netkobietyWszystkie działy
Zdrowie kobiety

Tabletki a okres ?

3 odpowiedzi4 591 wyświetleńzałożony przez Nadzieja89, 25.04.2015

Napisz odpowiedź
Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Wypowiedzi na forum to doświadczenia i opinie użytkowniczek, a nie porada medyczna. W sprawach zdrowia skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Tabletki a okres ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Tabletki a okres ?

Witam smile . Mam takie pytanie odnośnie tabletek uspokajających i pomagających w zasypianiu. Od zawsze miałam regularne miesiączki 28-30 dni, w tamtym miesiącu okres spóźnił mi się tydzień, a w tym znów to samo:/. Dodam iż nie jestem w ciąży na pewno, mam niedoczynność tarczycy i ostatnio nie jadłam leków, ponieważ nie miałam czasu iść do lekarza a teraz czekam na wizytę. Sądzę, że opóźnienia spowodowane mogą być zażywaniem tabletek Positivum.

Co myślicie Panie ? smile. Proszę o pomoc ! smile

2

Odp: Tabletki a okres ?
Nadzieja89 napisał/a:

Witam smile . Mam takie pytanie odnośnie tabletek uspokajających i pomagających w zasypianiu. Od zawsze miałam regularne miesiączki 28-30 dni, w tamtym miesiącu okres spóźnił mi się tydzień, a w tym znów to samo:/. Dodam iż nie jestem w ciąży na pewno, mam niedoczynność tarczycy i ostatnio nie jadłam leków, ponieważ nie miałam czasu iść do lekarza a teraz czekam na wizytę. Sądzę, że opóźnienia spowodowane mogą być zażywaniem tabletek Positivum.

Co myślicie Panie ? smile. Proszę o pomoc ! smile

Tak. Wyciąg z chmielu wchodzący w skład positivum zawiera związki fitoestrogenne oddziałujące na receptory estrogenu.
Prościej mówiąc działa tak jak estrogeny podane z zewnątrz.
Nie ma powodu do paniki.

3

Odp: Tabletki a okres ?
Rumpelstiltskin napisał/a:
Nadzieja89 napisał/a:

Witam smile . Mam takie pytanie odnośnie tabletek uspokajających i pomagających w zasypianiu. Od zawsze miałam regularne miesiączki 28-30 dni, w tamtym miesiącu okres spóźnił mi się tydzień, a w tym znów to samo:/. Dodam iż nie jestem w ciąży na pewno, mam niedoczynność tarczycy i ostatnio nie jadłam leków, ponieważ nie miałam czasu iść do lekarza a teraz czekam na wizytę. Sądzę, że opóźnienia spowodowane mogą być zażywaniem tabletek Positivum.

Co myślicie Panie ? smile. Proszę o pomoc ! smile

Tak. Wyciąg z chmielu wchodzący w skład positivum zawiera związki fitoestrogenne oddziałujące na receptory estrogenu.
Prościej mówiąc działa tak jak estrogeny podane z zewnątrz.
Nie ma powodu do paniki.

Skoro tak to dziękuję za odpowiedź smile.

4

Odp: Tabletki a okres ?

Ja tez wzielam w tym miesiacu Positivum dwa razy (moze w max 2 tygodniowym odstepie czasu, po 2 tabletki na noc).Narazie przesuwa mi sie drugi dzien i tez zastanawiam sie czy mialo to wplyw..Dodam jeszcze, ze mialam niedawno trzy fatalnie przespane noce z rzedu.Kolega wyzej napisal, ze zawieraja one fitoestrogeny..Jest Pan moze ginekologiem?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Tabletki a okres ?

Twoja odpowiedź

Masz podobne doświadczenia? Zaloguj się albo załóż darmowe konto, żeby odpowiedzieć. Po drugiej stronie jest prawdziwa osoba.

DołączZaloguj się


Mapa strony - Archiwum | O forum | Poradnik | Prawdziwe historie | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2026