dni od obydwu pań i przeanalizuj sobie wszystko. Weź kartkę jedną nazwij 'dziewczyna1', analogicznie z drugą. Wypisz sobie wszystkie swoje uczucia co do tych dwóch pań. Miałem podobną sytuację, wybrałem nową partnerkę, niestety okazało się, że to największa jędza na świecie, a moja pierwsza panna wybrała już sobie innego i za żadne skarby nie chciała do mnie wracać.

Nie mówię, że tak będzie i w twoim przypadku. Przeanalizuj sobie wszystko na spokojnie i podejmij decyzję. Nikt inny tego za ciebie nie zrobi

3

Mario95555 napisał/a:

No katastrofalna sytuacja, i poniekąd rozumiem dlaczego tak się stało. Ja bym zrobił tak, odetnij się na 2 dni od obydwu pań i przeanalizuj sobie wszystko. Weź kartkę jedną nazwij 'dziewczyna1', analogicznie z drugą. Wypisz sobie wszystkie swoje uczucia co do tych dwóch pań. Miałem podobną sytuację, wybrałem nową partnerkę, niestety okazało się, że to największa jędza na świecie, a moja pierwsza panna wybrała już sobie innego i za żadne skarby nie chciała do mnie wracać.

Nie mówię, że tak będzie i w twoim przypadku. Przeanalizuj sobie wszystko na spokojnie i podejmij decyzję. Nikt inny tego za ciebie nie zrobi

4

Mario95555 napisał/a:

Jestem teraz z tą która byłem przez kilka lat , nie mam kontaktu z tamtą a cały czas o niej myślę .. teraźniejsze dziewczyna stara się ,widzę ze jej zależy i wgl. Ale Ja cały czas jestem myślami gdzie indziej cały czas z tamtą . Nie wiem co się ze mną dzieje bo było wszystko wporzadku przez około 3 miesiace . A potem .. się zaczęło rozmyślania i co by było gdyby ; (

5

my Ci nie powiemy którą kochasz smile sam musisz to stwierdzić, może faktycznie daj sobie trochę czasu i przemyśl na spokojnie, bo nie da się mieć dwóch na raz. dobrze, że nie lecisz na 2 fronty i myślisz o tym aby ich nie ranić. niestety spotkanie z ex to w większości jak stąpanie po kruchym lodzie, więc wtedy niepotrzebnie się zgodziłeś. zastanów się czy było warto, (bo ona tylko się pojawiła a Ty już rzuciłeś być może odpowiednią osobę bo ona tak chciała) i czy drugi raz Ci nie wywinie podobnego numeru

6

Bardzo cierpiałeś gdy odeszła twoja ex pierwsza?

7

Pijawka13 napisał/a:

Bardzo cierpiałeś gdy odeszła twoja ex pierwsza?

Przez pierwsze dwa /trzy tyg. nie wiedziałem co ze sobą mam zrobić ,potem kumple jakoś okazali mi swoją "pomoc " i jakoś powoli zacząłem się przyzwyczajać do nowej sytuacji .

8

Więc nie cierpiałeś aż tak strasznie ?
Co czujesz gdy myślisz jednej i drugiej twoje emocje .

9

Pijawka13 napisał/a:

Więc nie cierpiałeś aż tak strasznie ?
Co czujesz gdy myślisz jednej i drugiej twoje emocje .

Nie mogę powiedzieć że nie cierpilem, bo cierpilem  ,lecz .. zdałem sobie sprawę ze to ona olala mnie a ja nie jestem niczemu winien. Postanowiłem ze nie będę się tym przejmował bp to przecież jej decyzja . Było mi przykro i wgl . Nie wiem .. może boje się z nią rozstać bo może boje się zaczynać i budować wszystko od nowa  z inna? Kiedyś jeszcze tesknilem za ta z którą jestem . Teraz jest mi to obojętne czy wróci do domu czy nie ;x . Cały czas myślę co by było gdyby .. jak by teraz było z tamtą i cały czas się mecze .

10

Więc kochasz drugą chyba. Sam powinneś wiedzieć. A pomożesz mi

11

Przepraszam jest chamska wredna bo sobie nie radze

12

Przepraszam jest chamska wredna bo sobie nie radze

13

Pijawka13 napisał/a:

Więc kochasz drugą chyba. Sam powinneś wiedzieć. A pomożesz mi

W czym mam Ci pomóc ? Napisz a na pewno coś pomożemy smile

14

To normalne żeby pójść bez zapowiedzi do kogoś i wyznać miłość..Tej samej osobie po raz trzeci. Tak mamy słabe kontakty ze sobą. Ciagle o mnie gada?

15

Pijawka13 napisał/a:

To normalne żeby pójść bez zapowiedzi do kogoś i wyznać miłość..Tej samej osobie po raz trzeci. Tak mamy słabe kontakty ze sobą. Ciagle o mnie gada?

Jak dla mnie normalne ,skoro kochasz dana osobę ,jest dla Ciebie ważna . To walczysz o nią i próbujesz was ze sobą zbliżyć . Co ta osoba Ci odpowiedziała na wyznanie miłości ?

16

Pierwszy raz wyznać rzeczywistości nie przez internet

17

Najpierw że nie jest gotowy na związek potem ze nic prawdę do mnie nie czuje. A spogląda na mnie tak od września 2014.Pisała do niego odrazu mi odpisywał a w Realu nawet cześć z sobie nie powiem. Mamy po 17 lat

18

Pół roku ze sobą nie rozmawialismy a to nie znaczy ze wtedy go nie kochałam

19

Pijawka13 napisał/a:

Pół roku ze sobą nie rozmawialismy a to nie znaczy ze wtedy go nie kochałam

Może odpuść go sobie ? Skoro nie jest gotowy na związek to może zaproponuj mu przyjaźń ? Nie wiem .. hmm ale facet powinien trochę wykazać inicjatywy a tu widzę nic z tego. Daj sobie czasu i pomysł czy warto się truc przez takiego człowieka . Może zasługujesz na kogoś lepszego ?
A wracając do mego tematu co mi proponujesz  poprosić o spotkanie tamta ? I pogadać ? Czy być przy tej z którą jestem teraz wink?

20

Nwm co mam ci proponować? Rok temu nie był gotowy na związek ja chce tylko jego

21

A chcesz się z nią spotkać?

22

Pijawka13 napisał/a:

A chcesz się z nią spotkać?

Z jednej strony bardzo bym chciał . Ale z drugiej .. coś mnie blokuje ; ( źe skrzywdze tym teraźniejsza partnerkę ;c  sam nie wiem .
Co do Twego problemu to może powiedz mu ze jest idiotą i wgl może zrozumie ze go kochasz ; (

23

Przecież mu się przy znam że przez niego płacze od roku. Nie patrz na innych uczucia tylko swoje

24

Pijawka13 napisał/a:

Przecież mu się przy znam że przez niego płacze od roku. Nie patrz na innych uczucia tylko swoje

Jejuu tez mam ciężka sytuacje sad a jakbyś mówiłaś się z nim na spacer ?  I pogadala? Tak szczerze ? Spróbuj .
Wiem ze liczą się mone uczucia  i szczęście .. ale czy warto ? Boję się że obecna się dowie . I odejdzie , i zostane sam sad

25

Boisz się samotność jak widać . wyjedz na parę dni i zobaczysz za która tęskniesz bardzo może żadna z nich to jest. Dziś chciała się z nim spotkać ale nie miałam odwagi się do niego odezwac.Chciałam bylismy  z metr od siebie żadne się do siebie nie odezwało.Gdy już wychodzilismy z autobusu szedł szybciej bo chciałam na spokojnie i pojechała przystanek dalej .Aby zostałam sama o był płacz i myśli samobójcze

26

Boisz się samotność jak widać . wyjedz na parę dni i zobaczysz za która tęskniesz bardzo może żadna z nich to jest. Dziś chciała się z nim spotkać ale nie miałam odwagi się do niego odezwac.Chciałam bylismy  z metr od siebie żadne się do siebie nie odezwało.Gdy już wychodzilismy z autobusu szedł szybciej bo chciałam na spokojnie i pojechała przystanek dalej .Aby zostałam sama o był płacz i myśli samobójcze

27

Pijawka13 napisał/a:

Na moim miejscu spotkała byś się z tamtą czy nie ?; (
Nie wiem co masz robić . Napisz mu sms ? Zadzwoń . Poproś ? Hmm ?; (

28

Ale to nie jest takie proste nawet jak mnie odrzuci to będzie się widzieć parę razy w tygodniu przez 3 lata.Może napisz do niej cobu niej zobacz czy będzie chciała się odzywać dalej.

Jak mnie odrzucić to się załamnie

29

W sumie to juz jest ze mną źle

30

A normalne jest że on w kółko o mnie gada?

31

Pijawka13 napisał/a:

A normalne jest że on w kółko o mnie gada?

No skoro gada to może mu się naprawdę podobasz ? A może się wstydzi ? Może jest w jakieś głupiej sytuacji ?;c

32

a po tej sytuacji co się wydarzyło rano będzie chciał mnie znać??

33

Pijawka13 napisał/a:

a po tej sytuacji co się wydarzyło rano będzie chciał mnie znać??

Dlaczego nie ? Przecież wyznałas mu miłość ,wiec nie widzę w tym nic złego wink

34

Parę msc temu wyznałam mu miłość nie dziś. Dziś wyszłam na idiotke i jechać tak jak on długo

Posty [ 34 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Czy to miłość ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018