czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

Temat: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

witam, chciałabym Was się poradzić, bo już sama nie wiem co o tym wszystkim mam myśleć.

Mam 18 lat i nigdy wcześniej nie uprawiałam seksu z facetem. Czekałam na "tego jedynego". W te wakacje jednak stało sie inaczej. Na wakacje z siostrą pojechałam do babcu na wieś (jeździmy tam co roku).  Pewniego dnia urządziliśmy sobie ze znajomymi grila. Był alkohol, dobra zabawa - wieczór wydawałby sie idealny. W nocy gdy już spałam, nagle poczułam jak czyjeś ręce mnie obmacują po całym ciele, a zwłaszcza w jednym punkcie między nogami. Gdy zobaczyłam, kto to wszedł do mojego łóżka, po prostu nie mogłam uwierzyć. To był mojego taty brat - mój wujek. Uważałam go za najlepszego przyjaciela. Tak mnie wykorzystał. Zostałam przez niego tej nocy zgwałcona. Ja nie wiedziałam co mam robić. Moze to alkohol spowodował, że nawet nie potrafiłam zaprotestować, tzn. nie żebym była chętna na te jego pieszczoty, ale po prostu.. aż wstyd sie przyznać, ale udawałam, ze po prostu nie wiem co się dzieje! Gdy juz skonczył i zostawił mnie samą płakałam całą noc, a kolejnego ranka udawałam że nic sie nie stało, ze nic nie pamiętam.

Może to jest głupie to co zrobiłam, ale to jest bardzo bliska osoba dla naszej rodziny. Nigdy wcześniej się podobne sytuacje nie zdarzały, po prostu nie chcę, aby z mojego powodu były konflikty w rodzinie.

A teraz chciałabym Was sie poradzić, czy powinnam o tej całej sytuacji powiedzieć mojemu chłopakowi? Znamy sie już 3 lata, a od jakiegoś czasu jesteśmy razem i mamy już teraz wspólne plany na przyszłość. Jest on dla mnie przyjacielem i osobą na której mogę polegać, ale strasznie boję się jego reakcji. A jak się przestraszy i w ogóle nie będzie chciał mieć ze mna do czynienia? Jak w ogóle mam zacząć z nim ten temat?

Jeszcze ze sobą nie współżyliśmy, no ale wiadomo, kiedyś ten moment nadejdzie, i może lepiej aby wiedział, że już dziewicą nie jestem?

Proszę Was o jakieś porady smile byłabym naprawdę wdzięczna smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Na początek muszę Cię skarcić za to że nikomu z rodziny nie powiedziałaś. Nie z Twojej winy były by nieprzyjemności w rodzinie tylko z winy Twojego wujka !! To chyba najgorsze co może być, ofiary gwałtów milczą i jeszcze obwiniają się sad((((

Co do Twojego chłopaka. Jak najbardziej uważam że powinnaś mu powiedzieć. Bo po pierwsze wtedy będziesz fair wobec niego a po drugie i tak kiedyś zobaczy że już nie jesteś dziewicą i nie miło wtedy będzie zaskoczony bo będzie myślał że zrobilaś to chętnie z innym.. Jeśli coś do niego czujesz to nie warto ukrywać tego co się stało. A jeśli on naprawde Ciebie kocha, to napewno nie zostawi Cię z tego powodu. Powinien Cię tym bardziej teraz wspierać.

Widzisz ja kiedyś z moją ex rozmawiałem na ten temat co by było gdyby... I ona twierdziła że wtedy odeszła by ode mnie, że nie chciała by po czymś takim żadnego faceta i takie tam.. Ale ta rozmowa sporo dała, wytlumaczyłem jej że ją kocham, że napewno bym nie odszedł od niej tylko ją wspierał w takim momencie i myśle że tak postąpi każdy kochający facet. Jeśli nie chciałaś tego to nie była to zdrada. Chociaż Twoje zachowanie nie było normalne..

3

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Myślę, że jak najbardziej powiedzieć... Byłam w takiej samej sytuacji jak Ty- i też się nie broniłam... sad mnie również sparaliżowała strach, chociaż ten facet był dla mnie obcą osobą.
Kiedy przyznałam się do tego byłemu chłopakowi (gdy to się stało nie byliśmy parą, związałam się z nim jakiś czas później) zostawił mnie. Stwierdził, że to go przerasta, że nie umie ze mną być. To był jeden z najgorszych momentów w moim życiu.

Ale później poznałam mojego obecnego chłopaka. Ten temat wyszedł zupełnie przypadkowo. Po prostu pewnego dnia w dość intymnej sytuacji nie wytrzymałam napięcia i rozpłakałam się... sad

Niekiedy nie jest łatwo: szczególnie kiedy on ma dość moich napadów lęku. Ale nie żałuje, że mu powiedziałam. Szczerość w związku jest bardzo ważna a poza tym... wiem, że D. akceptuje mnie w całości i naprawdę kocha smile

Tak więc odwagi smile

4

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?
Arman18 napisał/a:

Na początek muszę Cię skarcić za to że nikomu z rodziny nie powiedziałaś. Nie z Twojej winy były by nieprzyjemności w rodzinie tylko z winy Twojego wujka !! To chyba najgorsze co może być, ofiary gwałtów milczą i jeszcze obwiniają się sad((((

Odważyłam się o tym powiedieć dwóm osobom. Mojej siostrze do której mam ogromne zaufanie, oraz mojej przyjaciółce (chociaż teraz wiem, że nie była ona osobą, której moge się z tego zwierzyć). Gdy jej opowiedziałam całą sytuację, szybko zmieniła temat i zaczęła mi opowiadać o ostatniej randce ze swoim chłopakiem.. ;|


gothka napisał/a:

Kiedy przyznałam się do tego byłemu chłopakowi (gdy to się stało nie byliśmy parą, związałam się z nim jakiś czas później) zostawił mnie. Stwierdził, że to go przerasta, że nie umie ze mną być. To był jeden z najgorszych momentów w moim życiu

właśnie tego się najbardziej boję..

5

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Poniec chłopakowi dla faceta to ogromna odpowiedzialność

6

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

wybacz, pewnie za to zostane zlinczowana ale cięzko jest mi uwierzyc w to co napisałaś........ ale to jest moje osobiste zdanie za które z góry przepraszam
nie mniej jeśli to prawda powinnas jak najbardziej powiedziec o tym swojemu chłopakowi.

7

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Nie masz się czego bać. Potraktuj to jako sprawdzian czy naprawdę Cię kocha. "Przyjaciółka" okazała się najprościej mówiąc świnią. A chłopak jeśli mocno Cie kocha, napewno nie zostawi. A jeśli by Cie zostawił to znaczy że nie był warty Twojego zainteresowania. Nie chcę źle dla Ciebie ale chyba nie chcesz być z kimś kto w najtrudniejszych dla Ciebie sytuacjach sie odwróci ?? A co będzie w przyszłości gdy będziecie małżeństwem i będzie jakiś problem ?? Albo ulegniesz wypadkowi ?? (oczywiście nie życzę Ci tego). A poza tym była byś nie fair nie mówiąc mu tego.

Moja ex miała do mnie pełne zaufanie i powiedziała mi o całej swojej trudnej przeszłości (miedzy innymi jej chłopak po 9 miesiącach bycia razem chciał ją zgwałcić). A po jakimś czasie gdy pieściliśmy się u mnie przy włączonej muzyce akurat leciał utwór który jej się kojarzył z tamtym wydarzeniem, to poprostu wstałem z łóżka zmieniłem stacje i starałem się zrozumieć kobietę. W żadnym wypadku bym się nie odwrócił od osoby którą kocham i myślę że nikt tak by nie postąpił. Ewentualnie Twoj chłopak może Cie prosić o czas aby oswoić się z tą myślą ale nie powinien Cie zostawiac.

8

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

rozumiem, że ciężko jest w to uwierzyć. Niemniej jest to sytuacja niecodzienna, rozumiem to. Siostra moja też nie wierzyła mi z początku, ale jak jej wyjaśniłam parę spraw związanych z tym wydarzeniem, we dwie ryczałyśmy jak głupie

9

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?
Arman18 napisał/a:

Nie masz się czego bać. Potraktuj to jako sprawdzian czy naprawdę Cię kocha. "Przyjaciółka" okazała się najprościej mówiąc świnią. A chłopak jeśli mocno Cie kocha, napewno nie zostawi. A jeśli by Cie zostawił to znaczy że nie był warty Twojego zainteresowania. Nie chcę źle dla Ciebie ale chyba nie chcesz być z kimś kto w najtrudniejszych dla Ciebie sytuacjach sie odwróci ?? A co będzie w przyszłości gdy będziecie małżeństwem i będzie jakiś problem ?? Albo ulegniesz wypadkowi ?? (oczywiście nie życzę Ci tego). A poza tym była byś nie fair nie mówiąc mu tego.

Moja ex miała do mnie pełne zaufanie i powiedziała mi o całej swojej trudnej przeszłości (miedzy innymi jej chłopak po 9 miesiącach bycia razem chciał ją zgwałcić). A po jakimś czasie gdy pieściliśmy się u mnie przy włączonej muzyce akurat leciał utwór który jej się kojarzył z tamtym wydarzeniem, to poprostu wstałem z łóżka zmieniłem stacje i starałem się zrozumieć kobietę. W żadnym wypadku bym się nie odwrócił od osoby którą kocham i myślę że nikt tak by nie postąpił. Ewentualnie Twoj chłopak może Cie prosić o czas aby oswoić się z tą myślą ale nie powinien Cie zostawiac.

dziekuję CI za taka radę smile dzieki właśnie takim słowom jak Twoje, będzie mi pewnie łatwiej przełamać tą "barierę" jaka jest we mnie i odważę sie to wszystko mu opowiedzieć

dziekuje smile

10

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Ja podstawowo zgłosiłbym sprawę komu trzeba... Ze zboczeńcami trzeba walczyć

11

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Cieszę się derimona że mogłem pomóc. Bo mnie już nikt nie może pomóc ;P. Moja ex przestała mnie kochać i odeszła a ja mam doła jak z polski do chin ;P

12

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?
samotnyadam napisał/a:

Ja podstawowo zgłosiłbym sprawę komu trzeba... Ze zboczeńcami trzeba walczyć

dokładnie, nie darowałabym mu... to jakis psychopata, a nie wujek... nie darowałabym takiemu wujkowi...

A za Ciebie trzymam kciuki, ze bedzie ok smile twoj facet jezeli Cie kocha to na pewno to zrozumie i bedzie cie wspieral.

13

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

jak nie zgłosisz tego organ ścigania - to Twój chłopak może potraktować to, że było i jest Ci dobrze z tą sytuacją. Jak to zgłosisz, to wtedy przekonasz się, czy chłopak będzie z Tobą 'na dobre i na złe'

14

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Pierwsze co powinnaś zrobić to powiedzieć rodzinie ,następnie zgłosić to na policje. Ukrywaniem tego zdarzenia jedynie ośmielasz sprawce. Finał będzie taki że w kolejne wakacje przyjdzie kolej na Twoją siostre. Twoje milczenie upewnia tylko tego gościa co do bezkarności i zachęci do dalszych eksperymentów.
Twoja siostra może być następna.

15

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Powiem Ci, że Cie rozumiem.... moja koleżanka miała podobną sytuacje tylko to był przyjaciel jej taty.... Wstydziła się tego strasznie i nikomu nie powiedziała tylko mi... płakała...

Co do Twojego faceta to myślę, że powinnaś mu powiedzieć... skoro sie kochacie, jesteście ze soba szczęśliwi i mu ufasz to powinnaś to zrobić... Niech wie, że zostałaś skrzywdzona... i że w przyszłości możesz miec problemy ze współżyciem, tzn tak zwaną blokadę przed taką bliskością...

co do wujka to czy wujek czy nie gnojek nie miał prawa!!! i to, że jest Twoich wujkiem nie powinno go chronić... zrób jak uważasz ale moim zdanie powinien ponieść kare...

16

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Oczywiście, że mu powiedz. Szczerość to podstawa w związku. Poza tym musi wiedzić, dlaczego nie jesteś dziewicą. I jeszcze jedno... powinnąś powiedzieć rodzicom. Jedno i druge będzie trudne, ale Twój wujek czuje się bezkarny i być może zrobi to znów... innej dziewczynie.

17

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

dziękuje Wam wszystkim bardzo za Wasze odpowiedzi. Odważyłam się w końcu i opowiedziałam jemu wszystko. Z początku nie chciał mi uwierzyć, ale nie tego bałam sie najbardziej. Obawiałam sie jego reakcji, że zacznie krzyczeć, ze mu tego wcześniej nie powiedziałam, albo sie po prostu mnie przestraszy, ze ja nie będę w stanie sobie poradzić z tym problemem jaki mnie spotkał i będzie dla niego łatwiej po prostu mnie zostawić. Na szczęście nie było tak. Owszem był w szoku i napewno bardzo sie zdenerwował na tą osobę, która mi to zrobiła, ale przynajmniej mnie o nic nie obwiniał, za co jestem mu strasznie wdzięczna.

Dziekuje Wam wszystkim jeszcze raz za radę i pozdrawiam Was kochani smile

18

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

A teraz zgłoś to, gdzie trzeba - wtedy kupisz nam kwiaty i skrzynkę browaru wink

19

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Może się nie znam. Ale teraz każdemu komu ufasz ze swojej rodziny, powinnaś też to opowiedzieć. Nie Ty jesteś winna. Wszyscy powinni poznać jaki to wujaszek. Pomyśl że on może to to zrobić też Twojej młodszej siostrze, czy córce. Aby zapobiec, trzeba o tym powiedzieć wszystkim w rodzinie. Wiem jakie to trudne. Więc już nic nie podpowiadam. Brawo dla Twojego chłopaka. Rozumie że to nie Ty zawiniłaś. Rozumie że zostałaś skrzywdzona. Wszystkiego dobrego Tobie życzę.

20

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Tyle że teraz będzie ciężko udowodnić winę gwałcicielowi. Nie, nie jestem obrońcą ale po gwałcie masz w sobie materiał genetyczny sprawcy, w chwili obecnej będziemy mieli słowo przeciwko słowu...

Bardzo mi ciebie szkoda autorko bo to jest zezwierzęcenie wśród ludzi i takich to tylko na pstryczek kierować ale mogą być problemy... Szczególnie, jak nie było świadków.

21

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Musisz rozliczyc sie w jakis sposób z tą sytuacją, a przede wszystkim idz na terapie. Bardzo prawdopodobne, ze za jakis czas, a moze za kilka lub kilkanascie lat wróci to do Ciebie z siłą jakiej sie nie spodziewasz. Nie pozwól by jakiś kawał (nie wiem czy tu mozna przeklinac, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy) sku....syna zniszczył Ci życie.
Nigdy nie byłam w podobnej sytuacji, ale az mnie trzęsie, bardzo Ci współczuje, a jemu życze żeby sprawiedliwość go dopadła, zwłaszcza taka, która nie jest zapisana w kodeksie karnym.

Ktos napisał, ze moze wezmie sie za Twoja siostre jezeli nikt nic z tym nie zrobi. Wcale bym sie nie zdziwiła gdyby to nie był jego pierwszy raz i zapewne nie ostatni.

Zycze duzo siły

22 Ostatnio edytowany przez Vian (2013-01-08 03:15:42)

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Nie wiem, czy zauważyliście, ale odpowiadacie na temat sprzed 3 lat...

23

Odp: czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Bo my się przenosimy w czasie cool

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » czy powiedzieć chłopakowi, że zostałam zgwałcona?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024