1

Temat: Curious-Britney Spears

http://www.dealsdirect.com.au/product/curiousPIC3.jpg
http://catalog.sears.ca/wcsstore/MasterCatalog/images/catalog/77/13/082577133_1_244.jpg

Info o produkcie:

"Curious" - perfumy dla kobiet, stworzony przez Elizabeth Arden dla Britney Spears, która promuje zapach swoim nazwiskiem. Slogan reklamujący "Curious" brzmi "Do you Dare?"

"Curious" powstał w wrześniu 2004r. Odniósł międzynarodowy sukces, został okrzyknięty zapachem numer jeden w wielu prestiżowych perfumeriach, oraz w 2005 dostał tytuł "Fundacji Perfum" - "Best Women's Fragrance" (ang. najlepsze damskie perfumy).

Do produkcji "Curious" użyto:
Nuta głowy: Luizjańskiej Magnolii, gruszki, kwiatu lotosu
Nuta serca: - tuberoza, jaśmin, różowy cyklamen
Baza: - wanilia, drzewo sandałowe

W 2007 r. "Curious" otrzymał miano najlepiej sprzedającego się zapachu promowanego przez gwiazdy.

Moja opinia:

Ostatnio miałam okazję poznać zapach tych perfum i naprawdę mi się spodobały!! Są delikatne, ale bardzo kobiece! Idealne na prezent!! Urocze opakowanie i przystępna cena( 30ml kosztowało mnie tylko 8 funtów). Gorąco polecam!

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Curious-Britney Spears

Lubię perfumy Elisabeth Arden, więc pewnie Curious mi się spodoba wink Jeśli będę kupowac kolejne perfumy to muszę się nad nimi zastanowić wink

3

Wlasnie dzis je dostalam!! Sa piekne, bardzo kobiece i przyciagaja nozdrza plci przeciwnej hehehehehe    co jak co  - POLECAM  wink :*   <3

Reklama

4

Kurcze ja właśnie zastanawiałam się nad tym zapachem, a skoro mówisz, że warto to pewnie się zdecyduje. Szukam  czegoś na prezent dla najlepszej przyjaciółki i myślę o tej perfumie. Wiem że lubi zapachy świeże i delikatne. Poza tym jak na prezent to ma wyjątkowo efektowne opakowanie smile. Właśnie widziałam cały zestaw (Woda perfumowana, Balsam do ciała, Żel pod prysznic i
Lusterko) z tej linii na spam  i to w całkiem dobrej cenie. Chyba zamówię i będę modlić się żeby zapach przypadł jej do gustu smile