Lęk przed ptakami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Lęk przed ptakami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Lęk przed ptakami

Moj temat bedzie zdecydowanie lzejszy niz inne, ale na takie tez jest tu miejsce. Do rzeczy : boje się ptakow, a wlasciwie ptasich pior. Im wieksze, i bardziej barwne pioro tym wiekszy strach u mnie powoduje. Tak wlasciwie nie jest to sam strach, ale tez jakis rodzaj obrzydzenia. W dziecinstwie mieszkalam na wsi, i czesto musialam rezygnowac z przejscia ulica bo ptactwo sasiada panoszylo sie na calej szerokosci jezdni big_smile Niestety u nas, w domu rowniez bylo od zatrzesienia ptaszysk roznorakich. Najgorsze jednak bylo to ze znaczna czesc stanowily koguty, a nie kury, przez co biedaczyny (kurki) skazane byly na nieustanny stres jakim jest uciekanie przed kurakami, mialy wrecz lyse glowy od ciaglych uderzen podczas kopulacji, i chodzily oglupiale jak bokserzy po walce. Moj dziadek tylko chichral sie gdy probowalam uswiadomic ze dla kur nie jest to dobre gdy wkolo tyle samcow sad Dodatkowo na zlosc wracal potem z nowymi ozdobnymi kurakami.

Czy ktos z was mial/ma podobnie? Czy rowniez boicie sie/brzydzicie ptasich pior, albo wywoluja one u was jakies drazniace-cudaczne-przykre odczucia?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Lęk przed ptakami

O kurczę jak żyje to jeszcze czegoś takiego nie słyszałem, nosz kurka wodna big_smile
Każdy ma chyba jakieś dziwne lęki, przykładowo ja boje się siedzieć koło starszej osobie w autobusie.. po prostu boje się, że zasłabnie albo umrze przez co będę musiał ją reanimować, tak wiem strasznie głupie ale tak jest. Wydaje mi się, że Twój strach przed ptakami też się do czegoś takiego zalicza big_smile
Może powinnaś zacząć oswajać się z kurami albo innymi ptakami? po prostu spróbuj początkowo karmić gołębie w parku aby się jakoś do nich przekonać, tutaj nie ma miejsca na rozmyślania, trzeba działać smile

3

Odp: Lęk przed ptakami

Witam Cię Lilly25, czytając Twój post mam odczucie że czytam o sobie :-) Podobnie jak Ty od dziecka boję się ptaków, a może nie tyle ptaków co piór, brrr na samo wspomnienie przechodzą mnie ciarki. Praktycznie wychowałam się na wsi, i dokładnie pamiętam jaki był płacz i pisk gdy moja kochana babcia skubała kurkę na obiad ;-) Dziś jestem dorosłą osobą i już tak bardzo się nie boję, choć przy większych piórach troszkę jeszcze mnie trzęsie. Tak więc nie masz się czym martwić, takich osób jest więcej. Pozdrawiam

4 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2015-10-23 19:42:17)

Odp: Lęk przed ptakami

Ja co ciekawe mam tak, ze im wieksze, i im bardziej barwne pioro tym gorszy lek/obrzydzenie. sikorki, wroble - ujda, ale jak juz widze kogucisko, pawsa, indora - krzyk, pisk, i ucieczka. Gdyby ktos chcial doprowadzic mnie do zawalu, to wystarczyloby zamknac mnie na klucz w pomieszczeniu z banda ptaszorow.

5

Odp: Lęk przed ptakami

Tak z ciekawosci, ma jeszcze ktos cos takiego oprocz Luizy, i mnie?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Lęk przed ptakami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024