uczucie parowania na skorze,pocenie sie w upaly - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » uczucie parowania na skorze,pocenie sie w upaly

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: uczucie parowania na skorze,pocenie sie w upaly

nie wiem co sie ze mna dzieje,ale zawsze dosc dobrze znosilam upaly,malo sie pocilam. a teraz ciagle mam wilgotna skore,takie uczucie jakbym cala skora parowala.nasila sie to przy zmianach tempertur czyli jak np z rozgrzanego powietrza wejde np do sklepu w ktorym jest klimatyzacja .wiem ze sa straszne upały tym roku,ale ja zawsze dobrze znosilam wysokie temperatury.teraz oprocz tego pocenia czuje sie tez dosc dobrze,nie mam zadnych dusznosci ,dobrze mi sie oddycha. w nocy natomast spie dobrze i nie poce sie wcale(przykrywam sie cieniutkim kocem).nie wiem czy to jakies zmiany hormonalne? a moze fakt ze troche przytylam. przy wzroscie 171 jeszcze rok temu wazylam 65 kg i ani sie spostrzeglam a waze 70 :-(przyczyna -za duzo slodyczy,a za malo ruchu czyli nadmiar kalorii.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: uczucie parowania na skorze,pocenie sie w upaly

Tak, to może być skutek przytycia. 5kg tłuszczu to 5 kg dodatkowej izolacji. Coś jak chozenie w swetrze w upał

3

to jak musza sie czuc ludzie z duza nadwaga.naprawde wspolczuje

4

Czuja sie niezbyt milo. Ostatnio schudlam 20 kg i roznica w samopoczuciu podczas upalow jest kolosalna, ale wciaz mam nadwage i w upaly poce sie okropnie.

5

od tygodnia praktycznie nie jem slodyczy, jogurtow owocowych,zelkow tylko sporadycznie kawalek gorzkiej czekolady i widze ze spodnie ciut luzniejsze ;-)
na szczescie troszke sie ochlodzilo, w pokoju mam 25 C a nie 29 jak tobywalo przez ostatnie 2 tyg.

6

Może to problemy z tarczycą? Warto sprawdzić wink

Peace, love, empathy

7

Może warto zrobić zabieg, który usuwa problem nadpotliwości?

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » uczucie parowania na skorze,pocenie sie w upaly

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018