Bardzo bolacy guzek w okolicach intymnych. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Bardzo bolacy guzek w okolicach intymnych.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: Bardzo bolacy guzek w okolicach intymnych.

Witam, mam dosc wstydliwy i bolacy problem.
Wczoraj rano, przy kapaniu, poczulam bolacy guzek po lewej stronie pochwy(na zewnatrz). Wyglada to troche jak krosta, tylko nie ma "ujscia" ropy. Guzek jest baaaardzo bolacy, przy chodzeniu i siadaniu odczuwalny. Dzis zauwazylam ze troszke sie powiekszyl. Nie jest on "od spodu" zlaczony,  przy dotyku czuc, jakby po prostu pod skora byla jakas kulka.
Okolice intymne gole maszynka. Raz, kilka lat temu pojawila sie mniejsza i mniej bolesna krosta, tylko, ze na wargach sromowych, ktora po wycisnieciu ropy znikla, moze to przez depilacje ?
Bardzo prosze o jakies porady i pomoc, nie ukrywam ze boje sie isc do lekarza sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bardzo bolacy guzek w okolicach intymnych.

a moze to czyrak?

Aby zna­leźć miłość, nie pu­kaj do każdych drzwi. Gdy przyj­dzie two­ja godzi­na, sa­ma wej­dzie do twe­go do­mu, w twe życie, do twe­go serca.  smile
Nie dyskutuj z idiotą!
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

"czasami trzeba sięgnąć dna, żeby się od niego odbić".

3

alpengold napisał/a:

a moze to czyrak?

Mozliwe, nie mam pojecia co to moze byc. Pierwszy raz cos takiego mi wyskoczylo, staram sie dbac o higiene intymna. Sa moze jakies "domowe" sposoby lub masc na pozbycie sie go ?Albo chociaz zlagodzenie bolu ? sad

4 Ostatnio edytowany przez Eileen (2015-08-15 00:56:03)

Wygooglaj sobie coś z zapaleniem gruczołu Bartholina czy tam torbielą zastoinową. Nawet foty znajdziesz. ;p A najlepiej, to idź do ginekologa.

Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam... Bez skutku. Nikt mi nie wierzy.

5

albo cysta. Określ jak to wygląda

Aby zna­leźć miłość, nie pu­kaj do każdych drzwi. Gdy przyj­dzie two­ja godzi­na, sa­ma wej­dzie do twe­go do­mu, w twe życie, do twe­go serca.  smile
Nie dyskutuj z idiotą!
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

"czasami trzeba sięgnąć dna, żeby się od niego odbić".

6

Hej, a bierzesz tabletki antykoncepcyjne? Bo może to być zakrzepica, mialam cos kiedyś podobnego. Koniecznie idz do ginekologa, nie czekaj.

7

Hej!
Takie cuda często pojawiają się po nieodpowiedniej depilacji lub przy noszeniu zbyt obcisłej bielizny.
Może to też być gruczoł Bartholina, więc odradzam próby wyciskania/dotykania. Jeśli się powiększy, koniecznie idź do ginekologa.

Miałam kiedyś taki guzek na wardze sromowej większej i zniknął po tygodniu.

8

alpengold napisał/a:

Rozowa kulka, na oko 2 cm srednicy. Jak dotykam to bardzo boli, i jest "gorace" podobnie jak rosnaca zwyczajna krosta.

9

przywiana napisał/a:
alpengold napisał/a:

Rozowa kulka, na oko 2 cm srednicy. Jak dotykam to bardzo boli, i jest "gorace" podobnie jak rosnaca zwyczajna krosta.

Obstawiam stan zapalny albo zapalenie mieszka?

10

Cynicznahipo napisał/a:

Hej!
Takie cuda często pojawiają się po nieodpowiedniej depilacji lub przy noszeniu zbyt obcisłej bielizny.
Może to też być gruczoł Bartholina, więc odradzam próby wyciskania/dotykania. Jeśli się powiększy, koniecznie idź do ginekologa.

Mozliwe ze pojawilo sie po depilacji, lecz nadal nie mam pewnosci.. wycisnac ani dotknac reka sie nie da, bo bol okrutny wiec nawet nie probuje. Najgorsze, ze przy chodzeniu czy siedzeniu styka sie to z druga scianka pochwy i caly czas jest "w dotyku"...

11

gothab napisał/a:

Hej, a bierzesz tabletki antykoncepcyjne? Bo może to być zakrzepica, mialam cos kiedyś podobnego. Koniecznie idz do ginekologa, nie czekaj.

Nie biore, nigdy nie bralam.

12

przywiana napisał/a:
Cynicznahipo napisał/a:

Hej!

Mozliwe ze pojawilo sie po depilacji, lecz nadal nie mam pewnosci.. wycisnac ani dotknac reka sie nie da, bo bol okrutny wiec nawet nie probuje. Najgorsze, ze przy chodzeniu czy siedzeniu styka sie to z druga scianka pochwy i caly czas jest "w dotyku"...

Tylko nie wyciskaj!
Najwyżej przemyj szałwią (taką z saszetki) a jak za pare dni ne przejdzie to do lekarza.

13

rossanka napisał/a:
przywiana napisał/a:
Cynicznahipo napisał/a:

Hej!

Tylko nie wyciskaj!
Najwyżej przemyj szałwią (taką z saszetki) a jak za pare dni ne przejdzie to do lekarza.

Nie wyciskam, zadnej opcji, boje sie to dotknac, pomijajac nawet bol, tylko zeby nie pogorszyc.... Nie ma to zadnego "ujscia" ropy, czy czegos co jest w srodku. Poczekam kilka dni, przemyje szalwia jak radzisz i zobaczymy.

A jezeli moge jeszcze zapytac, myslisz ze ten dotyk tego przy chodzeniu, moze to pogorszyc ?

14

Eileen napisał/a:

Wygooglaj sobie coś z zapaleniem gruczołu Bartholina czy tam torbielą zastoinową. Nawet foty znajdziesz. ;p A najlepiej, to idź do ginekologa.

Szczerze, to wyglad sie nie zgadza, ale kilka objaw sie zgadza. Z tego co wyczytalam, to pojawia sie najczesciej u kobiet aktywnych seksulanie, a ja nie jestem. Jest szansa ze to to ?

15

przywiana napisał/a:
rossanka napisał/a:
przywiana napisał/a:

Tylko nie wyciskaj!

Nie wyciskam, zadnej opcji, boje sie to dotknac, pomijajac nawet bol, tylko zeby nie pogorszyc.... Nie ma to zadnego "ujscia" ropy, czy czegos co jest w srodku. Poczekam kilka dni, przemyje szalwia jak radzisz i zobaczymy.

A jezeli moge jeszcze zapytac, myslisz ze ten dotyk tego przy chodzeniu, moze to pogorszyc ?

Troche tak, jeśli obciera.

16

rossanka napisał/a:
przywiana napisał/a:
rossanka napisał/a:

Tylko nie wyciskaj!

Obciera, troszke ale obciera. Nie znasz jakiejs masci lub cos podobnego co mogloby ulzyc obcieraniu ?
Ogolnie to bardzo Ci dziekuje za pomoc i rady. Troszke mnie uspokoilas, sama bym padla ze stresu, co to jest..

17

przywiana napisał/a:
rossanka napisał/a:
przywiana napisał/a:

Obciera, troszke ale obciera. Nie znasz jakiejs masci lub cos podobnego co mogloby ulzyc obcieraniu ?
Ogolnie to bardzo Ci dziekuje za pomoc i rady. Troszke mnie uspokoilas, sama bym padla ze stresu, co to jest..

Nie wiem bo nie jestem lekarzem ani farmaceuta ale ta szałwia nie zaszkodzi.Kiedyś też to miałam i w przeciągu tygodnia samo zeszło.

18

rossanka napisał/a:
przywiana napisał/a:
rossanka napisał/a:

Nie wiem bo nie jestem lekarzem ani farmaceuta ale ta szałwia nie zaszkodzi.Kiedyś też to miałam i w przeciągu tygodnia samo zeszło.

Wiem wiem, rozumiem. Wczoraj wyczytalam gdzies w internecie, ze mozna wysmarowac mascia Tormentiol, wiec wysmarowalam wieczorem i zauwazylam teraz ze troszke jakby zmniejszyl sie obrzek, ale boli nadal tak samo... zobacze jutro jak bedzie. Bardzo Ci dziekuje jeszcze raz smile

19

przywiana napisał/a:
rossanka napisał/a:
przywiana napisał/a:

Wiem wiem, rozumiem. Wczoraj wyczytalam gdzies w internecie, ze mozna wysmarowac mascia Tormentiol, wiec wysmarowalam wieczorem i zauwazylam teraz ze troszke jakby zmniejszyl sie obrzek, ale boli nadal tak samo... zobacze jutro jak bedzie. Bardzo Ci dziekuje jeszcze raz smile

Mam nadzieje,że się ładnie wygoi.

20

rossanka napisał/a:
przywiana napisał/a:
rossanka napisał/a:

Mam nadzieje,że się ładnie wygoi.

Przed chwila wrocilam do domu, poszlam sie wykapac i zauwazylam troszke krwi. W guzku zrobila sie dziurka, przez ktora wylecialo(po lekkim wyciskaniu) bardzo duzo gestej krwk i troche bialej ropy. Guz jest siny, wyglada teraz troche jak zwykla krosta. Przy dotyku palcem boli, a przy chodzeniu i siadaniu wgl nie czuc. Zmniejszyl sie znaczaco ale nadal pozostalo cos, tylko balam sie dalej wyciskac.
Moze to oznaczac ze to byla zwykla ropna krosta ?

21

No tak. Mówiłam ze albo zapalenie mieszka albo jakiś stan zapalny.
Nie cisnij dalej. Niech sie zagoi. W razie czego do lekarza.

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Bardzo bolacy guzek w okolicach intymnych.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018