Bierze mnie na litość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Bierze mnie na litość

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Bierze mnie na litość

witam pisze do was bo potrzebuje szczerych odpowiedzi.Mieszkam z chłopakiem 3 lata układa nam sie rożnie a teraz to juz jest masakra . Chodzi o to ze poznałam prawdę mojego faceta który jak twierdzi ze jego była szefowa jest jego teraz przyjaciółka.Pewnego dnia coś mnie natknęło zeby sprawdzic jego tel i wyczytałam SMS które do siebie piszą trochę mnie to przeraziło ponieważ dużo tematów mieli o mnie zeby mnie zostawił ze ja nie jestem dla niego marnuje sobie życie ze mna .Najlepsze jest to ze nic o zdradzie nie pisali bynajmniej nie widziałam .Boli mnie tez to ze wszystko co na nią gadałam przy nim donosił jej to co robiliśmy w domu jak sie kłóciliśmy wszystko wiedziała czuje sie taka sprzedana przez osobę ktora kocham .Wyczytalam także ze pisał do niej ślicznotka niunia zeby chodziła ma siłownie bedzie miała piękny tyłek ze chce sie przytulić do niej to jest nienormalne. Do tego naczytałam sie innych SMS od innych kobiet które go zaczepiają i kusza sobą to jest żałosne .Przyznal sie także ze jak był na dyskotece to całował sie z jakaś dziewczyna której nawet nie pamięta bo był pijany .teraz mnie przeprasza i mówi ze nie chciał zeby tak wyszło ze sie zmieni ze zmienimy miejsce zamieszkania i zaczniemy od nowa w nowym miejscu .nie wiem co mam robic i myślec o tym ....pozdr

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bierze mnie na litość

Tak, na pewno się zmieni...

3

Odp: Bierze mnie na litość

Autorko!Facet jest nieszczery.Jest z Toba z niewiadomo jakiego powodu-ma przeciez "lepsza"slicznotke.Jak mozna z kims tak falszywym budowac zwiazek?Co chcesz zrobic?Palac na piasku zbudowac?Jest z kobieta ,a pozwala sie buntowac obcej babie "zatroskanej"o jego dobro.Nawet kopniecia w d... nie jest wart.Pzdr.

4

Odp: Bierze mnie na litość

Facet nie dokonca jest dojrzaly do Waszego zwiazku, skoro pisze z innymi kobietami z ktorymi flirtuje a na dodatek jest nie szczery.
Niedobrze to wr?ży na wsza przyszlosc...

5

Odp: Bierze mnie na litość
Marcelinka 26 napisał/a:

witam pisze do was bo potrzebuje szczerych odpowiedzi.Mieszkam z chłopakiem 3 lata układa nam sie rożnie a teraz to juz jest masakra . Chodzi o to ze poznałam prawdę mojego faceta który jak twierdzi ze jego była szefowa jest jego teraz przyjaciółka.Pewnego dnia coś mnie natknęło zeby sprawdzic jego tel i wyczytałam SMS które do siebie piszą trochę mnie to przeraziło ponieważ dużo tematów mieli o mnie zeby mnie zostawił ze ja nie jestem dla niego marnuje sobie życie ze mna .Najlepsze jest to ze nic o zdradzie nie pisali bynajmniej nie widziałam .Boli mnie tez to ze wszystko co na nią gadałam przy nim donosił jej to co robiliśmy w domu jak sie kłóciliśmy wszystko wiedziała czuje sie taka sprzedana przez osobę ktora kocham .Wyczytalam także ze pisał do niej ślicznotka niunia zeby chodziła ma siłownie bedzie miała piękny tyłek ze chce sie przytulić do niej to jest nienormalne. Do tego naczytałam sie innych SMS od innych kobiet które go zaczepiają i kusza sobą to jest żałosne .Przyznal sie także ze jak był na dyskotece to całował sie z jakaś dziewczyna której nawet nie pamięta bo był pijany .teraz mnie przeprasza i mówi ze nie chciał zeby tak wyszło ze sie zmieni ze zmienimy miejsce zamieszkania i zaczniemy od nowa w nowym miejscu .nie wiem co mam robic i myślec o tym ....pozdr

Marcelinka, zapewne jesteś w błedzie. Masz fajnego faceta, zobacz - umie pisać i czytać, umie obsługiwać telefon, kto wie, może nawet pilota od telewizora. On nie flirtuje, on chwali się swoimi umiejętnościami.  On nie podrywa lasek, lecz mobilisuje do aktywnego wypoczynku, w tym udziału w ćwiczeniach na siłowni. Zobacz jak delikatnie umie zwrócić uwagę na to, o którą partie ciała dana kobieta powinna zadbać w szczególności. On nie papla o tym jakie ma problemy w domu, on ma psychoterapeutkę, mało który facet jest skłonny przyznać się do problemów i poprosić osobę z zewnątrz o pomoc. Jego szefowa wcale nie uważa, że on marnuje się przy Tobie, jej po prostu brakuje argumentów i sięga rynsztokowych. I on wcale z żadną laską się na dyskotece nie całował. Sama mówisz że to kobiety go zaczepiają i kuszą, najwyrażniej w dyskotece to ta laska go całowała. Wrednie wykorzystała sytuacje gdy był piajny i nie panował nad sobą. Gdyby tylko pamięć go nie zawiodła, na pewno oskrażył by ją o napastowanie. Pytasz co masz robić i myśleć, wiem czego nie powinnaś pomyśleć - zobacz zaproponował zmiane miejsca zamieszkania - jakie to słodkie, w każdym razie, nie wiąż tej propozycji z myślą, że szuka nowych teresnów łownych dla siebie, bo obecne sa na wyczerpaniu smile

6

Odp: Bierze mnie na litość

Nie mam pojęcia co o tym myślec wiem jedno w nasz związek weszła kobieta i to ona robi wszystko zeby mnie zostawił .Powiedzial ze żałuje ze z nią go nic nie łączy nie ma z nią kontaktu.Z drugiej strony szkoda mi bo przez 3 lata mnie nie zawiódł tylko dopiero teraz jak sie ona pojawiła i zaczęła mieszać w naszym życiu .

7

Odp: Bierze mnie na litość
Marcelinka 26 napisał/a:

Nie mam pojęcia co o tym myślec wiem jedno w nasz związek weszła kobieta i to ona robi wszystko zeby mnie zostawił .Powiedzial ze żałuje ze z nią go nic nie łączy nie ma z nią kontaktu.Z drugiej strony szkoda mi bo przez 3 lata mnie nie zawiódł tylko dopiero teraz jak sie ona pojawiła i zaczęła mieszać w naszym życiu .

Byc moze dopiero teraz sie dowiedzialas.

8

Odp: Bierze mnie na litość

Niestety Ismena ma rację...

9

Odp: Bierze mnie na litość

Ja rozumiem to wszystko ale ja go bardzo kocham i wiem ze ona zrobiła to specjalnie oni sie znają 4 lata a ona po prostu teraz chciała sie na mnie odegrać bo wie ze jej nie lubie ... Powiedział mi ze jest w stanie byc bez telefonu usunąć fb zeby nikt do niego nie pisał w co jednak nie wierze .Nic go do nich nie ciągnie kocha tylko mnie .To wszystko to jakiś jeden wielki zart tak mi sie wydaje .

10

Odp: Bierze mnie na litość

Ja na Twoim miejscu bym poesemesowała z jakimś fajnym chłopakiem. Dlaczego nie? Dlaczego facetom wolno,a dziewczynom nie? Przecież nie jesteście małżeństwem. I na dodatek przyprawia Ci rogi na lewo i prawo,plotkuje.... Przejrzyj na oczy. On się nie zmieni.

11

Odp: Bierze mnie na litość

Kiedy mu powiedziałam ze sprawdziłam jego tel natychmiast zarządał żebym mu pokazała swój nie miałam zastrzeżeń nic na mnie nie znalazł był w szoku zrobiło mu sie głupio mina bezcenna .Zapytalam co by zrobił gdybym tak ja sie zachowała jak on stwierdził ze by mnie zostawił a potem jednak mówi ze nie ma pojęcia co by na to powiedział .Przepraszal i prosi żebym go nie zostawiała bo mnie kocha .Dalej z nim mieszkam rozmawiamy i zastanawiam sie co dalej moze go po obserwuje trochę i zobaczę czy sie zmienia .Co o tym myślicie

12

Odp: Bierze mnie na litość
Marcelinka 26 napisał/a:

Kiedy mu powiedziałam ze sprawdziłam jego tel natychmiast zarządał żebym mu pokazała swój nie miałam zastrzeżeń nic na mnie nie znalazł był w szoku zrobiło mu sie głupio mina bezcenna .Zapytalam co by zrobił gdybym tak ja sie zachowała jak on stwierdził ze by mnie zostawił a potem jednak mówi ze nie ma pojęcia co by na to powiedział .Przepraszal i prosi żebym go nie zostawiała bo mnie kocha .Dalej z nim mieszkam rozmawiamy i zastanawiam sie co dalej moze go po obserwuje trochę i zobaczę czy sie zmienia .Co o tym myślicie

Nastepnym razem bedzie sie lepiej pilnował.

13

Odp: Bierze mnie na litość

Czyli mam rozumieć ze powinnam go zostawić i dać sobie święty spokoj tak

14 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-05-12 16:33:58)

Odp: Bierze mnie na litość

Tak niestety to ten typ jest niereformowalny.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Bierze mnie na litość

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024