jak otworzyć salon fryzjerski - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: jak otworzyć salon fryzjerski

Czy ktoś wie co musze kupic do takiego salonu, chodzi mi o profesjonalny sprzęt i wogóle od czego zacząć, za wszelkie rady będę bardzo wdzięczna.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak otworzyć salon fryzjerski

Zaczać na pewno od założenia działalności gospodarczej, znaleźć dobrą lokalizację i w miarę tanią. Jeżeli masz jakąś konkretną gotówkę, np. 30 tyś. lub chociaż widoki na nią to możesz pomyśleć o współpracy z jakąś siecią, czyli o franczyzie. Wtedy kwestią sprzętu, wyposażenia zajmuje się firma, z którą współpracujesz.
Pomyśl jeszcze o usługach dodatkowych, jak henna, przedłużanie paznokci, solarium. Zawsze jest z tego jakaś dodatkowa kaska wink.

Jeśli chodzi o to, jakie konkretne wyposażenie powinnaś kupić - tu Ci nie pomogę, sorki smile.

3 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-09-23 15:48:07)

Pewnie juz za późno, ale może innym osobom otwierającym zakład fryzjerski się przyda - w necie jest ogromna hurtownia fryzjerska [spam], która- jesli sie dobrze orientuję - ma największy asortyment tego typu wśród hurtowni internetowych - więc można tam spokojnie zamawiac, zaczynając od kosmetyków do pielęgnacji włosów a na meblach kończąc.

4

artistic_girl -> dobrze się orientujesz, ta hurtownia ma najszerszy asortyment, który może przydać się w salonie fryzjerskim ale tak poza tym zastanawiam się sama czy nie otworzyć kiedyś takiego salonu bo jak mi się przynajmniej wydaje - musi to być bardzo dobry i zyskowny biznes. Tak jest rzeczywiście?

5

żeby założyć salon fryzjerski to raz : trzeba byc ogarniętym w tym zawodzie i to dośc dobrze , założyć własną działalność  itd. poza tym dzisiaj można mieć mobilny salon fryzjierski wink

6 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-09-23 15:46:29)

Ja jeszcze moge dodać od siebie tyle ,że jeśli założy się już salon fryzjerski to polecam skorzystać z hurtowni internetowej zaopatrzenia fryzjerskiego [spam] wink

7 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-09-23 15:45:57)

ogarniętym to raz , dwa wiedzieć co się robi , 3 wybudowac sobie własną markę. Co do hurtowni , to wiadome ,że lepiej kupować w internetowych hurtowniach bo jest po prostu taniej . Dlatego ja polecam [spam]

8

tak właśnie chciałąbym tu napisać i polecić hurtownie fryzjerską na internecie , ale się zastanawiam czy wgl o niej pisac , , bo widze ,ze odrazu jest  t narażone na spam .  mnie się wydawało ,ze forum jest od tego by chyba dzielić się opiniami itd. ale dobra , Jest dobra hurtownia  fryzjerska fryzomania.pl , Osoby które zakładaja firmę czyli salon , zapraszam na różne fora fryzjerskie , tam bardzo dużo na ten temat pisze.

9

Ja kupiłam sobie prostownicę  na Fryzomania .pl i zakup oceniam jako bardzo dobry . Co do salonu ? To poczytaj sobie może jakies poradniki na ten temat jak go urządzić . tez na pewno sa jakies fajne strony ,które pokazuja jakieś godne zauważenia aranżacje

10 Ostatnio edytowany przez wikszc88 (2015-10-30 11:33:12)

Do salonu musisz kupić na pewno sprzęt  cały od nożyczek , wałków wszelkiego rodzaju , suszarki nie suszarki , szampony odżywki , meble , lustra itd itd . Nie chce tutaj spamować ale prawda jest taka ,że rzeczywiście masz to wszytsko na Fryzomania .pl , I faktycznie ceny sa niższe niż w takich stacjonarnych hurtowniach . Zreszta co Ci szkodzi . wejdź sobie porównaj oferty , innych stron internetowych , hurtowni stacjonarnych i sama wtedy zobaczysz i ocenisz co dla Cibie najlepsze wink

11

Jezeli nie jestes fryzjerka,  a nie jestes bo jakbys byla to bys wiedziala  czego potrzebujesz ,to i tak potrzebujesz fryzjerki zeby tam pracowala znajdz taka ktora ci pomoze rowniez z otwarciem salonu . Tak by bylo najprosciej, albo jak tu ktos juz radzil franczyza wtedy dostajesz opiekuna ktory ci pomaga w otwarciu .Taka mala rada bez chociazby kursu w tej dziedzinie bedzie Ci ciezko to prowadzic wiec moze byloby najlepiej zaczac od nauki.

12 Ostatnio edytowany przez celina.prokop (2015-10-31 15:17:49)

Takie polecanie od razu która hurtownia fryzjerska jest najlepsza itd jest troche uważam nie na miejscu  , choć fryzomania .pl rzeczywiście ma duży , bardzo duży wybór ( ja stamtąd odżywki zamawiam). Jeżeli dziewczyna nie jest fryzjerką to jak jak pisała  czarna lilia . Znajdx sobie fryzjerke ( dobrą fryzjerke ) by Ci pomogła z otwarciem salonu . I rzeczywiście z kursem to samo . Musisz goz robić wg mnie bo inaczej bd cięzko . I powiem Ci jeszcze jedno autorko wątku . mam nadzieje ,ze to czytasz : dobry fryzjer , to tez dobry chemik .Pamiętak o tym.

13

celina.prokop napisał/a:

Takie polecanie od razu która hurtownia fryzjerska jest najlepsza itd jest troche uważam nie na miejscu  , choć fryzomania .pl rzeczywiście ma duży , bardzo duży wybór ( ja stamtąd odżywki zamawiam). Jeżeli dziewczyna nie jest fryzjerką to jak jak pisała  czarna lilia . Znajdx sobie fryzjerke ( dobrą fryzjerke ) by Ci pomogła z otwarciem salonu . I rzeczywiście z kursem to samo . Musisz goz robić wg mnie bo inaczej bd cięzko . I powiem Ci jeszcze jedno autorko wątku . mam nadzieje ,ze to czytasz : dobry fryzjer , to tez dobry chemik .Pamiętak o tym.

i artysta i powiernik i  psycholog i dyplomata ;-)

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021