Filmy tzw.'mindfuck' - Wasze ulubione? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmy tzw.'mindfuck' - Wasze ulubione?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Filmy tzw.'mindfuck' - Wasze ulubione?

Lubię filmy tego gatunku. Gdyby nie każdy wiedział:

"mindfuck (język angielski)[edytuj]

znaczenia:
rzeczownik
(1.1) wulg. stan wyprowadzenia z równowagi, zmylenia lub manipulacji umysłem innej osoby" (Wikipedia) filmy typu: Incepcja, Matrix, Cube, Piękny umysł itp. Znacie filmy tego typu? Które należą do waszych ulubionych?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Filmy tzw.'mindfuck' - Wasze ulubione?

"Pojedynek" z 2007 roku. Jude Law i Michael Caine <3

Generalnie też uwielbiam filmy tego typu, ale to był chyba pierwszy, który naprawdę mnie zaskoczył, autentycznie nie wiedziałam o co chodzi i co się wydarzy za chwilę wink

"Do you believe in forever? I don't even believe in tomorrow. The only thing that lasts forever are memories and sorrow.
Out of sight, out of mind - the motto of betrayal. The prophets preach to forgive and forget ... I'm sorry but I am unable."

3

serial mr robot

4

Na pewno Matrix, Cube, Piękny umysł, Wyspa skazańców, incepcja też - nie moge sobie przyopmniec tytułu takieog filmu o parze, małżeństwo zamkniete w dwóch oddzielnych pokojach wystawiane n różne hardkorowe próby. Było takich więcej, alew tym momencie nie mogę sobie zabrać teog w pamięci. Ciekawy wątek, mam nadzieję, ze się rozwinnie, bo ja tak lubie czaem "ryć psyche" smile

Miłość wywraca życie do góry nogami...

5

Poza wymienionym wskazałabym jeszcze "Mechanik",  "Inni". Nie wiem, czy z definicji to 100-procentowe mindfuck, ale ja bym je podciągnęła pod tę kategorię.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmy tzw.'mindfuck' - Wasze ulubione?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018