Samodzielna renowacja skóry mebli - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Samodzielna renowacja skóry mebli

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1

Temat: Samodzielna renowacja skóry mebli

W salonie mam sporej wielkości skórzaną (skóra naturalna) rogówkę, a do tego duży puf. Rogówka ma dosyć niespotykany kolor nazwany śliwką, ale to jest coś jak bardzo ciemny brąz, prawie czarny, delikatnie wpadający w bordo. Dodatkowo kolor nie jest zupełnie jednolity, a minimalnie jakby przecierany. W każdym razie mebel ma kilka lat, ale dopiero teraz pojawiły się na nim (częściowo przyczynił się do tego domowy futrzak smile) drobne pęknięcia górnej warstwy skóry, spod których przebija jasny kolor - wygląda to źle.
Szukałam w sieci różnego typu informacji i natknęłam się na zestawy do samodzielnej renowacji skór, przeznaczone zarówno do mebli, jak i na przykład foteli samochodowych.
Oczywiście meble mogę oddać do wymiany pokrycia, ale jeśli miałabym to robić, to już wolę kupić nowe wink.

I tu moje pytanie - czy ktoś próbował za pomocą tego rodzaju zestawów naprawiać skórę, a jeśli tak, to z jakim efektem? Czy trudno będzie dobrać kolor, który jest tak specyficzny?
A może jest coś jeszcze, co moglibyście mi polecić?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Samodzielna renowacja skóry mebli

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018