Paznokcie łamiące się - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Paznokcie łamiące się

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

Temat: Paznokcie łamiące się

Hejka. Mam problem. używałam już wielu odżywek i wciąż łamią mi się paznokcie i rozdwajaja... nie moge w żaden sposób zapuścić, dzieje mi się to odką∂ zdjęłam hybrydy... hmm co robić?!???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Paznokcie łamiące się

Przez jaki okres czasu miałaś robiony manicure hybrydowy ? Dobrej jakości hybrydy to byly ? Mi manicure hybrydowy rowniez nie słuzy,raz zrobiłam Semilac i więcej raczej sie nie skuszę.

3

Dwa miesiące. Przez czas wakacji... sad teraz moje paznokcie są miękkie, łamią się a w ogóle to się wstydzę teraz z nimi pokazywać... hmm

4 Ostatnio edytowany przez sweetgirl25 (2015-10-24 22:27:13)

Widocznie Twoje paznokcie nie lubią hybrydy lub byla zle wykonana.W salonie robilas ?
Z tego co wiem ( jestem po kursie manicure ) dobrze jest zrobić manicure japonski.Poprawia stan paznokci.

5

Mam podobny problem, kosmetyczka poleciła właśnie manicure japoński. Dodatkowo dieta, bogata w warzywa i owoce.

miałam to samo. paznokcie jak bibułka sad wyginały się biedne w każdą jedną stronę, łamały się (u mnie najczęściej po bokach) kupiłam odżywkę z polecenia pani w drogerii. oczywiście też po masie tych, które się u mnie nie sprawdziły pomyślałam, że i ta okaże się taka sama... używałam jej rzetelnie i rzeczywiście po 3 tygodniach powierzchnia płytki zrobiła się bardziej jednolita no i sama płytka już była wyczuwalnie twardsza. może spróbuj sobie stosować jakąś lepszą przez dłuższy czas i zobaczysz jak to będzie?

7

Polecam odżywkę do paznokci Eveline 8w1 mi bardzo pomogła smile) Już po 2 tygodniach były duże rezultaty też tak miałam...

8

ja używałam eveline diamentowej formuły,  na 8w1 dużo koleżanek się skarazyło. Pamiętajcie, że dbanie o paznokcie to nie tylko smarowanie odżywkami. Żle paznokciom służą  cążki i pilniczki metalowe, ja uzywam tylko papierowych.  oczywiscie wszystkie prace domowe z uzyciem detergentów tylko w rekawiczkach. Ponadto trzeba też się wzmacniac od srodka, na mnie działa wszystko co ma w składzie skrzyp. Aha i jeszcze podobno jedzenie zelkow wzmacnia paznokcie wink)

9

O żelki to ja chętnie zjem. No właśnie chodzi mi po głowie ta odżywka z eveline. Teraz jestem w fazie zapuszczania, ale strasznie się łamią.

10

Eveline diamentowa formułę polecam z czystym sumieniem

11

Teraz w każdym sklepie jest taka odżywka za 12 złotych. Coś tam z diamentami. Mam taką i naprawdę wzmacnia paznokcie - może coś takiego ci pomoże.

12

Słyszałam, że na kruche i łamliwe paznokcie najlepiej działa, regularne picie, wcześniej dobrze sporządzonych drożdży smile

13

Drożdze wzmacniają równiez włosy smile ja słyszałam, że galaretka wzmacnia paznokcie, są twardsze przede wszystkim. Spróbuj moczyć je w oliwie z oliwek.

14

o tych drożdzach i ja gdzieś czytałam, może warto spróbować, no i może pomyśl nad jakąś suplementacją, teraz w okresie jesienno - zimowym dostarczamy także mało witamin i paznokcie czy włosy szybko to odczuwają.

15

ja nie mogę się zmusić do picia drożdży sad miałam kilka podejść, ale nie podołałam.. nie mogę znieść tego smaku hmm a też mam strasznie słabe paznokcie.. ledwo uda mi się je troche zapuscic to zaraz jakiś sie złamie w trakcie pracy... a stosowałyście jakieś suplementy diety? znajoma mi wspominala o oeparolu ponoć jej pomógł na paznokcie i włosy

16

Przed użyciem odżywki Eveline polecam zrobić próbę na jednym paznokciu... Ja akurat należę do (podobno niewielkiej) grupy osób, które są uczulone na jeden ze składników odżywki. Moje paznokcie były ok, chciałam lepszych - po Eveline już kolejny miesiąc próbuję doprowadzić je do porządku. Próbowałam wielu innych preparatów, odżywek, zażywałam witaminy. Najlepszy efekt, jak dotąd, przyniósł manicure japoński. Paznokcie już się nie rozdwajają, płytka jest gładka, paznokcie wyglądają nieporównywalnie lepiej.

17

Ja też stosowałam tę odżywkę 8 w 1 i nie mogę powiedzieć, jest dużo lepiej, chociaż do pięknych i zadbanych paznokci dużo mi jeszcze brakuje....

18

Marianna44 napisał/a:

ja nie mogę się zmusić do picia drożdży sad miałam kilka podejść, ale nie podołałam.. nie mogę znieść tego smaku hmm a też mam strasznie słabe paznokcie.. ledwo uda mi się je troche zapuscic to zaraz jakiś sie złamie w trakcie pracy... a stosowałyście jakieś suplementy diety? znajoma mi wspominala o oeparolu ponoć jej pomógł na paznokcie i włosy

Brałam, pomaga. Można też wcierać taki olej w kapsułkach, fajnie działa na paznokcie, skórki, ale tez na suche partie skóry i końcówki włosów. Kupisz w aptece, jakby co.

19

Odżywki do paznokci w formie lakieru działają u mnie na krótko, potem jest to samo albo i jeszcze gorzej , a miałam ich na prawdę sporo, rożnych firm, tych tańszych i droższych.  A olej do wcierania to już co innego, widzę dużą poprawę w tej chwili, skórki też przy okazji zrobiły się miękkie. U mnie akurat to działa.

20

ja miałam mega zniszczone paznokcie po hybrydach i na próbe kupiłam od bielendy cc nails 10 w1 bardzo fajna- polecam z czystym sumieniem mam regenerująca z witaminami.

21

Ostatnio w biedronce zauważyłam nową a moze już starą ciężko powiedzieć odżywkę do paznokci BeBeauty moim paznokciom bardzo pomogła już mi się nie rozdwajają i sporo urosły. A jak pomaluje paznokcie lakierem i nałożę ja na lakier to potrafię mieć piękne paznokcie przez cały tydzień co nie zdarza się często.

22

Zdecydowanie nie polecam odżywek Evelaine czy jak tam się pisze. Mają w sobie formaldehyd i wiele osób po ich zastosowaniu ma tragedie . Stosowałam ich 8 w 1 i nie polecam.
Owszem przez piersze tygodnie paznokcie rosły jak szalone ale do czasu.
Potem zaczęły się łamać w dziwnych miejscach np w połowie paznokcia, do tego doszło zaczerwienienie całej płytki. Na koniec w jednym paznokciu doszło do uszkodzenia wału paznokcia i zszedł mi cały, męczyłam sie z efektami stosowania tej cudownej odżywki pół roku i dwa paznokcie musiały zejść.

Teraz mam odżywkę z Sally Hansen ,na razie jest w miarę, niedługo idę po polecaną mi odżywkę z firmy Evree. Podobno jest naturalna i daje świetne efekty.
Warto wspomóc się suplementami z szkrzypem i do tego oliwa z oliwek podgrzana z sokiem z cytryny dwa razy dziennie i to było by najlepsze.

23

Ta odzywkę eveline to i ja miałam kiedyś, ale nie było efektu, a raczej zadziałała w druga stonę, jeszcze bardziej osłabiła paznokcie... Co do mani hybrydowego nie utrzymuje się na tłustej płytce, dlatego przed jego zrobieniem nie powinno się kremować rąk jakiś czas.
Moim zdaniem nic tak nie pomoże jak zmiana diety i w razie już konieczności suplementacja. Ja muszę brać tabletki z witaminami, skrzypem polnym itp. bo inaczej i włosy miałabym słabe i paznokcie łamliwe, a tak jest ok. Ale to też kwestia doboru suplementu.

24

Ja też używałam odżywki z eveline nawet przez dłuższy czas ale na szczęście nie mam z nią złych doświadczeń.

25

Jeżeli odżywki nie przynoszą efektów, może trzeba z problemem działać od wewnątrz czyli jakies suplementy diety.

26

A może Twoje paznokcie są zbyt wysuszone? Może olejek by im pomógł? Czytałam ostatnio na forum o olejku Velvet Smooth Scholla do paznokci i skórek, dziewczyny bardzo chwaliły. A jak Twoja skóra i włosy? Bo jeżeli to tylko paznokcie, to możesz zadziałać miejscowo, a jeżeli nie, to może warto sięgnąć po suplementy

27

Ja używałam kiedyś tej odżywki Eveline 8 w 1, efekty nie były najgorsze, ale chyba lepiej sprawdzała się odżywka cc magic nails z bielendy, ma naturalne składniki i wzmacnia paznokcie. Od hybryd powinno się robić przerwy, żeby paznokcie mogły się zregenerować

28

też mam zniszczona płytkę od hybrydy, chyba nie dawałam dla paznokcia odpoczać i dlatego az tak mi poniszczyły się. Teraz uzywam tez tej odzywki cc nails z bielendy i mam ta regenerującą, to powoli płytka wraca do poprzedniego stanu śwetności. Teraz chyba będe robiła sobie jednak przerwe 2 tygodniowa miedzy robieniem hybryd

29

kup sobie odzywkę Black Diamond. Jest rewelacyjna smile

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Paznokcie łamiące się

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024