Mezczyzna okolo 60-tki,faktycznie PODNIECAJACY ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mezczyzna okolo 60-tki,faktycznie PODNIECAJACY ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 33 ]

Temat: Mezczyzna okolo 60-tki,faktycznie PODNIECAJACY ?

Witajcie moi mili,
Zastanawia mnie pewien fakt,a mianowicie czy Mezczyzna okolo 55 roku zycia.. 60-tki faktycznie jest podniecajacy z wygladu,chodzi mi o sytuacje gdy np kobieta 30 ,35 lat idzie do lozka z  tyle straszym od siebie mezczyznom np takim 60 letnim ,ktory wiadomo z wiekiem..naturalne to ze skora ciala juz nie ta,niezbyt apetyczna,zmarszczki,sprzet itd,itp czy to moze byc podniecajace dla KOBIETY ?

DOBRE DROGIE UBRANIA,dobry zegarek,dyplom, nie ukryją nie zamazą-Brzydkiego charakteru,zlosliwej osobowoscii JAK NAJDALEJ od psychologow ryjacych regulki z książek,a PORADZ SIE LUDZI ktorzy przezyli tragedie-byli na dnie,duzo wycierpieli,to są najlepsi nauczyciele,doradzcy zycia..
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mezczyzna okolo 60-tki,faktycznie PODNIECAJACY ?

A to ktoś jakoś szczególnie optował za taką tezą, że zdecydowałaś się polemizować z nią? Chyba, że mi coś umknęło..

Jakoś niespecjalnie fantazjuję o mężczyźnie w tym wieku..ba, o 10 lat młodszym też nieszczególnie. Skąd Ci to w ogóle przyszło do głowy? smile

Też inna sprawa zupełnie gdy mówimy o trwającym wiele lat szczęśliwym związku, którym oboje się starzejemy (sprawa oczywista). Ale Tobie raczej nie o taki przypadek chodziło?

3

Elle88 napisał/a:

Ale Tobie raczej nie o taki przypadek chodziło?

Zgadza sie,chodzi o tej inny przypadek  smile

DOBRE DROGIE UBRANIA,dobry zegarek,dyplom, nie ukryją nie zamazą-Brzydkiego charakteru,zlosliwej osobowoscii JAK NAJDALEJ od psychologow ryjacych regulki z książek,a PORADZ SIE LUDZI ktorzy przezyli tragedie-byli na dnie,duzo wycierpieli,to są najlepsi nauczyciele,doradzcy zycia..
Reklama

4

Facet w tym wieku, jeśli jest wysportowany, zdrowy,  dba o siebie, nie wyhodował brzucha, to dlaczego nie ??
Mam znajomą, która ma męża po 70-tce i ten facet ciągle chce i ciągle może smile tylko pozazdrościć.

5 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2016-01-19 20:16:29)

Ale ten Pan to chyba na VIAGRZE ciagnie hmm ? bo chyba nie naturalnie ?
Nie od dzis wiadomo aby ktos nas podniecal ,rowniez potrzeba bodzca -wygladu,a wadomo ze cialo takiego 60 latka nie wyglada tak jak gdy mial 35 lat,naturalne to zjawisko,do tego sprzet rowniez nie wyglada tak jak gdy mial 35 lat,sporo zmarszczek,bo to nieuniknione-naturalne,ale nie wiem czy to moze podniecac Kobiete...nie wiem czy np Ja potrafilabym...

Reklama

6

No właśnie bez żadnych wspomagaczy, ten Pan "tak ma" smile Znajoma narzeka, że już nie ma siły na niego, bo po 15tu latach bycia razem, on nadal ma taki nieposkromiony apetyt.

7 Ostatnio edytowany przez oczy Lwa (2016-01-19 21:02:09)

Kaja74 napisał/a:

No właśnie bez żadnych wspomagaczy, ten Pan "tak ma" smile Znajoma narzeka, że już nie ma siły na niego, bo po 15tu latach bycia razem, on nadal ma taki nieposkromiony apetyt.

Moze mowi prawde,moze i nie...
Nie wiem mnie jakos nie przekonuje... skora ciala u takiego Pana okolo 60 tki jest juz nie ta...,duzo zmarszczek,"sprzet" niezbyt apetyczny,skora dloni troche pomarszczona...
Naprawde nie wiem czy bym potrafila...
No to faktycznie taki 60latek moze byc nawet delikatnie mowiac niebezpieczny  big_smile

8

Jak będziesz ok. 50tki to pogadamy smile

9

Zdarza sie ze i tacy są przystojni i pociągający w sumie chyba bardziej od takiego 18-latka big_smile

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

10

Nie wiem ale mnie nie pociaga ani CHLOPCZYK 20 letni,ani facet okolo 60 tki z cialem niezbyt ladnym,duzo zmarszczek itd ...

11

chloe2 napisał/a:

Zdarza sie ze i tacy są przystojni i pociągający w sumie chyba bardziej od takiego 18-latka big_smile

Serio podniecaja cie tacy okolo 60 tki ?

12

oczy Lwa napisał/a:
chloe2 napisał/a:

Serio podniecaja cie tacy okolo 60 tki ?

Ogólnie wole starszych. Co prawda okolo 60 bardzo rzadko są pociągający ale bywają fajnie zadbani i przystojni. Jednak o wiele bardziej wolałabym takiego niż kogoś w moim wieku lub, o zgrozo, młodszego

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

13

Ok,a Ja tak jak wspominalam,nie podniecaja mnie chlopczyki 20 letnie,ani dziadkowie ze zmarszczkami,niezbyt ladnym cialem,dlonmi pomarszczonymi...
ale taki to urok starosci-naturalne zjawisko i kazdego to czeka,kto dozyje...

14

A dlaczego w ogóle się nad tym zastanawiasz?  ja się wolę nie zastanawiać. Jestem zdecydowanie na nie.

15

jesli stawiasz  glownie na jedrne, gladkie cialo, to nie dziwne, ze widzisz w 60 latku tylko nieapetycznego starucha.

16

adiaphora napisał/a:

jesli stawiasz  glownie na jedrne, gladkie cialo, to nie dziwne, ze widzisz w 60 latku tylko nieapetycznego starucha.

Chodzi o caloksztalt...

No ale ok, jak kogos podnieca niezbyt ladne cialo,troche jakby pomarszczone dlonie,sporo zmarszczek,nie mam nic przeciwko,rozni ludzie rozne potrzeby,masochisci itp wink

17

oczy Lwa napisał/a:
adiaphora napisał/a:

Chodzi o caloksztalt...

No ale ok, jak kogos podnieca niezbyt ladne cialo,troche jakby pomarszczone dlonie,sporo zmarszczek,nie mam nic przeciwko,rozni ludzie rozne potrzeby,masochisci itp wink

no właśnie, chodzi o całokształt. Myślę a nawet jestem pewna, że nikt nie idzie do łóżka z 60 latkiem, bo go podniecają zmarszczki. Pomijając jakieś parafilie (ale to nie jest masochizm, tylko dalej przyjemność smile  liczy się człowiek, jako całość a więc 60 latek może być i atrakcyjny seksualnie, gdy jest zadbany, sprawny, nie ma aparycji zgrzybiałego dziadka i ma pociagającą nas osobowość. Znam takich, z którymi bez mrugnięcia okiem poszłabym do łóżka, gdybym tylko była wolna i gdyby tylko mnie chcieli smile bo są atrakcyjnymi mężczyznami w całym tego słowa znaczeniu.

18

A faceci lubia 60 letnie Kobiety-jako caloksztalt ?

19

nie wiem, pewnie są tacy, bo dlaczego nie? Zawsze znajda się amatorzy na wszystko, więc czemu 60 letnia kobieta miałaby być wyjątkiem. Zwlaszcza, że niejedna wygląda calkiem dobrze. Mam znajomego 28 latka który chętnie poszedłby do łózka z panią Jolantą Kwaśniewską bo twierdzi, że to piękna i seksowna kobieta.  A ona chyba ma 60 latek już. Tak więc widzisz, pierwszy chętny już jest, co poświadczam smile  I dodam, że jest przystojnym, wysokim niebieskookim blondynem.

20

Nie wiem moze jakbym sporo wypila... bardzo bogaty  wink  lol

21

Zdarzylo mi sie miec 63 lata i nie jestem na pewno podniecajacy.Nie mozna obrazac sie na caly swiat, ze nie ma sie juz "wygladu". Nie mozna sie takze obrazac na "nieapetycznego starucha" aczkolwiek nie jest to przyjemne. Ale coz. Natura nie oszczedza kobiet takze. W wiekszosci wypadkow kobiety w wieku 62 lat wygladja gorzej niz ich rowiesnicy. A czasem jest to zwiazane z ujmowaniem sobie lat, dlatego chca byc traktowane jak rowiesnice a zlosliwe lustro zawsze klamie i oszukuje. Kobiety po 60 sa "wygaszone" jezeli nie sa w zwiazku, ale z autopsji wiem, ze moga byc aktywne seksualnie i to bardziej niz ich mlodsze kolezanki.
Jezeli chodzi o sex to moge podziekowac moim rodzicom, dziadkom za geny jakie dostalem w spadku. Wiadra wody nie podniose ale hydraulika pracuje bez zarzutu. To sprawa nie tylko genow ale i aktywnosci seksualnej w zyciu. Nie znam co to sa klopoty z erekcja. No ale wracamy do wygladu. Gdy ma sie 63 lata i ciagle ochote na ciacho z dziurka to nie ma juz przed oczyma olbrzymiej rany cietej siekiera a przede wszystkim czlowiek marzy o kobiecie -przyjacielu. O kims, z kim mozna sie dzielic, wspierac wzajemnie, cos zbudowac i wspolnie cieszyc sie z wspolnie spedzanego czasu. Sprawa wygladu jest drugoplanowa. Starsza pani moze byc apetyczna dla starszego pana jezeli nie zacznie sie odchudzac na potege, bo odtluszczona najwyzej mniej wazy a zaczynaja sie od razu klopoty ze zdrowiem. Papierosy i alkohol pity codziennie po trochu zdecydowanie jest wrogiem starszej pani

22

stefan00 napisał/a:

Zdarzylo mi sie miec 63 lata i nie jestem na pewno podniecajacy.Nie mozna obrazac sie na caly swiat, ze nie ma sie juz "wygladu". Nie mozna sie takze obrazac na "nieapetycznego starucha" aczkolwiek nie jest to przyjemne. Ale coz. Natura nie oszczedza kobiet takze. W wiekszosci wypadkow kobiety w wieku 62 lat wygladja gorzej niz ich rowiesnicy. A czasem jest to zwiazane z ujmowaniem sobie lat, dlatego chca byc traktowane jak rowiesnice a zlosliwe lustro zawsze klamie i oszukuje. Kobiety po 60 sa "wygaszone" jezeli nie sa w zwiazku, ale z autopsji wiem, ze moga byc aktywne seksualnie i to bardziej niz ich mlodsze kolezanki.
Jezeli chodzi o sex to moge podziekowac moim rodzicom, dziadkom za geny jakie dostalem w spadku. Wiadra wody nie podniose ale hydraulika pracuje bez zarzutu. To sprawa nie tylko genow ale i aktywnosci seksualnej w zyciu. Nie znam co to sa klopoty z erekcja. No ale wracamy do wygladu. Gdy ma sie 63 lata i ciagle ochote na ciacho z dziurka to nie ma juz przed oczyma olbrzymiej rany cietej siekiera a przede wszystkim czlowiek marzy o kobiecie -przyjacielu. O kims, z kim mozna sie dzielic, wspierac wzajemnie, cos zbudowac i wspolnie cieszyc sie z wspolnie spedzanego czasu. Sprawa wygladu jest drugoplanowa. Starsza pani moze byc apetyczna dla starszego pana jezeli nie zacznie sie odchudzac na potege, bo odtluszczona najwyzej mniej wazy a zaczynaja sie od razu klopoty ze zdrowiem. Papierosy i alkohol pity codziennie po trochu zdecydowanie jest wrogiem starszej pani

Stefanie

Moja sasiadka Kobieta w wieku 68 lat jest w nowym zwiazku,poznala starszego Pana(w podobnm wieku) na wspolnych zajeciach i obecnie sa w milym szczesliwym zwiazku,on zamiast polowac na mlodsze,wolal zwiazac sie z Kobieta w swoim wieku ,wielki szacunek.

23 Ostatnio edytowany przez ivy71 (2016-01-22 16:57:07)

Nie wiem jak by było gdybym miała 30 lat bo wtedy byłam zamężna i się nad tym nie zastanawiałam, ale teraz mam 44 i zdarzyło mi się niedawno przeżyć najwspanialszy seks w życiu z facetem o 15 lat starszym. No ale on był zadbany i wysportowany. I przede wszystkim, wiedział co robi :-)

Najbardziej zdezorientowny jeste? wtedy gdy próbujesz przekona? swoje serce i dusz? do czego?, o czym twój rozum wie ?e jest k?amstwem.

24

Zależy pewnie od wieku partnerki. Jeżeli ona ma ponad 50 lat, to może on się jej podobać. Jeśli ma 30, 40....albo 25 to raczej odpada. Za duża różnica.

Jak miałam 20 lat, 30 latkowie wydawali mi się okropnie starzy, pierwsze siwe włosy, wyłysiali co poniektórzy. Im bliżej 30 stki, to sie zrównało, nagle stali się bardziej atrakcyjni. Teraz 30 latek jest dla mnie znowu za młody. Czułabym się jak z młodszym bratem. No, może jakby miał przynajmniej 35 lat to może co innego. 3-4 lata różnicy jeszcze może być, to prawie żadna różnica. 8-10 lat to już dużo.
Nie dogodzisz jak widać hmm

gg 48623644

25

Zdarzają się takie przypadki, ale niezmiernie rzadko.

26 Ostatnio edytowany przez malgorzataprzybek38 (2018-01-09 19:29:20)

Jakieś pól roku temu poznałam mężczyznę

27

Mam zwiazek z 57 letnim mezczyzna. Jest wysportowany, przystojny - w lozku aktywny i otwarty na wszelkie propozycje. Sprzet dziala wink
Miedzy nami jest 20 lat roznicy.
A zmarszczki - dodaja mu uroku a nie odrzucaja smile
Coz...miedzy nami jest chemia idealna i akceptujemy sie w pelni.

28

Na samym początku pomyślałam, że jesteś mężczyzną. Oczywiście niektórzy panowie dobrze się trzymają, ale ja jestem na nie. Kiedyś na jednym z filmie europejskim usłyszałam, że ,,Jak kobieta jest przed 30tką to dla 60latka jest za młoda, a jak jest po 30tce to akurat", ależ mnie ten tekst wtedy w@&..ł!
Po za tym mój ojciec ma 60 lat.
Jeśli kobieta ma starszego faceta i oboje się kochają to wszystko jest ok, ale denerwuje mnie takie gadanie, że każdy starszy facet jest jak wino. Każdemu co innego się podoba, ale 25-30 lat to dla mnie za duża różnica wieku.
Nie podobają mi się mężczyźni w tym wieku.

29

oczy Lwa napisał/a:

Miłość to ból,rzekła małpka całując jeża.

30

Wiek tu nie ma nic do rzeczy.Ważne,żeby pary były w zbliżonym wieku.Czasami kobieta lub mężczyzna w starszym wieku wyglądają atrakcyjniej niż 30-40 -to latkowie.Apetyt na sex?! - sprawa indywidualna.Kobieta może zawsze...będzie miała 70-80 lat i może być aktywna seksualnie.A mężczyzna?! - tylko wybrani mają to "szczęście" być aktywnymi do późnej starości.A tacy naprawdę są!!!!! Mężczyzna,który w młodości przeskakiwał z kwiatka na kwiatek,bo znudziła mu się np własna żona......żona go odizolowała od siebie,bo czuła już niechęć do niewiernego męża.A mąż jak ten Gucio skakał sobie z kwiatuszka na kwiatuszek,aż z czasem....kwiatuszkom znudził się taki podstarzały Gucio.
Facet,dla którego żona jest przysłowiowym całym światem i jest atrakcyjną dla niego w każdym wieku (oczywiście mam na uwadze zadbane kobiety,bo człowiek powinien zawsze dbać o swój wygląd i higienę osobistą)...Otóż facet,kory jest aktywny seksualnie - do końca swojego żywota będzie mógł cieszyć się swoim libido.Mężczyzna odrzucony przez kobiety,brak sexu,zadowalający się sam (ostatnio "modne" sex kamerki,cyber sex) skończy w wieku 60 lat jak impotent.Apel do facetów: doceniajcie swoje żony,które chcą się z wami kochać...Każden wiek ma swoje prawa.A starszy facet niech nie sięga po młode....Nawet niech ma wypasiony portfel to miłości sobie nie kupi.

31 Ostatnio edytowany przez WALENCJA (2018-07-23 13:16:21)

WALENCJA napisał/a:
oczy Lwa napisał/a:

32

Kobieta jak i mężczyzna w każdym wieku mogą się podobać.Ale najkorzystniej jest w stałym związku kiedy oboje są z zbliżonym wieku i razem się starzeją.Sex na przysłowiowy jeden numerek (niedosłownie jeden - romans) pomiędzy starszym panem a młodą dziewczyną może być satysfakcjonujący,bo facet dłużej dochodzi do orgazmu niż młody.I vice versa!!!!! Starsza kobieta,zadbana,za którą nie jeden młody mężczyzna się oblizuje (tak,tak....) jest atrakcyjnym kochankiem.Ale.......życie szybko ucieka......i doceniajmy siebie  (zony mężów,mężowie żony).Bo na stare lata młoda kochanka czy laseczka z sex kamerki nie przyjdzie się opiekować w razie choroby niewiernym facetem...i odwrotnie...starsza,atrakcyjna seksualnie kobieta będzie dobra dla młodego mężczyzny póki zdrowa i niebrzydka....Ale i tak kobieta jest "na pozycji wygranej".......bo więcej facetów starszych choćby chciało sexu to i tak już nie mogą.A my kobietki zawsze możemy dawać szczęście facetom!!!!!! - do końca swojego żywota!!!!!Chyba,że już się takiej starszej pani nie będzie chciało....przestanie o siebie dbać,straci na atrakcyjności w swoich oczach i facetów to..."insza inszość".

33

Tak smile
Zawsze wolałam starszych od siebie mężczyzn.

Posty [ 33 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Mezczyzna okolo 60-tki,faktycznie PODNIECAJACY ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018