Dzieje się coś dziwnego.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dzieje się coś dziwnego..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Dzieje się coś dziwnego..

Cześć,
myślę że trafiłam na dobry dział, chodzi o moją psychikę..
Sama nie wiem co mam robić, Jestem w szczęśliwym związku już prawie 3 lata, lecz moja przyszłość nie była zbyt miła i sielankowa..
Ale mniejsza z tym, coraz to bardziej ranie moich bliskich w tym narzeczonego głupie odpyskiwanie, "pociski".. Tylko że ja nad tym nie panuje i nie myślę o tym co mówię i co robię dopiero po dłuższej chwili zdaje sobie sprawę że chyba go obraziłam.. Również jak coś idzie nie po mojej myśli to strasznie się denerwuje, obrażam ludzi no no nie wiem co jest... Mam taki trudny charakter i chciałabym to zmienić dla siebie, dla najbliższych dla rodziny ale nie wiem jak.. Na razie chciałabym ominąć psychologa i jakoś sama sobie z tym poradzić? może macie jakieś pomysły? Bo nie chce by było za późno sad

Z góry bardzo dziękuje
Pozdrawiam K.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dzieje się coś dziwnego..

Czarnowłosa, nie widzę powodu aby "na razie omijać psychologa". Psycholog nie gryzie ani też nie jest wstyd do niego się udać po pomoc. To byłby najprostszy i najlepszy moim zdaniem pomysł. Tym bardziej że raniąc bliskich, brniesz w coś co później będzie coraz trudniej naprawić. Czasami można powiedzieć o jedno słowo za dużo.

3

Odp: Dzieje się coś dziwnego..

to prawda, boje się że moge kiedyś tak powiedzieć, ale czy takie spotkanie coś da?

4

Odp: Dzieje się coś dziwnego..

Czarnowłosa, czy spotkanie "coś da" nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz. Nie możesz też nastawiać się, że jedno spotkanie wystarczy. Terapia, to czasami długotrwały proces. Jak długo potrwa, zależy od wielu rzeczy. Od tego jak poważny jest problem, jak szczera będziesz z terapeutą (czy nie będziesz niczego ukrywać) ale przede wszystkim od chęci zmian i wiary w nie. Postaw sobie cel i dąż do niego.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dzieje się coś dziwnego..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024