1

Temat: Preparaty poprawiające humor ,nastrój.

Witam, jako że aura litopadowa nie rozpieszcza macie jakieś sprawdzone preparaty na poprawę humoru,nastroju ??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Preparaty poprawiające humor ,nastrój.

.

3

Czekolada.

4

Dokładnie czekolada najlepsza na wszystko szczególnie ta z orzechami. Mniam :)

5

Pooglądać jakiś dobry kabaret, ja uwielbiam Kabaret Skeczów Męczących.

6

Mi poprawia nastrój preparat RESCUE SPRAY , mam go zawsze przy sobie.

7

maryśka ;)

8

Z naturalnych ziół to można dziurawiec. Ale pamiętajcie, że jak pojawi się słońce to trzeba tego unikać, bo podczas opalania i ekspozycji na słońce nie jest wskazany. :) Jest też informacja o tym na opakowaniu :)

9

Wino :)

10

Grazia78 napisał/a:

Wino :)

A potem głowa boli ;)
Mnie pogama czekolada pod każdą postacią. Codziennie zjadam jedną tabliczkę, ale poszukuję jeszcze czegoś coś orzeźwi umysł po wielogodzinnej pracy przy komputerze. Więc jestem otwarta na sugestie.

...people always leave...

11

Podobno Wit d tez dobrze wpływa. Uwazam, ze zamiast leków lepiej postawic np. na ruch na świeżym powietrzu.

12 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-12-30 15:51:48)

Jest duzo czynników wpływających na nasze samopoczucie, ale zazwyczaj za kobiecy humor odpowiadają hormony. Niedobór lub nadmiar estrogenow powoduje nagle wąchania sie humoru, nadwrazliwosc, zle samopoczucie, uderzenia gorąca. Tez miałam taki problem. Mój lekarz powiedział mi, ze to jest normalny stan i nie ma na to leków, ze trzeba zadbać o hormony. Ewentualnie jakas suplementacja, ale tez z glowa. W tych czasach w Polsce jeszcze nie bylo dobrych suplementow estrogenowych, wiec zamawiałam z Anglii. Wiem ze teraz można kupić tez w Polsce. Nazywa sie spam, w takim różowym pudelku. Powiem tak, po całej terapii poprawił mi sie również stan włosów, paznokci i skory. Zniknęli tez problemy z bolesnym miesiaczkowaniem. Polecam poczytać więcej na tez temat i zacząć dbać przede wszystkim o swoje hormony, a reszta problemów napewno sie rozwiąże ;)

13

Nic mi tak nie poprawia nastroju jak beherovka. Serio. :)

14

Dużo witaminy D3 i K2mk7. Polecam. Mam energię nie mam doła.

15 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-02-20 18:11:25)

Przepraszam, że post pod postem ale nie mam uprawnień do edycji (dziwna sprawa). Znalazłam coś co chcę dodać do listy powyżej, a mianowicie kava kava, ludzie bardzo polecają na poprawę nastroju, humoru. Poczytajcie na spam tam jest opisane dokładnie co to jest i po co się stosuje. Uważam, że lepiej zastosować kava kava niż truć organizm syntetykami. Pozdrawiam i życzę pogody ducha :D

16

Dziurawiec? Oj, dla tych co biorą tabletki antykoncepcyjne może obniżać ich skuteczność. Kobiety w ciąży też powinny tego unikać bo ma właściwości poronne...

Sama miałam stany depresyjne parę miesiecy temu (czesciowo chyba po porodzie, czesciowo z powodu zimy), do tego odkąd skończyłam karmić piersią to zaczęły mi sie niezłe jazdy zwiazane z PMS, gdzie przed porodem nigdy nie miałam takich problemów. Już chciałam iść do ginekologa badać hormony, ale gdzieś wyczytałam, ze witamina D może pomóc.

I faktycznie po miesiacu brania potrójnej dawki tej witaminki i już kolejny PMS przeszedł dużo spokojniej, a kolejnego już nie było:) nastrój też lepszy i energii więcej.  No i moja rodzina nie cierpi z powodu moich strasznych humorow, a uwierzcie, sama ze sobą nie umiałam wytrzymać ;)

odwiedź mnie na [tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]