Czy żałujecie, że któreś relacje d-m nie potoczyly się inaczej? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Czy żałujecie, że któreś relacje d-m nie potoczyly się inaczej?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Czy żałujecie, że któreś relacje d-m nie potoczyly się inaczej?

Hejka,
mam taki luźny temat do rozmowy, czy mieliście takie sytuacje, że źle kogoś oceniliście na początku; zerwaliście kontakt; "nie wyszło" itp. Ja mam 3 takie osoby: znajoma starsza ode mnie 2 lata. która przestała się odzywać, ale nie dlatego, że się pokłóciłyśmy czy, że ja jej coś zrobiłam, znajomy w moim wieku, poznany przez internet, hmm..twierdził, że czuł się przytłoczony i pewien przystojny znajomy ze studiów i obozu, którego uczuć nie umiałam odwzajemnić, a był to najprzystojniejszy facet jakiemu się podobałam i charakter też wydawało się, ze ma ok.
Czy was nauczyły coś te doświadczenia?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy żałujecie, że któreś relacje d-m nie potoczyly się inaczej?

Bardzo często żałuję, że niektóre z moich relacji z ludźmi (czy też związków) nie potoczyły się inaczej - że nie zerwałam ich znacznie wcześniej. Natomiast nie żałowałam nigdy kontaktów już zerwanych. Taki już mój charakter - mam kilka ważnych dla mnie osób, o które walczę jak głupia, nawet jeśli to nierozsądne, ale cała reszta świata może dla mnie nie istnieć.

"Do you believe in forever? I don't even believe in tomorrow. The only thing that lasts forever are memories and sorrow.
Out of sight, out of mind - the motto of betrayal. The prophets preach to forgive and forget ... I'm sorry but I am unable."

3 Ostatnio edytowany przez Wątłusz_Pierwszy (2016-02-29 23:44:53)

Odp: Czy żałujecie, że któreś relacje d-m nie potoczyly się inaczej?
areyouafraid napisał/a:

mam kilka ważnych dla mnie osób, o które walczę jak głupia, nawet jeśli to nierozsądne, ale cała reszta świata może dla mnie nie istnieć.

Mam podobne podejście. Jeśli jakaś znajomość się rozluźniła lub zerwała, to nie rozpaczam. Osoby o relacje z którymi jestem w stanie walczyć i zabiegać są do policzenia na palcach dwóch rąk.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Czy żałujecie, że któreś relacje d-m nie potoczyly się inaczej?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018